Opinie o Nagel Group w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Nagel Group. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nagel Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nagel Group w Gliwice

Była pracownica

Pracowałam w Nagel Gliwice, na hali zimno jak w lodówce, jesteś skazany na sam sobie, ludzie mało chętni żeby pomóc, tu z Tobą gadaj, a jak tylko się obrucisz już jesteś obgadamy i to dosłownie, wszystko musisz mieć swoje, ciuchy, buty, nawet głupi nóż żeby przeciąć kartony czy taśmę musisz mieć swój. Pracowałam tam w październiku i powiedziałam że więcej tam nie pójdę, bo obozy pracy i takie warunki dawno się skończyły, ale żeby było śmieszniej, jest koniec listopada a wypłaty do tej pory nie mam, dzwoniłam, pisałam z zapytaniem kiedy będzie wypłata to pani powiedziała że przelewy wyszły. No może wyszły, ale na czyje konto, bo na moje na pewno nie. Więc omijajcie ta firmę z daleka.Nie polecam tej firmy.

Ala
@Ilona

Bhp to fikcja w tym zakładzie szkolenia robia na moniteze od laptopa dla kilku osób co polowa nie widzi co jest pokazywane.

No, ale te wszystkie historie z zatrudnianiem przez agencję to chyba już przeszłość, bo teraz szukają magazyniera na wysoki skład i robią to pod swoim szyldem. Z tego, co czytam, to są narzędzia i odzież, posiłki też, co się rozumie, skoro praca w 1 st. C. A ktoś z Was wszedł w ten program trenera wewnętrznego? Z jakim bonusem finansowym się wiąże to szkolenie kolegów?

Lidia
@Była pracownica

Dziwne, że tak to wygląda chociażby w kwestii wyposażenia pracowników - to przecież pracodawca powinien zapewnić odpowiednie narzędzia do pracy. Czy ta kwestia była w jakiś sposób zgłaszana do odpowiednich osób w firmie? Pisałaś o zaległości w wypłacenie wynagrodzenia - czy już je otrzymałaś?

@Lidia

Szczerze powiem że do dziś nie otrzymałam pieniędzy za wykonana prace, dzwoniłam kilkanaście razy i za którymś razem pani łaskawie odebrała i powiedziała że 17 każdego miesiąca są przelewy, tylko zapomniała wspomnieć którego roku, bo dziś 27 grudzień a kasy dalej brak na koncie, więc jak ja się mam denerwować i prosić o własną zarobiona kasę to ja dziękuję za taką pracę i od nowego roku szukam innej, ja osobiście (usunięte przez administratora) za darmo nie polecam.

@Była pracownica

Tego typu opinie są strasznie krzywdzące dla pracodawcy, tym bardziej, jeśli tak jak w tym przypadku, Pani ewidentnie nie ma pojęcia dla kogo pracowała, tj. z kim miała podpisaną umowę, a dla kogo tę pracę wykonywała. Sądząc po argumentacji, z pewnością "Była pracownica" była pracownikiem firmy zewnętrznej, która oragnizuje pracowników, którzy wykonują prace sezonowe na zlecenie firmy Nagel. Na myśli mam tu różnego typu akcje przepakowań towaru, oklejanie kartonów, itp. Osoby takie jak Pani zatrudniani są przez pośrednika, agencję pracy i to ona płaci wynagrodzenie za wykonaną pracę, a więc wszelkie pretensje oraz niedogodności z tytułu odzieży roboczej (jak i jej braku), słabego bądź nie wypłaconego wynagrodzenia powinno się zgłaszać do właściwej agencji pracy. Tak więc Pani komentarz nt warunków oraz wynagrodzeń w Nagel jest nie na miejscu i godzi w firmę. Polecam zastanowić się 2 razy, zanim kogoś w przyszłości się oszkaluje.

Łucja
@Pk

A ty byłes lub jesteś pracownikiem tej firmy? Możesz o niej coś napisać? Jak było z Twojej perspektywy?

Ave
@Pk

Zakrywanie się firmą zewnętrzna jest przykre Nagel powinien dbać o to, aby każdy pracownik otrzymał wyrobioną wypłatę w terminie . Patologia wśród firm zewnętrznych powinna być kontrolowana przez firmy wewnętrzne (wynajmujące). Skoro Nagel o to nie dba to firmą jest do d .... u .. p...y...

Ilona
@Ave

No ale pytanie brzmi z kim ta umowa jest podpisywana? Bo to raczej od tego zależy w kontekście kasy. Ale z tą odzieżą skoro dzieje się to tutaj to chyba każdy pod bhp podlega? Czemu firma jej nie zapewniła?

@Ave

Nie do końca. Wg zasady "wasal mojego wasala, nie jest moim wasalem" - firma A wynajmująca firmę B do znalezienia pracownika tymczasowego nie ma podstaw, ani nawet prawa wnikać w prawidłowość lub wypłacalność wynagrodzeń pracowników, z którymi nie ma umowy bezpośredniej. Kierownik działu bądź dyrektor oddziału lub inna osoba, która została oddelegowana do takowych zadań może na prośbę pracownika firmy zewnętrznej zgłosić taki fakt, owszem, lecz po pierwsze - robi to z własnej uprzejmości, po drugie - pracownik firmy zewnętrznej powinien sam się kontaktować z własnym pracodawcą. Tak proste, a zarazem tak trudne. Pozdrawiam.

@Ilona

Jeśli chodzi o odzież - tę powinien zapewnić bezpośredni pracodawca, a więc firma, z którą posiada się podpisaną umowę. Jeżeli najemca (brzydko to brzmi w kontekście wynajmowania człowieka do pracy, ale taka nomenklatura xD) nie ma przeciwskazań do przychodzenia przez pracownika do pracy w jeansach i t-shircie, gdyż nie powoduje to ingerencji w materiał magazynowany na hali magazynowej, może jedynie zarządzić przymus stosowania obuwia ochronnego oraz zakładania kasku w przestrzeni regałowej. Jak mniemam tutaj pracownik/pracownica miał/a problem z faktem, iż Nagel nie dał takiej osobie nowiutkich, czystych ubrań, najlepiej wypranych w pachnącym niebieskim Lenorze i rzecz jasna wyprasowanych. I tutaj znów należy wrócić do początku - takowe bajery zapewnia firma, z którą się ma umowę. Jeśli nie zapewnia, to tu leży problem.

Misia
@Pk

A orientujesz się czy pracownik przez agencję ma takie same stawki wynagrodzenia, co pracownik pracujący bezpośrednio przez firmę? No i czy w ogóle jest szansa, że pracownik z agencji może podpisać po jakimś czasie umowę z firmą, w której pracuje?

Wybrzeże Klatki Schodowej
@Misia

Z racji tajemnicy handlowej oraz tego, że nie każdy chwali się swoimi zarobkami w obawie przed linczem lub ewentualnie zazdrością - nie mam pojęcia co do tego czy stawki są podobne. Jeśli natomiast pracownik agencji będzie się wyróżniać, a na stanowisku magazyniera wysokiego składu bądź pickera zaistnieje wakat - ma szansę na zatrudnienie po wygaśnięciu umowy z agencją. Przede wszystkim mówimy tu o możliwość posiadania już umowy o pracę, a nie na zlecenie.

@Wybrzeże Klatki Schodowej

Hmm..czyli pracownik agencyjny ma umowę zlecenie, tak? A często zdarza się, że pracownik agencyjny przechodzi na zatrudnienie przez firmę? Skoro nie ma możliwości podania kwot, to może chociaż jakieś widełki płacowe lub info, czy stawki są u nich rynkowe?

PK

Uważam, że stawki są dobre, ale nie wiem czy takie same dla agencji jak dla firmy bezpośredniej. Firma stawki ma ok.

Ala Nowy wpis
@Ilona

Co jaki czas w Nagel Group można ubiegać się o podwyżkę?

Mrc Nowy wpis

Firma robi z pracownikami co chce grafik zmieniajacy sie często nie ma stalych zmian, pracy jak nie ma to każą iść do domu pisząc kartki ze wcześniej wyszedłeś oczywiście do odrobienia przeważnie każą przyjść odrobić weekend by zaoszczędzić nie płacąc 100% . Zarobki najniższa krajowa w chłodni nie przyjemnymi ludźmi co tylko patrza jak donieść na ciebie by zabłysnąć swojim nierubstwem. Socjalu jakiego kolwiek brak i szczerze mówiąc omijać szerokim łukiem!

Pakowacz

Spotkanie organizuje pan Jacek. Polak, ktory rekrutuje do pracy na hali. Odezwal sie na moja CV-ke wyslana w pracuj.pl Kazal kupic buty robocze aby mozliwe bylo wejscie do hali juz przy rekrutacji. Wydalam 30 €. Przyjechalam z butami i pozytywnym nastawieniem. Pan Jacek obiecal 900 € na reke i prace polfizyczna na dwie zmiany. Nastepnego dnia bylam juz na hali i pracowalam. W ramch przyuczenia mialam zostac tydzien by poznac meandry pracy. Niestety od pierwszego dnia niczego nie nauczylam sie poza rozpakowywaniem ciezkich paczek z widlaka, ktore musialam sama dzwigac i przepakowywac. Przewalilam ok. 1 tone towaru w ciagu 8 godzin. ok. 24-ej bylam w domu i wylam z bolu kregoslupa i rak. W trakcie dowiedzialam sie, ze w pierwszym miesiacu nie dostane na pewno premii 200 € bo to na mieszkanie a ja mieszkanie mam od kilku miesiecy wiec nie potrzebuje ich wsparcia wec dostane ...700 € na reke.... Za pierwszy tydzien ciezkiej tyrki nie dostane pieniedzy. Do tego mniej niz mi powiedziano i w soboty jak jest koniecznoesc tez mam przyjsc...Umowa na 3 miesiace...Potem na rok (nie koniecznie jak sie dowiedzialam). Do pana jacka nie moge sie teraz dodzwonic bo...pojechal na rekrutacje do Poznania... Ciekawe...

Czy masz robocze buty. I czy mam jakies pytania bo praca jest latwa i przyjemna.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Kinia

W internecie znalazłam ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. Spedycji międzynarodowej. Jeśli chodzi o stabilne zatrudnienie, które się tutaj otrzymuje to na jak długo? Można spodziewać się umowy o pracę na czas nieokreślony? ;) Poza tym, jeśli chodzi o dofinansowania do różnych kwestii, to zazwyczaj w jakiej części one są? W 100% pokrywają koszta, czy raczej tylko jakąś część? Jak to jest? Rozjaśnijcie, bo szukam odpowiedniego miejsca pracy dla siebie. ;)

Czy firma Nagel Group w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Obcy

Jak kierownik powie tak idziesz.

Witam , mógłbym prosić o informację jak wygląda praca w Gliwicach ? Z tego co widzę, to bardzo dużo opinii jest z pracy zza granicy. Jaka atmosfera panuje w Gliwicach ? Jak z zarobkami ? Dziękuję za pomoc . Pozdrawiam

RCK
@Zainteresowany

Ja pracuje w Gliwicach i chwale sobie miłą atmosfera fajni ludzie zero stresu czy gonitwy

@RCK

Praca bez stresu to najważniejsze. Bo jak jest za duża presja, to ciężko o dobrą atmosferę. A jak z wypłatami? Tez spoko? Jesteś zadowolony?

sinsin
@Tomasz

Wypłaty tez są w porządku.

@sinsin

W porządku to znaczy ile? Bo dla ciebie mogą być ok, a dla mnie już nie. Konkretne kwoty please :)

@Tomasz

Podpinam się do pytania ile Netto bez nadgodzin? I czy nadgodziny weekend sa płatne 100%

@Ok

Operator wózka bocznego 3 zmiany 4300 brutto. Nadgodziny są nie płatne do wybrania. Socjalu brak. Atmosfera jest lipna przez Kierownika Rafała.

Czy nowo zatrudnione osoby w Nagel Group otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Czasami.

Radek

A wystarczy być dobrym pracownikiem ,a opinie byłaby zupełnie inna, polecam pracę!!

@Radek

Witam kolegów i koleżanki mam pytanie jak wygląda socjal w tej firmie jakie sa zarobki na magazynie Netto? Jak na firmie odbiła sie pandemia covid? Umowy na stałe dają?

@Ok

Też bym się chciał dowiedzieć, bo jak na razie o zarobkach to tutaj cisza. Aplikowałeś może do firmy i masz już jakieś info? Jak tak, to daj znać, bo sam jestem ciekawy.

Janko
@Tomasz

Po co sie wychylać z tym ile płaca jak zarobki są średnie. Nie ma czy się chwalić

Grażyna
@Janko

A co za problem? Wstyd jakiś czy co? Ja myślę że spokojnie można liczyć na 3000 netto.

Kacper

Hej gdzie są inne oddziały tej firmy ?

Meg

Witam, mam podjąć pracę w Wustermarg, przez firmę Nagel. Jak to wygląda w realu, płacą na czas i tyle ile się należy? Była bym wdzięczna o jakąś aktualną opinie, bo wszystkie które tu czytam są bardzo negatywne.

Karmel21
@Meg

Jak najdalej od tej firmy. Nie polecam. Pracowałem tam, kiepskie zarobki, kiepskie warunki mieszkaniowe, praca bardzo ciężka zwłaszcza dla kobiet.

@Karmel21

Bardzo dziękuję, zrezygnowałam, ponieważ same negatywne opinie. Pozdrawiam.

@Meg

Bardzo słusznie, może w to miejsce przyjdzie ktoś kto chce pracować

@Karmel21

Dla chcącego nic trudnego

witam. Mam zacząć pracę od 02.12.19r. Jak tam u was? Dowiedzieliście się ile idzie zarobić? Bo za 900-1000E to ja wolę się opierać o łopatę w Polsce ze swoimi. A nie polaczkami.... Coś wiadomo w tej kwestii?

@Tomek

Zostań w Polsce, nie utrudniaj innym pracy

Gregor

Jeśli jesteście dla siebie tak życzliwi jak na forum to współczuję. Najlepsza firma będzie mało przyjazna pracownikowi!!!

Zdenerwowana
@Gregor

Wyplata max 900€ jak chcesz zarobic to napewno nie tu.niestety

Pracownik nagla
@Zdenerwowana

Dodaj, że po odliczeniu mieszkania.

Nie podejmę pracy
@Pracownik nagla

Ja w Holandii pracuje na słodyczach po 38godz. Tygodniowo i po odliczeniu domku z TV i WiFi 330E. W dodatku kolegą zwracają koszta dojazdu już po 7km. Więc przejrzałem już wszystko o tej firmie. Podziękuję....

@Nie podejmę pracy

Zostań w Holandii

Meg

Hej pracujesz tam jeszcze, ponieważ również mam jechać. Jestem ciekawa Twojej opinii.

Gość 123

Witam Mam zacząć pracę od poniedziałku w wustermarku przy pakowaniu słodyczy może był tam ktoś i może powiedzieć jak to wygląda i czy się opłaca tam jechać? Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

Key
@Gość 123

Witam. Również zaczynam pracę w poniedziałek. I też jestem ciekawa jak wygląda tam praca. Może ktoś nam udzieli jakiś i informacji. Pozdrawiam

Zbyszek

Dają akcesoria służbowe (np. telefon, laptop)?

Była pracownica

Czy może mi ktoś doradzić co mam zrobić, bo mam taki problem, że do dziś nie dostałam wypłaty za przepracowany październik 2018r.a mamy już nowy rok 2019 i cisza, jak dzwonie do kierowniczki to nie odbiera tel.na smsy też nie odpowiada, może komuś kasa leży na drodze, ale ja nie mam takiego szczęścia i chciałabym dostać moje pieniądze za przepracowana pracę, prosze niech mi ktoś doradzi jak mam odzyskać pieniadze

Nagel
@Była pracownica

Dzien dobry, prosze skontaktowac sie z osoba z dzialu personalnego, (usunięte przez administratora) pomoze pani na pewno wyjasnic cala sytuacje(usunięte przez administratora)

@Nagel

Dziękuję za odpisanie, napewno skontaktuje się z tą panią i dam znać jak się sprawa zakończyła.

@Nagel

Wypłatę za październik 2018 dostałam w styczniu 2019 śmiech na sali, umowę miałam podpisana do grudnia, a okazalo się że już mam nową na nowy rok, tylko ciekawe jakim cudem jak nic nie podpisywalam. Daremna firma i tyle na temat,szkoda czasu i nerwów.

Nagel
@Była pracownica

W nawiazaniu do naszej odpowiedzi z 03. stycznia 2019, jezeli nie zostaly wyjasnione wszytkie pytania lub watpliwosci z Pani strony, prosimy o kontakt na wczesniej podany adres mailowy.

@Nagel

Pisalam już nie jednego emaila i do dziś mi nikt nie raczył odpisać, na smsy też pani nie łaska odpisać, a tefonow też nie odbiera, po prostu jestem lekcewazona i tyle, pierwszy raz spotkałam się z taką firma która tak traktuje ludzi, masakra i dno.

Klaudia
@Była pracownica

Jak nie dostałaś pieniędzy zawsze możesz iść do inspekcji pracy. Wtedy oni będą mieć problemy z tego tytułu że się nie rozliczyli z tobą

Ola
@Klaudia

PIP finansami się nie zajmuje,miałam podobną sytuację trzeba pojśc do Sądu Pracy,złożyć wniosek,poczekać na rozprawę a potem komornik,przeszłam przez to więc wiem przez komornika dostałam pieniądze.

Jasiek

Zarobki w dużej mierze zależą od tego co się robi i jak się to robi!!

Parys84xx

Witam. Mam małe pytanie. Jakie zarobki jako magazynier pod firma nagel. Z góry dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o Nagel Group - Gliwice

• Jak się pracuje w Nagel Group?

Zobacz opinie na temat firmy Nagel Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nagel Group?

Kandydaci do pracy w Nagel Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nagel Group