Opinie o beliani.pl - Beliani (UK) GmbH

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Beliani. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Beliani o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beliani w Szczecin

Świetny

Byłem bardzo zadowolony z mojego doświadczenia w Beliani. Pomogli mi w procesie podejmowania decyzji dotyczących mojego kuchennego stołu i krzeseł. Jestem zachwycony moim zakupem i serdecznie popieram ten sklep.

Po prostu zachwycony!

Niesamowity produkt! Znakomita obsługa! To było tego warte!

Niesamowity produkt

Meble w dobrym stanie. Jestem bardzo zadowolona z jakości.

Niesamowita obsługa

Wszyscy, których spotkaliśmy w sklepie, byli niezwykle pomocni. Sprawili, że nasze zakupy były zabawne. Dostawa również spełniła nasze oczekiwania. Wysoce rekomendowane!

Specjalista ds. Marketingu

Nie spodziewalam sie takiej rekrutacji - dawno juz mnie tak nikt nie testowal. Jezyk i testy.Ciekawe doswiadczenie, przygotowani dobrze do tematu. I mam tylko nadzieje ze zostane przyjeta, bo firma fajna, biuro ladne i atmosfera tez sympatyczna. Szkoda ze malo takich ofert na rynku i firm zatrudniajacych ludzi na umowe o prace.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Obsługa była świetna!

Kupiłem mój nowy zestaw do sypialni. To niesamowite! W międzyczasie został dostarczony we właściwym czasie.

Świetne doświadczenie tutaj

Stephan jest bardzo miłą osobą. Pomógł mi w moich wyborach i był niezwykle cierpliwy, gdy rozważałem moje wybory. W międzyczasie dostarczone meble są świetnej jakości. Dziękuję, Beliani!

Świetne doświadczenie zawodowe

Mogę powiedzieć, że praca w Beliani dała mi jedno z moich najlepszych dotychczasowych doświadczeń zawodowych. Jest to jedna z najlepszych prac dla każdej rodziny o niskich dochodach, aby uzyskać wspaniały styl życia. Wsiadaj, pracuj ciężko, a oni zrobią dla ciebie wszystko, co mogą.

Niesamowita dostawa

Kunszt wykonania i cały projekt jest zdecydowanie niesamowity. Zdecydowanie jeden z moich mebli, na którym będę się trzymał na zawsze!

Zarząd jest świetny!

Uwielbiam moje stanowisko pracy, a także korzyści, które się z tym wiążą. Beliani oferuje wspaniałe środowisko pracy. Polecam każdemu do pracy w Beliani!

Wysoce rekomendowane!

Bez wątpienia Beliani jest domem świetnych produktów i usług na najwyższym poziomie.

Świetny!

Posiadam te meble od ponad 4 lat i nadal wyglądają jak nowe.

Całkiem imponujące

Niedawno kupiłem jednostkę etagere i jestem z niej bardzo zadowolony. Kącik mojego salonu jest do tego idealny. Może pomieścić różne przedmioty, a ponieważ urządzenie jest oświetlone, przedmioty naprawdę wyróżniają się na szklanych półkach i błyszczą. Mam szczęście, że znalazłem go w Beliani, ponieważ jest fantastycznym dodatkiem do mojego domu.

Wspaniałe doświadczenie!

Kupiliśmy zestaw do jadalni od Beliani i doświadczenie było łatwe i bezbolesne. Kochamy to, co mamy. Dziękuję Ci!

Tylko jakość!

Beliani to bez wątpienia jedno z najlepszych miejsc na dobre meble. Mam tam moje krzesła biurowe od ponad roku i pozostają solidne! Wysoce rekomendowane!

Aron W.

Moim ulubionym meblem od Beliani jest moja Sofa. Polecam firmę każdemu, kto chce mieć dobre i jakościowe meble; to właśnie mnie sprowadza!

Serwis Premium

Jestem bardzo zadowolona z ich pracy. W przyszłości zamierzam ponownie skorzystać z ich usług. Luksusowy wygląd i trwałość.

Wspaniały produkt, Beliani!

Dzięki za dostawę! oprócz doskonałej obsługi klienta jakość stołu jest znakomita.

Świetny

Kupiłem drzwi 4 lata temu od Beliani. Innowacyjność i trwałość to powód, dla którego wrócę.

Joanna
@Świetny

a czemu uważasz że te drzwi są innowacyjne?

Tymon N.

Od 3 lat kupujemy meble od Beliani. Wielkie uznanie za ich szybką obsługę! W międzyczasie nie mieliśmy żadnych skarg na ich meble.

Sztefanbigboss

Moje krzesło do mnie przemowilo- Dawid arbuzito zobacz jesteś zwyciescom, nikt nie jest tak przystojny jak Ty, tak wysoki i zdolny. To dobre krzesło, serdecznie polecam, podam chetnym nr artykułu, ja i mój Grześ serdecznie polecamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Beliani - Szczecin

• Jak się pracuje w Beliani?

Zobacz opinie na temat firmy Beliani tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 208.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beliani?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 39 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Beliani?

Kandydaci do pracy w Beliani napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Beliani
3.7/5 Na podstawie 854 ocen.

Beliani