Opinie o Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A. w Gliwice

wojtas

ile można teraz zarobić na rękę?

Kolejarz

Pracuję w GFW już parę lat więc mam obraz firmy w której pracuję. W firmie było różnie ale zawsze wychodziła z trudnych sytuacji i tak też jest teraz. Przez dłuższy czas rzeczywiście wypłaty były sporo opóźnione ale od dwóch miesięcy wypłata w miarę jest na czas. Do plusów należy zaliczyć to ze pracownicy którzy wcześniej się zwolnili wyrażają chęć powrotu z czego można wnioskować że w firmie nie jest aż tak źle . Chciałem potwierdzić również to co piszą inni opiniodawcy że atmosfera panująca w zakładzie nie jest zatruta no i pracownik pomaga pracownikowi . Do minusów faktycznie można zaliczyć to że temperatura na hali jest niska ale są stacjonarne piecyki gazowe więc można się ogrzać. .Myślę jednak że po tej wpadce z wypłatami firma się ustabilizuje na dobre i będziemy mogli pracować w niej jeszcze długie lata a nowi pracownicy chętnie zasilą naszą załogę. Pozdrawiam.

Krzysztof
@Kolejarz

Twoja opinia wygląda na wyważoną i na pewno przyda się nowym kandydatom. To dobry sygnał, że pracodawca pilnuje terminowości wypłat. Jak wyglądają dodatki socjalne w tej firmie, czy istnieje rozbudowany pakiet, czy można liczyć na dodatkowe premie? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

Grzegorz
@Krzysztof

Hej kolejarz, a są rekrutacje? Coś tam wspomniałeś o chętnych na przyszłość. Jak to jest teraz?

Kadry
@Grzegorz

Tak, rekrutacja jest aktualnie prowadzona. Szczegóły w ogłoszeniu: https://www.olx.pl/oferta/spawacz-slusarz-piaskarz-przepalacz-frezer-tokarz-gfw-gliwice-CID4-IDmPDYm.html

Kolejarz
@Grzegorz

Z tego co wiem to rekrutacja jest cały czas na różne stanowiska.

Znamysie

Opóźnione wypłaty w tej firmie to już przeszłość, są wypłacalni a hala otrzymuje należne pieniądze na czas. Praca na hali nie należy do najłatwiejszych, ale nikt z batem nad chłopakami nie stoi. Kontrola jakości może podnieść swoją stawkę dzieki nadgodzinom (extra płatne soboty i nocki) dzięki czemu wypłata wygląda znacznie lepiej. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra, można dogadać sie z kierownictwem ,a w szczególności z Michałem który jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu, zdecydowanie przyniósł dobrą zmianę w tej firmy! GFW polecam ze względu na dobrą atmosferę i możliwość dorobienia "kilku groszy" do wypłaty w soboty.

Firma po dużych przejściach ale z tendencją poprawy. Zainwestowano w nią dużo pieniędzy więc to gwarantuje pewną i stabilną pracę. Polecam. Lubię atmosferę w Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A. za: Fajna atmosfera pracy i przyjaźni ludzie

Konserwator

o.k.

Banalne tylko trzeba być oddanym!

Mechanik

Moje sugestie dla Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A.: Atmosfera jest w porzadku kierownictwo do dogadania ponimo trudnych warunkow czasem na chali jest chlodni a nawet mokro Wczesniej pracowalem przy konstrukcjach i warunki byly gorsze Faktycznie byly opoznienia z wyplatami ale teraz jest juz ok Lubię atmosferę w Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A. za: Atmosfera i zaloga

Zadowolony.

Pracuje w tej Fabryce od 6 miesięcy,na początku były małe opóźnienia z wypłatą,ale teraz jest już w terminie. Praca dobra,dużo idzie się nauczyć od starszych kolegów,pracuje jako ślusarz ale w styczniu fabryka wysyła mnie na kurs spawacza. Mogło by być trochę cieplej na hali. Pozdrawiam Moje sugestie dla Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A.: Troche lepsze warunki na hali.Pozdrawiam Lubię atmosferę w Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A. za: Pomoc ze strony starszych pracowników.

Żabol

Ostatnio sytuacja uległa znacznej poprawie, wypłaty na hali są w terminie. Widać też, że jest pełna bocznica wagonów do naprawy, więc zakład najgorsze ma już chyba za sobą. Muszę przyznać, że atmosfera na hali bardzo dobra.

MAJTER

NIE WARTO SIĘ TAM ZATRUDNIAĆ JAK BEZ WYPŁAT CHCECIE CHODZIĆ TAM !!!!!

bogdan

tel o płatności 518 665 272

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Piekny

Dominika tak na sam koniec miesiaca dostalem kase tak jest co miesiac cyrk.... Czlowiek pracuje za mias miec kase w terminie to jak idiota wyglada bo albo musi pozyczac kase od ludzi albo odcinaja tv czy prad wstyd..... Tu rozmawiac sie juz nie da....tu powinna sie juz uruchomic opcja (usunięte przez administratora) bo jeszcze tego nie bylo ale mysle ze juz niebawem skonczy sie impreza siedzacych na (usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich fizycznych zo (usunięte przez administratora) na te swinie

Grzesiek

Może zamiast pisać na forum powinniście rozmawiać z szefostwem?

Zyczliwy
@Grzesiek

"Szefostwo" caly czas zwodzi, tzn. pieniadze zostaly wyslane, przelewy beda dzisiaj itp. klamstwa, Ta cala firma to jedno wielkie klamstwo, nie placa w terminie (do 10-go, kazdego m-ca),zgodnie z umowami, ktore podpisane zostly wlasnie przez te "Szefostwo".Jest to karygodne. Oprocz tego nie jest oplacany ZUS i dodatkowe ubezpieczenie PZU, ktore jest potracane z pensji, a do PZU nie trafia!!!!! Zlodzieje i tyle. Odradzam wszstkim pracy w tym "zlodziejskim" zakladzie, poszukajcie lepiej innej pracy, chyba,ze lubicie byc okradani. Zyczliwy

Majster
@Grzesiek

Tu tez Grzegorz oszukuje !!!

Ziomek

Witam, ten zakład nawet nie zasługuje żeby o nim czytać na forum. Ludzie czymajcie się od niego jak najdalej.

KZ

Ludzie się zwalniają na podstawie 55 kodeksu pracy a dyrektor ich straszy pozuceniem pracy w papierach. Żal... Zwalniajcie się nie dajcie się zastraszyć !!!

Dominika

@Piekny, czy otrzymałeś ostatecznie wypłatę? Czy ta sytuacja zdarzała się wcześniej? Może zaistniały jakieś inne czynniki, które należało wyjaśnić. Zawsze warto szukać porozumienia. Pracownikom jak i pracodawcy powinno zależeć na dobrej współpracy. Może mimo tej jednej kwestii jest coś, co oceniasz na plus w firmie Gliwicka Fabryka Wagonów?

Piekny

Szkoda slow kolejny miesiac i kolejny brak wyplaty pozdrowienia dla prezesa

Konrad

Czy tak dobrze się pracuje, że zapomnieliście o forum.

Dominika

@Życzliwy, jak duże są to opóźnienia w płatności? Czy występują one na każdym szczeblu? Próbowałeś rozmawiać z kierownictwem na ten temat? Czy ktoś z Was ma podobne doświadczenia związane z tą firmą?

Zyczliwy
@Dominika

Dominika- Dzisiaj jest 27.05., wyplata miala byc do 10-go kazdego m-ca, a na koncie debet, ide zaraz pozyczyc od kogos pieniadze, albo zastawie telewizor w lombardzie, bo nie mam juz co jesc i za co zaplacic prad, gaz, mieszkanie, raty, alimenty. Jeszce bedzie tak, ze przez ten zaklad wyladuje pod mostem , lub w wiezieniu, bo zaczal sie do mnie dodzwaniac komornik, ktory tez nie dostaje pieniedzy od tego jeb... zakladu. ZENADA nic wiecej. Jestem zalamany......

jonas

Pracowałem przez rok - wszystko było ok. Złego słowa nie powiem.

Śmieszny
@jonas

Tylko przez rok ?

Wsciekly

Wykorzystywanie do granic możliwości! Co wypłata to idzie "lista wybranych" tych co mają dostać wypłatę jako pierwsi. Mają to gdzieś że ludzie nie mają za co rachunków zapłacić, że mają dzieci, że muszą pożyczać a już nie daj Boże jak dzwonisz i się dopytujesz kiedy będą pieniądze to słyszysz tylko "do końca tyg" dzwonisz w piątek i dowiadujesz się że na liście nr 2 również ciebie nie było. Śmiechu warte czas uciekać z tej firmy. Zero solidarności. Ci co dostali to pracują normalnie a ci co nie dostali siedzą i się patrzą na siebie....

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A.
2.2/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Błogosławionego Czesława 13
    44-100 Gliwice

Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A.