Opinie o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Autotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Autotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Dominika

@Mały, mam rozumieć, że pracownik z Ukrainy ma łatwiej otrzymać propozycję lepszego stanowiska w firmie Koam, aniżeli osoba, która pochodzi z Polski? Dlaczego tak uważasz? Były w przeszłości jakieś decyzje, które potwierdziłyby to, co napisałeś na ten temat? @Pracownik, skąd masz informację na ten temat? W przeszłości zdarzało się, że firma zatrudniała osoby, które mają wyroki karne w swojej kartotece? Opisz to bardziej szczegółowo.

Tttggg

Ostatnio był komentarz jakiego pokroju ludzie tam pracują... teraz wyszlo z jakimi paragrafami. Chore

Art 197 kodeksu karnego... przyjmują nawet z takimi papierami

Jesli na Warsztat przyjmuja człowieka po wyroku ...i terroryzuje zmianę to o czym tu mówić....

Obserwator

Tego jeszcze nie grali.Ukraina nami rządzi! Brawa dla tego kto to wymyślił !!!

;)
@Obserwator

Traktujecie Ukraińców jak ludzi gorszego sortu. A jak Polak jedzie do Anglii Szkocji Niemiec czy Holandii to oczekujecie równego traktowania. Powinni traktować waszych tak jak wy traktujecie Ukraińców tutaj.

...
@Obserwator

Co za różnica kto tobą rządzi? Ukrainiec czy Koreańczyk czy inna narodowość? Jak ci kadra nie pasuje to zmień pracę

ko

Może więcej szczegółów ?

@;)

Osobiscie nie mam nic do Ukraincow,ale bez przesady. Jak Polak jedzie za granicę to się musi podporządkować napewno nie rządzi Anglikiem,Holendrem czy Szkotem. I takie głupie gadanie !Tylko w Koamie tak może być nigdzie indziej!..Większość Polaków tego nie wytrzyma ,no ale to świadczy tylko o braku poszanowania do Polskiego pracownika.Tyle w temacie!

Teges
@...

Posadzcie ich nawet na stołkach w biurze haha

Majo
@...

Posadzcie sobie ich jeszcze na stołki w biurze haha .Takie rzeczy tylko w Koamie w żadnej szanującej się innej firmie.Wiekszosc już dawno zmieniła pracę i dalej nie widzicie dlaczego. Żenada

@;)

Tak tylko z tą różnicą ,że jak Polak wyjedzie to nie rządzi Anglikiem,Niemcem ,Szkotem czy Holendrem tylko musi się podporządkować więc nie gadaj takich bzdur..bo to śmieszne. Szanujmy się wszyscy wpierw.,bo do Polskiej kadry poszanowania żadnego w tej firmie .Tyle w temacie .

;)
@Obserwator

Na szacunek trzeba sobie zasłużyć...a wylewanie kubła pomyj tutaj krokiem do szacunku nie jest. Szkoda że nikt nie ma odwagi wprost powiedzieć co myśli kadrze kierowniczej, tylko się chowacie za animowoscią forum. A w pracy sami ulegli podporządkowani idealni pracownicy. Za granicą Polacy też mają lepsze stanowiska, ale to trzeba chcieć i się postarać, pracować a nie kombinować

Mały
@;)

Widać,że nie byłeś za granicą nigdy. No może ,że ludzie z wykształceniem wyższym mają szansę za granicą coś osiagnac ,a w Koamie ludzie wykształceni na maszynach tyrają jak dzikie woły bo tylko czas upieprzac potraficie a byle kto z Ukrainy dostaje stanowisko Asystenta czy Quality i to takie osoby co na tablicy wcześniej się im roiło od błędów.Polak w Koamie jak dostanie jakies lepsze stanowisko to tylko za włazenie w (usunięte przez administratora) kadrze kierowniczej i podpieprzanie drugiego. To jakieś nieporozumienie przecież .Ta cała firma to jedno wielkie nieporozumienie !

Xfire
@Mały

ten nie popelnia bledow co nic nie robi

Dominika

@Gro, co konkretnie chciałeś przekazać swoim komentarzem? Rozumiem, że zarzuty rzekomego bycia pod wpływem alkoholu dotyczą osób, które pracują w firmie Koam? Czy miałeś na myśli, co innego? Sprecyzuj to, co napisałeś w swoim komentarzu. @Obserwator, dlaczego twierdzisz, że pracownik narodowości Ukraińskiej "rządzi" osobami, które pochodzą z Polski? Przybliż sytuacje, które potwierdzałyby występowanie tego zjawiska.

Operator

Te nie dobitki z Perl Strem to im pasuje w tej firmie gonią i się ślinią za maszynami na widok ukrainek zboczki

Obserwator

Tego jeszcze nie grali.Ukraincy nami rządzą .Brawa dla tego kto to wymyślił.

N8kt

Gdzie tu daleko szukać na jednym z działów to już pracują - pijacy recydywisci i nieroby ....wiadomo kto tam pracuje to wie co to za dział......

@N8kt

a już rozumie pod kauflandem więcej zarobisz

@N8kt

sory to było do byłego

Były

Czy ktoś pomyślał jakiego pokroju ludzie tam pracują typowy margines społeczny i pracowniczy przyjmuja juz każdego ważne ze chodzi rusza rękami i widzi reszta jest niepotrzebna ..nie ma rozmowy kwalifikacyjnej w zasadzie można przyjść bez żadnego dokumętu zdrowe rece nogi i widzi to od razu przyjęty.Nie wrócił bym tam już chodzby proponowali podwójną pensję !!!! A takie wpisy ze żona pracuje i nie narzeka to można przypuszczać i wyobrazić sobie jak pracuję.....i na jakiej zasadzie i układzie

Operatorka
@Były

No chyba przesadzasz.... pracują tam normalni ludzie jak wszędzie. Z wykształceniem od podstawówki po studia. Ci,którzy mają niski status społeczny i Ci z wyższym. Obrażasz wszystkich...a przecież też byłeś tam pracownikiem...oceniasz wszystkich swoją miarą? Pracują tu ludzie tacy sami, jak wszędzie indziej. A forma twojej wypowiedzi świadczy jedynie o Tobie. Co z tego, że przyjmują każdego? Jak większość firm tego typu bo jest zapotrzebowanie. Co za różnica czy pracownik jeździ mercedesem czy syrenką? Status społeczny nie jest pracodawcy potrzebny, lecz jego umiejętności i zdolność do pracy. I jest to logiczne, chociaż Ty chyba tego nie pojmujesz ;-)

Kuku
@Operatorka

Zgadzam sie poza jednym. Nie potrzebuja ludzi z umiejetnosciami.

@Były

obrażasz ludzi mimo że ich nie znasz a sam tam pracowałeś to co ty też jesteś margines społeczny,poraszka

Gro

Piszcie wprost ...utrzymanie ruchu... pijacy nieroby i recydywisci wystarczy popatrzeć na te gęby i zachowanie....

Dominika

@Gibazol, mylisz się, ponieważ nie jestem w żaden sposób powiązana z pracą w firmie Koam. Zachęcam po prostu forumowiczów, aby w dalszym ciągu dzielili się swoimi informacjami na temat pracy w tej firmie. Każda opinia może być kluczowa, dla osób, które chciałyby w przyszłości pracować w tym miejscu. @lol, jak długo pracujesz już w firmie Koam? Co możesz napisać na temat warunków, które Ci zaproponował pracodawca? Z czasem masz szansę na podwyżkę? @Były, dlaczego twierdzisz, że nie wróciłbyś do pracy w firmie Koam? Proszę Cie również, abyś nie oceniał osób, które obecnie tam pracują, ponieważ każdy z nas ma inne preferencje odnośnie zatrudnienia w danym miejscu, dlatego nie wolno oceniać osób, które mogą być zadowolone z warunków, które otrzymały.

ostatni komentarz też mam firmę i przerabiałem takich pracowników a żona pracuje bo chce a nie musi tak że powodzenia

Nim
@anonymous

Jaką firme z bude z jarzynami za chwilę ci ktos tam żonę przerobi...

@Nim

to znaczy, o co ci chodzi,kto

lol

witam żona pracuje od jakiegoś czasu w ba i nie narzeka żeby zarobić trzeba robić a ekipa spoko nawet z liderkami tak że moje zdanie jest takie jak się nie umie pływać to się mówi że woda jest żadka

ssssssssssss

TAKŻE, RZADKA .... jak się nie umie pisać TO SIĘ MILCZY

@lol

Jedno mnie zastanawia....skoro tak wam źle, to dlaczego nie znajdziecie innej pracy? Są ludzie, którzy są zadowoleni z tej pracy i nie jęczą. A ci, którzy tak nie trawią tej firmy niech idą do innej...ale co... wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma? A może nie chcą was gdzie indziej? Czy może brak odwagi?Ja pracuję już kilka lat w koamie, jestem zwykłym podrzędnym pracownikiem, też czasem narzekam, ale nie wylewam kubła pomyj tutaj, bo sama tę pracę wybrałam. A jeśli będę miała dość to zmienię pracę, zamiast się tutaj użalać. Wiele osób odeszło a potem wracało....to też o czymś świadczy. Największym problemem nie jest zarząd, polityka firmy i płace, ale ludzie, którzy tam pracują, którzy pracy doceniać nie potrafią, którzy nawet sami sobie-jeden drugiemu dołki kopią

lol

a o co ci chodzi czy jęczałem

@ssssssssssss

jacy wy wszyscy wyuczeni

@lol

O nic. Opinia była ogólna. Dotyczyla tego, że są ludzie, którym praca odpowiada. Nie jęczą, czyli nie narzekają, nie użalają się wiecznie itd.

Dominika

@098, dziękuję za odpowiedź. Jesteś w stanie przedstawić, jak konkretnie wyglądają zarobki, które oferuje firma Koam na opisanym przez Ciebie stanowisku? @Hufe, dlaczego tak negatywnie postrzegasz przyszłość firmy Koam? Firma w dalszym ciągu aktywnie rekrutuje do pracy nowych pracowników, więc nie wiem, dlaczego tak uważasz. Jesteś w stanie to uzasadnić? @lol. czy żona wspominała, jak ocenia atmosferę pomiędzy zatrudnionymi pracownikami? Osoby, z którymi pracuje były dla niej pomocne na początku pracy w firmie Koam? Wspominała może coś na ten temat? @Re, zabrania się używania na forum takich słów. Przed kolejnym swoim komentarzem zapoznaj się z regulaminem forum, który precyzuje tę kwestię https://www.gowork.pl/regulamin.

Gibazol
@Dominika

@Dominika, już dwa miesiące dopytujesz o firmę KOAM i jeszcze nie możesz się zdecydować na podjęcie pracy? Ja uważam że pracujesz w KOAM i rżniesz głupa chcąc by ludzie wyjawiali swoje problemy o których obawiają się otwarcie powiedzieć tzw. kierownikom od siedmiu boleści.

@Dominika

atmosfera ok pomoc też mimo to ze się bała tej pracy po tych piniach

Re

Jakieś info kiedy wraca ten oblech i zbok

Postronny

Znajoma tam krótki czas pracowała i to co się tam dzieje to ręce opadają...nie wiem kto by tą prace tam zachwalał chyba jakiś DUPODAJ

Re

To wspolczuje jak żona pływa w tym (usunięte przez administratora)

Iso
@Re

Pelne zanurzenie :)

@Re

ja tylko napisałem że na razie nie jest tak jak piszecie

Dziś leci Film Wołyń przedstawia jak Ukraińcy mordowali nas i kobiety w ciąży dzieci..... Dzis im dajemy prace a seterzy lizą dypy

Były całkowicie zawiedziony

Czego się tu spodziewać jak to jest zakład dla nich, stanowią większość tego zakładu i pracują dłużej niż Polacy. Wyobraź sobie że te dziady podpatrzyły mój numer i robili mi błędy pod de mnie na złość albo czepiali się mnie. Zamordowani Polacy z Wołynia dziś w grobie się przewracają widząc skomlących i biegających za ukraincami seterów i innych ich lizusów.... Ja powiedziałem dość i pracuję teraz w normalnej firmie w której nie jestem tylko numerem ale docenianym pracownikiem:)

malami
@Były całkowicie zawiedziony

witam, jaka to firma gdzie doceniaja ludzi, czy szukaja pracownikow?

Dominika

@Hehe,@Obserwator, Wasze posty kompletnie nic nie wnoszą do tematu odnośnie pracy w firmie Koam, dlatego chcę przekazać, aby na przyszłość w tym wątku pojawiały się jedynie komentarze, które wnoszą coś do dyskusji, która się toczy. @098, dlaczego osoby, które opisujesz w swoim komentarzu zdecydowały się na opuszczenie pracy w firmie Koam? Znasz może bliższe motywy, które decydowały o tym?

@Dominika

Niskie zarobki,brak szacunku do pracownika - operatora.operator jest niczym ma tylko harować 12 godz przy skróconym czasie za wszystko zabierana jest mu ta nędzna premia, liderka wyzywa go od głupków no i ten socjal bo jak to jest że jedni mają duży a inni tyle co kot napłakał?!

Hufe
@Dominika

Na jaka przyszlosc. Koam nie ma przyszlosci. PusCAja scieme ze sprzedaja a zobaczycie co bedzie... upadek

On
@098

To jest prawda. Niczym nie zachęcają Polaków do pracy i prędzej czy później zostanie na zakładzie tylko szefostwo Polacy a reszta to będą ludzie z Ukrainy, którzy prędzej czy później też będą mieć dość. Nikt nie doceni tego operatora, a jak jeden błąd to potem musi się tłumaczyć dlaczego stało się jak się stało. I każdy specjalnie wali byki żeby oddać pracodawcy pieniądze z premii. Nie wróżę temu zakładowi długiego istnienia. Kto wie czy za jakiś czas i ja nie pożegnam się z tym zakladem

Zostaw merytoryczną opinię o Best Autotech Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Best Autotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Autotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Autotech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Autotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Autotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Autotech Sp. z o.o.