opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Ideal Work

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 1867 ocen
Opinie(3923)
Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)

Opinie(3923)

Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Praca tymczasowa
  • .
  • Praca za granicą
  • .
  • Oferowane korzyści
  • .
  • Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasze wartości

Praca tymczasowa

Praca za granicą

Oferowane korzyści

Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Warszawa - Jobwerke Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Ideal Work Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Ideal Work Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 25
    • 26
    • 27
    • …
    • 32

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Ideal Work Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    lucek34

    20.05.2018 17:08

    Inne

    mozna zalatwic wszystko przez telefon, czy trzeba jechac do biura?
    ReviewUserIcon
    Proszę

    28.05.2018 18:39

    Inne

    Można załatwić przez telefon
    ReviewUserIcon
    Seba77

    27.05.2018 22:16

    Inne

    Jak jest przy kontenerach w Kasell agentura ideal work napiscie plis
    ReviewUserIcon
    Seba77

    27.05.2018 22:12

    Inne

    Co gnoja nie pasuje usuwają
    ReviewUserIcon
    Kamilo92

    22.05.2018 17:45

    Inne

    Ludzie odpiszcie co tam na tym GLS warto jechać? Płacą jak trzeba ?
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    21.05.2018 21:12

    Inne

    Bardzo ciężka praca i na nocki????
    ReviewUserIcon
    Kamilo9225

    21.05.2018 16:42

    Inne

    Ja chce tam jechać do GLS i powiedzcie opłaca? Dzięki
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    10.05.2018 20:04

    Inne

    Siema wszystkim, jadę we wtorek z kolegą i chciałbym się dowiedzieć jak to jest z tą niekaralnoscia?? Wie ktoś coś na te temat?
    ReviewUserIcon
    Jaca

    19.05.2018 08:27

    Inne

    Hej. I jak praca odpowiada?Wszystko ok?
    ReviewUserIcon
    Pete

    06.04.2018 08:55

    Inne

    Cześć! Czy polecacie pracę dla tej agencji? Jestem nastawiony na wyjazd, ale chciałbym się upewnić, że wszystko będzie OK.
    ReviewUserIcon
    Robert Plazma

    18.05.2018 13:26

    Inne

    na spokojnie możesz uderzać. Też się trochę obawiałem ale po przyjeździe ogarnąłem, że wszystko jest git. Kwatera jest, przejazdy pomiędzy robota a chata są i co najważniejsze wypłata się zgadza ;)
    ReviewUserIcon
    Śląsk Pany

    18.05.2018 13:24

    Inne

    Wczoraj zrobiłem badania do wyjazdu, a już dziś Pan z rekrutacji zadzwonił do mnie że mogę wyjechać w poniedziałek i że dotrzeć mogę ich samochodem bo koordynaror będzie busem we Wrocławiu. Kozak opcja !
    ReviewUserIcon
    JWP

    04.05.2018 09:53

    Inne

    Kurcze nie wiem o co niektórym chodzi... Praca, fakt ciężka ale mówili od razu ze łatwo nie jest. Wyjechalem w marcu i zamiesiąc na gls 1500 wyciągnąłem, nie jest źle.
    ReviewUserIcon
    JWP

    07.05.2018 11:52

    Inne

    Jakie brutto? To na łapę dostałem i fakt odciągneli za kwatere 89€ za miecha
    ReviewUserIcon
    nigdywiecej

    16.05.2018 20:47

    Inne

    1500 ale chyba zł.Jak w tej firmie max 1000-1200 euro.
    ReviewUserIcon
    koko

    15.05.2018 20:34

    Inne

    Podobno nie można więcej pracować niż 18 miecha w agencji czy coś
    ReviewUserIcon
    Legnica

    25.04.2018 15:29

    Inne

    Cześć ostatnio pracowałem w Krostitz (okolice Lipska) jak coś to polecam wyjazd. W porządku chata, jedna zmiana i chłopaki też w porządku. Ogarniam komunie córy i wracam. Jak chcecie jakieś info to piszcie odpowiem na pytania, piona ;)
    ReviewUserIcon
    Kuszux

    11.05.2018 11:27

    Inne

    Co to za praca ? Pozdrawiam. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Legnica

    14.05.2018 14:33

    Inne

    Przerzucasz paczki z taśmy dom kontenera. Praca nie jest jakaś trudna ale siły troche trzeba mieć ;)
    ReviewUserIcon
    JFK

    10.05.2018 18:14

    Inne

    Jak jest każdy wie jeden pracuję jak się patrzy, a dwóch patrzy jak się pracuję!!! U nas w Hermsdorf to brygadzista przychodzi do pracy po kilku głębszych tak jak w środę.
    ReviewUserIcon
    Biały murzyn

    10.05.2018 10:51

    Inne

    Za 16 dni pracy bez ekwiwalentu za urlop tylko 780euro na rękę po odciągnięciu za mieszkanie.Masakra!!!!!
    ReviewUserIcon
    Krzysiek Jarzyna z Szczecina

    28.04.2018 02:14

    Inne

    Usuwają posty,ale dziadostwo.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Audio

    07.05.2018 18:09

    Inne

    Jakie warunki mieszkaniowe
    ReviewUserIcon
    CzesławLansMenadza

    08.05.2018 13:43

    Inne

    pałace to nie są, ale jak ktoś mieszkał w blokach to wie jak wyglądają mieszkania. Marmuru tu nie ma na podłodze, ale panele położone są. Pralka, lodowka, kuchnia i niternat, normalna akcja. Warunki oceniam na dobre. Szkoda że nie można podrzucić zdjęcia to byłoby wyjaśnione
    ReviewUserIcon
    Grgor

    06.05.2018 16:06

    Inne

    a dzisiaj u nas plaża, siedzimy i pijemy .... Na nockę ruszamy w piątkę. Będzie roboty w huk, ale jak zapłacą do 10 maja to będę mieć na komunię syna. Trzymajcie się Panowie! i po ciężkiej robocie nie zapomnijcie o dobrym piwie ( niemieckim)
    ReviewUserIcon
    Pietrucha

    04.05.2018 14:18

    Inne

    Zarabiałem 5500 na rękę - oczywiście PLN nie EURO :-( jak przepracowałem cały miesiąc. Da się wytrzymać. Pozdrawiam wszystkich też Krzysztofa. Czołem i trzymajcie się zaróbcie kasę i do Polski.
    ReviewUserIcon
    Soczek

    02.05.2018 18:22

    Inne

    Byłem w Hermsdorf praca ok pozdrawiam wszystkich oprócz (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Konrad

    30.04.2018 22:10

    Inne

    dla mnie ta robota jest ok - może tylko denerwuje mnie jak muszę sam placić za dojazd na lokalizacje 3 Euro - jadę na dwie godziny a bule 3 euro. Poinformowałem koordynatora o tym i powiedział, że sprawdzi co można z tym zrobić. dla mnie najważniejsze jest, że płacą na czas tyle ile obiecali.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    28.04.2018 18:45

    Inne

    Pracowałem tam i do dziś mam problemy z sercem przez tą pracę.Nie polecam nikomu!
    ReviewUserIcon
    Anonim

    29.04.2018 16:10

    Inne

    Za leżenie nie płacą. Żeby zarobić to niestety trzeba (usunięte przez administratora)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Ideal Work?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Ideal Work Sp. z o.o.

    ul. Karolkowa 30 01-207 Warszawa

    http://idealgrupa.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Krzysiek Jeżyna z Szczecina

    28.04.2018 01:59

    Inne

    Oj,trzeba wyjechać,popracować,zobaczyć.Fakt mama cyca tam nie da:)
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.04.2018 13:21

    Inne

    wyjeżdzam z kolegą na dniach ktoś również teraz będzie jechał??
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.04.2018 14:04

    Inne

    my tez 30 kwietnia.
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.04.2018 14:07

    Inne

    my tez wyjezdzamy 30.
    ReviewUserIcon
    Gacek

    25.04.2018 18:54

    Inne

    Nie jedz tam bo szybko wrócisz
    ReviewUserIcon
    Kraków forever

    26.04.2018 08:53

    Inne

    haha, a co za daleko od cyca mamusi jestes i nie wyrabiasz presji? ja tam pracuje i daję radę. Pieniążki same się nie zarobią
    ReviewUserIcon
    Roky

    23.04.2018 23:10

    Inne

    Firma spoko, wzrosły stawki od kwietnia i oni też płacą jak należy. Za granicą pracuję już 3 lata. Tu wolę od Holandii, niby tam więcej płacą, ale dużo dalej i większy (usunięte przez administratora) Tutaj się starają pilnować porządku. Jak Cię złapią na pijaństwie albo zapalisz coś, to możesz się pakować. Jest paru fajnych chłopaków.
    ReviewUserIcon
    przemek

    21.04.2018 16:43

    Inne

    Jak tu napisać co kolwiek jak tu jest cenzura!!!
    ReviewUserIcon
    Leo

    19.04.2018 13:55

    Inne

    Katastrofa pracowałem ciężko na rusztowaniach ale to jest jakaś kpina warunki mieszkalne słabe A praca jak w obozie koncentracyjnym nie jedźcie tam szkoda tylko kasy na wyjazd
    ReviewUserIcon
    Radzio

    20.04.2018 10:23

    Inne

    Chłopie, bujasz, oni nie mają pracy na rusztowaniach.
    ReviewUserIcon
    Mały

    20.04.2018 13:11

    Inne

    Radzio naucz się czytać treść ze zrozumieniem
    ReviewUserIcon
    Dunaj

    19.04.2018 23:03

    Inne

    Pracowałem niecałe 2 lata (z przerwami) w GLS za pośrednictwem Ideal Work i jestem stanie obiektywnie wypowiedzieć się na ten temat. Nie mam żadnego w tym interesu, po prostu wyrażę swoją opinię podając plusy i minusy pracy w okolicach Kassel, aby osobom które chciałyby wyjechać troszeczkę ułatwić decyzję. Plusy: - Pensja zawsze na czas (na konto walutowe najczęściej 10 dnia każdego miesiąca, na zwykłe tj. złotówkowe - szybciej - w zależności od tego w jakim banku posiada się konto) - Koordynator, biuro i brygadzista zawsze pomocni, jeśli oczywiście nie zawracamy im głowy pierdołami typu: "jak wybrać pieniądze z bankomatu". - Dodatek nocny - po godz. 23 płatne dodatkowo 25% więcej - Możliwośc dorobienia sobie godzin na dodatkowych magazynach (tyczy się tzw. pracowników siódemkowych) Minusy: - Mieszkanie - w sumie wszystko zależy od danej osoby i jej podejścia do tego jakie warunki uznaje za godne do życia. Niemniej jednak większość warunków mieszkalnych pozostawia wiele do życzenia, chociaż bardzo dużo zależy od współlokatorów. Wiadomo, jak ktoś robi (usunięte przez administratora) i nie sprząta po sobie to miło nie jest. - Praca - nie ma co się oszukiwać praca na załadunku jest ciężka. Według mnie płaca nie jest adekwatna to wykonywanej pracy (mówię tutaj o tzw. pełnej zmianie czy siódemkach) Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pytania to śmiało może się ze mną skontaktować. Chętnie odpowiem na te zagadnienia, które was nurtują. Mój nr tel - 515 550 425 (Łukasz) Pozdro wszystkim.
    ReviewUserIcon
    anonymous

    17.04.2018 21:14

    Inne

    Z ta agencją ja pracuje tu od ponad roku. Powiem tak robota jak każda inna u Niemca w magazynie - cieżka ale do zniesienia - dobra kasa na czas - nie ma z nimi problemu bo płaca każdego 10. mila Pani Justyna w kadrach pomaga jak cos nie gra. Najtrudniej to nieraz wytrzymać z kompanami w mieszkaniu ale i to do ogarięcia ja pogadasz z koordynatorem to szuka nowego lokum.
    ReviewUserIcon
    Bugimens

    17.04.2018 14:33

    Inne

    Dostałem telefon od nich mówią obrazu że praca jest cieszka paczki do 50kilo praca w kessel 9.2x stawek jak dobrze usłyszałem, rozmyślam czy nie spróbować pojechać jest ktoś kto teraz tam pracuje i może powiedzieć czy warto, jestem osobą która nie da sobą pomiatac więc jak jest jakiś brygadzista co się czepia to może żeby stracić :)
    ReviewUserIcon
    Marcin

    15.04.2018 20:58

    Inne

    Praca przez tą agencje nie jest godna polecenia komu kolwiek..(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wiedźmin

    13.04.2018 19:51

    Inne

    Wyjeżdżać czy nie ?... Warto bo nie wiem ... ? też mam mieszane uczucia
    ReviewUserIcon
    123

    13.04.2018 11:44

    Inne

    a jak mieszkania?
    ReviewUserIcon
    Orzech

    29.03.2018 13:31

    Inne

    Jade do Kassel w pon z Poznania... Jutro tylko badania :D
    ReviewUserIcon
    MattHevy

    09.04.2018 07:47

    Inne

    Jak pracujesz na polskiej umowie to musisz mieć badania. A jak na niemieckiej, to już nie :)
    ReviewUserIcon
    Phil

    09.04.2018 09:27

    Inne

    Dzięki MattHevy za odpowiedź!
    ReviewUserIcon
    Bart

    04.04.2018 09:23

    Inne

    Cześć! Czy wybiera się ktoś w najbliższym czasie do pracy w Kassel i chciałby się zabrać ze mną? :-)
    ReviewUserIcon
    ddd

    06.04.2018 21:40

    Inne

    jaa
    ReviewUserIcon
    Bart

    07.04.2018 09:25

    Inne

    A skąd jesteś ddd? ;-)
    ReviewUserIcon
    Pete

    06.04.2018 08:53

    Inne

    Cześć! Czy polecacie pracę dla tej agencji? Jestem nastawiony na wyjazd, ale chciałbym się upewnić czy wszystko będzie OK.
    ReviewUserIcon
    jack

    06.04.2018 11:17

    Inne

    nie
    ReviewUserIcon
    Pete

    06.04.2018 17:36

    Inne

    Mógłbyś jack rozwinąć swoją wypowiedź? Rozumiem, że pracowałeś dla tej agencji - aż tak źle było?
    ReviewUserIcon
    Nicky

    04.04.2018 14:37

    Inne

    Cześć, Wszystkim! Czy orientujecie się czy wypłaty są na czas? Słyszałem, że raz w miesiącu dostaje się pieniądze.. Pzdr
    ReviewUserIcon
    Judyta

    17.12.2017 11:38

    Inne

    Witam czy ktos wybiera sie moze na załadunek rozładunek kontenerów w magazynie okolice Kassel jeszcze przed swietami prosze o kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    Charlie

    28.03.2018 14:42

    Inne

    Pojechałaś Judyta do tej pracy?
    ReviewUserIcon
    Dyk

    01.04.2018 19:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)Euro????to chyba z trzema posiłkami i apartamenty
    ReviewUserIcon
    Karol

    25.03.2018 21:46

    Inne

    Czy ktoś jedzie do pracy w okolice Kassel ? bylem tam latem i teraz chce znowu pojechać.Czy coś się zmieniło - w rozladuku ?
    ReviewUserIcon
    Bolo

    29.03.2018 12:53

    Inne

    Karol ja się wybieram napisz na maila [email protected] jak tam jest bo po tych opiniach mam mieszane uczucia
    ReviewUserIcon
    Charlie

    29.03.2018 19:45

    Inne

    Kiedy Kass ruszasz? I skąd jeśli mogę wiedzieć?
    ReviewUserIcon
    Bolo

    29.03.2018 09:09

    Inne

    Witam powie ktoś jak teraz jest w kessel?wybieram się po świętach i się zastanawiam czy warto?napiszcie ile mniej więcej kosztuje miesięczne wyżywienie bo jeszcze nie pracowalem za granica
    ReviewUserIcon
    Mały

    21.03.2018 12:56

    Inne

    Ja już zakończyłem karierę w ideal Work byłem na kilku miejscowkach przez dwa lata. Ale skończyłem na 139 w Hermsdorf,ekipa ok ale brygadzista Krzysiek to jakaś kpina i żenada,straszy że zwolni chłopaków za jakieś pierdoly. A sam nic sobą nie reprezentuję, kto go wybrał na brygadziste to ma taki sam iloraz inteligencji. Rano jak z nami rozmawiał to sama gorzelnia i tak codziennie...... Dno. Pozdrawiam kassel i hermsdorf Mały

    Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Work Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.