Opinie o PrimeSoft Polska w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PrimeSoft Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PrimeSoft Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PrimeSoft Polska w Poznań

Czarek

Może ktoś zostawi na wątku informacje czy firma prowadzi rekrutacje i jak ją prowadzi?

Wojtech
@Czarek

Na stronie można znaleźć aktualne rekrutacje: https://primesoft.pl/pl/kariera#kariera

Martyna

@wpisznazweuzytkownika a jakie dokładnie były pytania, skoro nie było lania wody? Przyda się to przyszłym pracownikom !

WpiszNazweUzytkownika

Zaczynając od rozmowy kwalifikacyjnej była bardzo rzeczowa, żadnego lania wody i dennych pytań pokroju "niech Pan wymieni swoje wady i zalety" czy mojego ulubionego "co motywuje Pana do pracy". Przedstawiają Ci co będziesz robił na swoim stanowisku, nie unikają pytania o zarobki, a sama rekrutacja nie ma 3 etapów jak w innych firmach. O samej pracy to naprawdę nie wiem skąd biorą się opinie poniżej, chyba że na przestrzeni roku dużo się tu zmieniło. Współpracownicy są jak najbardziej w porządku, każdy chętnie ci wszystko wytłumaczy w razie pytań. Szef traktuje pracowników jak ludzi, a nie roboty, które najlepiej powinny pracować charytatywnie. Praca moim zdaniem rozwojowa, ciągle uczę się czegoś nowego, a klienci to duże firmy.

MK
@WpiszNazweUzytkownika

Zapomniałeś wpisać, że extra wynagrodzenie i fajne szefostwo, że jest super i do emerytury zostaniesz, bo przecież perspektywa zarabiania mniej niż w innych firmach jest kusząca.

WpiszNazweUzytkownika
@MK

Jeśli tak bardzo Cię to interesuje dostałem tyle ile zaproponowałem. Na temat "szefostwa" jak to ująłeś za dużo Ci nie powiem, ale złego wrażenia nie miałem. Skoro tak bolą Cię zarobki w Primesoft to czemu nie zmienisz/nie zmieniłeś pracy? Rozumiem że zostałeś do pracy zmuszony albo zamurowali Ci drzwi od biura?

Barbara
@WpiszNazweUzytkownika

Może możecie podać jakieś "widełki" wynagrodzeń? Jak widać na przykładzie Waszej wymiany zdań, dla jednej osoby dane zarobki będą atrakcyjne dla innej już nie. Na pewno pomogłoby to innym w podjęciu decyzji.

MK
@WpiszNazweUzytkownika

Super, że dostałeś tyle ile zaproponowałeś, ja też, jak tam zaczynałem dostałem tyle ile sobie zażyczłem. Kpię z tego, że po pewnym czasie pracy, jeśli rozmawiasz z innymi devami z firm okazuję się, że Twoje wynagrodzenie na ich tle jest żałośnie niskie. I tak ps płaci mało, i tak, jeśli chcesz się rozwijać i zarabiać sensowne pieniądze to ps nie jest miejscem dla Ciebie. Ja już (na moje szczęście) tam nie pracuje i zarabiam 290% więcej niż pracując dla ps. Nadal tam macie dużą rotację(ok. 5-7os/m-c)?

Bartek

Wystarczy popatrzeć w internecie jak dobrze jest firma oceniana!!

Programista Php

Zostałem zaproszony na rozmowę z p. Tomaszem W. Tam wykonałem test ewaluacji umiejętności i po jakimś czasie (po tygodniu) dostałem zaproszenie na drugą rozmowę z Dariuszem J. i Tomaszem T. Tam już padała decyzja o moim zatrudnieniu.

Nie pamiętam.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Studentka

Mimo wcześniejszych zapowiedzi, że po rozmowie rekrutacyjnej odezwą się wyznaczonego dnia z decyzją pozytywną lub negatywną brak jakiegokolwiek odzewu. Przykre, że w tak "nowoczesnej" firmie panują stare, niedobre obyczaje. Brak szacunku do osób ubiegających się o pracę.

FK
@Studentka

Przepraszam za zaistniałą sytuację - nie powinna mieć miejsca. Ze względu na weekend majowy rozmowy na stanowisko, na które Pani aplikowała przeciągnęły się i w deklarowanym terminie odpowiedzi (6-7 maja) nie było jeszcze decyzji. Pani oferta była wysoko oceniona i do końca procesu bardzo poważnie rozważana. Oczywiście o opóźnieniu powinniśmy poinformować. Jeszcze raz przepraszam za sytuację i dziękuję za poświecony nam czas.

Patrycja

@Marek, aha, rozumiem. Nie pisałeś nic o świadczeniach pozapłacowych dla pracowników - jestem ciekawa, czy funkcjonuje coś takiego w PrimeSoft Polska? Jeśli tak, to w jakim wymiarze i czy mogą na nie liczyć od razu osoby przychodzące do pracy w firmie, czy też trzeba trochę popracować w tym miejscu?

Patrycja

@MichukK, dziękuję za wypowiedź, ale chciałabym zwrócić Twoją uwagę na fakt, iż znajdujemy się na forum publicznym, a takie dane jak imię czy nazwisko osób trzecich podlegają ochronie i nie powinny być publikowane. Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie za czasów Twojej pracy w niej? @Ula, na jakim stanowisku chciałabyś podjąć pracę w PrimeSoft Polska? Daj znać, czy aplikowałaś już! @Marek, czy próbowałeś starać się o podwyżkę, skoro poziom oferowanego wynagrodzenia nie odpowiadał Ci? W plusach wspominasz między innymi o dobrej lokalizacji biura i zgranym zespole - to też ważne aspekty.

@Patrycja

To jest kwota już po podwyżce.

MichukK

Szkoda czasu na takie firmy. Słabizna na wielu płaszczyznach.

exWorker
@MichukK

Dlugo pracowales? W jaim zespole?

@exWorker

W Primesoft spędziłem dłuższą chwilę. Pamiętny zespół Dariusza Jarczyńskiego odpowiedzialny za wdrożenia systemu obiegu dokumentu VDesk. Archaiczna i niskobudżetowa technologia systemu. Absolutne zero wiedzy o procesach testowania oprogramowania.

@MichukK

Pracowałem w ps. Moja ocena jest niezbyt dobra, bardzo niska. Minusy: - wynagrodzenie, po dwóch latach latach pracy 3400 zł netto - słabe, gdzie inne firmy płacą więcej - brak jasnej ścieżki awansu, a co za tym idzie podwyżki, nie wiadomo, co musisz zrobić żeby mieć więcej - brak możliwości pracy zdalnej, tu obowiązuje stara zasada, siedzisz przy biurku to oznacza, że pracujesz - brak chill room'u - próba wyjścia wcześniej i odrobienia tego później nie jest dobrze widziana - od roku wprowadzane Symfony2, gdzie większość firm idzie już w nowe wersje - komunikacja w zespole(brak konkretnych feedback'ów) - nowo zatrudnione osoby to w większości studenci lub świeżo po studiach - duża rotacja Plusy: - lokalizacja biura - wspólne wypady, integracje Ta firma to tzw. "poczekalnia", jeśli chcesz się szybko rozwijać i tym samym więcej zarabiać to i tak po podjęciu pracy uważam, że będziesz szukał/szukała czegoś lepszego. Poza "doświadczeniem"(wpisem w CV), ps nauczył mnie jednego.....jakiego typu firmy omijać.

Ula

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach? Czy jakieś dodatki socjalne macie?

Patrycja

@MichukK, mógłbyś rozwinąć nieco swoją wypowiedź? W tym momencie jest bardzo ogólna i niewiele wnosi do dyskusji. @exWorker, a czy Ty pracowałeś w PrimeSoft Polska? Co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Jak pracuje się w PrimeSoft Polska w Poznaniu? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

exWorker
@Patrycja

Aplikujesz? Jakie stanowisko? Tak, pracowałem.

Miet

Stefan - nie wiem o jakim PrimeSofcie mówisz. Ja pracuję tam od kilku lat i z mojego działu, liczącego ok. 10 osób rotacja była na poziomie 3 -4 osób

@Miet

4 osoby to 40% zespołu, dość dużo

Patrycja

@koralgol możesz wytłumaczyć, na czym w takim razie polega różnica między warunkami zatrudnienia w przypadku tych pracownikow? Tylko konkretne i bardziej rozbudowane informacje pozwolą ocenić kandydatom, który z tych dwóch wariantów jest dla nich najlepszy.

fgvbd

@łuzik jest tez ta ofera na programsite PHP rowniez w Poznaniu widze ze oferuja miedzy innymi udział w specjalistycznych szkoleniach,udział w zajęciach z języka angielskiego (3 poziomy zaawansowania)pakiety prywatnej opieki medycznej,pozytywną atmosferę pracy

gasndv

Można złapać doświadczenia.

koralgol

Jedna uwaga w temacie pracy jako programista PHP lub .NET! Jeśli podczas rekrutacji powiedza wam że szukają pracownika do rozwoju produktu VDESK to jest spoko i warto się skusić. Jeśli do grupy programistów NIE ZAJMUJĄCYCH się VDESK-iem to uciekać gdzie pieprz rośnie jedna wielka gimela i syf !

Wesołka

Pakiet medyczny oznacza w skrócie , że firma ma solidne fundamenty i jest propracownicza. Oferty pracy natomiast, że idzie z duchem strategii rozwoju. Co do rotacji i ludzi młodych wiekiem- modnym jest teraz zmieniać pracę, ale pytanie czy warto jeśli rokujesz, jesli nie- to warto;)

sol

@bash Nic mi nie zaproponowali, bo mnie nigdy nie widzieli, bo interesuje mnie rozwój, a nie implementowanie koła na nowo, kiedy ono już jest w nowszych wersjach. Ogłoszenie na programistę .NET aktualnie wisi na pracuju.

sol

Znalezienie porządnego pracodawcy też jest niemal nieosiągalne. Rozwojowa praca w PrimeSoft w .NET 3.5, taa...

Sprostowanie

Pozwolimy sobie na drobne sprostowanie. Obecnie poszukujemy programistów PHP ponieważ poszerzamy nasz zespół i efekty poszukiwań są bardzo owocne. Liczebność naszego zespołu skutecznie się zwiększa, podobnie jak grono naszych klientów. A że apetyt rośnie w miarę jedzenia, rekrutacja trwa i czekamy na kolejne interesujące kandydatury:) Gorąco pozdrawiamy HR PrimeSoft Polska

gwarek

PrimeSoft Polska, lider rynku IT, dostarcza kompleksowe systemy obiegu informacji, z zakresu systemów zarządzania i elektronicznego archiwizowania dokumentów workflow|DMS oraz systemów zarządzania procesami biznesowymi BPM. Oczywiście w firmie w Poznaniu wszyscy rozumieją co tu piszę - niewtajemniczeni nie muszą :P

Zostaw merytoryczną opinię o PrimeSoft Polska - Poznań

• Jak się pracuje w PrimeSoft Polska?

Zobacz opinie na temat firmy PrimeSoft Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PrimeSoft Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PrimeSoft Polska?

Kandydaci do pracy w PrimeSoft Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PrimeSoft Polska
1.9/5 Na podstawie 10 ocen.

PrimeSoft Polska