TOMI

PRACA CIĘŻKA NO CÓŻ TRZEBA PRACOWAĆ ALE PODEJŚCIE KIEROWNICTWA TRAGEDIA MOBING (usunięte przez administratora)ZAROBKI ŚREDNIE JAK SIĘ NACHAPIESZ TO MOŻESZ WYJŚĆ TROCHE LEPIEJ

Zainteresowany

Witam. Obecnie szukam pracy na magazynie. Zauważyłem ofertę na stanowisko Pracownik Magazynowy oraz Operator Wózka Widłowego. Chciałbym się spytać jakie są zarobki na tym stanowisku i czy jest możliwość dorobienia np. na nadgodzinach. Kiedyś widziałem jeszcze ofertę na operatorów wózków wysokiego składu. Czy firma nadal ich szuka?

Pytanie Nowy wpis

Jakie wartości są cenione w Nagel Polska Sp. z o.o.?

Gcgjbb Nowy wpis

Sumiennosc i dyspozycyjnosc

Nick Nowy wpis

Zaangażowanie i uczciwość

PawkoS Nowy wpis

Dobry pracodawca, pieniadze na czas, duzo benefitow, polecam. Sluzbowe auto, szkolenia, kursy, awanse co roku. 8 tys na reke jak na prace przy komputerze to moze byc. Polecam

Wiki

Bardzo ciężka praca, podejście kierownictwa tragiczne, zero pomocy, praca na telefonie po godzinach... Zarobki na poziomie 3-4 max z weekendami... Moim zdaniem nieproporcjonalne do nerwów... nie polecam.

Larson
@Wiki

A jaką ty masz ciężką pracę na telefonie po godzinach? Rozumiem, że towar kompletujesz na home office ???? W takim razie kierownictwo, to twoja stara ????????????

TOMI

Nick
@TOMI

Jeśli jest mobbing, to czemu tego nie zgłosisz?

Ja
@TOMI

Bo kłamie :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

BYŁY

W tej firmie wytrzymałem niecały rok . Co do kierownika magazynu to wszystko sie zgadza WAZELINA jeżdziłem wózkiem i tylko załadunki i rozładunki Co do pieniędzy były na czas Posiłki po 20 minut Bony na święta Ktokolwiek podejmowałby pracę to nagrywać i jeszcze raz nagrywać W biurze są kobiety z którymi szło się dogadać Pozdrawiam

WWW
Użytkownicy czekają na odpowiedź 105 dni.
Kandydat

Zainteresowany jestem czy firma szuka pickerow, jak wyglada tam grafik i ile zarabiaja? Soboty, niedziele wolne? Bez nocek ? Praca od6,7?

Czy w Nagel Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Arek
@Pytanie

@Arek Nie jest za dobrze kierownictwo dba tylko o swój tyłek

Nick
@Arek

Bzdury. To solidna firma. W pandemii nie było zwolnień, nikomu nie obniżono wynagrodzenia. Wypłacili wszystkie należne premie. Nie obcieli żadnych ekstrasów typu obiady czy prawie darmowe dowozy. Jak to nie jest dbanie o pracownika, to co nim jest?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Nagel Polska Sp. z o.o.?

Mario
@Pytanie

Tam nawet 2 zł jakbyś dostał wiecej to ci z podatku rozlicza. Jedynie pod stolem to mozna laske zrobic, a nie pieniadze dostac

Zainteresowany

Wacik
@Zainteresowany

Tam jest jedna dzicz, zmiany z nocek niedziela-poniedziałek, naczepy tylko podjezdzaja az towarem zastawisz caly magazyn. Magazyn malutki nie dostosowany do potrzeb firmy. Nie polecam, lepsze zarobki w Poznaniu niż tu.

Czy Nagel Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

XD
@Pytanie

To jest robota na telefon, dzwonią i masz być

Kandydat

Jak wygladaja zmiany u wozkowych ? Ile zl podstawy brutto?

mowi
@Pytanie

(usunięte przez administratora)nie urywa a praca ciężka

ZOZO
@Pytanie

Od strony kierownika można spodziewać się wszystkiego! im nie ma co ufać i wierzyć w ani jedno słowo! Polecam ale przy podpisywaniu umowy najlepiej nagrajcie wasze ustalenia na dyktafon bo już nigdy się tego nie da wyegzekwować ani udowodnić!

Kierowca zawodowy

Witam! Zastanawiam się nad pracą jako kierowca, czy ktoś może się wypowiedzieć jakie są zarobki? Czy tyle ile do ręki się dostaje, czy jest tyle na papierze? Czy soboty są pracujące, napiszcie czy jesteście zadowoleni!!??

Michał
@Kierowca zawodowy

Nie widziałem ogłoszeń rekrutacyjnych na stanowisko kierowca. Obecnie na stronie https://www.nagel-group.com/pl/karriere/freie_stellen/index.html pracodawca szuka magazyniera i operatora wózka widłowego w różnych lokalizacjach. Oferują wynagrodzenie podstawowe plus regularne premie oraz bony świąteczne. Jeśli chodzi o pracę w weekendy, to proszę obecnych pracowników o wypowiedzi na ten temat. Jeżeli zdecydujesz się na zatrudnienie, napisz czego może oczekiwać nowo przyjęty pracownik?

Marek
@Kierowca zawodowy

firma Nagel nie posiada swojej floty samochodów więc i nie zatrudnia kierowców, to jest firma magazynowa a nie transportowa, transport tworzą setki drobnych i średnich przedsiębiorców , którzy godzą się jeździć pod tym logo

IWO
@Kierowca zawodowy

Nagel nie ma swojej floty samochodów i nie zatrudnia kierowców, to jest firma magazynowa a nie transportowa,

Arek

Jakie podejście szefostwo ma do konfliktów w firmie?

IWO
@Arek

Jeśli chodzi o magazyn to nie jest za dobrze kierownictwo dba tylko o swój tyłek

Jakie narzędzia pracy zapewnia Nagel Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Engelbrekt
@Pytanie

Możesz liczyć na służbową naczepę, jeśli masz ciągnik :) Co do osobówek, to zależy od stanowiska.

Różowa????

A ja powiem tak to moja druga praca wcześniej handel a to nie łatwy kawałek chleba.Tutaj zarobki ok wiadomo mogły by byc wyższe może niedługo..????ludzie spoko da się załatwić sporo przy odpowiednim podejściu do ludzi. Jest to chłodnia ale są posiłki i przerwy na ogrzanie to na plus????nocki są za co są dodatki. Tyle w temacie????

Kostek

Jak bardzo firma zabezpieczyła pracowników przed wirusem? Wprowadzono sporo obostrzeń?

Różowa
@Kostek

Maseczki obowiązkowe i dezynfekcja rąk????

Remek

Dobry pracodawca to i dobrze się pracuje. Nikt nie obawia się o jutro!

Skubi

Wszystko fajnie tylko przerwy na papierosa co godz to lekka przesada bo jak ja nie pale to godzinowo pracuje dłużej od palaczy a pensja ta sama

Piotr

Idealnie pewnie nie może być ale uważam, że i tak mamy dobrą firmę i warto tu pracować!!

Ogólnie praca jak praca nie jest źle, jedyny problem to kierownik magazynu i zgadzam się z poprzednikami że to zwykła świnia. Każda rozmowę nagrywajcie bo najpierw coś obiecują a później lecą w kulki w zależności czy masz czelność wyrazić swoją opinię czy nie. Rotacja pracowników nowych ciągła bo nikt z tym człowiekiem nie wytrzyma dłużej niż rok. Ogólnie jeśli będziesz beduinem i trzymać gębę na kłódkę to daleko u niego zajdziesz. Co do "klona" konfident nie z tej ziemi ale da się czasem z nim coś załatwić. Rozmowa z kierownikiem wygląda że coś się go pytasz a on ci odpowiada jak zwyklemu (usunięte przez administratora)i drze mordę na pół magazynu.(usunięte przez administratora)Kasa nie jest zła, choć zmiany popołudniowo nocne i weekendowe nie są warte tych pieniędzy. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Nagel Polska Sp. z o.o. - Komorniki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nagel Polska Sp. z o.o.