Opinie o Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A. w Gliwice

Spawmeister

Po wielu przygodach z zakładami ze "strefy" trafiłem do GFW, praca spokojniejsza choć ciężka, nikt nie stoi z batem i zegarkiem, chociaż szefostwo wymaga określonych wyników. Hala zimna, ale są piece. Załoga bardzo sympatyczna i pomocna poza paroma osobami (które pracują chyba tylko z powodu braków kadrowych). Stawki po ostatnich podwyżkach są na średnim poziomie, można dorobić sobotami. Wypłaty czasem z lekkim opóźnieniem (2-3 dni) więc jak dla mnie to nie problem. Można dostać premie. Ogólnie na plus

Majster
@Spawmeister

KTO ILE DOSTAJE TA PREMIE JA DO TAT ŻADNEJ ??!! . TAK NIE WIADOMO CO Z NAMI BEDZIE !!!

Beata
@Spawmeister

Co? 2 dni opóźnienia? Szkoda tylko że do tej pory wypłaty nie ma! A na dobra sprawę jest 25....

Mamcia

Cześć wam dzisiaj jest 13.04.18 na konto wpłyneło 1000 złoty a gdzie reszte jałmużny. Panie prezesie pracowników traktujesz jak białych niewolników oni mają rodziny na utrzymaniu i rachunki do płacenia mamy wybierać między jedzeniem dla dzieci a opłatami to jest żart kodeks pracy mówi że wynagrodzenie ma być wypłacane do dziesiątego każdego miesiąca skoro tak nie płacisz to masz wypłacić odsetki za zwłokę ważne że prezes ma za co żyć a inni niech robią za pański h...

Beata
@Mamcia

Mój syn bierze leki na stale. Od 2 tygodnie nie wziął leków bo wypłaty dalej nie ma. Co dzwonimy to będzie w piątek, będzie w środę, będzie w piątek" Za nic nie mamy zapłacone, leki nie kupione, żyjemy za to co nam ludzie pożycza. Bez jaj....

Szlachta

Dziś 19-ty. Wypłat wciąż niema i nie wiadomo kiedy bedą. Firma od kilku miesięcy nie płaci w terminie. Nie opłacają nam mimo że pobierają składki na grupowe pzu-nie można więc dostać odszkodowań bo grupowe jest zawieszone. Coraz gorzej, spółki i jakieś kombinacje, powstała nawet spółdzielnia socjalna na terenie zakładu.Ludzie w porządku ale prezesi to jakaś komunistyczno-feudalna pomyłka.

Dominika

@Mamcia Czy często zdarzają się problemy z nieterminowymi płatnościami w firmie Gliwicka Fabryka Wagonów? Do tej pory nie zauważyłam takich zgłoszeń a jest to niewątpliwie ważna informacja o pracy w tej firmie. Jeżeli sytuacja już się wyjaśniła to proszę daj znać.

Konserwator

o.k.

Banalne tylko trzeba być oddanym!

Mamcia

Jakie podwyżki a wypłacanie wypłat nie jest problemem kto st chyba na garnuszku mamusi bo dla tych co mają własne rachunki i dzieci to totalna klapa nie mówiąc o innych sprawach ten który chwali ten zakład pracy to jest chyba ślepy co się dzieje poprostu usiąść i płakać.

Gutek

Firma rozwija się, daje pracownikom poczucie bezpieczeństwa

Wczoraj wysłałem cv dzisiaj dzwonili -czy są jakieś oczekiwania finansowe- ja tak są 2800 na okresie próbnym na reke a po się zobaczy ^^ odp tyle napewno pan nie dostanie ...to co wy tam szukacie murzynów czy ukrainców bo polaka z certami tuv jak i spawaniem pod rt nie dostaniecie

Jaśmin

@abc Jak dostajecie dodatki za pranie ubrań roboczych to zabieracie je do domu. Generalnie pracując tak krótko masz dużo do powiedzenia!!

abc

ja tam pracowałem przez 10 miesięcy tam niema nic ani ubrań roboczych też do siebie kupowałem pasta bhp i rękawiczki ciuch brałem do domu żeby jakoś wyglądać,zakład porażka totalna,nic nie oferuje premii nigdy nie było żadnych ciepłych posiłków w mrozy nic ,nie polecam tego zakładu omijać go szerokim łukiem

Spaw

Witam czy napisalby mi ktos kto jest w zarzadzie tej spółki?

Leszek

taaak. a 3 inne firmy pod tym samym adresem. jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

Dominika

@Spawacz - czy sytuacje, które opisałeś, m.in. brak sprzętu, były zgłaszane bezpośredniemu przełożonemu? Co masz na myśli pisząc, że pracownicy byli nierówno traktowani? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

wagon

nie płacą na czas

Mechanik
@wagon

Niestety prawda, brak wynagrodzeń w terminie, trochę na raty, chyba ta dziurawa łajba tonie. Choć tu nigdy pracownik nie liczył się dla przełorzonych -poprostu takie konieczne zło. Warunki pracy na hali jak za okupacji, ale wtedy chyba na głowę nie padało przy tokarce:( Ludzie pracują od bardzo dawna więc boją się zaryzykować zmienić pracę, i to szefom pasuje

Janusz

Wypłat nie ma w terminie , właściciele bardzo bogaci a pracowników mają za nic

Han solo

Przerobiłem w tej firmie rok i sam się dziwię że tyle tam wytrzymałem ,nie ma czym tam pracować,brak narzędzi do pracy,maszyny pamiętające lata 50 , stosunek szefa do pracowników masakra , wymagania niewiadomo jakie za psie pieniądze ,o premii to tam nikt nigdy nie słyszał , ciepłe posiłki w mrozy ???? Nigdy nie było i niema co marzyć ,firma nic nie oferuje , żadnych szkoleń ,nie można myśleć o zmianie stanowiska ,żadnych kursów ,dorobić też nie idzie bo praca tylko 8 h ,nie polecam nikomu !!!!! Firma strata czasu

wsciekla

holding najgorsze ďziadostwo ludzie haruja jak woly kaza robic po 24godziny i pozwola 2godz.na sen w budzie i caly tydzien wyplaty do bani strasza pracownikow ze jak nie zostana lub nie przyjda w weekend do pracy to ich zwolnia maz nie ma czasu by spedzic czas z zona i z dziecmi tym powinien zahac sie pip

Demo
@wsciekla

Firma rzeczywiście do bani ale niech pani nie wymyśla że ludzie robią po 24h bo to kit jakich mało ,może szanowny małżonek na bok chodzi a tobie ciemnote wciska ,fakt że pip powinien się ta firmą zainteresować to fakt ,na halach zimno jak na dworze ,zero ciepłych posiłków nic

Nikt

Firma totalna porażka,dno to mało powiedziane ,hale przypominają poprzedni wiek ,maszyny tragedia,brak narzędzi do pracy ,zero premii nikt tam o czymś takim nie słyszał od wielu lat,laznie ,wc jeden syf ,

dongol

4567, tak naprawdę to już wewnętrzny problem pracodawcy czy i na co pracownikom pozwoli. Z tego co słyszałem firma nie ma zbyt dużych wymagań względem samych pracowników. Podpowiedzcie mi jakie podstawy wam dają ?

Podwykonawca

Same debile rządzą kończy człowiek pracę o 14 ale nie można opuścić zakładu szybciej niż 14:15 brawo dla właścicieli za kreatywność

nikt

http://www.gfwsa.com.pl/ cały zarys firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A. - Gliwice

• Jak się pracuje w Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A.
2.2/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Błogosławionego Czesława 13
    44-100 Gliwice

Gliwicka Fabryka Wagonów Holding S.A.