Opinie o 5àsec (EBS S.A.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy EBS S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EBS S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm
Usługi prania i czyszczenia dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EBS S.A. w Warszawa

zołza

Oczywiście masz rację - praca to nie samolot, można ją opuścić w każdej chwili. Pytanie brzmi - a jak wyrzucają z tego samolotu, to dają spadochron, czy nie? A może chcą żebyś się spadając - zabił? Bo wtedy NO PROBLEM. Niestety ja przeżyłam, dlatego firma ma problemy. DUŻE! I bidoki nie wiedzą, że to dopiero początek!

zołza

CIERPLIWOŚĆ JEST CNOTĄ BOGÓW...... poczekaj, czasami zaglądaj na forum..... Przyjdzie czas kiedy WSZYSTKIEGO się dowiesz...... ."zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EBS S.A dawniej 5àSec Polska". SŁOWO HONORU - dowiedzą się!!!! Tylko drobne pytanko - czy portal to wytrzyma? Bo JA tak!!! Po 14-tu miesiącach od zgnojenia mnie przez firmę w osobie regionalnego, pana S.- odzyskuję godność i honor. Dla siebie. SŁYNNE STWIERDZENIE - LUDZIE NIE BOJĄ SIĘ INNYCH LUDZI - LUDZIE ZAWSZE BOJĄ SIĘ PRAWDY.....

zołza

Wczoraj EBS został pogrzebany w sądzie w procesie wytoczonym przeze mnie. I daję słowo honoru, że ciąg dalszy nastąpi. Ja nie odpuszczam!! Może teraz stanie się cenna praca zwykłych praczek i prasowaczek, które ciężko pracują i nie kombinują. A firma mocno zastanowi się zanim kogoś skrzywdzi!!!

zołza

Jeden przykład - Firma w procesie jaki wytoczyłam, jako jeden z "dowódów mojej winy" przedstawiła nagranie z monitoringu na którym rzekomo widać moje przewinienie. Niestety nagranie potwierdziło tylko MOJE i świadków wyjaśnienia - nie regionalnego. To już nie słowo przeciwko słowu! To OBRAZ ukazujący manipulacje i kombinacje zarządzającego. Efekt? Firma w osobie swojego prawnika bardzo szybko wycofała się z tego "dowodu". Lubiłam firmę, lubiłam tam pracować. Niestety firma pechowo zatrudnia niektórych ludzi co najmniej nieodpowiednich, za co "zbiera baty", bo firma była moim pracodawcą, nie regionalny, i to niestety przez niego firma wylądowała w sądzie. No, ale skoro go zatrudniła, to musi za niego ponosić odpowiedzialność.... Każde słowo, które napisałam jest PRAWDĄ. Wyrok zamieszczę z uzasadnieniem, jeśli oczywiście portal będzie miał na tyle odwagi, by go zamieścić.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie EBS S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
farciara

Hmmmm. Powiem tak. Szacunku i,spokoju tam nie zaznasz. Po miesiącu będziesz miała serdecznie dosyć. I chemia to jest najmniejszy problem. To "góra" jest toksyczna. I niech spłonę jak choć jedno słowo jest kłamstwem. Nie idź tam.

@farciara

ZGADZAM SIĘ! W sądzie firma woli pójść na ugodę, ze zmianą rozwiązania umowy z winy pracodawcy, łącznie z wypłatą zaległych pieniędzy niż pozwolić na wyjaśnianie przed sądem wszystkiego co się dzieje. Bo firma wymaga od pracowników działania wg procedur, które są bardzo pięknie napisane, tylko .... dla dwóch pracowników na placówce. Realizacja ich przez jedną osoby jest nierzeczywiste. A najczęściej ze względu na wydajność i efektywność jest jeden pracownik. No, jest jeszcze opcja zostawania w pracy, ale bez identyfikacji czasu pracy. Dlatego z mojej strony ciąg dalszy nastąpi, termin już jest. Żadnej ugody na ich warunkach, ja walczę do krwi, o swoje dobre imię i może poprawę losu i traktowania zwykłych praczek i prasowaczek, bo też nimi byłam i wiem jak smakuje ten chleb. A najzwyczajniej w świecie to one pracują na firmę, dają jej dochód, mając w zamian wielkie NIC.

Dinka

Ja mam być przyjęta do pracy. Dostałam skierowanie na badania wstępne, jest zaznaczony czynnik chemiczny C2Cl4. Nie jest to mój zawód ale ze swojego zawodu wiem że z czynnikami chemicznymi należy obchodzić się zgodnie z instrukcyjnymi procedurami bardzo ostrożnie i tylko po uprzednim przeszkoleniu. Osoby nie kompetentne takie jak ja nie powinny mieć dostępu do tych substancji chemicznych , powinny być one pod kontrolą osoby odpowiedzialnej za ich stan, zabezpieczenie i przechowywanie. Nie wiem jak dalej potoczy się przyjecie do pracy . Szkolenie z BHP i na stanowisku pracy w tym zawodzie są bardzo ważne ale najważniejsze jest by miejsca pracy podlegały ocenie służb BHP które jak mogłam zaobserwować w ostatnich miejscach pracy na liniach produkcyjnych są zaniedbywane

farciara

Obstawiam 100% że nigdy tam nie pracowałeś. Z zewnątrz wszystko ładne. Kiedy przyjrzysz się z bliska na palcach u jednej ręki znajdziesz ludzi którzy są "stałymi" pracownikami". Brak szacunku, brak perspektywy. Aby skończyli na bruku.

farciara

Aaaaa. To wiem chyba który. Chyba ze był jeszcze jakiś inny... Powiem tak. Tam zostały albo same wredne osoby albo nowe. Tyle w temacie. Nikt normalny nie wytrzymuje psychicznie.

Zapomniałem dodać, regionalny "odstrzelił" ...odszedł sam. Po ok. roku

POWIEDZIAŁ: niema ludzi niezastąpionych

farciara

Haha. Moja wczorajsza odpowiedź nawet się nie pojawiła. Powtórzę inaczej. Choćby nie wiem jak był prezes zdenerwowany nie ma prawa poniżać nikogo. Jesli mówimy i myślimy o tym samym. To on plecie trzy po trzy i myśli tylko o własnym tyłku a ludzie to dla niego roboty. Razem z regionalnymi z resztą.

zołza

Ciąg dalszy nastąpi - ta rozprawa to była dopiero uwertura!!!! Prawie 2 godziny nie wystarczyły! Nie mogę więcej napisać, bo atagoniście "nie wkada się broni do ręki". Jedno jest pewne - BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!! oczywiście na końcu wszystko opiszę!! także zaglądaj czasem. A w nawiązaniu do wpisu "abc123", moja konkluzja jest taka, że prezes był dobrze wkurzony, no ale jeśli regionalny naraża firmę przez swoją głupotę np. na spore wydatki /odszkodowania dla pracowników/, to regionalnemu się należało. Jednak prezes mógł to zrobić bez podwładnych regionalngo, bo bardzo poderwał mu autorytet. No, chyba, że regionalny jest do odstrzału.....

abc123

Bardzo duży przemiał ludzi (pracowników pralni). Najlepsze co słyszals, to że prezes na "naradzie" kierownikowi regionalnemu kazał przyznać się że jest 0 (zerem) przy kierownikach lokali

zołza

HA HA HA!!! I ZNOWU USUNĘLI!!! cóż za obiektywny portal!!!

zołza

Naiwna!! dziś WIELKI DZIEŃ!!! A ja nie z tych co odpuszczają!!

farciara

Moje też usunęli. Kurczę. Mam nadzieję że zdążę zobaczyć zanim i wyrok usuną. Jedno jest pewne ta firma nie szanuje ludzi.

zołza

Farciara! zlikwidowali wszystkie moje wpisy opisujace PRAWDĘ o funkcjonowaniu i traktowaniu pracowników w tej firmie!!! O metodach zwalniania pracowników, o kombinacjach przy etetach, przy czasie pracy, o zawyżaniu progów do premii, o niekompetencji regionalnych, o pomijaniu prawa, o totalnym lekceważeniu i "posiadaniu w głębokim poważaniu". Ale JUTRO WIELKI DZIEŃ!!! I zamieszczę na portalu wyrok. Jeżeli GOwork bezpodstawnie usunie, też podam ich do sądu o brak obiektywizmu!!! Taka już jestem!! JAM DZIOŁCHA Z GRZEGÓRZEK!!!!!!

farciara

Hmmmm. Tak jest w większości pralni. Taka atmosfera. Ale to firma zmienia ludzi. Oni mają wywalone ma pracownika liczy się tylko kasa. A Pani regionalna umiem tylko ładnie mówić a tak naprawdę jest wredna i fałszywa.

Mama

Nie polecam pracy w pralni 5asek w Jankach. A tmosfera w tym niby zespole nie jesttaka jak mówi pani kierownik regionu.Kierownik pralni nie podejmuje decyzji tylko najwiencej mota oszukuje klamie zastrasz stresuje najlepsza kloezanka pani kierownik.Kierownim pral i ulega presji kolezaneczki bo jest jej szkoda bo ona ma problemy komornika.Ja tez mam problemy i dwoje dzieci na utszymaniu ale kto niema dzieci i kredytow to chyba nie zrozumie.Na zmianie z p.W.... czyli z kezaneczka p.kierownik nic sie nie nauczysz tylko cie stresuje i zastrasza.P.kierownik to mloda i naiwna znerwicowana osoba brak jej cierpliwosci do szkolenia osób.Wolalam pracowac z p.D....na zmianie bo wiencej mnie nauczyla niz dwie psiapsiulki.

Me

Witam, pracowałam w kilku firmach podczas mojego zycia zawodowego, nie lubie mowic o kims zle, nawet jesli gdzies nie było kolorowo. Ale firma EBS to najgorsze miejsce w jakim byłam nie polecam nikomu pracy w tej firmie - przestrzegam dla własnego dobra, zdrowia trzeba unikać. Kiepskie pieniadze przedmiotowe traktowanie ludzi, wielkie wymagania, po prostu bycie wyrobnikiem za grosze. Najbardziej bulwersujace traktowanie pracownika jak pionka, "zwolnimy" - lekarstwo na wszystko w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o EBS S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w EBS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy EBS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EBS S.A.?

EBS S.A.