Opinie o Nagel Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Nagel Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nagel Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nagel Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Jak się pracuje z ludźmi z Nagel Polska Sp. z o.o.?

Czy Nagel Polska Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

xD

zależy, podobno tak. ale jak trafiasz do nich w sezonie to rzucają cię na magazyn i radź sobie sam zarówno z pracą, jak i wyżywającymi się na tobie współpracownikami

CiekawyŚwiata

Witam. Możecie napisać ( jak ktoś chce to podam maila) ile można zarobić na wózku widłowym? Mam doświadczenie na chłodni w Holandii, w Polsce tez na wózku plus brygadzista. Obsługa excel, ERP, WMS. Jak wyglada praca? Benefity, atmosfera kierownictwo? Są jasno określone zadania oraz struktury w firmie?

Magzinier

Hej mam uprzejmie pytanie mam mieć rozmowę o pracę jak magazynier/operator wózka widłowe oferują niby 5000-5500 brutto czy to jest już z premia czy to to jest podstawą bo nie wiem czy iść na rozmowę chodzi o oddział Gądki pod Poznaniem. Czy może już ktoś pracuje jakie są zarabia kierownictwo liderzy jak z robota? Czy warto jaka atmosfera

napisz
@Magzinier

napisz ile kasy zaoferowali, ile podstawa z premią srednio wynosi. za mniej niz 4,5 sie robic nie oplaca na reke

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nagel Polska Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Ile netto można zarobić na stanowisku spedytor krajowy?

Lola

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku biurowym Pracownik ds. Logistyki?

Bartek
@Lola

4 tys. Brutto

Sp
@Bartek

To chyba cie robia jak dziecko. Ja mam 6000 brutto, mazowieckie, na tym stanowisku

Wbchk
@Sp

Ale was doja, ja mam 8000 brutto + jakies dodatki za inflacje, poznan

Maniek
@Wbchk

Doją Cię jak krowę ukradzioną ze stodoły spod remizy strażackiej, ja pod Elblągiem mam 9000 brutto plus premię uznaniowe plus benefity, frykasy i ananasy

Maniek

Tej, bombur, po pierwsze co z tego jak hajs się zgadza, a tylko to się liczy, po drugie zapomniałem dodać że mamy tam jeszcze jednoręką wygrywarkę, to zawsze jakieś drobne wlecą, a po trzecie ktoś bez pustki w głowie powinien wyłapać ironiczny kontekst

Julia
@Maniek

9000 brutto pod Elblągiem? Jakie stanowisko obejmujesz? I za co premia?

Kontur
@Maniek

(usunięte przez administratora), mi placa 4.5k e netto w Finskim Oulu

A

Z końcem ubiegłego roku miałam przyjemność uczestniczyć w rekrutacji do Nagel Group. Mimo, że finalnie nie udało mi się dostać pracy w tej firmie, bardzo dobrze wspominam proces rekrutacji. Pierwszy etap polegał na rozmowie telefonicznej, drugi odbywał się w siedzibie firmy. Całość była prowadzona w świetnej atmosferze, właściwie nie czułam się na standardowej rekrutacji, nie było mowy o stresie. Wiem, że gdy podniosę swoje kompetencje na pewno spróbuję swoich sił w kolejnych rekrutacjach, bo Nagel Group brzmi jak super miejsce pracy! :)

Szukam pracy pilne kandydat

Witam, czy nowy pracownik może liczyć na 6000 brutto na start? Oczywiście posiadam doświadczenie i trójkę dzieci, 500 plus wystarcza na jeden but dla każdego, a nogi mają po dwie...

@Szukam pracy pilne kandydat

No ciekawa stawka. Mnie też ciekawi czy jest taka kasa możliwa, ale też na jakim stanowisku? I czy dochodzą benefity np. pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny? Ktoś coś?

Pracy szukam

Ile bruto + premie placa na niskim skladzie ? Komorniki Jakie godziny pracy ??

Wiecie, czy Nagel Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Gunek

Tak, ale z nieoryginalnym Windows XP, Vista, albo nawet 2000, jeden miał trojana, inny system szpiegowski, bo te sprzęty latają jak muchy po tymczasowych pracownikach.

@Gunek

nie pracuje się tu na macach? :( nie wiem teraz czy to żart czy nie ale zatrudniacie u siebie jakiegoś informatyka? na spokojnie ogarnia i pomaga czy są z tym problemy?

Ferdek Kiepski

Można przytulić ładne siano, ale zdrowie mi siadło po 5 miesiącach i nie wytrzymałem fizycznie i psychicznie.

@Ferdek Kiepski

No to słabo akurat, bo zdrowie jakby nie patrzeć jest najważniejsze... Ale tak precyzując to jakie siano udało się przytulić w takim razie?

@Ferdek Kiepski

Z nazwiskiem kiepski to kanapa tylko chyba że ochrona

Oj tam już tak nie oceniaj po nazwisku albo nicku. Wiesz czemu można stracić zdrowie? Praca aż tak ciężka i obciążająca psychicznie?

@Michał

Tak, tak, jezdzenie wozkiem jest wyjatkowo obciazajace fizycznie i psychicznie. Tak stoisz na tym wózku i się zastanawiasz, czy wózek da radę unieść paletę, czy nie. I jeszcze te wyniszczające psychikę problemy - co tam dzisiaj catering na obiad przywiezie, schabowego, czy pierogi. Jak żyć...

Ferdek Kiepski

Widać panie, żeś pan robił na niskim składzie. Ja proszę pana robiłem na wysokim składzie dzień w dzień, noc w noc, tylko 4 i 5 poziom, 3 był już dla kobiet, pederastów, albo niedorozwoju społecznego. Duża presja, uszczypliwe komentarze, jak te pańskie, nie o taką Polskę walczyłem

Czy w Nagel Polska Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Denis Adonis Posejdonowicz

Są, przed budynkiem

Oczywiście - w zależności od typu i zakresu szkolenia oraz stanowiska pracownika.

Sylwia

ale to mówicie o jakis szkoleniach wprowadzajacych do pracy czy juz takie stricte stanowiskowe gdy czegos ktos nie potrafi jednak i potrzebuje wsparcia w postaci kursu/szkolenia?

Czy w Nagel Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Arek

@Arek Nie jest za dobrze kierownictwo dba tylko o swój tyłek

@Arek

Bzdury. To solidna firma. W pandemii nie było zwolnień, nikomu nie obniżono wynagrodzenia. Wypłacili wszystkie należne premie. Nie obcieli żadnych ekstrasów typu obiady czy prawie darmowe dowozy. Jak to nie jest dbanie o pracownika, to co nim jest?

Mlody313

Firma typu róbta co chceta, podejście pracownikow do pracy tragiczne. W kantynie ciągłe narzekania, a w pracy przerwa na papieros co pol godziny. Pracuja tam nieroby, problemy z rozładunkiem i załadunkiem. Niektorych wozkowych to musisz prosic o wykonanie swojej pracy . Ile mozna stac godzin pod rampa??!

Gunek

Po roku jak się połowa pracowników zwolni, go jak najbarwniejszych

Kierowcawz

rozladunek to dramat, nikt nie przestrzega czasu pracy, dlugi rozladunek, czasami pomylony ladunek. Stoisz pod ranpa na konkretna godzine, czekasz a pracownicy poszli na papierosa baki zbijaja.

Tyk
@Kierowcawz

Pracowalem tam chwile i naprawde dziwna firma. Masz pod soba 3 przelozonych i kazdy w 1 sprawie mowi co innego. Dom wariatow

@Tyk

No a skoro tak to zdanie którego z nich się ostatecznie wybiera?

Ciekawski

Witam, na jaką pensje może liczyć specjalista ds logistyki magazynowej?

kangur

ajajaj, jesteś dnem, wszystko co napisałeś to nie prawda

@kangur

A można się tylko dowiedzieć w jakim kontekście próbował oczernić? Bo faktycznie zniknęło, więc jak widać chyba masz rację z tą całą nieprawdą

Kierownik

Na jutro prosze przyniesc wazeline bo bedziecie mi w d klaskac :) i do roboty bo norma spada

Mati
@Kierownik

Bo jest smieszna

Zainteresowany pracą

Cześć :) Widziałem, że jest ogłoszenie na kierownika magazynu przeładunkowego w Lublinie. Może ktoś więcej napisać z czym wiąże się takie stanowisko ? Jakie są widełki płacowe, dodatki etc. Z góry dzięki za odpowiedź !

Czy pracownicy Nagel Polska Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Praktycznie co roku, nie licząc okresu pandemii są organizowane spotkania integracyjne dla wszystkich pracowników jak i dla pojedynczych działów.

PK

Nie polecam pracy na stanowisku specjalista ds. technicznych. Wymagana dostępność pod telefonem 24/h 365 dni w roku i w razie konieczności pojawienie się w firmie (wyjątek urlop - wtedy znajdują zastępstwo). Pieniądze nie za duże. A życia prywatnego zero.

Zostaw merytoryczną opinię o Nagel Polska Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Nagel Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nagel Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nagel Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 9 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nagel Polska Sp. z o.o.