Opinie o Auchan Polska w Gliwice Rybnicka 207

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Auchan Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auchan Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Gliwice Rybnicka 207

Justa351

Ostatnio myślałam że się zamykacie. Pustki na działach. Warzywa i owoce porażka. Ogólnie to porządek. Mili pracownicy. Kasjerki szybkie i miłe. Biżuteria przesympatyczne panie. Zawsze uśmiechnięte. Ochrona okropna. Nie sympatyczni.

Miś Uszatek
@Justa351

Jak tak dalej pójdzie to nie będzie komu tam pracować i ta sieć padnie. A ochrona zewnętrzna stoi tam na baczność po 12 godzin więc nie mają powodu do bycia miłymi. Pracownicy hali również bo obsługują po 3 klientów jednocześnie. Wszyscy są przemęczeni. Jest 21 wiek a my pracujemy w obozie. Dyrekcja wykorzystuje czas pandemi i ciemiezy nas dalej a my za bardzo nie mamy jak zmienić pracy bo tu bynajmniej mamy umowę na stałe. Tylko to nas trzyma. Skończy się pancdemia i skończy się czas Auchan. Wtedy pani Dyrektor, pani szefowa zasobów ludzkich i pani kontrolerka same będą przebierać buraki i jabłka. Skończy się ich czas panowania. Juz nie jeden taki mądry pracował w Auchan i go dawno nie ma. A pracownicy są dalej. Przykre jest ze niektórzy z nas pracują tu od początku, tworzyliśmy ta firmę od podstaw. A teraz przyszło parę byle jakich osób i wszystko niszy. Jęczą tylko że nie ma obrotu, to niech zostawia ludzi na działach żeby mogli zająć się klientem. Czy lodówka sama się sprzeda? Kto ja przy wiezie z magazynu przyjdzie sama? Kto sprzeda rower skoro nie ma obsługi! Kto przywiezie z magazynu basen który waży 50 kg... Brak słów na to wszystko. Ci ludzie z dyrekcji są przypadkowi na tych stanowiskach. Nie mają pojęcia o pracy handlowca

klient
@Miś Uszatek

To musicie gdzieś wyżej napisać skargę , bo kierownictwo to przeczyta albo i nie i wyrzuci do kosza

Nomad
@Miś Uszatek

Cała prawda i jest coraz gorzej, przykre

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Auchan Polska?

Zelda

tak , na własny koszt i ze swoimi znajomymi

Wku...wiony klient

Od jakiegoś czasu coraz większe kolejki do kas , otwarte dwie , trzy kasy , nie każdy chce się kasować na samoobsługowej , na kasach (usunięte przez administratora) kiła i mogiła nie wspominając o koszykach i wózkach .Na hali wiecznie poprzestawiany towar , palety z towarem między regałami że nie można przejechać z zakupami .Lepiej nie robić zakupów z rana kasy tylko samoobsługowe , na półkach pustki zero warzyw i owoców .Podobno jakiś czas temu zmieniła się dyrekcja w Auchan na rybnickiej , jeśli tak to gratuluje wyboru ludzi którzy nie mają pojęcia o prowadzeniu tak wielkiego sklepu

Dział grille to porazka nie miłe babki dorota i urszula i obgaduja a inne działy w porzadku. Masakra i tyle powinni ich zwolnic ale nie zwolnią bo ludzi nie mają

Kilka faktów https://youtube.com/@egzekutorrr?si=IWQ1IiNe-r9BMvJI

!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.

Ja tez robilam w auchan i nie polecam działu grill nie miła pani urszula i pani dorota zamiast nauczyc jak ktos nie umiał to ino obgadywali i gadali ze sie człowiek nie daje wredne babsztyle i tyle . a inne działy w porzadku i miła atmosfera

Jaka jest kultura pracy w Auchan Polska? Obowiązuje typowy dress code?

Miś Uszatek

Oczywiście kultura pracy jest ale tylko wśród pracowników hali. Ci którzy powinni świecić przykładem i kultura osobista nie mają jej za grosz

Czy pracodawca Auchan Polska motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Michałek#23

W żaden. Coraz gorzej. Pensja jest śmieszna dyrekcja okropna. Nie pchać się tam.

kaja

Motywacja ??? pracujesz za grosze, podwyzki takie chocby wcale, premie - zenada nie ma ich bo nie ma obrotu ...

Ola

Tak motywuje dokładając więcej pracy na dziale lub innym jak się nudzisz !

Lara

Jeżeli ktos szuka pracy to niech omija ten sklep szerokim łukiem. Dyrektorka, RRH i Kontrolerka to porażka nie stosują sie do zasad reżimu sanitarnego choćby do pracy rotacyjnej aby było mnie zakazen, chodza jak chca - innych karają. Nie stosują zasad bezpiecznych odległości. RRH jest dwulicowa nie mozna z nia nic załątwic pracownikowi mydli oczy natomias w tej samej sprawie przełozonemu mowi co innego. Do tego brak pracownikó, trzeba pracowac wszedzie i wysłuchiwac pretensji ze dział do ktorego jest sie przypisanym nie jest taki jak powinien. Ktos powienien się przyjrzec kadrze dyrekcyjnej bo przykład idzie z góry.

Xyx
@Lara

To właśnie z góry idzie polecenie szukania oszczędności gdzie się da. Krojenie na wszystkim i oszczędzanie kosztem pracownika. Tu już lepiej nie będzie.

Odkąd pracuję w Auchan jest nacisk na zasadę UDDD+. Niestety naszą senior manager działu zasobów ludzkich ta zasada nie obowiązuje. Czy to nie ona powinna świecić przykładem???

marek 675

święta racja. ta pani to porażka

kiełbasa śląska sokołów to jest prawdziwa porażka,najtańsza parówka jest lepsza

Magdalena
@pracownik

A dlaczego tak uważasz? Spotkałam się z wieloma opiniami osób, które sobie chwalą ten produkt ale chętnie przeczytam też ocenę kogoś kto ma odmienne zdanie.

prac

Czy we wszystkich auchanach norma to senior - chyba nie rozwiedziony – ktory ma pod soba kochanke? Której załatwia premie, „gratisowe” meble z dostawą, sprzet rtv, zakłamuje ocenę podnosząc bilanse, ustawia grafiki pod nią i siebie ze szkodą dla innych pracowników? Wykorzystuje innych pracowników aby dogodzić kochance wysyłając po przekąski – naruszając regulamin zmuszaniem ochrony do otwierania przestrzeni poza godz pracy? Wysyłając pracowników prywatnych autem, żeby odebrali kochankę z lotniska z prywatnej podróży? Wyręczaniem się innymi pracownikami, żeby kochanka nie musiała nic robić? (tylko leżeć i czekać na cesarza...) Czy w innych sklepach też są takie przypadki jak w Bonarce? Tam kolejny już dyrektor nie chce widzieć, akceptuje i kibicuje a w innych jak jest? Czy takie knapiszony i nosale są akceptowane na innych sklepach? I czy komisje np. o mobbing są obiektywne czy stronnicze? Pytam bo podobno Auchan nie zgadza sie z nepotyzmem a senior zwalnia najlepszych pracowników żeby nie miał konkurencji...dział upada ale muzyka dalej gra.... Na których sklepach w Krakowie jest uczciwa kadra? Albo chociaż w Polsce???

Kolia

Praca jest wymagająca fizycznie na dziale i stresująca pod presją. Gdy już się przyzwyczaisz i polubisz swoją pracę to strs bo przenoszą na inny dział a nawet sektor nawet gdy wykonujesz bardzo dobrze swoją pracę i cie chwalą.

Ona
@Kolia

Ale tak zawsze było, tam to tylko nerwy i stres jest.

Lila
@Kolia

Potwierdzam o przenoszeniu wieczny stres... Bo gdy jest się zgranym z ekipą to komuś się zachce przenosić cię... Nawet po kilku latach i nienagannej pracy. Chwalą cie a potem nawet nie spytają czy chcesz i przenoszą... To bardzo stresuje i nie łączy ludzi. Zamiast cieszyć się że ma się dobrego pracownika to się nim szasta i nie szanuje.

Czy Auchan Polska zapewnia kartę multisportu?

Ona

Tak dla pracowników. Ale dla bliskich już się nie opłaca wogole

Wiecie czy Auchan Polska udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Linda

Nie udostępnia nic

Robert

, wózki nie są na bieżąco dezynfekowame ludzi tłum jeden na drugim

Magdalena

Z tego co wiem, to na forum publicznym raczej nie wskazane jest używanie danych osobowych. Miej to proszę na uwadze. Super, że ostatecznie polecasz pracę w Auchanie, ale teraz przydałoby mi się więcej informacji. Bardzo mnie ciekawią zarobki. Macie tam samą podstawę, czy dostajecie też od czasu do czasu jakieś premie?

Misia
@Magdalena

Masz podstawę do tego premia jak zasluzysz na nia bo to zalezy od menadżera

Jestem byłym pracownikiem i jedyne co mi nie pasowało to Pani K z ochrony stwarza nie zdrowa atmosferę, chce być ważniejsza od samej Pani dyrektor. Nie wiem czym spowodowana jest jej frustracja ale jest osobą nie miła i problematyczna

Na jakie benefity można liczyć w Auchan Polska?

Nina

Bony na świeta w grudniu uzależnione od stażu 300,400 zł i na Wielkanoc 150 zł oraz zapomogą na dzieci z niskim dochodem 150 zł oraz bilety do kina.

Pipi

Pracowałam w Auchan na początku jak zaczynaliśmy w Mikołowie to było super człowiek szedł do pracy z uśmiechem. Żadnego gadania że to źle zrobione tamto też. Jak człowiek przeszedł na Gliwice to myślał lepiej. A tu taka niespodzianka... Przyjmowali osoby z brakiem doświadczenia ale się przeżyło. Po zmianie dyrektora sklep zszedł na psy. Bylo coraz gorzej ekipa jak to nazwać ekipa obgadywali wszystkich żyli problemami pracowników. Najgorszy dział to cała Pf.. Nikomu nie polecam przeniesienia na inny dział z powodu L4 i Uż. Nocki to koszmar nie doceniany człowiek.. Po Uż dostałam ochrzan od seniora a potem mile przeniesienie. Wiele łez i wszystko że człowiekowi zależało. Po pewnym czasie stwierdziłam że będę to olewam, niestety niektóre dziewczyny były bardzo wredne. A najgorzej jak z pracownika dają na managera. Wtedy jest krzyk, obrażanie i robienie na złość. Najgorzej jest przy wizytacji jak coś się zdazy nie tak to dostajesz naganne. Nie jest się docenianym

Mieczysław
@Pipi

Czy to standard, że po pójściu na zwolnienie lekarskie jest się przenoszonym do innego działu?

Hostessa

Cała ochrona to tragedia, pani kierowniczka z ochrony: cyniczna, chamska i wulgarna, zachowywała się tak jakby w pracy była za kare. Każdy patrzył tylko jak utrudnić pracę innym. Pracownicy zachowywali się jakby byli w (usunięte przez administratora). Pani przy kasie, po obsłużeniu mnie schowała twarz w dłoniach i powiedziała sama do siebie "(usunięte przez administratora), jeszcze tylko godzina", a dodam że następny klient już czekał przy kasie. Ogólnie nie polecam! Już lepiej jechać 20km dalej do Mikołowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska