3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 151 341 5 1

Opinie o Atlanta Poland S.A.

Aktualność
Informacja z ubiegłego tygodnia. Czas COVID-19, to wyjątkowo wymagający czas. Cieszymy się, że firma pomogła. Dodatkowo dziękujemy wszystkim tym, którzy byli zaangażowani w tę pomoc. Bez Was ta inicjatywa nie byłaby możliwa!

Atlanta Poland z pomocą dla lokalnych szpitali

Firma Atlanta Poland - właściciel marki Bakal, która jest wiodącym producentem bakalii i zdrowych przekąsek, wsparła Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku. Swoją pomoc przekazała również do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Włocławku. Łącznie personel medyczny dwóch placówek otrzymał 5000 maseczek, 800 litrów płynu dezynfekującego.
Firma Atlanta pochodzi z Gdańska, natomiast we Włocławku ma swoją drugą siedzibę jak i zakład konfekcyjny. Przedsiębiorstwo pragnie okazać wsparcie i szacunek lokalnej społeczności. Dlatego też zdecydowała się na pomoc placówkom tych miast. Produkty pomocowe zostały przygotowanie na podstawie wiedzy o obecnych potrzebach wspomnianych szpitali. Produkty zostały dostarczone w tym tygodniu.
,,Mamy świadomość, jak trudny jest obecny okres dla służby zdrowia. Z problemami zmagają się nie tylko szpitale zakaźne, ale również placówki przyjmujące pacjentów z innymi schorzeniami. Koronawirus wymógł więc na wszystkich podwyższone standardy sanitarne. Jesteśmy po rozmowach z jednostkami administracyjnymi szpitali - wiemy, że najbardziej potrzebnymi produktami są obecnie maseczki i płyny dezynfekujące. To właśnie te produkty przekażemy do szpital w Gdańsku i we Włocławku” - komentuje Piotr Bieliński, prezes Atlanta Poland.

Chętny do pracy Nowy wpis
Kandydat

Czy w Atlanta Poland na magazynie można zarobić 3500zl? W trybie 8h godzin dziennie i czy do tego dochodzi premia?

Tak1Nie1
Ex Nowy wpis
 Rekomendacja
@Chętny do pracy

Po 12h na nockach i 3 soboty to tak

Tak1Nie

Na jakie benefity można liczyć w Atlanta Poland S.A.?

mam rację
@Pytanie

a po co te benefity przecież jest pensja ... co wy z tymi benefitami za wszystko … może jeszcze owocowa środa i

TakNie1

@mam rację

Dzień dobry. Firma oferuje różnorodne benefity pozapłacowe dofinansowywane z ZFŚS (m.in. karta MultiSport; bilety do kina; zwrot za wyjście do teatru/ wydarzenie sportowe lub kabaret; karty przedpłacone do aptek; dopłata do kolonii dla dzieci; zwrot za opiekę nad dzieckiem, itp.). Dodatkowo wprowadzamy chociażby "owocowe wtorki". Rozwiązania są połączeniem tradycyjnych oraz mniej standardowych, by każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Pozdrawiamy, Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Tak5Nie2
@Atlanta Poland S.A.

Dzien dobry. Jestem pracownikiem firmy i pierwsze slysze... Czym sa owocowe wtorki?

Tak7Nie
Maroko
@pracownik

bo to tylko dla wybranych czyli BIUROWYCH (usunięte przez administratora) z produkcji i magazynu moze tylko pomarzyc. Tak wyglada rowne traktowanie pracownikow w tej firmie. Reszta poza biurem to gorszy sort

Tak5Nie
@Maroko

Dzień dobry, jeżeli nie otrzymują Państwo owoców (a zaznaczam jest to nowa inicjatywa), to bardzo proszę o kontakt. Ponieważ z informacji, które posiadam, owoce były dostarczane także do Państwa na magazyn. Dodatkowo, bardzo proszę o potwierdzenie, że otrzymują Państwo posiłki ciepłe codziennie, by móc posilić się w ciągu pracy. W razie chęci, zapraszamy do nas, byśmy mogli porozmawiać. Pozdrawiam, Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Tak3Nie2
Zaraz zaraz
@Pracodawca

A czemu tych owocowych wtorkow nie ma w zakladzie we Wloclawku? Nie wspominajac juz nic o jakis posilkach regeneracyjnych. Pisze bo jestem te praciwnikiem tylko we Wloclawku.

Tak3Nie
Zaraz zaraz Nowy wpis
@Zaraz zaraz

No i Cie olali ... Pozostales bez odpowiedzi ...

Tak1Nie

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Atlanta Poland S.A.?

Zaraz zaraz Nowy wpis
@Pytanie

O jakie nagrody pytasz? Bo np. jesli o usmiech prezesa na swieta zamiast gratyfikacji finansowej - to odpowiedz brzmi: TAK....

Ali
Użytkownicy czekają na odpowiedź 102 dni.
Kandydat

Jak wygląda atmosfera na produkcji i traktowanie w tym dziale kobiet?

Batman
Użytkownicy czekają na odpowiedź 113 dni.
Kandydat

Witam, Od jakiegoś czasu widzę że prowadzona jest rekrutacja na Regionalnego Kierownika Sprzedaży czy ktoś wie coś więcej na co można liczyć podstawa, premia, narzędzia pracy, atmosfera rodzaj umowy dziękuję za wszystkie podpowiedzi pozdrawiam

Maks

Mam bardzo dobre wrażenie od rozmowy rekrutacyjnej z Panią HR i Dyrektorem Produkcji. Profesjonalne podejście, rozmowa w miarę standardowo ułożona z ciekawymi pytaniami. Dostałem rozszerzony odpowiedzi na swoi pytania. W tym momencie jeszcze nie mam odpowiedzi czy będę zatrudniony na Produkcji. Zobaczymy co dalej...

Tak3Nie5
Neptun
@Maks

Złapałeś Boga za nogi !!! Tylko nie puszczaj

Neptun
@Maks

I co masz tą robotę ????

Maks
@Neptun

Dostalem odmowe. Ktos byl liepszy ode mnie.

Były

Dlaczego niektóre opinie "idą " do weryfikacji "operatora " a inne są dodawane bez problemu ?czy realny opis miejsca pracy jest cenzurowany ?

????

Robił

Powiem tak ,rozwiązanie umowy z Tym pracodawca było najlepszym co mogłem zrobić. Pozdrawiam

Tak3Nie
@Robił

A mozesz powiedziec cos wiecej? Dlaczego umowa zostala rozwiazana? Czy to prawda, ze w firmie kuleje wdrozenie nowych pracownikow?

@Pytanie

Umowę rozwiązałem sam. Atmosfera niezbyt fajna....jeden drugiego "sprzedaje " przy byle okazji wyżej. Niektórzy tak Ci pomogą że wszyscy o tym wiedzą ....więc często są to niedźwiedzie przysługi. Święte krowy nie do ruszenia a tym bardziej skrytykowania bądź wytknięcia ewidentnego błędy. Zawsze będzie to wina "nowych " innych ale nie tych świętych krów. Firma zatrudnia niestety niezbyt rozgarniętych ludzi...bo takich dostaje od firmy zewnętrznej a później tłumaczenie się dlaczego czegoś się nie zrobiło lub zrobiło źle...a na to wpływu się nie ma skoro są tacy podwładni. Ciężko dogadać się z niektórymi z innych działów ,każdy uważa iż jest najważniejszy i jego praca jest również najważniejsza. Brak organizacji pracy ,jedna rzecz potrafi się zmienić kilka razy na godzinę i człowiek głupieje. Wdrożenie nowych pracowników...hmmm zależy kto będzie uczyć ,są tacy którzy przekazują wiedzę ,opiekują się nowym pracownikiem ale są tacy którzy tego nie robią. Skoro w skali roku odeszło trochę brygadzistów i ciągle są szukani...no to coś musi znaczyć. Wszystko fajnie ,pięknie na okresie próbnym później tak różowo nie jest.... Aha pierwsze 3 miesiące mimo tego co mówią robi się za gola pensje ,podstawę. Ostatnia rzecz ...grafik powinien być znany na początku miesiąca tutaj często grafik był ustalany np w piątek o 12....na TYLKO tydzień do przodu. Ciężko cokolwiek zaplanować ponieważ nie ma jasnego czytelnego grafiku ,można np robić 2 tyg z rzędu nocki...a np święte krowy żadnej...takie są moje odczucia . Jeśli ktoś chce niech spróbuje i sam zobaczy czy jest ok czy też niestety nie . Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Tak9Nie

Atlanta Poland z pomocą dla lokalnych szpitali

Tak4Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 210 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Atlanta Poland S.A.?

Sprytny

Chyba HR fimy objely nowa strategie i naklaniaja pracownikow do wystawiania dobrych opinii ???? trudnonwoerzyc w ich rzetelenosc, gdy widac, ze to nie jest naturalny efekt. Moze lepiej skupic sie na prawdziwej poprawie jakosci pracy, niz na opinii na go worku?

Tak6Nie1
Znajomy
@Sprytny

Nikt nikogo nie namawia w firmie do pisania pozytywnych ocen. Miedzy sobą na poziomie biur może rozmawiają i jedna druga nakręcają, żeby pisać pozytywne oceny A potem dumna po firmie chodzić jedna z druga potrafią. Teraz żeby zdobyć awans nie musisz mieć dużo doświadczenia. Wystarczy co innego.

Anonimek

Miałam przyjemność pracować w Atlancie w Gdańsku, jestem pozytywnie zaskoczona miłą i przyjazna o raz pomocną atmosferą. Nie wszędzie spotyka się by prezes pierwszy mówił dzień dobry, a tutaj tak jest. Jeśli mogę komuś polecić prace na pierwszy raz to tylko Atlanta. Wiadomo, jak w każdej firmie są jakieś minusy, ale w Atlancie były na tyle małe, że nie wpływały na pracę w biurze. Serdecznie Polecam. Pani z HR zawsze miła i pomocna :)

Tak8Nie4
Trafna uwaga
@Anonimek

Chyba z inna „Pania z HR” rozmawialas bo ta teraz to wszechwiedzaca i najmądrzejsza a czlowieka to z gory traktuje. Kiedys bylo lepiej.

Tak5Nie6
@Anonimek

Skoro od negatywnych opinii wymaga sie konkretow, to od pozytywnych tez wymagajmy. W jakim dziale pracowałaś Anonimku? Skoro bylo tak dobrze, to czemu rozstalas sie z firma? Cóż dla mnie "dzień dobry", czy to Prezesa, czy zwyklego pracownika, to tylko i wylacznie przejaw dobrego wychowania.

Tak10Nie3
@Pracownik

Rozstałam się z firmą, bo koszty dojazdu mnie zjadały, gdyby nie to, to nie zrezygnowałabym z pracy. Po za tym chyba nie muszę udzielać informacji w jakim dziale pracowałam. Napisałam, że biuro i to powinno wam wystarczyć Szanowni państwo. Zresztą wydaje mi się, że od tego są opinie by podzielić się swoimi wrażeniami z pracy. Moje są pozytywne po tym czasie.

Tak4Nie2
@Trafna uwaga

Jeśli Pani z HR się zmieniła to jest mi ogromnie przykro. Poprzednia była naprawdę miła i pomocna

Anna
@Anonimek

Anonimku, panie z Hr, to chyba sie kilka razy zmienily na przestrzeni 2-3 lat, wiec ciezko ocenic, czy mowisz o obecnej, czy nie, moze zdradzisz cos wiecej? Czy dawno to bylo?

@Anna

Pani Anno, przełom sierpnia grudnia

@Anonimek

Pani (usunięte przez administratora)juz nie wspolpracuje z firma. Moim zdaniem to nie byla owocna wspolpraca i a ona sama nie wzbudzala zaufania wsrod pracownikow. Panie z HR poprzednie (no moze oprocz pani (usunięte przez administratora)) jak i obecne ogarniete i znajace sie na swojej robocie.

Tak6Nie
Pani Anna
@Anonimek

Anoninku, czy usuniete zostało moje imie z Twojego komentarza? I czyje imoe podałaś jeszcze?

Pracownik biurowy
 Rekomendacja

Zauważyłam, że z reguły osoby zostawiają negatywne opinie. Moja opinia o firmie jest pozytywna. Dlaczego? Pracuję w firmie od kilku lat. Poznałam bardzo fajnych ludzi :). Cieszę się, gdy mogę rano z nimi porozmawiać przy kawie, zjeść wspólnie lunch. Lubię też nasze małe i duże święta. Teraz mój kontakt jest ograniczony, bo pracuję zdalnie i bardzo ubolewam nad tym :(. Jestem świadoma, że wspólnie tworzymy ten klimat. Kolejny atut to wyzwania w firmie, sporo się już tutaj nauczyłam. Co było i jest dla mnie szczególnie ważne - wsparcie wśród innych (w różnych sprawach od zawodowych po prywatne!). Lubię to co robię, z kim pracuję i do tego mi za to płacą na czas. Czego chcieć więcej?? Polecam!!!

Tak8Nie4
Ciekawska
@Pracownik biurowy

To chyba pracujemy w innych firmach.

Tak3Nie4
Stażysta

Jestem na stażu od kilku miesięcy w tej firmie . Uważam, że o każdej firmie można mówić dobrze lub źle , to zależy od własnego charakteru i chęci pracy. Mogę szczerze powiedzieć że bardzo się cieszę że trafiłam do tej firmy. W moim dziale panuje miła i rodzinna atmosfera . Wiele ciekawych obowiązków adekwatnych do posiadanych umiejętności . W razie niejasności zawsze ktoś pomoże . Z całego serca polecam ;)

Tak7Nie3

Aktualność
Życzymy Wszystkim BAKALIOWYCH Świąt!

Przede wszystkim życzymy Państwu zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.
Niech te Święta będą wyjątkowym początkiem czegoś dobrego.

Pozdrawiamy.
Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Tak8Nie
kierowca

Dlaczego pracownicy na wózkach widłowych i pracownicy magazynów nie mają u was w tych cięzkich czasach maseczek ochronnych z odpowiednimi filtrami ? Robocie na szlabanach ankiety itd a nie dbacie o swoich pracowników?

@kierowca

Dzień dobry. Bardzo dziękujemy za Pana opinię podyktowaną troską o innych. W tych trudnym dla wszystkich czasie, to bardzo miły i empatyczny gest. W tej nowej dla nas sytuacji zostały wprowadzone działania prewencyjne, które mają na celu rozproszyć ryzyko zakażenia koronawirusem u naszych pracowników i klientów. W związku z tym (jak Pan słusznie zauważył przed wejściem do firmy każda z osób ma wypełnić ankietę, a także Pracownik Ochrony dokonuje pomiaru temperatury. To tylko część wprowadzonych działań antyepidemicznych w naszej firmie, jest ich znacznie więcej. Nawiązując do tematu maseczek ochronnych, to trudno jednoznacznie określić, jak powinno być. Biorąc pod uwagę oficjalne stanowisko Ministerstwa, opublikowane na oficjalnej stronie www.gov.pl, to „NIE zaleca się noszenia maseczek ochronnych przez osoby zdrowe! Maseczki ochronne powinny nosić osoby chore, osoby opiekujące się chorymi oraz personel medyczny pracujący z pacjentami podejrzewanymi o zakażenie koronawirusem.” Pozdrawiamy, Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Tak6Nie
kierowca

Witam. Chciałem zapytać jak chronicie swoich pracowników przez wirusem ? Widziałem osoby na załadunku, które wychodziły z biur w maseczkach a operatorzy i pracownicy magazynów bez masek? Jak to jest, że na wejściu do firmy wypełnia się ankietę a o swoich nie dbacie? ;) Pozdrawiam.

@kierowca

RR

Byłam na rozmowie, pani z hr bardzo słaba-nie miła, wręcz niesympatyczna. Nie polecam.

Tak2Nie2
Wojciech
@RR

Na jakie stanowisko aplikowałaś? Napisz dokładniej, co miało wpływ na Twoją opinię o rekrutacji do Atlanta? Czekam na szczegóły.

Nowa
@RR

Jaki Oddział Gdańsk czy Włocławek. Na jakie stanowisko aplikowałaś? Czym uraziła Ciebie osoba z HR?

PR
@Nowa

Swoją postawą, pretensjonalnością, jakby była za karę na rozmowie.

Tak2Nie1
Nowa
@PR

A coś więcej na jakie stanowisko? Gdańsk? Włocławek?

Wojt
@RR

RR rozumiem, że rozmowa nie poszła skoro tak piszesz bo nie dowiedzieliśmy się nic o firmie tylko o Twoim żalu do Pani z HR. Napisz coś więcej albo idź na wypłakiwalnie.

TakNie2
RR
@Wojt

Rozumiem,że jesteś z hr ze tak jej bronisz?

Eliza
@RR

Jak się oczernia trzeba podać szczegóły a jak nie masz odwagi bo boisz się o (usunięte przez administratora) to nie pisz bzdur

Tak1Nie2

Aktualność
Święta są tylko okazją do dobrego powodu.

Miłego dnia :-)
Tak5Nie