Opinie o Nagel Group w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nagel Group. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nagel Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nagel Group w Gliwice

RR

Jest nabór do Wustermark. Czy coś wiecie Państwo więcej.

???

Osoba o nicku "Spocony", piszesz iż robota dla desperatów, ale może podasz jakieś konkrety nie tylko ogólniki. I dlaczego pan Mateusz taki straszny? Daj info bowiem ludzie zastanawiają się czy jechać. I jak już piszecie o pracy oferowanej przez NG to podawajcie konkrety. I najlepiej obiektywnie.

Warrior

Dostał ktoś propozycje wyjazdu na pakowanie słodyczy. I czy ktoś jedzie może tam własnym autem? Jeśli tak, dajcie informacje.

xyz

dostał ktoś propozycje przy pakowaniu słodyczy????

Pakowacz

Spotkanie organizuje pan Jacek. Polak, ktory rekrutuje do pracy na hali. Odezwal sie na moja CV-ke wyslana w pracuj.pl Kazal kupic buty robocze aby mozliwe bylo wejscie do hali juz przy rekrutacji. Wydalam 30 €. Przyjechalam z butami i pozytywnym nastawieniem. Pan Jacek obiecal 900 € na reke i prace polfizyczna na dwie zmiany. Nastepnego dnia bylam juz na hali i pracowalam. W ramch przyuczenia mialam zostac tydzien by poznac meandry pracy. Niestety od pierwszego dnia niczego nie nauczylam sie poza rozpakowywaniem ciezkich paczek z widlaka, ktore musialam sama dzwigac i przepakowywac. Przewalilam ok. 1 tone towaru w ciagu 8 godzin. ok. 24-ej bylam w domu i wylam z bolu kregoslupa i rak. W trakcie dowiedzialam sie, ze w pierwszym miesiacu nie dostane na pewno premii 200 € bo to na mieszkanie a ja mieszkanie mam od kilku miesiecy wiec nie potrzebuje ich wsparcia wec dostane ...700 € na reke.... Za pierwszy tydzien ciezkiej tyrki nie dostane pieniedzy. Do tego mniej niz mi powiedziano i w soboty jak jest koniecznoesc tez mam przyjsc...Umowa na 3 miesiace...Potem na rok (nie koniecznie jak sie dowiedzialam). Do pana jacka nie moge sie teraz dodzwonic bo...pojechal na rekrutacje do Poznania... Ciekawe...

Czy masz robocze buty. I czy mam jakies pytania bo praca jest latwa i przyjemna.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
spocony

Gość o Nicku pracownik to nikt inny jak Mateusz który jest tam koordynatorem ,nie dajcie się nabrać na jego wpisy.Praca dla desperatów

jontek

A możesz Scan napisać jakie tam są warunki pracy? Jaka liczba godzin w miesiącu, ile płacą na rękę i czy przy wypłacie wszystko się zgadza ? Napisz tylko obiektywnie jak wygląda praca przez Nagel Group. Chcę tylko wiedzieć czy warto {dodam że mam doświadczenie i nie boje się ciężkiej pracy)

scan100@wp.pl

wracam po urlopie, do pracy w neufarm jadę w poniedziałek z bydgoszczy. pozdrawiam kolegów - Jacek

Jedzie ktoś do Neufahrn ??

???

Ale powiedzcie coś o samych warunkach pracy. Ile godzin (dziennie, tygodniowo i miesięcznie)? I ile mniej więcej na rękę można dostać? No i czy traktują pracowników w porządku? Proszę napiszcie uczciwie jak jest.

asd

To nie jest tak żle jak myślałem,słyszałem że można trochę dorobić na nadgodzinach prawda??

Praca Monachium -- dokładnie to w Garching (bei Munchen) a mieszka sie w Neufahrn (bei Freising)...w hotelu nasi pracownicy mają do dyspozycji pokoje 2-4 osobowe, łazienki i kuchnie są wspólne na każdym piętrze, sklepów jest sporo (Lidl, Netto, Edeka, Aldi, Rossmann, MD, Kik itc).. 10 minut piechotką..

asd

W końcu jakiś konkret dzięki akasok

asd

Jakie warunki mieszkaniowe dokładnie w Monachium???Wiem ze pokoje 3-5 osobowe,a kuchnia,łazienka???W Garching są jakieś sklepy???

Katon

Please, dajcie info jakie są warunki pracy w Bielefeld ?

Ela181

Dostałam propozycje do bielefeld na 25. Niech napisze ktoś kto tam jest. Jak praca jak warunki mieszkaniowe i ile km do pracy. Ela pozdrawiam

Staszek

Cześć Rafał. Też tam dostałem propozycję wyjazdu.Jedziesz samochodem czy autobusem.Jak coś to pisz na e-mail st.prymula@interia.pl Może pojedziemy razem już z Polski

Rafał

Witam też dostałem oferte pracy do Lindt w Bielefeld wiadomo coś o warunkach zamieszkania i ogólnie o pracy ? Z góry dzięki

I czy obiecywana w możliwość zatrudnienia i zatwaterowania razem to prawda, czy tylko fikcja na przyciągnięcie chętnych? Bo różnie z tym bywa, jak słyszę od znajomych wyjeżdżających zagranicę

Witam. Dostałem propozycję do Lindt w Bielefeld. Był ktoś? Może jakieś nowe informacje o pracy? Z góry dziękuję

nnn

witam rownież dostałam propozycje podjecia pracy wraz z chłopakiem w Bielefeld naprawde jest tam tak zle jak wiekszosc tu pisze ????

Zostaw merytoryczną opinię o Nagel Group - Gliwice

• Jak się pracuje w Nagel Group?

Zobacz opinie na temat firmy Nagel Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nagel Group?

Kandydaci do pracy w Nagel Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nagel Group