opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Ideal Work

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 1867 ocen
Opinie(3923)
Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)

Opinie(3923)

Dodaj opinię
Aktualności(25)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Praca tymczasowa
  • .
  • Praca za granicą
  • .
  • Oferowane korzyści
  • .
  • Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasze wartości

Praca tymczasowa

Praca za granicą

Oferowane korzyści

Pierwszy wyjazd za granicę - jak się przygotować i co zabrać ze

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Warszawa - Jobwerke Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o Ideal Work Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Ideal Work Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 22
    • 23
    • 24
    • …
    • 32

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Ideal Work Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    bez nazwisk

    17.11.2018 19:16

    Inne

    Pracuje w idealu 4 miesiące i myślę,że najważniejszą kwestią w podjęciu pracy za granicą ( u mnie był to pierwszy raz ) jest trafienie na odpowiednią agencję która pośredniczy między pracownikiem a zatrudniającym. W internecie poczytałem sporo i wiem,że dużo osób zostaje oszukanych przez agencje pracy i nie dostają swoich zarobków bądź występuje masa innych nieprzyjemności a w idealu wypłata zawsze jest na czas i są rozpisane wszystkie koszty (zakwaterowanie,ubezpiecznie itp) oraz informacje o przepracowanych godzinach. Co do samej pracy w GLS na sortowni jest to ciężka praca ale zależy dla kogo, mnie ta praca nie męczy za bardzo a na pewno nie na tyle żebym odpuszczał nadgodziny bo możliwość nadgodzin istnieje. Można tez dogadać się na inne zmiany gdzie praca jest dużo lżejsza, na zmianę dzienną lub na Depo55,Depo64 lub kuriera,kwestia umówienia się. Mieszkania koordynatorzy starają się jakoś dopasować do potrzeb pracownika pod warunkiem że jest to jakoś uzasadnione, ja nie miałem problemów z przeniesieniem. Stan pokoi bywa różny od na prawdę zadowalających do takich które wymagają "ogarnięcia" po poprzednich pracownikach ale generalnie z moich przeżyć na plus,wszystko zależy czy dbamy o zakwaterowanie czy żyjemy byle jak. Społeczność jest również różna na co agencja nie ma wpływu ale na swoje towarzystwo da się trafić a nie z każdym trzeba się lubić. Weekendy potrafią być głośne i mocno zakraplane w niektórych lokacjach ale to normalne przy weekendzie i na szczęście znośne ale zawsze można poprosić o przeniesienie w miejsce gdzie ludzie zachowują się w bardziej cywilizowany sposób. Nie czytałem jeszcze komentarzy ale podejrzewam,że jest wiele negatywnych - mimo to ja oceniam agencję na dobrą w innym wypadku nie wysyłałbym tu swoich znajomych. Praca na zmianie nocnej to ok 7-8 h + możliwość nadgodzin 2-3 h - przepracowując tak cały miesiąc co nie jest jakimś wyczynem daje wynagrodzenie w przedziale 7-8 tyś. zł miesięcznie po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia. Jak ktoś ma pytania chętnie odpowiem ;)
    ReviewUserIcon
    Nikt specjalny

    03.01.2019 19:44

    Inne

    Gościu przestań sciemniać, dlaczego nie wspomnisz że do pracy jeździ się 2 razy na dzień; odpowiednio na około 1,5 i 4,5 godziny w zależności od lokalizacji . Umowy jakie dają są dwie na 1/2 i 1/4 etatu co daję łącznie 3/4 etatu czyli około 120 godzin masz niby gwarantowane a wynagrodzenie to najniższa krajowa (około 7 e na rękę). Jeśli drogi potencjalny pracowniku w miesiącu nawet byś przepracowal 200 godzin to max jaki zarobisz po odjeciu kosztów zakwaterowania 80e to około 1320e
    ReviewUserIcon
    Elektro

    18.10.2019 08:12

    Inne

    Prawda
    ReviewUserIcon
    jano

    25.09.2019 10:21

    Inne

    cześć, planuję wyjechać z tą agencją, co prawda jeszcze nie zgłosiłem się, więc nie wiem czy cokolwiek z tego wyjdzie, ale mam pytanie, jak to wygląda z rekrutacją? długo trwa, duzo etapów? bo wiem, że czasami to się lubi ciągnąć jak makaron, jakbym co najmniej na dyrektora startował i ciekawi mnie jak to wygląda tutaj, bo w sumie zależy mi trochę na czasie
    ReviewUserIcon
    jano

    07.10.2019 09:36

    Inne

    no i super, jako, że zależy mi na czasie, to dla mnie idealnie, właśnie będę się decydował i się zgłaszał
    ReviewUserIcon
    Askjel

    11.10.2019 08:59

    Inne

    tak, jest w porzadku, ja się nie zawiodłem, niedługo będę wyjezdzał drugi raz z nimi
    ReviewUserIcon
    Katie

    08.10.2019 15:38

    Inne

    Cześć, ja się trochę wybiję od tematu, ale mam pytanie - w jakich godzinach pracuje biuro? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź!
    ReviewUserIcon
    padington

    09.10.2019 09:30

    Inne

    08-16, 09-17, 10-18
    ReviewUserIcon
    Katie

    10.10.2019 14:19

    Inne

    Dziękuję
    ReviewUserIcon
    Mario92

    03.08.2019 15:52

    Inne

    Witam, czy warto jest wyjechac okolice berlina, firma Ideal work, praca tymczasowa, na magazynie ?
    ReviewUserIcon
    Kdh

    16.09.2019 13:07

    Inne

    No wlasnie ja tez zastanawiam sie nad kassel
    ReviewUserIcon
    Hahaha

    10.10.2019 13:09

    Inne

    Nie mogę porostu z was Co to koncert życzeń! ? Ja chcę do kassel Dobrze ty możesz chcieć ale ze będziesz w kassel zapomnij Kassel to jest (usunięte przez administratora) Mieszkania na wsi ale nie wiem czy to mieszkania są wgl (usunięte przez administratora)y I najbliżej sklep jeden edeka a do miasta centrum Lidl aldi itp 15km i jak w górach i wgl zupełnie wszystko inaczej jak w opisie
    ReviewUserIcon
    @lotek

    09.10.2019 12:59

    Inne

    Czy wyjeżdża ktoś w niedzielę do kassel?
    ReviewUserIcon
    Uważajcie

    08.10.2019 19:31

    Inne

    (usunięte przez administratora) Dlatego wiele świadomych ludzi zgłasza ich do inspekcji pracy (usunięte przez administratora) Gdy nawet podpiszecie umowę nie mogą od was egzekwować tego. Bo umowa nie może być gorsza niż kodeks Pracy. I inspekcja ma prawo nałożyć karę na agencję za nieuczciwe praktyki do 30 tysięcy złotych. (usunięte przez administratora)Dlatego bądzcie świadomi swoich praw. I wrazie czego zgłaszacie to. Niech zrobią im kontrolę w firmie i kontrolę umów. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ramon

    27.09.2019 10:55

    Inne

    Mam pytanie co do pracy na magazynie-rozładunek paczek (kurierka w niemczech). Wiem że trzeba mieć krzepe bo już jeździłem na sortownie i magazyny ale jeszcze nigdy nie z ideala. Można im zaufac pod względem płacenia ubezpieczeń składek i innych opłat? żeby się później nie okazało, że wszystko pięknie ładnie ale kasy nie ma
    ReviewUserIcon
    Ziutek

    30.09.2019 13:54

    Inne

    na moim przykładzie powiem, że można zaufac ja się się nie zawiodłem i wszystko było jak powinno, kasa na czas
    ReviewUserIcon
    lysy

    01.10.2019 08:53

    Inne

    o to sie akurat martwic nie musisz nie skonczysz na lodzie z kasa no narobisz sie fizycznie jak reszta pisze i sam zreszta wiesz skoro byles to wiesz jak to wyglada
    ReviewUserIcon
    Pracownik Krostitz

    29.09.2019 14:54

    Inne

    Praca ciężka.Rozładowywanie kontenerów i załadunek oraz przygotowywanie paczek dla kurierów do boksów. Jeśli ktoś jest wytrzymały to da radę. I tylko takim ludziom mogę powiedzieć że jeśli chcą i są świadomi ciężkiej pracy to mogą przyjeżdżać. W przeciwnym razie nie ma sensu. Ponieważ jest spora rotacja i niektórzy ludzie po pierwszym dniu rezygnują bo zwyczajnie nie dają rady. Nie są kondycyjnie przygotowani. Ale moim zdaniem pieniądze za tak ciężką fizyczną pracę powinny być zdecydowanie wyższe. I wynagrodzenie powinno wynosić co najmniej 1500 1600 € na czysto po odrąceniu kosztu zakwaterowania. A tak wychodzi 1200 1300 € w tej firmie. Dlatego ja planuję tu zostać z 3 miesiące. Ponieważ jest wiele lżejszych prac w Niemczech za te pieniądze. A zdrowie ma się jedno i nie chcę później mieć problemów z kręgosłupem. Bo nie ukrywajmy trochę się człowiek nadźwiga. Co do zakwaterowania firma daje dobre warunki. Wszystko też zależy od lokalizacji. Ja akurat trafiłem na mieszkanie w bloku i do Pracy tylko 700 metrów. Praca jest od poniedziałku do piątku. Jest polski koordynator do którego zawsze możecie się zwrócić. I zawsze wam pomoże i nawet zmieni wam zmianę jeśli o to poprosicie. Tak więc wszystko w jak najlepszym porządku. I tak jak napisałem wyżej jeśli jesteś wytrzymały i wiesz co to ciężka praca to śmiało możesz przyjeżdżać. Umowę dostaniecie na miesiąc czasu. A przed jej końcem otrzymacie smsa od firmy czy zostajecie na kolejny miesiąc. Umowę podpisujecie na miejscu.
    ReviewUserIcon
    Pracownik w DPD Krostitz

    29.09.2019 14:50

    Inne

    Praca ciężka.Rozładowywanie kontenerów i załadunek oraz przygotowywanie paczek dla kurierów do boksów. Jeśli ktoś jest wytrzymały to da radę. I tylko takim ludziom mogę powiedzieć że jeśli chcą i są świadomi ciężkiej pracy to mogą przyjeżdżać. W przeciwnym razie nie ma sensu. Ponieważ jest spora rotacja i niektórzy ludzie po pierwszym dniu rezygnują bo zwyczajnie nie dają rady. Nie są kondycyjnie przygotowani. Ale moim zdaniem pieniądze za tak ciężką fizyczną pracę powinny być zdecydowanie wyższe. I wynagrodzenie powinno wynosić co najmniej 1500 1600 € na czysto po odrąceniu kosztu zakwaterowania. A tak wychodzi 1200 1300 € w tej firmie. Dlatego ja planuję tu zostać z 3 miesiące. Ponieważ jest wiele lżejszych prac w Niemczech za te pieniądze. A zdrowie ma się jedno i nie chcę później mieć problemów z kręgosłupem. Bo nie ukrywajmy trochę się człowiek nadźwiga. Co do zakwaterowania firma daje dobre warunki. Wszystko też zależy od lokalizacji. Ja akurat trafiłem na mieszkanie w bloku i do Pracy tylko 700 metrów. Praca jest od poniedziałku do piątku. Jest polski koordynator do którego zawsze możecie się zwrócić. I zawsze wam pomoże i nawet zmieni wam zmianę jeśli o to poprosicie. Tak więc wszystko w jak najlepszym porządku. I tak jak napisałem wyżej jeśli jesteś wytrzymały i wiesz co to ciężka praca to śmiało możesz przyjeżdżać. Umowę dostaniecie na miesiąc czasu. A przed jej końcem otrzymacie smsa od firmy czy zostajecie na kolejny miesiąc. Umowę podpisujecie na miejscu.
    ReviewUserIcon
    BlackuY

    17.09.2019 08:38

    Inne

    Witam, wybiera się ktoś w tym tygodniu do pracy w sortowni okolice Kassel ?
    ReviewUserIcon
    marcin

    26.09.2019 16:34

    Inne

    kiedy jedziecie? Czy już jesteście w niemczech ?Chętnie sie czegos dowiem o nich
    ReviewUserIcon
    Daniel

    26.09.2019 16:44

    Inne

    I jestes?dotarles?
    ReviewUserIcon
    toma2665

    25.09.2019 14:09

    Inne

    Witam.czy ktos sie wybiera na początku pażdziernika?? Do Kassell ma magazyniera
    ReviewUserIcon
    Kamilian

    25.07.2019 16:23

    Inne

    Witam. Mam parę pytań. Chce się przyjąć na sortowanie na okolice Lipska albo Berlina wiem że praca jest ciężka ale ile można tak realnie zarobić . Jakie są warunki mieszkalne i czy na weekendy można zjeżdżać do Polski. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Antek

    19.09.2019 11:49

    Inne

    Kiedy jedziesz i gdzie. Ja jestem z nowej soli
    ReviewUserIcon
    Sebolot

    23.09.2019 11:36

    Inne

    Też staram się o pracę od października a jestem z zielonej góry. Jak możesz to napisz gdzie pracujesz i jak warunki. Byłbym zainteresowany na wspólny dojazd
    ReviewUserIcon
    endriu

    16.09.2019 09:21

    Inne

    praca latwa nie jest, ale to wiadomo od razu wiec nie rozumiem ludzi, ktorzy narzekaja, ze im ciezko...czego sie spodziewaliscie? narobic sie trzeba, ale potem sie to oplaci. do roboty idzie sie przyzwyczaic, a agencja dziala uczciwie, wiec koniec koncow warto sprobowac swoich sil. o ile nie jest sie mietowym ptysiem, bo wtedy lepiej zabrac sie za cos innego
    ReviewUserIcon
    Yoyo

    23.09.2019 10:18

    Inne

    Dokładnie, dobrze powiedziane!
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    20.09.2019 14:10

    Inne

    Ideal Work Sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Magazynier.
    ReviewUserIcon
    xx

    20.09.2019 15:54

    Inne

    a gdzie to pytanie?
    ReviewUserIcon
    Louis

    17.09.2019 13:18

    Inne

    Znajomy był pare lat temu i mówił, że na sortowni ciężkawo jest ale się opłaca finansowo i że popłacone wszystko więc w tej kwestii się nie martwię. W zasadzie potrzebuje bardziej potwierdzenia już wyrobionego zdania od osób, które pracowały jakoś niedawno albo chociaż w tym roku. Z góry dzięki
    ReviewUserIcon
    karol

    17.09.2019 14:36

    Inne

    +1 chcem ysię wubrać właśnie z grupą znajomych do berlina na sortownie chciałbym usłyszeć także opinie innych
    ReviewUserIcon
    koles

    19.09.2019 11:02

    Inne

    no skłamałbym mówiąc, że jest łatwo miło i przyjemnie, bo to jednak fizyczna robota, bywa ciężko, trzeba sie na to przygotować, ale mi sie zwróciło, finansowo sie opłacało plus na ekipe trafiłem spoko. jak jestes silny i odporny to sie nie zastanawiaj.
    ReviewUserIcon
    Nieznajomy

    18.09.2019 17:18

    Inne

    Ile w tym GLS Kassel idzie tak naprawde zarobić na czysto za miesiąc czasu po wszystkich odtrąceniach ? Z góry dzięki za info :-)
    ReviewUserIcon
    Aneta

    18.09.2019 12:55

    Inne

    Witam, zastanawiam się nad przyjęciem pracy przy przetwarzaniu ziemniaków. Czy ktoś może wypowiedzieć się na ten temat? Jak wygląda praca, płaca i mieszkanie? Byłabym wdzięczna za Wasze opinie na ten temat. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ziom

    17.09.2019 20:56

    Inne

    Elo, chce wyjechać na sortownie i pytnie czy sie płaci za mieszkanie i ile jakie są koszty wyjazdu, płaci się tylko za wyżywienie? Da sie odłożyć 5k zl na miesiąc ?
    ReviewUserIcon
    Jason32

    18.09.2019 10:03

    Inne

    Za dojazd płacisz ty do Niemiec do pracy również płacisz żeby jeździć go się składasz z innymi, za chatę płacisz 99 euro wyżywienie w swoim zakresie. Co do kasy to zależy gdzie trafisz i ile będziesz mieć godzin powiem tak szału nie ma (usunięte przez administratora) nie urywa
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.08.2019 11:21

    Inne

    Czy ktoś wybierą się do pracy w kassel?
    ReviewUserIcon
    Kdh

    16.09.2019 13:08

    Inne

    Ja
    ReviewUserIcon
    Kolumb

    15.09.2019 17:35

    Inne

    Witam pracowałem w tej firmie 20 miesięcy na depocie wustermark praca tam była ciężka lecz do zniesienia brygadzista słupski Patryk jest w pożądku majstrem życzę my by był nim jak najdłużej jest miły pomocny i uczciwy depot oraz praca tam była spoko lecz po 18 miesiącach trafiłem na grosberen praca tam była 3 razy cieszą człowiek się starał robił robotę(usunięte przez administratora)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Ideal Work?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Ideal Work Sp. z o.o.

    ul. Karolkowa 30 01-207 Warszawa

    http://idealgrupa.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    11.09.2019 13:27

    Inne

    Gdzie najlepiej jechać na pierwszy wyjazd? Jestem całkiem zaradny życiowo ;p więc myśle, że dam rade ale wolałabym jechać gdzieś gdzie jest w miarę spokojnie
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    12.09.2019 14:21

    Inne

    Kurde, literówka się wkradła. Pisałem na szybko, nie zauważyłem.
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    12.09.2019 14:22

    Inne

    A swoją drogą odpisze ktoś?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    10.09.2019 21:16

    Inne

    Więc, przez telefon bajka super, (usunięte przez administratora) już nie mogę się doczekać wyjazdu itp Na miejscu podpisuj papiery i (usunięte przez administratora) (dosłownie) i walcz o nadgodziny jeżeli coś chcemy zarobić Mieszkanie zależy jak kto trafi wiadomka (usunięte przez administratora) Brygadzista zmiany nocnej(usunięte przez administratora) można się dogadać i wszystko dowiedzieć bez problemu Ogólnie praca na miesiąc i Elo (chyba że ktoś leci na nosie bo tacy też są ale to już prywatna sprawa xd)
    ReviewUserIcon
    Monika

    04.09.2019 13:26

    Inne

    W pracy za granicą byłam 3 razy, za każdym razem z inną agencją i Ideal szczerze mówiąc najlepiej wypadł na tle pozostałych (nazw tych 2 wolę nie podawać, ale są dosyć popularne) no i do samej agencji nie mam żadnych zażaleń, wiadomo wyjazd idealny nie był, ale trudności wynikały z samego charakteru pracy, niczego z czym ideal miałby cokolwiek wspólnego, więc złego słowa nie powiem. Pozdrawiam, Monia!
    ReviewUserIcon
    Monika

    06.09.2019 14:39

    Inne

    Nie nie, ja jako opiekunka :)
    ReviewUserIcon
    nikulla

    09.09.2019 08:43

    Inne

    aha, dzięki. czyli mówisz, że polecasz? chyba się zdecyduję
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.09.2019 13:31

    Inne

    środkowa część niemiec.. praca jest ciężka ale to nie ich wina akurat stawka niestety śmieszna "kordynator" niestety(usunięte przez administratora)ciągłe wywyższanie się t(usunięte przez administratora)niestety a sam nie pamięta jak pracował. Co do zakwaterowania jak można zrobić z małego pokoju 3 osobowe nie wiadomo co.. nie dbają o mieszkania o pracowników... zdarzyło mi się że ukradli mi tablet.. w biurze mi powiedzieli że muszę lepiej pilnować swoich rzeczy i nic z tym nie zrobią pracowałem 3 miesiące i więcej wytrzymać się nie da.. nie przez prace ale warunki jakie gwaratnują.. mam nadzieje że spora liczba pracowników się przekona że z nimi nie warto współpracować.
    ReviewUserIcon
    mati

    28.08.2019 13:28

    Inne

    jaka praca w Kassel/jakie warunki?
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.08.2019 14:36

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sławek

    09.08.2019 10:05

    Inne

    czemu? gdzie pracowales? widze ze opinie sie różnia między roznymi miejscami pracy w tej firmie i niewiadomo na co sie decydowac...
    ReviewUserIcon
    Damek

    21.08.2019 19:40

    Inne

    podbijam !
    ReviewUserIcon
    pracownik

    10.08.2019 05:17

    Inne

    Ogólnie odradzam pracy a już mówię czemu. Po pierwsze marne warunki coś w stylu PRL nawet gorzej, koordynator to jakiś niekompetentny człowiek który na tym stanowisku chyba przypadkiem dostał prace. Co do samej pracy to jest bardzo ciężka zależy niby jeszcze gdzie po miesiącu obiecują (usunięte przez administratora) euro co jest kłamstwem żeby tyle zarobić trzeba by było chodic na nockę depo 55 i 64 wiec mało kto dał by rade. busy za free to prawda chyba jedyne co jest prawda w tym wszystkim. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Damek

    21.08.2019 19:39

    Inne

    dlaczego niekompetetny?
    ReviewUserIcon
    Bartek

    31.07.2019 01:28

    Inne

    Witam. Był ktoś w Berlinie? Jest ktoś w stanie opisać stan mieszkań i warunki pracy? Czy bardzo ciężko? Proszę o obiektywna odpowiedź. Z góry dzięki
    ReviewUserIcon
    Mgg

    20.06.2019 20:42

    Inne

    Złożyłem CV z oferty pracy koło Drezna zero odzewu Ani jeden ani drugi telefon nie odpowiada..
    ReviewUserIcon
    nick

    12.07.2019 17:52

    Inne

    Jeżeli jesteś osobą świeżą, która chciałaby rozpocząć współpracę z Idealem, to na takie DPD w Dreźnie nie jest łatwo się wbić. To niewielki projekt obejmujący kilkanaście osób. Gdy zwolni się tam miejsce, bo ktoś rezygnuje z pracy, albo kończy mu się 18sto miesięczny okres, lepiej firmie jest przerzucić kogoś, komu kończy się analogiczny okres pod GLSem, lub zaproponować robotę komuś, kto już sprawdził się wcześniej w pracy dla Ideala. Ale próbować możesz. Plusem będzie, jeśli będziesz miał samochód, bo nie ma tam firmowych busów. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    09.07.2019 18:56

    Inne

    Wyjeżdżam z kolegą na ponad miesiąc do Neuenstein na sortownię, ktoś był? Jak wrażenia?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    05.07.2019 17:51

    Inne

    Mam pytanie do osób pracujących w sortowni GLS w Kassel jakie realnie są tam warunki, ile zarabiacie (to znaczy ile Wam zostaje po odtrąceniu opłaty za zamieszkanie) i ewentualnie czy musicie uiszczać jeszcze jakieś inne opłaty? Mam tam jechać w weekend, ale z umowy wynika, że gwarantują 120 godzin (0,75 etatu) za 6,68 euro netto i odejmują 150 euro za mieszkanie... A w ogłoszeniu piszą o 1250 - 1400 euro netto po potrąceniach... Różnica 100%... Więc jak naprawdę jest?
    ReviewUserIcon
    Szczupły chłopak

    04.06.2019 23:39

    Inne

    Witajcie! Wyjazd jest darmowy czy trzeba płacić? A jeśli trzeba to jaka kwota? Z góry dzięki. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Szafran

    04.06.2019 17:19

    Inne

    Mam zamiar pracować w hermsdorf na załadunku rozładunku może mi ktoś powiedzieć jak to wygląda i czy pieniądze są odpowiednie
    ReviewUserIcon
    Katal

    30.05.2019 18:12

    Inne

    Witajcie. Czy ktoś pracował na rozładunku w Magdeburgu? Czy mógłby ktoś opinii na temat tamtejszego miejsca pracy?
    ReviewUserIcon
    Teresa

    16.05.2019 10:33

    Inne

    Katastrofa. Pracowałam u nich jako opiekunka seniorow. Zadnej ale to żadnej pomocy. Mialam katastrofalna sytuację w miejscu pracy. Wydzwaniałam, prosiłam o pomoc. Błagalam też koordynatorkę po stronie niemieckiej o pomoc i mowiłam, że nie dam rady psychicznie wytrzymac w tym miejscu 2 miesiące. Bylam ok połtora miesiąca. Wreszcie poszukano nową opiekunkę. (usunięte przez administratora)Wszystko załatwialam przez telefon i to był błąd, że nie pisalam do nich w sprawie przyjazdu nowej opiekunki i mojego wyjazdu.(usunięte przez administratora)Teraz juz wiem, że wszystko trzeba mieć na piśmie i teraz tylko tak zalatwiam sprawy z firmą.
    ReviewUserIcon
    Polak

    15.05.2019 14:40

    Inne

    Nie polecam nikomu pracy na sortowni GLS. Praca ciezka i tempo zabójcze ani chwili na odpoczynek. Paczki ważące do 50kg. Opony,regaly,meble,blachy itd. Omijac szerokim łukiem jeśli zalezy ci na zdrowiu lub calym kregoslupie. Pieniadze nie adekwatne do wykonywanej roboty.
    ReviewUserIcon
    Pazdzioch

    10.05.2019 20:49

    Inne

    Praca bardzo ciezka jedna z najciezszych ale mozna sie wyzyc na paczkach :)i Nabrac tezyzny fizycznej , pijanstwo od rana do nocy , Często tez w pracy :) , nietuzinkowe , mozna trafic tez ba Linke taka ze jak przezyjesz zmiane to uznawane jest to wrecZ za cud na zaladunku oczywiscie , pieniadze nie warte tej Tyry , pozdrawiam i nie polecam
    ReviewUserIcon
    Michał

    28.04.2019 23:13

    Inne

    Jak wam sie nie podoba to nie jezdzcie tam.Ideal przeciez nie sciemnia wam ze praca jest lekka.Macie zakwaterowanie nic nie musicie zalatwiac jeszcze zle.A jak sie nie podoba zadzwon do biura moze maja lzejsze prace.
    ReviewUserIcon
    Otar

    04.05.2019 22:35

    Inne

    Nigdy nie pracowalem przez Ideal ale masz rację z tego co wiem maja dużo ofert.Mozna isc do innej roboty niz Gls
    ReviewUserIcon
    Moniak

    04.05.2019 19:15

    Inne

    Jak bym miał porownac DHL,Hermes to tam praca jest pikus w stosunku do GLS paczki kopane nogami.Bydło na parkingu z piwami w bagazniku.Jest nie winil bym tu Agencjii ona tylko daje prace.Pretensje do GLSU.
    ReviewUserIcon
    Vese

    18.04.2019 12:04

    Inne

    Witam, jak odbywa się rekrutacja? można wszystko załatwić przez internet/telefonicznie czy trzeba jechać do bióra w Warszawie? Ile można zarobić na magazynie GLS ? są nadgodziny? ile miesięcznie z nadgodzinami i bez zarabiacie?
    ReviewUserIcon
    Anonym

    28.04.2019 12:23

    Inne

    Wszystko jesteś w stanie załatwić telefonicznie i internetowo. Agencja wysyła ci potrzebne papiery, dopiero na miejscu podpisujesz umowę. Zarobki to ok 1300€, nadgodziny są ale nie zawsze na nie pojedziesz bo są one po "głównej" pracy. Ew sprzątanie w piątek. Generalnie praca nie łatwa szczególnie na początku na załadunku, ale według mnie tydzień wystarczy żeby się "przyzwyczaić"

    Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Work Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.