Atlanta Poland S.A.

Opinie o Atlanta Poland S.A.

specjalista BHP

Ja nie rozumiem. Jesli sa uchybienia to sie zglasza je Inspekcji Pracy - nieanonimowo!. Po kontroli uchybienia w mig znikaja.

XXX

no nie wiem czy taki lider, na rynku go nie widać, kiedyś było dużo więcej produktów tej marki, a teraz dominuje Bakaland i Helio.

nada

masz rację z tym kierownikiem

no

masz racje naja

naja

mieliśmy dobrego brygadzistę ale się zwolnił nawet kierownik i pani dyrektor z nim nie gadała nie dziwie się zwolnił za takie pieniądze . widać jakie mamy kierownictwo ze nie martwią się niczym najważniejsze ze oni maja duza wypłatę a ten kierownik to wielka pomyłka .

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Atlanta Poland S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Brygadzista zmianowy / Magazynier wydawały Ci się najkorzystniejsze?
trend

staszek. Nie ma zadnej szansy ..zadnych dodatkow nocnych nic niema ..kaza nadgodziny brac jako chorobowe itp..pani dyrektor powinna brac pod uwage to ze niektorzy maja dzieci ...a nie mysli o wlasnej kieszeni ..pujde do panstwowej inspekcji pracy i wyjasnie to .bo wolalbym dostac za te nadgodziny .kase .niz .pracowac za free

Nieważne

Noooo i tu się mylisz widzisz...jak ktoś jest zaściankowy i nie widzi co się gdzieś indziej dzieje to powstaje takie chore przeświadczenie, tony papierów same się nie robią! co że dwa razy ruszyłeś szczotką to takie wielkie Hallo!:o nie wiesz jak wygląda praca biurowa to się nie wypowiadaj!

muszkieterka

A jak kest teraz z pracą? Martwy sezon i nie ma "roboty"? Czy może jest jakaś szansa że będą jeszcze przyjmowac nowych ludzi w niedługim czasie?

A ja powiem tak że za czasow Pana W..... P..ojskiego bylo dobrze,szkoda ze to juz minelo.Pan dyrektor który wymagał od ludzi ale sam od siebie tez dawal,szkoda ze wlasciciel jest tak slepy....

ooooo

Proszę nie obrażac niektóych osób bo z nikim nie spię a jedynie wykonuję swoją pracę przy maszynie i do domu. Jestem normalną dziewczyną i w normalnym związku z dziecmi. To proszę troszke pochamowac się

fakt dziwne rzeczy się dzieją ale są też pożądne dziewczyny i normalne związki .Praca to jest praca a miłość po pracy !!!

A jak tam z praca przyjecia sa ? chodzi o magazyn ale nie koniecznie

xxx

a jak wygląda prca w biurze? wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy? atmosfera między pracownikami jest przyjazna, tzn. czy można liczyc w razie czego na czyjąś pomoc?

pracoownik

Piszecie zeby zniesc pania (usunięte przez administratora). na maszyne i niech pracuje jak inni, wiem nie jestescie ma tyle madrzy zeby sie zorientowac ze ona wlasnie dzieki swojej dobrej i ciezkiej pracy zostala wyroznoona na to stanowisko, wiekszosc z was nawet niema pojecia, wy jej do piet nie dorastacie, nie wiecie co to prawdziwa praca, dzieciaki jak wam za ciezko to sie po prostu zwolnikcie, nikt was tu nie trzyma, ja uwielbiam nasza zmiane a wy zawsze nam zazdrosciliscie bo jestesmy najlepsi bo my po prostu pracujemy a nie wypisujemy glupoty na jakis forach a pani administrator niech w koncu troche ruszy glowa i przestanoe sie sama wydawac kim jestes bo to az smieszne jest :)

Rummikub

Ludzie!!! O co wam chodzi? O ploty, kto z kim spi. Czy poprostu idziecie do pracy? Brygadzista tą pracę rozdaje, pracownik jest do wykonywania pracy, a nie do wykonywania osądu. To nie szkoła!

(usunięte przez administratora) Najwidoczniej kogoś zabolała prawda, dotycząca picia alkoholu ! Poza tym możecie sobie wyobrazić jak może czuć się pani (usunięte przez administratora) z powodu takich komentarzy? Ktoś zawistny powinien za to odpowiedzieć. Mam nadzieję że pani (usunięte przez administratora) jest silna i wie , że takie komentarze chcą ją wprowadzić w złe samopoczucie z powodu tego że jest dobra! Niestety, dobrzy ludzie, zawsze mają pod górkę. I pytanie do administratora, dlaczego nie usuwa komentarzy gdzie są 3 litery nazwiska, to jest przesada! Bardzo nie podoba mi się co tutaj się dzieje.

kaziu

Mam wrażenie że chcecie Pani (usunięte przez administratora) obrzydzic tą prace. Nie rozumiem ludzi którzy podle podchodza do niej i podkładają nogi. Praca to nie jest plac zabaw to wykonywanie swoich obowiązków przez 8 godz i do domu. (usunięte przez administratora)):)

zyta
@kaziu

Również jestem zadowolona i nie wyobrażam sobie pracy na innej zmianie!! Dziekuje Pani (usunięte przez administratora);)

fanatlanty

Patrze na to wszystko i smiac sie chce, dziecko z przedszkola ma wiecej odwagi niz wy wszyscy tu zebrani , jestescie tacy odwazni i "dorosli" to zachowujcie sie w ten sposob.(usunięte przez administratora)

golden

nieroby (usunięte przez administratora) do roboty się brać, a nie pierdoły wypisywać

misia

Czyżby głos kolejnych niezadowolonych? Wszyscy bronią zmiany (usunięte przez administratora)... hmm... skoro jest najlepsza-moje pytanie brzmi: dlaczego to właśnie jej zmianę rozdzielono? Myślę, że gdyby była bardzo wydajna i kompetentna-do tego by nie doszło. Miałam okazję pracować, na wszystkich zmianach, owszem na zmianie Pani(usunięte przez administratora)czasem chaos panuje- tylko na której zmianie go nie ma? Ta praca sama w sobie to czasem jeden wielki chaos. Uważam też, że chęć bycia najlepszym nie jest wcale wadą. Najwidoczniej Pani(usunięte przez administratora)chce robić wszystko jak najlepiej. Gdyby ludzie z jej zmiany byli niezadowoleni, staraliby się robić wszystko, by stamtąd uciec, a z tego co mi wiadomo wielu chce tam zostać. Drodzy Zawistni-DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z TAKIMI KOMENTARZAMI- nie podoba się? Proszę się zwolnić. Proste. Pozdrawiam serdecznie wszystkich trzymających- co trzeba- gdzie trzeba- by mieć dobrze ;]

jjkki

haha zamet sieja tacy ludzie jak ci co tu pisza swoje nie spelnione ambicje nie spotkalam sie jeszcze z narzekaniem na zmianie pani a. zreszta macie zle informacje pani a chciala przejsc na produkcje ( zreszta wczesniej pracowala na maszynie ) ale jej zmiana napisala petycje :P. A ZRESZTA wiekszosc z was gdyby nie ona juz by tam nie pracowala. wiec troche pokory

Zostaw merytoryczną opinię o Atlanta Poland S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Atlanta Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Atlanta Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atlanta Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atlanta Poland S.A.