Opinie o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Best Autotech Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Best Autotech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Autotech Sp. z o.o. w Skoczów

Ukraina nami rządzi A Gruzja z szalem w oczach. Strach się bac

Wika

" Niekompetentny i mierny ale Rodzinie potrzebny i wierny"-stare Azjatyckie przysłowie,,,

Vizuu

Jest dupnie ????

WIKA

Aby ułatwić przyswojenie tekstu "MPLOYEE" z dn 1.06.2018 przedstawiam tłumaczenie znaczenia słów użytych w tym tekście; AFIRMACJA - zgoda na coś,uznanie czegoś za dobre,pełna aprobata,,,, KUMOTERSTWO - wzajemne popieranie się ludzi związanych przynależnością do grupy czy pokrewieństwo,,,, NEPOTYZM - faworyzowanie członków rodziny,przyjaciół czy znajomych przy obsadzaniu stanowisk,,, Aby nie wywoływać stresu w gremiach KOAMU informuję że jest to jedynie moja interpretacja opinii bez personalnych podtekstów.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Zocha

Wszystko fajnie Ale zaczynam się bać pracy wśród tylu narodowości. Gruzja mnie przeraża co jeden to bardziej napalony...

Vx

Nie ma działu w Koamie gdzie szlo by normalnie pracować,wszędzie jest margines społeczny wystarczy przejść sie po każdej zmianie i dziele co za ludzie tam pracują.....to zostawię bez komentarza praktycznie codzienne ktos daje wypowiedzenie

OQC MASTERRACE
@Vx

To ciekawe, bo pracuję na OQC i może składy zmian nie są idealne, ale z pewnością znajdzie się tam sporo w porządku ludzi, a marginesu społecznego nie stwierdziłam, na produkcji na jakości również. U JIT również są spoko ludzie. Za samą produkcję i lakiernię się nie wypowiadam, bo nie mam z nimi do czynienia. Faktycznie, kolego, wiesz najwięcej o wszystkich działach w tej firmie :p.

@OQC MASTERRACE

Również uważam że jakość w koamie to ludzie z normalnych domów A nie jakiś margines

Nikiel
@OQC MASTERRACE

Już tak nie wychwalaj na pokaz wszystkich lizodupku liderko ze zmiany C

OQC MASTERRACE
@Nikiel

No akurat jak ktoś tu teraz wygląda na margines społeczny, to ty, Nikiel :P. Niestety liderką nie jestem, chyba ogólnie wypowiadamy się o koamie w różnych miejscach ;) u nas takie elementy jak ty nie pracują.

Wika

Rodzinne klany starą Azjatycką tradycją,,,,,

Employee

Koam Bażanowice opanowała totalna afirmacja kumoterstwa i nepotyzmu

Employee

Bażanowice owładnęła totala afirmacja kumoterstwa i nepotyzmu.

hejdi

asystentka Kasia W. masakra jak ktos taki moze pracowac miedzy ludzmi. wydziera sie na wszystkich ,poniza pracownikow . zachowuje sie jak kierowniczka ,ale nawet ktos taki niema prawa ponizac tak ludzi. oby korona jej jak najszybciej z glowy spadła.

Rex
@hejdi

Naprawdę jest tak źle??? A miałam się przenieść do niej na zmianę bo wszyscy chwalili....

Wiki
@hejdi

Dobrze że jej niema już na dwunastkach

Wiola
@Wiki

Kiedyś pracowała jak operator a teraz jest najważniejsza nie chciałabym być na jej zmianie

Slawo
@Wiki

Bo to jest chore w innych zakładach czy lider czy asystent musi pracować jak leader a tu nawet nie chcą zastąpić cię nawet do ubikacji masz nadążyć gdzieś to mają

Slawo
@Wiola

Leaderzy czy asystenci mają pracować jak operatorzy jak w innych zakładach to by mieli poszanowanie do ludzi

Dominika

Witam, chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat pracy w Koam Sp. z o.o. Chętnie dowiem się więcej o waszych doświadczeniach oraz przemyśleniach na temat tej firmy? Czy pracownicy mogą liczyć na premie bądź inne benefity? Każda opinia się przyda.

od i do
@Dominika

Przeczytaj dokładnie opinie i się zastanów czy interesuje cię taka firma.

I to tyle

Podobnno strajk w poniedzialek. Wie ktos cos ????

Obserwator

Widzę że znikają negatywne opinie na temat koamu???

@Obserwator

Bo wszystko już zostało powiedziane, a ludzie przygotowują się do przejścia do innych firm.

Jacek

Słyszałem, że to firma z dobrą opinią pracodawcy. Czy potrzebujecie pracowników?

Operat.....

Jak pracując juz długi czas w koamie to takiej zmiany jak zmiana A to niewidzialem.Ludzie co niektórzy są nie do zniesienia jak ujmne to na zmianie A P.Lidera jest bardzo wazna nic tam niezrobiła jak do tej pory grzeja tylko krzesło i jej piesek asystentka chodzą co chwila gdzieś i jest wszystko im wplno a pozostałe asystentki tez są dobre grać w maksa nic nie robiąc bo same z życiu nic nieumia pokażcie asystentki co umiecie robić wlocznie z lidera na czele cały czas pisząc o zmI anie A.Ja na stanowisku menadżera to bym ich wyjebal na produkcje i niech pokaza co w życiu umia robić a nie tylko grać w (usunięte przez administratora) .A Sylwusia to strasznie obróbka w poręczna kim by ona niebyla ja bym cie docenił na produkcji włącznie z pozostałymi asystentka mi i lidera na czele a nie czepiać się tego co nietrzeba .Wescie się za robotę swoją a nie zaglupoty .Menadżer jest do kitu bo bazanowice rozjebal a teraz chce skoczow.Operatorki są też niektóre (usunięte przez administratora) oraz donosicielki jedna na drugą i jak ma być tu dobrze .Firma jest firmą tylko ludzie są (usunięte przez administratora) wręcz (usunięte przez administratora) Wziąść się za lLderkie i asystentki zakichane zrobić z nimi porzadek

Bbo

Kierownik wysyłki sprzedaje miejsca pracy za przysłowiowe "upominki"? Sprzedawalny ponoć jest? A robota dobrze płatna? :-)

iwo

gdzie taka praca?

Lakiernia

Chodzić po hali i dziewczyny klepać po tylkach i zgadywać to potrafi Pan Loczek

Desss6
@Lakiernia

Za coś takiego już dawno by nie pracował...

J
@Desss6

Jednak pracuje i sie cieszy życiem

@Lakiernia

Jak ci żal to też se pochodz i poklepej jak ci na to dziewczyny pozwolą :)

Dominika

Czy ktoś z Was jest zainteresowany pracą w Koam w charakterze pracownika produkcji? Na stronie https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-produkcji,2eHKX5ocYYNQfcEXAaswRY,skoczow zapoznacie się ze szczegółami tej rekrutacji. Może już aplikowaliście i moglibyście przedstawić swoje wrażenia z rozmów kwalifikacyjnych w których prawdopodobnie wzięliście już udział?

Bond 00
@Dominika

Za jeden błąd jest zabierana premia, dowóz tylko z kierunku Strumienia, proste prace manualne przy czasie kilkunastu sekund to wyzwanie, ale fakt praca w międzynarodowej firmie.

Jeszcze pracownik
@Bond 00

Zapomniałeś jeszcze dodać, że przez 12 godzin nie można odezwać się do nikogo bo zaraz nasza super ekipa kierownicza podkręca ci czas na maszynie i jeszcze zawraca ci głowe audytami wewnętrznymi zadając ci (usunięte przez administratora) pytania podczas twojej pracy Jakbyś przynajmniej na tej maszynie była kierownikiem i zarabiała kupe kasy NAPRAWDĘ POLECAM TĄ PRACĘ

Gr

Hej Królu mamy dla ciebie komunikat z twojego tronu w Koamie będzie niestety lipa....!!!!#

Zostaw merytoryczną opinię o Best Autotech Sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Best Autotech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Autotech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Best Autotech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Autotech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Best Autotech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Autotech Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 387 ocen.

Best Autotech Sp. z o.o.