Lingaro

Opinie o Lingaro

coder

Witam. Właśnie zastanawiam się nad aplikowanie do Lingaro. Słyszałem że studentom oferują tylko zatrudnienie na umowę o dzieło. Nie-student ma szansę na umowę o pracę. Jestem w sytuacji gdy zostało mi do niecałe pół roku do zakończenia studiów. Czy zatrudniając się u nich teraz mam realną szansę na podpisanie normalnej umowy o pracę czy będą kombinowali żebym podpisał UoD na te klika miesięcy?

lrhz

Elastyczne godziny pracy polegaja na tym że można zaczynać wcześniej i konczyć później.

B.
@lrhz

A jakiś przykład tych spraw sądowych? Jakoś nie udało mi się znaleźć...

ludmiła

Ja słyszałam, że kiedyś było trzech zadowolonych, ale od pewnego czasu zadowolonych jest tylko dwóch.

Manager Wrona

@Zygmuś Freud też się z chęcią dowiem co to za dziwne porównanie Lingaro do gruszek... Ale brzmi to jakby obiecywali gruszki na wierzbie. @dvbh ja jestem zainteresowany pracą na tym stanowisku. W ofercie jest, że zapewniają pracę z fantastycznymi ludźmi. Ciekawe czy to ci sami co to się tu wypowiadają :) Fajnie, że oferują czas pracy dostosowany do życia poza pracą no i swobodę działania.

Praktykant

Pytania głownie techniczne i na logike nie było jeszcze HR, pytania po angielsku.

Zygmuś Freud

co Wy tak z tymi gruszkami, świntuchy?

dvbh

@igor no wlasnie teraz to akurat mozna do nich do firmy Gruszkaro aplikowac na stanowsiko Service Level Manager w Warszawie jakbys był zainteresowany w sadzie

igor

Sens z pewnoscia jest gdyz firma ma ugruntowana pozycje na polskim rynku wiec mozesz smialo aplikowac, stanowisko jest wysokiego (?) i odpowiedzialne,nic ci nie zaszkodzi na żołądku,gdy nie beda odpowiadaly ci ich gruszki to nie musisz podpisywac umowy

gizan

Teraz chyba potrzebowali service level managera - tak się zastanawiam ile gruszek na start oferowali, bo nie byłem nawet na rozmowie - i nie wiem czy jest większy sens.

LOL

Firma ma wady korpo i małej firmy. W korpo na wszystko musisz wypełniać kwity i formularze. W L. musisz na wszystko mieć zgodne managera, wiec piszesz maile. W korpo manager musi odpowiedzieć na Twoje zgłoszenie w systemie. W L. manager nic nie musi. W małej firmi jak masz pomysł na usprawnienie czegoś to idziesz do Wszechmogacego, w korpo tak jak w L. idziesz do przełożonego, który Cię spławia i za pól roku zgłasza swój pomysł. W korpo wiesz za co jesteś odpowiedzialny i twoje wynagrodzenie jest w widełkach dla tej odpowiedzialności, w małej firmie ( jak i w L ) wrzucą ci wszystko co się tylko da, a wynagrodzenie jak najniższe. Zalety Płacą na czas, benefity* ( * - o ile multisport jest benefitem dla kogoś )

daka

Myślę, że na niektórych stanowiskach kandydaci są w stanie wynegocjować sobie odpowiednio większą gruszkę czy dodatkowe owoce. Jeżeli pracownik jest ok, to wcale nie jest to niemożliwe.

ula

widziałem u nich oferte jako Programista Fruit Day, wydaje mi się, że stawka gruszka sztuk jeden na start to nie jest zła wcale, ale nie wiem czy jako programista nie ma premii jeszcze (więcej gruszek).

ociemniały
@ula

@Ula: ale gruszka sztuk jeden netto czy brutto? Bo jak netto, to biorę w ciemno!

ociemniały

@Ula: ale 12 zł netto czy brutto? Bo jak netto, to biorę w ciemno!

a co to jest nick?

Na pewno wszyscy są szcześliwi i zadowoleni. Trzeba tylko mieć motywację i umiejętność, bo to podstawa. Ostatnio, zupełnie przypadkowo natknęłam na ogłoszenie w sprawie Asystenta ds. Biura. Myślę, że to ciekawa i pełna wyzwań oferta.

Asia

Czy w Lingaro rekrutują na stanowisko programista systemu ASAP?

Zabcia

Mnie zainteresowała praca na stanowisku Web Developer. Oferują atmosfere.

Misia
@Zabcia

Trzeba być bardzo mondrym, napewno.

Marsjanin
@Zabcia

Atmosfere? Chyba taką z Marsa, regularnie wytrącaną przez wiatr słoneczny B) W sumie Lingaro jest czerwone!

kumkumkum

Oboiście polecam, na prewno dużo się nauczysz.

Zosia

czy to prawda, ze firma rekrutuje studentki ekonomii?

babcia klozetowa

podsyłam linka do odpowiedniego kodeksu: pl.wikipedia.org/wiki/Kodeks_Hammurabiego#Przyk.C5.82ady_prawne_w_Kodeksie_Hammurabiego

były Kolega

HEHE czasem piszą ale zwykle tylko czytają i cieszą się że "mnie to już nie dotyczy". Gorzej możecie trafić tylko w polskim korpo.

młody

Myślisz, że tym co odeszli chce sie tu wypisywac? Ja podejrzewam, ze są zajęci nową, byc moze lepszą pracą ;) Tutaj wypisują chyba same niedobitki ktore boją sie rzucic papierami/powiedziec w twarz co mysla. Jest taki input na dole "Obserwuj ten wątek!" - moze warto by wpisac mail prezesa/HRu?

Zostaw merytoryczną opinię o Lingaro - Warszawa

• Jak się pracuje w Lingaro?

Zobacz opinie na temat firmy Lingaro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lingaro?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lingaro?

Kandydaci do pracy w Lingaro napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lingaro