opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Ideal Work

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 1867 ocen
Opinie(3923)
Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)

Opinie(3923)

Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Praca tymczasowa
  • .
  • Praca za granicą
  • .
  • Oferowane korzyści
  • .
  • Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasze wartości

Praca tymczasowa

Praca za granicą

Oferowane korzyści

Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Warszawa - Jobwerke Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Ideal Work Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Ideal Work Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 26
    • 27
    • 28
    • …
    • 32

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Ideal Work Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Piter

    08.01.2018 11:20

    Inne

    pracuję pod Berlinem mamy z chłopakami fajną miejscówkę w kamienicy - płace 79 Euro - ostatnio jak pracowałem w Holandii w innej firmie buliłem 230 euro - dranie. u nas gra - równe chłopaki na lokalizacji - tylko Niemcy trochę cisną - ale dajemy radę- jest kasa bo płacą na czas.
    ReviewUserIcon
    Matson

    06.03.2018 18:24

    Inne

    Piter pod Berlinem na magazynie jesteś ?
    ReviewUserIcon
    Gacek

    02.03.2018 21:52

    Inne

    To była moja najgorsza praca w jakiej mi przyszło pracować????
    ReviewUserIcon
    Karolek

    19.02.2018 10:26

    Inne

    Cześć, pracowałem kiedyś w w 114 teraz chciałem zatrudnić się na kilka miesięcy a dostałem propozycję na hermsdorf 139. Słyszałem że tam jakiś psychiczny brygadzista jest?? Ktoś może coś podpowie czy warto?
    ReviewUserIcon
    Piotr

    17.01.2018 18:16

    Inne

    czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca kuriera - bo zastanawiam się nad wyjazdem do Lipska?
    ReviewUserIcon
    Housemann

    31.01.2018 01:20

    Inne

    Powiedz mi jak było? Byliscie w kawiarni na rozmowie? Kto płacił rachunek
    ReviewUserIcon
    KolejnyKurier

    12.02.2018 16:04

    Inne

    I jak, pojechałeś na tego kuriera? Albo ktokolwiek?
    ReviewUserIcon
    Robert

    07.01.2018 14:50

    Inne

    Za174 godziny pracy w tym ekwiwalent za 2 dni urlopu minus 80 euro za mieszkanie plus za pranie 1180 na ręke
    ReviewUserIcon
    anonymous

    08.01.2018 09:04

    Inne

    Robert możesz podać stawkę godzinową jaką masz?
    ReviewUserIcon
    Robert

    30.01.2018 21:19

    Inne

    8,91 brutto
    ReviewUserIcon
    Karol

    23.01.2018 21:15

    Inne

    Trzeba spóbowac i samemu zobaczyc czy odpowiada wam ta praca- kazdy szuka czegos innego. Firma solidna - placi i nie ma problemow z ponownym zatrudnieni u nich.
    ReviewUserIcon
    Marek

    18.01.2018 12:23

    Inne

    ja musialem zjechać z projektu niestety, ale chyba do nich wroce. firma spoko normalnie da sie porozmawiać, panie z kadr mile i pomocne, dostalem zaliczke po paru dniach pracy nawet
    ReviewUserIcon
    Robert

    07.01.2018 14:08

    Inne

    Przy 174 godzinach wypłata 1180 euro na reke w tym ekwiwalent za 2 dni urlopu i za pranie
    ReviewUserIcon
    Tomek

    05.01.2018 14:18

    Inne

    ja tam lubię te robotę- można się od Niemców dobrej kurierki nauczyć a potem może do Polski. ciężkie paczki i szybka robota, ale jak chcesz nauczyć się od lepszych to gra:-)
    ReviewUserIcon
    Walbrzyszanin

    07.01.2018 08:41

    Inne

    A powiesz jak warunki mieszkalne? Dużo Polaków pracuje?
    ReviewUserIcon
    anonymous

    06.01.2018 14:39

    Inne

    Ile płaci się za mieszkanie? Ile na rękę po odciągnięciu kasy za mieszkanie? napiszcie przy jakiej stawce 8.94 czy 9.23
    ReviewUserIcon
    marek

    04.01.2018 14:27

    Inne

    życzę powodzenia,po tygodniu będziesz miał dość tej pracy i wszystkiego co z nią związane...
    ReviewUserIcon
    Incognito

    04.01.2018 22:50

    Inne

    A co tak źle jest ? Bo mam teraz jechać
    ReviewUserIcon
    Walbrzyszanin

    05.01.2018 08:57

    Inne

    Ja widzę,że opinie są podzielone bo trochę o nich czyralem
    ReviewUserIcon
    Walbrzyszanin

    04.01.2018 04:31

    Inne

    Witam. A posiada ktoś opinie na temat pracy jako kurier w tej firmie? Kurier Coś w Kassel Proszę o odpowiedzi ????
    ReviewUserIcon
    bezstronny

    16.12.2017 12:20

    Inne

    wiekszosc osob tu sie spina jakby nie wiadomo czego spodziewali sie po takiej robocie. To praca dla ludzi bez wybitnych kwalifikacji wiec gor euro nie ma sie co spodziewac. Warunki mieszkaniowe na poczatku sa dobre, kiedy pojawia sie jakies nowe, ale im wiecej ludzi sie przewija tym bardziej lokale popadaja w ruine. Mowiac krotko "jak sie dba tak sie ma". A po drugie jesli ktos chce zarabiac lepiej, to w tym kraju nie ma problemu. Wystarczy chodliwy zawod z doswiadczeniem i przynajmniej komunikatywna znajomosc niemieckiego. O ile z tym pierwszym jeszcze jacys ludzie by sie znalezli, to po niemiecku najwyzej guten morgen i aufwiedersehen
    ReviewUserIcon
    Oszukany

    18.11.2017 21:44

    Inne

    Nie polecam!! Praca w GLS okolice Kassel. Jest tobardzo ciezka praca , kiepskie warunki mieszkalne. Brak organizacji ze strony koordynatorow i firmy.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tomasz Pollak

    15.12.2017 12:35

    Inne

    W Polsce za taką samą pracę dostaniesz 18 zł brutto (~4,2 eur) i też będziesz pracował na wypizdowie bo tak są lokowane sortownie. W Polsce najwięcej sortowni jest w Strykowie(maps.google.pl). Akurat sam GLS to lekko dziadkowska firma. Ze wszystkich firm kurierskich Polecam UPS (mają politykę, że nie zatrudniają przez Agencję, ewentualnie tymczasowo albo DPD). W niemczech dostaniesz jakieś 13,5 eur brutto +dodatki na start. Tylko trzeba iść samemu a nie korzystać z usług pośrednika. Tutaj masz przygotowane na gotowe wszystko. Ciesz się, że Ci nerki nie wycieli i nie wracasz na piechotę do Polski : )
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.12.2017 14:14

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Damian

    06.12.2017 18:29

    Inne

    jedz zobaczysz jak wygląda to wszystko a potem napisz prawdę jak to wygląda trzymaj się
    ReviewUserIcon
    Rafał

    08.12.2017 12:38

    Inne

    Wustermark to spoko lokalizacja, wiadomo praca ciężka fizycznie, ale to chyba normalne. Jadąc na rozładunek/załadunek trzeba się z tym liczyć i nikt nie mówi przez telefon, że jest łatwo. Co do lokalizacji pracowało się tam fajno, z brygadzistą można na spokojnie pogadac i we wszystkim pomaga. Ja tam nie mogę napisać złego słowa, gdyby nie kwestie rodzinne to pojechałbym tam jeszcze raz
    ReviewUserIcon
    Tomasz .J

    08.12.2017 12:02

    Inne

    marek33 - masz rację że inaczej jak w ogłoszeniu - ale da się uciągną i kasę płacą na czas - ostatnio jak robiłem w innej firmie i kasy mi nie wypłacili i jeszcze za lokum musiałem bulić. Jak masz gdzieś dobrą lekką robotę za pewna kasę daj cynka- chętnie przeskoczę. Bo Ci płacą i to jest dobre!
    ReviewUserIcon
    Marko

    30.11.2017 21:14

    Inne

    Czesc a jest ktoś z krakowa?
    ReviewUserIcon
    TED

    30.11.2017 12:52

    Inne

    Dawid, a gdzie pracowałaś - bo właśnie zastanawiam się nad wyjazdem? a chociaż płaca kasę na czas?
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.11.2017 10:46

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    xanienq

    10.11.2017 17:10

    Inne

    Mógłbyś napisać gdzie pracowałeś? :)
    ReviewUserIcon
    ciekawski

    30.10.2017 14:06

    Inne

    Witam, na dniach mam wyjechać do pracy jako magazynier. Podzieli ktoś sie opiniami? Z góry dziękuje
    ReviewUserIcon
    Adas

    09.11.2017 14:17

    Inne

    Witam. Ciekawski i jak mozesz sie podzielic info wyjechales? Bo tez mysle jechac tam
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Ideal Work?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Ideal Work Sp. z o.o.

    ul. Karolkowa 30 01-207 Warszawa

    http://idealgrupa.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Adios

    17.10.2017 11:51

    Inne

    Witam wyjeżdżam na załadunek/ rozładunek okolice kassel. Dzisiaj przeprowadziłem dłuższa rozmowe- wyglada obiecująca- bede informował
    ReviewUserIcon
    chetny

    27.10.2017 11:54

    Inne

    i jak?
    ReviewUserIcon
    Janusz

    20.10.2017 17:30

    Inne

    Witam,też chciałbym się coś dowiedzieć o Przekładaniu paczek w magazynie w Niemczech. Okolice Kassel.
    ReviewUserIcon
    Many

    20.10.2017 10:42

    Inne

    czy ktoś wie coś na temat pracy w Kessel przy magazynie ?
    ReviewUserIcon
    Many

    20.10.2017 10:42

    Inne

    czy ktoś wie coś na temat pracy w Kessel przy magazynie ?
    ReviewUserIcon
    aaaaaa

    17.10.2017 17:41

    Inne

    Witam, wybieram się do Lipska na razładunek paczek. Może ktoś mi coś wiecej powiedzieć na ten temat ?
    ReviewUserIcon
    Silver

    17.10.2017 06:53

    Inne

    Słyszałem że na Projekcie w Hermsdorf w sobotę była zadyma 3 jednostki straży pożarnej, ponąc brygadzista Krzysztof tak się napełniania że zasnął na stole a jedzenie zostawił w piekarniku. Wszystkie czujki na budynku się włączyły
    ReviewUserIcon
    mojaopinia

    11.10.2017 11:32

    Inne

    Weźcie wyluzujcie, pracowałem w innych firmach i buliłem mnóstwo kasy za mieszkanie, tutaj oni pokrywaja 2/3 kosztow mieszkania... ja placilem tyle za tydzien, co place tu za miesiac, a dodatkowo warunki mieszkania sa lepsze... nie rozumiem tej spiny, lepiej pracowac przzez agencje i zeby rozliczali nas polacy a nie szwaby...
    ReviewUserIcon
    mojaopinia

    11.10.2017 11:32

    Inne

    Weźcie wyluzujcie, pracowałem w innych firmach i buliłem mnóstwo kasy za mieszkanie, tutaj oni pokrywaja 2/3 kosztow mieszkania... ja placilem tyle za tydzien, co place tu za miesiac, a dodatkowo warunki mieszkania sa lepsze... nie rozumiem tej spiny, lepiej pracowac przzez agencje i zeby rozliczali nas polacy a nie szwaby...
    ReviewUserIcon
    pracownik firmy

    22.09.2017 20:22

    Inne

    Nie polecam!
    ReviewUserIcon
    Nnn

    23.09.2017 11:03

    Inne

    Witam pracownik firmy dlaczego nie polecasz tak pytam bo zastanawiam sie nad wyjazdem na magazyn załadunkowy
    ReviewUserIcon
    kosmopolitan

    16.08.2017 11:34

    Inne

    Cześć wszystkim! Na dniach wyjeżdżam do pracy w sortowni kurierskiej, jakieś opinie?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    31.08.2017 10:48

    Inne

    moja opinia jest taka, zebys nie sugerowal sie opiniami i co kto mowi. Jedni chwala drudzy odradzaja. Przyjedz, popracuj chociaz miesiac i albo Ci bedzie odpowiadac albo wyjedziesz. To nie wiezienie wiec w kazdej chwili mozesz zrezygnowac. Powodzenia
    ReviewUserIcon
    auuuu

    09.10.2017 13:22

    Inne

    powiedz jak u Ciebie, pojechales w okolice Kassel ? Mam oferte aby wyjechac wraz z dwoma kolegami, pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Bartek

    06.08.2017 18:44

    Inne

    Witam czy ktos sie wybiera na dniach do sortowni kurierskiej??jesli tak to prosze o kontakt [email protected] Jak tam jest naprawde??
    ReviewUserIcon
    Luluś

    25.07.2017 18:31

    Inne

    Witam. Mam pytanie. Czy od was też chcieli pesel i adres, a potem przesyłali umowę?
    ReviewUserIcon
    Maciek

    07.08.2017 11:44

    Inne

    Firma wysyła pracowników legalnie i bez orzeczenia o zdolności do pracy od lekarza nie wyjedziesz, stąd trzeba podać Pesel, który potrzebny jest do skierowania na badania medycyny pracy.
    ReviewUserIcon
    Zielak

    22.09.2017 13:33

    Inne

    Tak bo muszą skierowanie na badania Ci wystawić. Jak wynika z art 229 § 2 k.p., pracodawca ma obowiązek skierować wszystkich pracowników na badania okresowe w przypadku ich niezdolności do pracy trwającej dłużej niż 30 dni.
    ReviewUserIcon
    Max

    21.07.2017 14:11

    Inne

    Witam, ktos pracowal pracuje jako kurier to prosze o info jak to tam wyglada.
    ReviewUserIcon
    Zorro

    12.06.2017 20:51

    Inne

    Chłopaki, to jazda. Miałem przerwę 2 miesiące i jutro mam busa. Do zobaczenia!
    ReviewUserIcon
    Grześ

    12.06.2017 20:49

    Inne

    Waldi, ja wyjeżdżam znowu jutro. Może się spotkamy?
    ReviewUserIcon
    Waldek

    12.06.2017 20:46

    Inne

    Pracowałem kilka miesięcy w ubiegłym roku. Bardzo szybko nauczyłem się skanowania. Polecam ogarniętym chłopakom.
    ReviewUserIcon
    Kozak

    08.06.2017 19:44

    Inne

    Praca ciężka Ale są gorsze miejsca
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    24.05.2017 17:49

    Inne

    Ja pracowałem w 3 lokalizacjach. Praca podobna. Ludzie spoko.
    ReviewUserIcon
    Zembaty

    19.05.2017 09:44

    Inne

    Smutne, ale żeby od razu od tak. Niemcy to piękny kraj.
    ReviewUserIcon
    Edeek

    17.05.2017 00:14

    Inne

    Siema, także dostałem ofertę pracy przy paczkach, można wiedziec cos o warunkach mieszkaniowych ?

    Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Work Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.