Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Opinie o Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Witam

Witam poleca.ktoś ta agencje jak warunki mieszkaniowe i jak z wypłata mi i wgl ?

@Witam

Cześć :) Zakwaterowanie zapewniają nasi partnerzy, w bardzo dobrym standardzie. Jeśli pracownik jest niezadowolony z zakwaterowania, powinien niezwłocznie zgłosić wszelkie niedogodności i usterki, tak abyśmy mogli jak najszybciej zadziałać w celu zmiany zakwaterowania. Wypłaty za pracę + premie, za miesiąc poprzedni, są realizowane do dnia 20 października br. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Optymistyczne

Agencja spoko. Natomiast mogli by pomyśleć o podwyżce za kilometrówki zwrot za paliwo obecnie jest 0.20 cent od kilometra a paliwo idzie w górę.

@Optymistyczne

Cześć Optymistycznie, dziękujemy za Tobą sugestię. przekazujemy ją do działu handlowego, który będzie negocjował z klientami podwyższanie stawki za kilometrówki dla Was :)

Mikołaj

Ja dojechałem w tamtym tygdodniu jest ok zobaczymy jak dalej podobno ma byc zaliczka, wszystko zalawtione przed wyjazdem tak jak obiecywali, busa tez pomogli znalezc

@Mikołaj

Cześć Mikołaj :) Dziękujemy za pozytywne wrażenia. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez info@euro-kontakt.eu a znajdziemy kolejny owocny kontrakt! Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Dominika
@Mikołaj

A przy czym pracujesz

Krzysiek

pracuje pare lat i jakoś nie bylo problemow, problemy to sa jak przyjada takie mlodziaki co sie im robic nie chce i w telefonach siedzo

23.06.23-28.7.22

Dlaczego kradniesz gnido

PiU

Kiedyś miałem pojechać do pracy przez eurokontakt ale nie wyszło.Ciekawe czy mają oferty na magazynach i jak zakwaterowania.

@PiU

Cześć Piu :) Wielka szkoda, że nie wyszedł wyjazd! Mamy oferty dla pracowników fizycznych, zapraszamy na naszą stronę: https://euro-kontakt.eu/oferty-pracy-zagranica/ . Znajdziesz tam wszystkie aktualne oferty, może znajdziesz odpowiednią dla siebie. Zakwaterowanie oczywiście zapewnia pracodawca, w większości przypadków jest ono darmowe, w zależności od kontraktu. Wejdź na naszą stronę, przejrzyj oferty i zgłoś się na te, które Cię zainteresują. Nasi rekruterzy się z Tobą skontaktują i oczywiście odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości :) Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Robert

Wow, masakrycznie to brzmi... dobrze że miałeś swoje oszczędności. Planujesz gdzieś zgłosić sprawę czy olewasz temat?

Mateusz K.

Zastanawiam się kto pisze te przychylne komentarze i wątpię by byli to zadowoleni pracownicy. Bo takich w tej firmie jak na lekarstwo. Oczywiście ludzie przez te agencję pracują, ale to dlatego, że albo nie znają żadnego języka obcego, albo są za starzy na zmiany i boją się ryzyka, które niesie za sobą zmiana. Zaoferowano mi pracę przy rozbiórkach budowlanych. Panie w biurze i te z którymi rozmawiałem przez telefon zapewnialy mnie o tym, że jest to praca stała, co na miejscu okazało się wierutna bzdura. Bo pracy było na 3 tygodnie. 3 tygodnie które spędziłem przez euro kontakt w Niemczech. Dom był za darmo, także można sobie wyobrazić w jakiej ruderze przyszło człowiekowi żyć. W ofercie na ich stronie było napisane jak byk że jest wypłata PLUS premie. Oczywiście będąc już na miejscu okazało się że żadnej premii nie ma. Kontakt z koordynatorem, który uważam, powinien być na miejscu, choć nie był. Siedział sobie wygodnie we wrocławskim biurze wygodnie, był znikomy. Jak się o coś człowiek chciał dopytać więcej to był odsyłany do kolejnych osób. A po trzecim telefonie i wysluchiwaniu tych samych formulek przez kolejne persony tracił zapał w dowiadywaniu się co z jego losem będzie. I pewnie nie napisałbym tego komentarza, bo wyjeżdżam za granicę już 11.rok i wiem, że nigdy nie jest lekko, gdyby nie ta pożal się Boże wypłata. Bo po okresie 3 tygodni na konto wpłynęło mi 36e! A dodam że byłem i tłumaczem swojej ekipy i jedyna osoba z prawem jazdy. Tak mnie ta firma której NIE POLECAM wykiwała. Nie pozdrawiam!

@Mateusz K.

Hej Mateusz, dziękujemy za wystawioną opinie. Jest nam przykro z powodu Twoich nieprzyjemnych odczuć związanych z realizacją kontraktu. Szczegółowo zweryfikowaliśmy rozpisaną przez Ciebie sytuację. Odnosząc się do stałej współpracy, nasz kontrahent poinformował nas, że będzie możliwość przedłużenia kontaktu, dlatego aktywnie informowaliśmy wszystkich zainteresowanych o takiej możliwości. Nasz partner jednak zrezygnował z dalszej realizacji projektu, po rozpoczęciu już pracy osób zatrudnionych. Na rezygnację niestety nie mieliśmy wpływu, wszystkie osoby zostały jak najszybciej poinformowane o braku możliwości kontynuowania tego kontraktu. Jednak by osoby na kontrakcie nie musiały wracać po 3 tygodniach do Polski, zaoferowaliśmy od razu przejazd na inny kontrakt w okolicy. Po weryfikacji wiemy, że na takową propozycję nie wyraziłeś zgody. Zakwaterowanie oferujemy w dobrym standardzie, oferowany przez naszych partnerów. Jeśli nie byłeś zadowolony z zakwaterowania, powinieneś niezwłocznie zgłosić wszelkie niedogodności i usterki, tak abyśmy mogli jak najszybciej zadziałać w celu zmiany zakwaterowania. W uwagach zostało nam zgłoszone tylko brak dodatkowych kluczy do pokoi, co oczywiście niezwłocznie zgłosiliśmy do naszego kontrahenta. Premie są doliczane do wypłaty. Przelewy wynagrodzenia, za prace, za miesiąc wrzesień, są realizowane do dnia 20 października br. Reasumując nie otrzymałeś jeszcze pełnej kwoty wypłaty i co za tym idzie doliczonej do tego premii. Niestety, po weryfikacji kontraktu, nie byłeś oficjalnym tłumaczem w grupie wyjazdowej. Wszystkie osoby z umiejętnościami językowymi weryfikujemy na bieżąco. Osoby ze znajomością języka posiadają na kontrakcie wyższą stawkę, adekwatną do obowiązków. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z kontraktem. Staramy się jak najszybciej rozwiązywać wszelkie problemy, z większymi korzyściami dla naszych podopiecznych. Jednak kontrakt nie został w pełni zakończony, nawiązując do terminu wypłaty razem z premią. Jeśli podejmiesz się ponownej współpracy z nami, w co mamy nadzieję, prosimy o wystawienie opinii już po zakończonym w pełni kontrakcie, tak abyś posiadał pełne doświadczenie współpracy z nami. Pozdrawiamy, Eurokontakt Serwis

Sava

Oferta pracy dla spawawaczy Tig we Francji- 15 brutto plus umowa zlecenie i składki z najniższej krajowej. Uznałem to za zart z 20letnim doświadczeniem w branży i najwyższymi uprawnieniami. Stad moje pytanie, czy w tych najbiedniejszych regionach Polski jak np Podkarpacie gdzie mieści się siedzibą firmy wciąż jest aż tak źle że takie oferty mają rację bytu? Albo ktoś musi być mocno zdesperowany albo pojedzie uczyć się zawodu. Niepoważna firma

@Sava

Cześć Sava, nadal dla wielu osób są to atrakcyjne stawki, bo nie mogą znaleźć pracy za lepsze wynagrodzenie w Polsce. Dla pracownika z doświadczeniem 20-letnim i uprawnieniami może być to rzeczywiście niska stawka, ale jest na rynku wiele osób, które mają pół roku, czy rok doświadczenia i dla nich jest to duża szansa na nabycie doświadczenia i zarabianie dobrych pieniędzy, na które nie mogą liczyć w zawodzie w Polsce z tak krótkim stażem.

michal

Nie wszyscy zadowoleni pracownicy maja czas na siedzenie w Internecie i pisanie bzdur poprostu grzecznie pracują a nie wymyslają jakieś brednie, już nie jeden się taki trafil na kontrakcie co przyjechal ksiąze i myslał ze nie bedzie trzeba pracowac i robota sie sama zrobi, zawracanie tyłka tylko pracownikom stalym ktorzy musza sie z takimi uzerac bo po tygodniu rezygnuja bo nie potrafia pracowac, jak sie nie umi pracowac fizycznie to prosze szukac pracy w markecie chociaz i tam sie nie lezy

Bartek

W punkt ! zawsze się da dogadać, często z nimi jeżdże na kontrakty naprzemiennie raz swoja praca w polsce na zime jezdze z nimi i wcale ni musze pamietac sami o mnie pamietaja i dzwonia za to ich cenie że nie musze sie martwic

@Bartek

Cześć Bartek :) Dokładnie, zawsze staramy się być elastyczni i w porządku wobec naszych kandydatów.

Rozczarowany

Zdecydowanie nie polecam tej agencji! Sytuacja z dzisiaj. Razem z kolegą mieliśmy jechać na zbiór kabaczków,prace polowe w okolice Tuluzy znalezione na olx, przez telefon wszystko ok więc jedziemy. W niedziele kontakt do firmy transportowej (podpowiedzianej przez agencje) wszystko ugadane. Dzień wyjazdu jedziemy ze znajomymi (oczywiście za podwózkę musieliśmy płacić) prawie 200 km i telefon od pani że zleceniodawca się rozmyślił bo ma dobrych pracowników z Francji. Pierwsze co to szok i niedowierzanie bo po tygodniu załatwiania formalności (oczywiście in blanko) i kilkunastu rozmowach telefonicznych wszystko ugrane na tip top okazuje się że nie ma dla nas pracy. Nagle pada propozycja innej pracy gdzieś całkowicie w innym zakątku Francji i stwierdzenie ,,dzwoniłam do Pana z busa i was podwiezie"! Przecież to jakiś kabaret jest! Kasa wydana na zakupy i przygotowania do wyjazdu ,,w pracy pole" a tu nagle propozycja całkowicie innej pracy, na innych warunkach gdzie na nią nie byliśmy przygotowani i w sumie nic o nie nie wiedzieliśmy. Następnie po krótkiej rozmowie telefonicznej z Panem z busa okazuje się że jedna osoba jednak jedzie w ten sam adres do pracy co my mieliśmy i dla niego miejsce jest! Po chwili przeanalizowania faktów i chłodnej ocenie sytuacji została podjęta decyzja powrotu do domu i zakończenia współpracy. Wyobraźcie sobie gdybym dostał telefon godzinę później już w busie, w trasie po opłaceniu busa (też nie mała kwota bo to prawie Hiszpania już była) w sytuacji z nożem na szyi i pod presją, jechać nie wiadomo gdzie. Dla nas to jakiś szwindel i mahlojki z wyższej półki, fajne podejście do pracownika z którego się utrzymujecie! Karma wraca.

@Rozczarowany

Cześć Rozczarowany, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, ale czasami zdarza się że klient odwołuje kontakt. Są to sytuacje na które nie mamy wpływu. Zareagowaliśmy najszybciej jak było to możliwe. Nasza rekruterka zaproponowała Wam inny kontrakt rolny i zweryfikowała, czy ten sam przewoźnik jest w stanie Was tam zawieźć. Na odwołany kontrakt nikt inny nie jechał. Informacja jaką otrzymaliście była błędna. Obecnie na rynku francuskim mamy sporo ofert, na które moglibyście się zdecydować i szkoda, że tego nie zrobiliście. Jeszcze jedna osoba była w takiej sytuacji i nie wycofała się ze współpracy, przyjmując inną aktualną ofertę i w tej chwili jest na kontrakcie i jest zadowolona z pracy. Mamy nadzieję, że dacie nam szansę w przyszłości lub w najbliższym czasie.

Rozczarowany
@Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

Czytając opinie to wnioskuje że często zdarza że pracodawca odwołuje kontrakt, więc polecam lepszą weryfikacje bądź zabezpieczać się odpowiednią umową. Co do osoby która jechała jako 3cia to może sama nie wiedziała gdzie jedzie bądź jest w takiej sytuacji że nie miała wyjścia, szczerze to jak siedzielibyśmy w tym busie to też musielibyśmy jechać, gdzieś. Co do ofert to faktycznie dostaliśmy aż 3, jedna to zbiór winogron na 3 tygodnie, drugie to zbiór jabłek też na krótki okres a trzecia to czyszczenie porów gdzie wymogiem było posiadanie prawo jazdy. Po odpowiedzi że interesuje nas praca na minimum 10 tygodni, to padło stwierdzenie że po winogronach nas gdzieś przerzucicie, no to super w jesień, w czasach zwariowanego covida, gdzie we francji bez szczepienia jest problem z wejściem do galerii mamy sobie podróżować po francji. Szanse dostaliście bo przed kontaktem z konsultantem przewertowałem internet w poszukiwaniu opinii a te okazały się negatywne. Za granice jeżdżę od około 7 lat i przez ten okres spotykałem się z różnymi pośrednikami, ofertami i agencjami, ale taka sytuacja trafiła mi się pierwszy raz i gdybym ją czytał gdzieś w internecie to nie uwierzyłbym i stwierdził że to napisała konkurencja.

@Rozczarowany

Dziękujemy za Twoje porady i opinie na temat poruszania się po Francji, do której z nami nie wyjechałeś ;) Zachęcamy Cię do dania nam i sobie szansy. Ofert pracy mamy bardzo dużo! Napisz do nas na info@euro-kontakt.eu a na pewno znajdziemy coś dla Ciebie!

Martyna
@Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.

"Zdarza się" czyli to nie pierwsza sytuacja !!! Skandaliczne podejście, ale już pewnie niedługo... Firmy pośredniczące mają obowiązek do jak największego zabezpieczenia się przed takimi sytuacjami. Przecież to wy a nie kto inny sprawdza i szuka pracodawców. No polegliście na całej lini...Tak się nie załatwia takich spraw. Dołożyliśmy starań bla bla, lepiej przyjrzycie się innym pośrednikom pracy jak dbają o współpracę z klientem.

@Martyna

Cześć Martyna, chcielibyśmy mieć wpływ na wszystkie sytuacje losowe, które się przydarzają, ale niestety nie mamy na nie wpływu :( Zachęcamy Ciebie do kontaktu z nami przez maila info@euro-kontakt.eu ps. konkurencji to się ciągle przyglądamy :P

Interesuje mnie praca na produkcji. Może ktoś zadzwoni z ciekawa ofertą? 664086410

@Adam

Cześć Adam :) Zgłoszenia na nasze oferty pracy przyjmujemy przez naszą stroną internetową. Zobacz nasze aktywne rekrutacje pod tym linkiem https://euro-kontakt.eu/oferty-pracy-zagranica/?search_keywords=pracownik+produkcji

Ja wróciłem wczoraj z kontraktu, zadowolony jetsem, po urlopie wracam

@Michał

Cześć Michał, to świetna wiadomość! Do usłyszenia :)

andrju

ja przyjechałem na miejsce wczoraj :o szok i nie dowierzanie nareszcie czyste pokoje i bede mieszkal narazie sam nie potrzeba mi nic wiecej

@andrju

Cześć Andrju :) Bardzo nas cieszy, że jesteś zadowolony!

Jurek

ja sie ciesze ze zwasze o mnie pamietaja, umawiam sie na konkrety i konkretne terminy i zawsze wszystko jest obgarniete, pozdrawiam mile kobietki z Lublina

@Jurek

Cześć Jurek :) Bardzo nas to cieszy!

Osa

Fakt praca w rolnictwie jest ciężka w słońcu w deszcz po 10 /12 godzin. Ale jak jest tak naprawdę ile na rękę za godzinę i co z podwójny opodatkowaniem .Konkrety. I czy jest jakiś haczyk zawsze jest.

@Osa

Cześć Osa :) Nie ma już czegoś takiego jak podwójne opodatkowanie. Skontaktuj się z nami i poznaj wszystkie szczegóły współpracy poprzez wybraną ofertę pracy https://euro-kontakt.eu/oferty-pracy-zagranica/ nasi rekruterzy się z Tobą skontaktują i odpowiedzą na każde pytanie.

Wojtek

Szybko z nimi zacząłem współpracę bo mnie w poprzedniej firmie oszukali, pojechałem z dnia na dzień i pracuję już miesiąc, jestem zadowolony. Polecam bo zadzwonili do mnie i od razu mogłem dojechać do nowego miejsca. Pozdrawiam miłe Panie :)

Marzena
@Wojtek

W jakiej branży pracujesz?Czy się opłaci wyjechać?

Wojtek
@Marzena

w budowlance mi sie tam opłaca mieszkanie za darmo zaliczki stałe miejsce

Ja jeżdźe i nie narzekam, nie znam języka i mam pracę zadowolona jestem z usług i obsługi

@Anna

Cześć Anna :) To świetna wiadomość! Bardzo cieszy nas, że chwalisz sobie współpracę z nami. Oby trwało to jak najdłużej :)

Marzen
@Anna

Anna jaka pracę wykonujesz?opłaci się wyjeżdżać?

Janek

tesz jestem zadowolony

Mariusz

Ja jestem bardzo zadowolony z mieszkań nie zawsze idzie trafić na normalne warunki nie płacę bo firma płaci ale jest fajnie nie to co w inncyh miekscach

Zostaw merytoryczną opinię o Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 45 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurokontakt Serwis Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.