Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

Jon

Hey

tak jak sie zaznajomisz z odpowiednimi ludźmi dodatkowo wracasz do domu bez stacji orlen :)

Krzysiek

Pracuję tu piętnaście lat.Firma solidna i dbają o pracownika polecam.

Twórca pojęcia „biurokracja” Max Weber, pewnie rżałby niczym młody źrebak na pierwszym wybiegu, widząc obecne zarządzanie w Exalo. Ja za skrzynkę Jacka Danielsa podpowiedziałbym zarządowi kogo wypi…lić aby to wszystko zaczęło funkcjonować. A tu co, Zmiany które urodziły przysłowiową „biurokratyczną mysz”.

Dyrdymał
@2341

2341- Chcesz podpowiadać rozwiązania za skrzynkę łiskacza a firma konsultingowa z Poznania za te dyrdymały wzięła podobno kilkaset tysięcy zeta jak mówi się w Pile.Nie wiem czy to prawda ale jeśli tak to .....(usunięte przez administratora)

misiooo
@Dyrdymał

Tak naprawdę to praktycznie obeszło się bez zwolnień, roszady na stanowiskach dyrektorskich, ewentualnie ciepła posadzka w biurze. Cyrk na kółkach.

Wojciech
@misiooo

To chyba dobrze, że nikt nie został zwolniony. Czy zmiany kadrowe na wyższych stanowiskach maja wpływ na funkcjonowanie działów? Jest w związku z tym szansa na zmiany warunków wynagrodzenia i podwyżki pensji? Czekam na Twój komentarz.

?!?
@2341

Podobno Piła i Kraków do zaorana. A co z wierceniami zagranicznymi? Odpuszczone będą?

GRYZER
@?!?

Latają ze stołkami przy (usunięte przez administratora)

Sympatyczna
@GRYZER

Ciekawe kto jutro będzie jakims tam kierownikiem . Moze Darek , e nie lepiej (usunięte przez administratora)prezes odpowiada. Następny dzień: (usunięte przez administratora) - prezes odpowiada. Nastepny dzien: (usunięte przez administratora), e nie może raczej (usunięte przez administratora)niech już będzie. I tak moi drodzy to wygląda w Exalo w ostatnim czasie. Takie emocje są złym doradcą Panie Prezesie. Nie tędy droga. Miej serce i patrzaj w serce. Traktuj ludzi z szacunkiem, bo ostatnio to kiepsko Panu wychodzi. Pan odejdzie , i co poniektórzy będą Pana nazywali grabarzem firmy wiertniczej. Czy o to chodzi?.

Wojciech
@Sympatyczna

Skąd taka rotacja na tym stanowisku? Jako że jesteś związana z firmą i napisałaś sporo o atmosferze, to może wspomnisz czy osoba zatrudniona w Exalo Drilling może liczyć na dobre wynagrodzenie? Są też jakieś dodatki do pensji? Napisz koniecznie jeśli masz takie informacje, jestem tego ciekaw.

mechamnik
@Sympatyczna

NIEDBALE to się jakoś porobiło. O pracownika mniej dbają niż o niewolnika. Tyle, że nie ma kary chłosty

Zbigniew
@mechamnik

Widzę, że nie jesteś zadowolony z atmosfery w firmie i relacji z przełożonym. Brak benefitów i dbałości o pracownika nie jest zbyt motywujący. Czy firma oferuje szkolenia branżowe lub kursy językowe, żeby podnieść wydajności pracy i zachęcić pracowników do większej aktywności?

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno

Jak będzie wiele łapek w górę opisze wszystko co wiem o tych co rządzą w Exalo. A wszystko co napiszę będzie miało poparcie w prawdzie.Pytanie jesteście gotowi na prawdę?

Monty Python
@5555

Pare lat temu- PNiG Jasło : około 1,5 tysiąca pracowników– zarządzane przez: Prezes, 3 Vice Prezesów ,2 Dyrektorów. Exalo Drilling S.A 2018r: około 2 tysiące pracowników- zarządzane przez: Prezes,3 Vice Prezesów, oraz bodajże 22 Dyrektorów i Z-ców Dyrektora. Panowie po co się ograniczać, powołajcie 23 Dyrektora ds. papieru toaletowego. W poniedziałek będzie wydawał papier w Pile, we wtorek-Zielona Góra, środa-Kraków a czwartek-Krosno. W piątek będzie odpoczywał w Zielonej Górze. Musi być z Zielonej Góry oczywiście ,zapomniałem napisać, bardzo Jaśnie Panów przepraszam ;-)

flying circus
@Monty Python

O co Ci chodzi ? Przecież dyrektorzy są na kontraktach i nie stanowią kosztów dla firmy - tak to tłumaczono . To jaka różnica czy jest ich 22 czy 88 ?. A jeden ponoć twierdził, że może nawet robić za półtorej tysiąca :) byle by być dyrektorem.

@5555

No to PISZ!!! Pochwal się swoimi *rewelacjami*, zrób trzęsienie ziemi. Zastanawiasz się dalej? Już cieknie ci w portkach?

@5555

Chojrak z podkulonym ogonem.

@5555

Pisz please , nie trzymaj nas w takim suspensie. Pochorujemy się jeszcze

@5555

Tak jesteśmy gotowi na prawdę , chocby dla niektórych z nas miała być boloesna , to czekamy z podniesionym czołem . Jeżeli to co napiszesz okaże się prawdą , łapek podniesionych do góry ci nie zabraknie !!!

Agnieszka
@11222

Ja też bym się chętnie dowiedziała, jak pracuje się w Exalo Drilling, jakie są procedury i jak w Waszej opinii zarządzana jest ta firma. Ktoś opisze, jak to aktualnie wygląda?

Pogardnik pospolity

Zarząd wraz z prezesem ”oby rządził wiecznie”, zarządzili wypłatę z zysków za półrocze 2019.Nie dostali nic, zwolnieni w marcu specjaliści płuczkowi z Wołomina. Nie są z rodziny prezesa ”oby rządził wiecznie” czy innego dyrektora o licznej rodzince w Exalo. Oczywiście związki zawodowe łyknęły to jak pelikan rybę. A wystarczyło dodać iż ”proporcjonalnie do czasu pracy”! A później dziwią się że ludzie spie…lają od Nich. Po zwolnieniu w marcu ostatnich specjalistów płuczkowych na umowie, maja miejsce liczne sytuacje iż wypłaca się serwisantom płuczkowym na kontrakcie -w zdecydowanej większości kolegom głównego dyrektora z ZG - po około 900 zł za dzień pracy. Zbydlęcenie etyczne do kwadratu chciałoby się powiedzieć, ale jestem kulturalny napisze tylko menadżeryzm folwarczno-buraczany.

Kurde
@Pogardnik pospolity

Historia nie mogąc unieść na piedestale wszystkich,wynosi nań tylko nielicznych.Szkoda iż tak często są to ludzie o etyce jaką prezentują prezes czy główny dyrektor w Exalo.

wiertnik

Panowanie jakie aktualne pieniądze na stanowisku kierownik zm. wiertni/ kierownik wiertni w Exalo?

ferson

Czy wiadomo kto będzie na początku przyszłego roku wiercić w Szaflarach? Exalo się podejmie czy G-drinki a może ktoś inny?

Biiitt

Już nie ma kolego G drilling Tylko Uos :) może wygracie

Agnieszka
@Biiitt

@Biiitt Większość komentarzy na forum ma mało wspólnego z informacjami o warunkach zatrudnienia w Exalo Drilling S.A..Widzę, że ta firma prowadzi aktualnie rekrutacje na stanowisko Elektromonter Wiertni http://www.exalo.pl/strony/aktualne-oferty-pracy. Co jesteście w stanie napisać o warunkach, jakie proponuje ten pracodawca?

bdik

Panowie jadno szybkie pytanie i szybka odpowiedź. Jak wygląda praca pracownika magazynowego w Pile bo widzę non stop ogłosznie, jakie zarobki itp.

Wodzu

Panowie jak Tam jest u was w Tym Exalo? Jak Zarobki? Atmosfera?

Po tym wyroku Exalo może mieć problemy, bo nie dość że meeting jest obowiązkowy i trwa ok 20-30 min dziennie, to jeszcze dzienny limit pracy na wiertniach przekroczy 12 dziennie !! a to podpada już pod kodeks pracy, jak przyjdą sądy to odszkodowania będą za LATA... wstecz. Udział w zebraniach przed rozpoczęciem dniówki i składanie raportów po jej zakończeniu wlicza się do czasu pracy górnika – uznał Sąd Najwyższy. Czwartkowy wyrok SN to zła wiadomość dla państwowych kopalni. Może się okazać, że już niedługo przyjdzie im wypłacać sztygarom dodatkowe wynagrodzenia za pracę w nadgodzinach. A za tym idzie, także podwyżka 14. pensji i barbórki.

aaa
@Gość

Ale czy exalo sie tym przejmuje? Nie widać....

ferson

Jeśli chodzi o pracownikow terenowych to kto jest ambitny i chce pracować ma teraz szanse na awans i lepsze pieniądze. W tym oraz najbliższym roku odejdzie na emeryturę pewnie koło 50 wiertaczy, dolowych itp. Jak ktoś ma troszkę ambicji i pod kopułą poukładane to piszcie a awanse ponieważ szansa jest wielka.

misiooo
@ferson

Ferson masz rację, komu się chcę pracować jak najbardziej ma szansę, jednak wielu dołowych ze stażem 5+ lat woli pozostać na tym stanowisku, odpowiedzialność żadna a pieniądze też niezłe. Trochę to boli bo przez to blokują stanowiska dla wielu wieżowych nawet z ponad 10 letnim stażem na wieży. Co prawda do obsługi michałków też trzeba mieć co nie co w głowie.

Lidia
@ferson

Dobrze, jest wiedzieć, że w firmie tej istnieje realna szansa na rozwój i na awanse w jej strukturach. Dla niektórych osób - szczególnie właśnie tych ambitniejszych - jest to bardzo ważna sprawa. Chciałabym jeszcze przez chwilę pozostać w temacie rozwoju zawodowego. Czy w Exalo Drilling można liczyć na jakieś cykliczne szkolenia specjalistyczne?

@Lidia

Jeśli chodzi o szkolenia to firma kieruje pracowników ( oczywiście najlepiej jak ktoś z załogi chce - ponieważ mogę tylko o terenowych się wypowiedzieć - można zgłaszać się do kierownika wiertni ) na kursy niezbędne do pracy na danym stanowisku. Mechanik, elektryk tych powiedzmy szkoleń może mieć multum. Do tego dochodzi szkolenie na wózki widłowe, zwyżki wciągarki itp itd. Wydaje mi się że firma wysyła chętnych również na prawo jazdy kat C, ale to akurat dla chłopaków z serwisów.

@ferson

"Piszcie o awanse", jak sobie takie pismo wyobrażasz?Ta propozycja nadaje się do kabaretu.Normalnie funkcjonująca firma posiada wypracowany personalny system awansów.W nienormalnej firmie awansują lizuski, potakiwacze, chorągiewki i pociotki, ciągnąc ją na dno. Przypominam sobie podanie o przyjęcie do pracy synalka majstra rybeńki, który na zakończenie napisał: Z góry dziękuję za pozytywne załatwienie mojej prośby.

George

Jak tam sytuacja w firmie?

Mariusz
@George

Też chętnie dowiem się, jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie Exalo Drilling. Ciekawi mnie, czy Twoje pytanie spowodowane jest tym, że rozważasz ewentualne staranie się o zatrudnienie w tym miejscu pracy? Odpowiedz, proszę, jak to w Twoim przypadku wygląda.

obserwator

Rzeczy, które kier.Makoszczak nie mógł kupić za pieniądze: 1.Szacunek 2.Moralność 3.Maniery 4.Charakter 5.Zdrowy rozsądek 6.Zaufanie 7.Przyzwoitość 8.Cierpliwość 9.Przyjażń

@obserwator

Twój wpis ma raczej niewiele wspólnego z głównym przeznaczeniem niniejszego wątku. Ponadto chciałabym Ci przypomnieć, iż posługiwanie się danymi personalnymi konkretnych osób jest tu zabronione, o czym przeczytasz w regulaminie serwisu: https://www.gowork.pl/regulamin Rozumiem, iż nie zgadzasz się z pewnymi działaniami Kierownika, ale lepiej zrobisz, jak opiszesz nam ogólne warunki pracy w Exalo Drilling. Powiesz nam na przykład, jakie ścieżki kariery są tam umożliwiane pracownikom?

suszony zbych
@Anna

Ścieżka jest tylko jedna - na manowce

@suszony zbych

Chyba nie zrozumiałeś intencji osoby pytającej. Uwagi pracowników dotyczące warunków zatrudnienia są bardzo ważne, bo pozwalają poznać firmę od środka i ustalić realne warunki pracy, a to niezwykle istotne przed decyzją o podjęciu zatrudnienia. Jeśli pracujesz w Exalo Drilling, proszę Cię o rzetelną opinię dotyczącą wynagrodzenia i atmosfery w firmie.

Niezadowolony
@Roman

Zwolnienia, niska wypłata, i słaba atmosfera takie są warunki tutaj

@Niezadowolony

Rozumiem, że jesteś rozczarowany współpraca z firmą, ale może udałoby się wyjść z inicjatywą i zorganizować fajne szkolenie, które mogłoby zmienić Twoje podejście do pracy. Gdy pracownicy się zintegrują, atmosfera w firmie powinna się poprawić. Dodaj jakie kontrakty są zawierane z pracownikami? Umowy są stabilne i długoterminowe?

nikt
@obserwator

ale ty masz leb zryty przez makoszczaka chyba cie molesrtowal

zylu
@Roman

Integrujemy sie co tydzień na przejściu - do upadłego, pukamy te same panienki z agencji bo tak taniej - wszystko na marne, zero efektów. Umowy niekorzystne, co raz gorsze, co raz wyższa stawka co raz mniej na konto wpływa czyli realne zarobki maleją. Ja chyba zorganizuję jakieś szkolenie i zmienie twoje nastawienie do internetu. Zapraszam do obozu zag... na wiertnię

Rezolutny
@Roman

Szkoleń nie ma i raczej nie będzie, chyba że te BHP.

@Anna

"zachodzi słoneczko, za lasek kalinowy drobny deszczyk pada, drobny deszczyk pada na nasz sadek wiśniowy"

@Rezolutny

Brak szkoleń jest faktycznie niedogodnością dla ambitnych pracowników, którzy chcą się rozwijać. Pojawiło się kilka ogłoszeń rekrutacyjnych, które można znaleźć na stronie: https://pracodawcy.pracuj.pl/exalo-drilling-s-a,21446 W każdej z nich jest oferowany dostęp do kursów językowych i bogatej oferty szkoleń. Może inni pracownicy wypowiedzą się jak to się ma do rzeczywistych warunków pracy?

ob.serwator
@Anna

Ścieżki kariery? Grupówka i na bruk, albo plecy i spec. - kier działu - dyrektor ... CBŚ

Czy ktoś z naczalstwa Exalo dofinansowuje Moderatora? Co jakiś czas zaglądam a tam zawsze na pierwszym miejscu jakiś niezbyt ogarnięty wpis o jakimś Makoszczaku ? Tak pytam może nie macie innych spraw ważnych w pracy?

MMMM

Lista prominentnych sukcesów(?) Exalo : 2.Zakup oraz praca w latach 2015-2016r Mobilnego Systemu Wyparnego -jakie wygenerowało straty?. Może ktoś napisze kto zakupił ?. Czyje podpisy są pod decyzją?. Równie dobrze mogło Exalo przystąpić do Programu Lotów w Kosmos.

myslacy o zatrydnieniu

Dzien dobry mam ptanie czy oplaca sie zatrudniac jako tokarz jakie warunki jacy ludzie jak sie pracuje??

ADC

Ukazało się kolejne "orędzie" prezesa.Czego jest tak ch..o na wiertniach skoro jest tak dobrze jak pisze .Nie doceniacie tego co dla was robi w pocie czoła razem z firmą konsultingową oraz ponad 20 dyrektorami i zastępcami.Otwieram listę największych sukcesów w Exalo: 1.Zwolnienie w latach 2016-2017r ponad 1200 osób( zwolnionych + PDO ) Dopisujcie kolejne,,,

Uhdha
@ADC

Od początku tego miesiąca dyrektorów jest pięciu - tak gwoli ścisłości.

@Uhdha

Po 3 latach zarządzania od 2016-2019r doszli do wniosku że wystarczy 5 dyrektorów !! Zaj...sty sukces!

Słyszałem że Exalo zwolniło w marcu kilku płuczkowców z byłego Wołomina bo Serwis za mało zysku przynosił. Pewnie aresztowany 19 marca przez Centralne Biuro Antykorupcyjne , dyrektor z Exalo Centrum Zielona Góra więcej zysku przynosił dla Exalo. Mówi się w Zielonej że ten dyrektor z Naczelnym w jednym Kole Łowieckim był. Strzelał do zwierzyny a tu ustrzelili go "smutni panowie" z CBA.

Bird
@987

Aresztowany dyrektor będzie nareszcie miał dużo czasu aby nauczyć się języków.

Bear
@987

Widzę że ta firma to jakiś rodzinny interes

CCCP

Podobno znana firma konsultingowa z Poznania , doradza co robić kilku osobowemu zarządowi spółki. Z tego co słyszę jest jeszcze przeszło razem 20 dyrektorów i ich zastępców. To na czym polega ryzyko w podejmowaniu decyzji Zarządzających w spółce ?. Kto je ponosi? W tej sytuacji wydaje się że wiedza i kwalifikacje nie są najważniejsze ??. I po co ta firma konsultingowa przy tylu prezesach i dyrektorach ??.

Bear
@CCCP

Jak zwykle chodzi o kasę żeby jak najwięcej się dało wyvyckac firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.