Opinie o Auchan Polska w Gliwice Rybnicka 207

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Auchan Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auchan Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Gliwice Rybnicka 207

Mikołaj

Dobry socjal i umowa o prace to nie wszystko, ważna jest też ekipa i atmosfera w jakiej sie pracuje a tutaj to jest poniżej krytyki. Pracownik stosunkiem do klienta ma być uśmiechnięty, życzliwy itp itd nawet jak przyjdzie taki frustrat jeden z drugim i obrzuca cię mięsem ty masz się z tego cieszyć, i jak ci pluje w twarz to masz powiedzieć że deszcz pada... W sytuacji spięcia z klientem w kontakcie bezpośrednim nawet nie ma szans żeby przedstawić swoją wersję wydarzeń bo przełożony weźmie stronę klienta a nie pracownika i finalnie jest wielkie oburzenie bo jak pracownik mógł sobie "nie pozwolić" na sponiewieranie.Na konkretne podwyżki dla pracowników nie ma fundusz ale na zatrudnienie nowych za stawkę o wiele większą niż mają niektórzy pracownicy po 5 latach pracy tam, fundusz jest. Jak potrzebujesz wolne bo cos ci wypadło to nie da się bo system nie przepuści ale jak kierownictwo potrzebuje żebyś z popoludniowki na rano przyszedl bo ktoś wziął urlop na telefon albo L4 to wszystko się da i system puszcza jak leci... Podsumowując masz (usunięte przez administratora) za trzech, siedzieć cicho, klient może ci w ryj pluć flegmą, i masz się z tego wszystkiego cieszyć. Dużo ludzi stamtąd uciekło bo nie dali robić z siebie idiotów za jakich uważa ich kierownictwo. Nie polecam.

NN

proszę powiedziec jezeli ktos wie ile w auchanie z Zorach zarabia pracownik ochrony i jaki system pracy tam jest ?

gliwiczanin2345

Praca jak każda inna, ale milion razy lepsza niż na strefie na umowie śmieciowej za 7zł/h netto. Wszystko zależy jakie masz podejście do pracy, bo ciągłe marudzenie i obijanie się korzyści na pewno nie przyniesie. Wszystko też zależy od działu i menagera.

życzliwa

odradzamy pracę w gliwicach. Ukropie pracy, kopanie po d.....e, zarobek na waciki. Atmosfera okropna. Ludzie uciekają gdzie pieprz rośnie. Na l4 nie chodzimy bo groźby i obmawianie. Więc jeśli nie chcesz garba i masz końskie zdrowie to aplikuj...

Kilka faktów https://youtube.com/@egzekutorrr?si=IWQ1IiNe-r9BMvJI

!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
3 cytryny

Ochrona: 1900 brutto, na swieta bony w granicach 100, na stolowce dofinansowania do posilkow, grafik rozbity 3 zmianowy, atmosfera... czasem jest ok ale trzeba sie pilnowac bo zawsze ktos czeka w poblizu zeby uprzejmie na ciebie doniesc. Co do awansow i podwyzek to mozna pomarzyc. Trzeba sie przyzwyczaic ze nowy pracownik ma tyle samo co ten ktory pracuje kilka lat ;D

lolek

Srebrny pancrrnik dobre :)

placki

Ujęcie klienta który zjadł kajzerkę za kilka groszy, a parę alejek dalej kradli sprzęt elektroniczny za setki złoty. Większa kontrola/ obserwacja pracowników niż klientów. Na magazynach otwieranie i zamykanie drzwi lub rolet, kontrola zgniłej żywności, a potem trzeba było udać się na linie kas i stać śmierdzącym. Atmosfera tragedia, głównie przez męskie kierownictwo ochrony. Tyłki mają przybite do krzesła te do podłogi, siedzą u siebie w biurze po ciemku, za monitorem i udają, że ich nie widać, gdzie jeden od drugiego ważniejszy, a gdy się pojawi srebrny pancernik, szał moszny. Kobiety w ochronie zewnętrznej jak i wewnętrznej, mają większe jaja niż niejeden tam pracujący facet w ochronie ;)

ja 85

Powinno was to zainteresować, bo firma Auchan porowadzi nowe rekrutacje i właśnie ukazało się ogłoszenie o pracę świeże. Zachęcam do zerknięcia, warto. Zdobądź doświadczenie zawodowe w międzynarodowej sieci restauracji KFC! KFC AUCHAN WROCŁAW POSZUKUJE PRACOWNIK&Oacu... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5703605?keywords=&region=

ludwig

Powiem tak żle niema a dobrze tez nie zarobki jak wszedzie najnizsza karajowa i wszystko jako praca tymczasowa obleci jako stała to trzeba byc cierpliwym i o mocnych nerwach i (usunięte przez administratora)z 5 lat za 1200 i dostac awans i sie zarabia 1800 :P pozdrawiam

Mili

Jak tak czytam te opinie o ochronie w Auchanie to strach się bać normalnie :) a piszą je chyba ludzie który nie mają pojęcia o specyfikacji tej pracy... bo np "przetrzepywanie torebek" to nie wymysł seniora lub managera tylko rutynowa kontrola, która swoją drogą kilka razy przyniosła efekt. Skoro pracownicy kradną lub konsumują towar przeznaczony do sprzedaży (bo żal im 1,50zł na jogurt np) no to wybaczcie... od tego chyba ta ochrona tam jest? A co do kobiet w ochronie to są tak samo potrzebne jak i mężczyźni bo wg ustawy nawet nie wszystkie czynności wobec kobiety może wykonać mężczyzna ochroniarz... Piszę to jako jako były pracownik Auchan który był zadowolony z pracy ale znalazł po prostu atrakcyjniejszą a złą atmosferę w pracy można znaleźć nie tylko w ochronie bo każdy ma gorszy okres w swoim życiu w którym nic mu nie pasuje...

Madra rada

Czytając te wszystkie posty mozna dojść do wniosku ze jestescie byłymi pracownikami którym nie przedłużono umowy lub zwolniono i teraz umieszczając swoje posty na necie uwalniacie swoja flustracje i niemoc. Różni ludzie, różna mądrość a każda pra­ca jest dob­ra, o ile jest dob­rze wykonywana.

mądry czlowiek

ochrona w auchan gliwice, chodzi o wewnetrzną. osoby na monitoringu to pomyłka i klęska dyrektora sklepu. pilnuja pracowników, zwalniają a złodziejom pozwalają kraść od telefonow po tablety. zatrudniają same dzieciaki bez perspektyw na przyszłość. menagerom wydaje sie że za Seniorów służą. szczegolnie jeden, pan w okularach. nawet parking seniorski zaadoptowal, bo co bedzie z śmiećmi, pracownikami stawał. odradzam wszyskim ktorzy mają szacunek do samych siebie

pind

nie,nie i jeszcze raz nie! szczególnie w ochronie. laski z ochrony to prawdziwa szarańcza. żrą się nawet między sobą, podkopują autorytet, szykanują, poniżają i kłamią. Ofiarę zawsze znajdą. Ochrona tam jest po to, by traktować pracowników jak potencjalnych złodziei, przetrzepują torebki. Praca dla ludzi, którzy za małe pieniądze będą inwigilować współpracowników. Lepiej stać na linii. Pracowałem i nigdy więcej!

zenon

a co powiecie o kasjerkach????eheheh co jedna to(usunięte przez administratora) pewnie wybiera takie zeby bron boze tam nie wrocic.albo sama ma kompleks :))))jak facet przychodzi na zakupy chcialby przynajmniej popatrzec na ladne lico a tu az rzygac sie chce. no chyba ze ja tylko tak trafiam to sory

lolek

wiesz nie że bronię tego Auchana ale parę lat pracowałem w TESCO w ochronie i gdyby pracownik stoiska kontrolował daty ważności co jest jego obowiązkiem to by było mniej strat na przeterminowanych towarach. I dlatego ochrona musi chodzić i kontrolować daty ważności bo w końcu jest od zapobiegania stratom tak?

?

ochrona na nockach robi za pracownika hali i daty na polkach sprawdza. generalnie robia za portierow i chlopcow do otwierania i zamykania drzwi czy bram, straszydlo i liczydlo. musza dostawy sprawdzac. najlepsi sa ci z monitoringu hehe wladcy kosmosu :))) zenada. szkoda zachodu za marne pieniadze.

?

znowu szukaja do ochrony. oplaca sie skladac podanie?

?

Praca jak to w hipermarkecie- dość ciężka. atmosfera, stres no i ochrona wewnętrzna, która patrzy na kazdego jak na zlodzieja sa nie do zniesienia. Spać po nocach nie mogę. Jedno źle wypowiedziane słowo i masz przesrane, szczególnie, gdy usłyszy to ktos z przydupasów z ochrony. oni sa bezkarni. jak sie na kogos uwezma to mozna skladac wypowiedzenie- uniknie dyscyplinarki. nawet miedzy soba tocza takie gierki. jest kilka osob tam ktore trzymaja sie razem od "zawsze". razem wolne weekendy, wspolne imprezki, choc podobno regulamin tego zabrania, ale skoro senior nie widzi nic zlego.... tylko dlaczego wiecznie nie ma komu tam pracowac, wiecznie braki kadrowe i "nikt normalny nie zglasza sie do pracy"? managerowie spoko ludzie o ile nie lecisz w kulki. panie w biurze tez ok. panie sprzatajace sa najmilsze i chyba najbardziej neutralne. na stolowce dobre zarcie, fajna obsluga i tanio. sa automaty z batonikami i kawa. socjal jest. czasem konkursy organizuja z nagrodami dla pracownikow. zawsze czysto. zarobki- najnizsza krajowa, po czasie ciut więcej. normalna umowa. zle nie jest gdy tylko trzymasz gebe na klodke i nie obijasz sie. to ludzie tam pracujacy sprawiaja, ze rzygac sie chce na mysl o dniu jutrzejszym w robocie.

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska