Opinie o Auchan Polska w Gliwice Rybnicka 207

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Auchan Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auchan Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Gliwice Rybnicka 207

Staszek

Z pewnością w firmie trzeba pracować ale to jest oczywiste. Nie narzekają pracownicy którzy dobrze o tym wiedzą

Gustaw

Spoko firma, pracować trzeba i w pełni zgadzam się z twoją opinią@Ona

Ona

Powiem tak, pracowałam w Auchan Gliwice od otwarcia przez 6 lat. Systematycznie bo każdym bilansie dostawałam pidwyżki. Brałam UŻ, L4 niejednokrotnie, opiekę na dzieci i nigdy nikt nie miał pretensji. Po 5 latach awansowałam na managera, zrezygnowałam ponieważ kolidowało to z moim życiem osobistym i nigdy nie miałam parcia na kierownicze stanowisko. Ale jak człowiek wykonuje swoją pracę tak jak trzeba, nie kombinuje, to praca całkiem znośna. Co do zarobków to nie ma szału zawsze moźna iść do lidla ???? i tam to jest co pisać na forum. Ja poszłam i dwa tygodnie wytrzymałam ????

Ala

Na palcach jednej ręki na każdym sektorze można policzyć tzw starych pracowników. W innych sklepach Auchan ludzie pracują po 15 lat, nawet są działy gdzie prawie wszyscy są,, starymi,, pracownikami więc należy odpowiedzieć sobie samemu co to świadczy o Auchan Gliwice. Jeśli jest dobrze to ludzie nie odchodzą bo doświadczony zespół to skarb.

Kilka faktów https://youtube.com/@egzekutorrr?si=IWQ1IiNe-r9BMvJI

!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
luki

NIe polecam, stres na kazdym szczeblu pracowniczym

Tomasz
@luki

Praca w stresie nie służy nikomu. Czy myślałeś, jak mógłbyś poprawić atmosferę i w ten sposób pracować w bardziej przyjaznym otoczeniu? Napisz, czy praca jest zmianowa, płacą za nadgodziny, dają wyższą stawkę za pracę w niedzielę? Jako pracownik masz zniżkę na asortyment sklepu? Będę wdzięczna za każdą informację.

Miro

Jeśli takie praktyki mają miejsce w firmie to powinniście zgłosić szefowi, może wpłynie na zmianę zachowania?

@Lalala Ty byłaś managerem czy zwykłym pracownikiem w firmie Auchan? Czy kiedykolwiek jakiś pracownik po L4 zapytał czemu został przeniesiony? Może nie tylko powodem było zwolnienie lekarskie lub urlop na żądanie, a coś jeszcze o czym inni pracownicy nie wiedzieli? Może warto się upewnić?

Lalala
@Marta

Jestem pracownikiem w dalszym ciagu, aczkolwiek mam teraz ..... na ta prace i nie zalezy mi juz na tym pracownicy sa przenoszeni za chorobowe i UZ wiem o tym o to wszyscy wiedza menagerzy to ukrywaja tylko mowia miedzy soba a moj menager o tym powiedzial w prost za co bylo przeniesienie zlamanie nogi w pracy co lepsze. ???? nie zalezy im na pracownikach niema co ukrywac. Mowia ze to w nagrode zeby sie rozwijac haha smiechu warte kiedys wzielam uz z powodu jelitowki a ze bylam sama na dziale musieli sciagnac inna osone z wolnego jal przyszlam po 4dniach po chorobowym przyszedl do mnie senior Pan który jest nad menagerem i zapytal jakim prawem wzielam uz bo oni mieli problem bo nikt nie chcial przyjsc na druga zmiane no niestety dostalam taki opieprz ze sie poplakalam za swoj urlop straszne to jest nikomu nigdy nie polece pracy w auchanie.

Baska
@Marta

Osoby są przenoszone nawet za widzimisię menagera bo chce jakiejś osobie zrobić dobrze i twoje miejsce ma kogoś. To jest loteria wieczny stres i ta propaganda że sklep na siebie nie zarabia, śmiechu warte tzn. że sklep jest bo jest i nic z tego nie mają. Dobrze ze juz tam nie pracuję.

@Lola czy za pracę w godzinach nocnych dostaje dodatkowe wynagrodzenie i kolejny dzień jest dniem wolnym? Możesz powiedzieć jaki jest system pracy przy wolnych niedzielach? Zaczyna się w poniedziałek o zwykłej porze czy może już w nocy? Czy na podwyżki roczne może liczyć każdy i czy kwota jest dla wszystkich taka sama?

@Marta

Nocki to 15 zł więcej może być i 7 noce pod rząd nawet a poniedziałki niektóre działy od 4-5rano. Podwyżki nie wszyscy ci co zasluza o tym decyduje przełożony i od 50-150zl.

Lola

Często nocki na towarowanie działu, grafik zmieniany często bez poinformowania czasami, L4 źle widziane ogólnie praca ciężka, trzeba sprawnie nauczyć się obsługiwać wózek widłowy wysokiego składu bo sprzętu mało i wszyscy poganiaja cię a jest to niebezpieczne. Zarobki o 50zl wyższe od najniższej krajowej co roku tzw. Bilans po którym,, podwyżki,, ale to tylko tyle się dostaje co krajowa podniesiona.

Bubu

Wszystko zależy jaki dział nie polecam działu detergenty i kosmetyki menagerem jest osobą bez szacunku dla ludzi fałszywą i klamliwa jak działu słodkie gdzie filary to osoby które non stop niezadowolne. Nie szanuje się w Auchan starych pracowników więc gar a się dorobisz a zarabiać będziesz jak nowo przyjęty no może 100-200wiecej a robić za nowych i menagera

@Pola To dobrze, że zechciałaś podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi warunków pracy w Auchan. W jakiś sposób na pewno posłużą one innym użytkownikom forum. Jak długa byłaś tam zatrudniona? Skupiasz się głównie na atmosferze tam panującej - może napisałabyś coś o samych warunkach pracy?

@Iwan Groźny wątek jest po to by pisać o pracy i pracodawcy, czyli firmie Auchan. Ty skupiłeś się na opisaniu swojego przełożonego. Według regulaminu forum nie można opisywać konkretnych osób. Takie wpisy może administrator usunąć. Proszę Cie o opisanie swojego zdania o firmie, a nie o pracownikach.

Iwan Groźny
@Marta

A kim Ty K...a jesteś żeby mi morały prawić? Weź się za robote!

Lalala

Praca w auchanie, no sorry co dyrektor coraz gorzej za L4 wyrzucaja Cie na inny dzial zebys kare mial i pamietal ze chory masz chodzic do pracy o Urlopie na zadanie nie wspomne bo wtedy to juz wogole zycia nie masz w firmie. Zarobki no najnizsza krajowa przypuszczam ze jak w prawie kazdym sklepie. (usunięte przez administratora) obrabia jeden drugiemu nie mowie o pracownikach o menagerach i seniorach. Gdy przenosza Cie na inny dzial wspomnijmy za kare obstawiaja zaklady kto przyjdzie a kto pojdzie na L4. To jest poprostu chore!! Na stolowce podzialy dyrektorma siedzi z seniorami, ale z menagerami juz nie bo smieci ktorzy maja siedziec ze zwyklymi pracownikami. Nie polecam pracy w Auchanie nikomu naprawde nie warto.

flamandra

chccialam sie zatrudnic jako kasjerka ale slyszalam ze tam jest jakas firma posredniczaca a ja mam jeszcze propozycje w tesco jako kasjarka ale bez posrednika, jak myslicie warto auchan wybrac? Poza tym slyszalam ze jak robie u posrednika to moga mnie wysylac do pracy w innych auchanach np w mikolowie czy chorzowie. prawda to?

Zola
@flamandra

nie

Lola

Praca ciężka atmosfera nieciekawa pracowałam na pgc senior pan cz.brak autorytetu menagerowie to karierowicze nie szanuja pracownikow grafik zmieniaja z dnia na dzien nawet cie nie informują fatalnw traktowanie nowych jak i tzw.starych pracownikow wymagajac aby na głowie stawali by wyniki były a na koniec i tak okazują brak szacunku

@Dyrektor działu ds. zamówień środków odurzających dziękuję za wyjaśnienie kwestii użytkownikowi @Kolorowa. Ale czy ocena współpracowników ma aż taki duży wpływ czy ktoś zostanie w pracy czy też nie?

Kolorowa

Nie polecam pracy tam nikomu. O tym czy dostaniesz umowę decyduje to czy polubią Cię ludzie z Twojego działu i team leader a nie frekwencja czy dobra praca. Atmosfera tam jest okropna-każdy się obgaduje, wykorzystywanie- na rannej zmianie 4 osoby a Ty sam nowy na popołudniowej zmianie masz ściągnąć strefę (nie małą) i jeszcze dostaniesz opieprz bo robisz to 4 godziny a to za długo. Szkoda nerwów na prace tam.

Dyrektor działu ds. zamówień środków odurzających
@Kolorowa

W pewnym stopniu frekwencja i wykonywana praca jest na równi ważna z dobrym zgraniem ekipy. Kiedy ludzie nie są zgrani, nie dogadują się czy atmosfera jest nieprzyjemna to w dłuższej perspektywie nie będzie dobrej załogi która mogła by sobie ufać i dobrze prowadzić dział. W pracy spędzamy dużą część naszego życia i na pewno lepiej wykonuje się ją z ludźmi z którymi się dogadujesz. Kto by chciał pracować w miejscu gdzie nie ma pewnej przyjaznej więzi i wzajemnego szacunku. Okres próbny jest nie tylko po to żeby sprawdzić czy pracownik potrafi pracować ale też czy potrafi stworzyć zespół. Można więc śmiało powiedzieć że oszczędzono tobie zmarnowanego czasu w pracy gdzie czuła byś się źle w związku z pewnym brakiem "akceptacji" wśród współpracowników. Na pewno nie ma co się przejmować - może byłaś za dobra w tym co robiłaś i reszta działu poczuła pewne zagrożenie ;) Co do zmian i układania grafiku to tu odpowiedzialność jest po stronie managera który ten grafik przygotowywał. Jeśli z jakiegoś powodu miałaś taką zmianę to należało to wyjaśnić z przełożonym. Na 100% nikt specjalnie nie zostawi nowego pracownika na zmianie która mogła by go przerosnąć. Obstawiam że rano mogło być więcej pracy, jakiś błąd w grafiku jak i to że popołudniu mogła wypaść jakaś osoba. Tutaj trzeba by spytać twojego ex. przełożonego. Tak czy inaczej pozdrawiam i życzę sukcesów w poszukiwaniu dobrej pracy.

@atka Dorota Patejko w wywiadzie dla GoWork.pl wspomina: "atutem naszej firmy jest także przyjazny klimat pracy, wśród życzliwych i pomocnych osób" (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,814991,wywiad-dorota-patejko). Czy odniosłabyś się do tego? Z tego co widzę, nie byłaś zadowolona z atmosfery? Czy gdzieś to próbowałaś zgłosić/rozwiązać? Informacje takie przydadzą się przyszłym pracownikom sieci Auchan.

atka

praowalam ww auchan gliwice na txt praca w miare fajna gorzej juz z kadra kierownicza, glownie chodzi o iwone seiora txt, ktora pomiata pracownikami i trktuje ich jak tania sile robocza, wymysla wiele dziwnych rzeczy do zrobienia i caly czas wszystkich pogania , jest to osoba ktora nie nadaje sie do pracy z ludzmi ten kto ja zatrudnial chyba byl sllepy . w dodatku zmienia pracownikom grafiki z dnia nadzien i zmusza do porzyjscia nawet jak maja cos zaplanowane, a jak ktos wezme l4 badz urop na zadanie to juz nie ma zycia w auchna przez bo postanowila w jakis sposob karac pracownikow za takie rzeczy, naszczescie szybko stamtad ucieklam teraz zarazm wiecej i bez stresu i to w konkurencji !!!!!!!!!

czołem

@sonia no benefity też są przeróżne. Dla przykładu taki pracownik działu techniczego w Zabrzu dostaje Akcjonariat pracowniczy a także opiekę medyczną i rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych. Do tego jest wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska