Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

Driller

Cześć, opłaca się przyjść do was na mechanika wiertni? jeden mechanik na zmianie? jakieś szkolenia robią?

@Driller

daj sobie z tą firmą spokój

beczka smiehu
@Driller

Tak jeźli trzymasz z kierownikiem. Beczkę ON wytoczycie i premia bendzie. Jeden mechanik i co 12 dni do roboty na 13 dni czy jakoś tak. Szkolenia i egzaminy bo uprawnienia potszebne

@beczka smiehu

To się kradnie paliwo? ja taki nie jestem z charakteru

beczka smihu
@Driller

Zmienimy charakter, albo bezużyteczny i 1 do zwolnienia. I pić trzeba umieć w pracy

@beczka smihu

Jak ktoś by pił to zaraz bym poszedł do kierownika podpiedolic

aaaa
@Driller

A co jak kierownik też po drinku? ;)

krakcola
@aaaa

Zależy który. Znam takich co zaczynają pracę po 1 drinku ale nie poprzestają na tym, bo to haniebne! I wylatuje mechanik z hukiem. "TAKICH PRACOWNIKÓW NAM NIE TRZEBA". Driller! W jakich czasach ty żyjesz! Już Kali kraść

@Driller

Kradną, piją przecież to firma z rodzaju patologicznych!

machannik
@Driller

jednostki patologiczne. TAK. Ale nie wszyscy bo byli i zostało kilku OK. A premia się należy i już.

Młody
@machannik

A jak się nie ma doświadczenia w mech. ale ma sie np. umiejetnosci tj spawanie, bądz np. C+E albo doświadczenie na mały wiertnicach w tym przy serwisie to jest szansa sie dostać na mechaniora?

machannik
@Młody

Rozmowa kwalifikacyjna i spece powiedzą

Lidl

Lidl będzie płacił nowo przyjętym pracownikom 4000 zł brutto, co daje prawie 2900 netto. Poważna konkurencja.

aaa
@Lidl

w marzeniach chyba

biedroŃ
@aaa

biedronka już płaci 2650 na zadupiaach + premia kwartalna 200 - 500 czasem (rzadko), a w większych miastach 3500 zasadnicza. Mają być podwyżki o 500!!!

kasjer KA
@Lidl

Biedronka w Warszawie już płaci 3500. Mają być podwyżki o 500 zł. obiecują że do jesieni najpóźniej

jak tam panowie z działu płynów wiertniczych co nie chcecie kontraktów? będziecie je jeszcze chcieli ale już jest za późno! Witaj 2018!!!

@1234

Ci co przeszli na kontrakty, to nawet nie wiedzą co ich czeka po nowym roku... a będzie się działo...

Nie strasz nie strasz!

@1234

tyle wiem, że na górze ( górze zielonej) szykują się zmiany, a jak na górze to i na dole

a nie mówiłem :(

Zbytniego entuzjazmu z pracy w firmie nie widzę. Czy warto starać się o pracę?

@Zainteresowany

Nie warto , jestem nowy i dopiero teraz widzę jaki to jest (usunięte przez administratora) !! Ciekawe kiedy wkoncu się ktoś za to weźmie i zrobi z tym porządek .(mam na myśli ludzi od kierownictwa w górę)

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
ferson

Zachęcam kolegów z terenu do pisania wniosków do Prezesa o podwyżkę dla siebie. Jeśli uważacie że mało zarabiacie to brać sprawy w swoje ręce i próbujcie. Nie narzekacie we własnym gronie na meetingach tylko działajcie.

Adas
@ferson

ja dostalem bez pisania bo pracuje a nie narzekam pozdrawiam Adas

@Adas

a jak ci to przyznali i przez kogo

@ferson

Również namawiam do pisania wniosków, bo te zarobki szczególnie otworowych, wieżowych, dołowych, płuczkowych urągają godności pracownika w tej branży. a jest okazja ku temu bo roboty jest w bród a ludzi mało. A jak nie dadzą to może należy pomyśleć wreszcie o jakimś zbiorowym strajku !!!. I jeszcze jedno: nie bać się związków zawodowych tylko iść do nich większa grupą a na pewno pomogą. Bo narzekanie we własnym gronie nic nie daje, a związki same też nic nie zrobią jeśli pracownicy się o to do nich nie zwrócą. Pozdrawiam brać wiertniczą

Byly
@apud

Do związków zawodowych trzeba iść, ale po gremialnym wpisaniu się. A potem dać im do zrozumienia: idzcie precz z firmy ze stanowisk, bo marchewki ani kartofli załatwiać niema potrzeby

Sidetrack
@Byly

Sorry miało brzmieć " po masowym wypisaniu się ze związków zawodowych" bo i po co one są? Dyrekcji się nie postawią, bo są na ich łasce. Poza tym to masz sądy pracy, inspekcje pracy i powszechny wymiar sprawiedliwości. Związki zawodowe żyją jeszcze w epoce załatwiania ziemniaków

@Sidetrack

Sygnały działań tych związków zawodzących były dużo wcześniej. W 10r. zwróciłem się do szefa pilskiego związku branżowego o pomoc.Otrzymałem odpowiedż: JA NIE POJDĘ Z TYM DO DYREKCJI PONIEWAŻ ONI MNIE NIE LUBIĄ.Tchórzliwy konformista i lawirant na stolcu związkowym.Lecz ktoś go wybrał do pełnienia tej funkcji.Na tej bazie tworzono póżniej Exalo. O czasy, o obyczaje

Dołowy

Odbieram pit z poczty a tu plac pila pl Staszica wykreślony z pieczątki to już firmy nawet nie stać na nową a tu ludzie oczekują podwyżki hehehe

Marian

Po co PGNiG kupuje urządzenia skoro w spółce córce ponad 70% rdzewieje na cmentarzyskach zwanych bazami coś kiedyś mówili o całkowitym odłączeniu czy temat powrócił

heheszek
@Marian

sprzedadzą wszystko i otworzą swój oddział ;d

obserwator

Jeszcze raz o "zasluzonym" dla MASSa mechaniku Wrubelku - cwaniaku żadnym.Pewnego razu kompresor BOGE zaczął szwankować.Mechanik stwierdził, że przyczyną jest wadliwy czujnik termiczny na zbiorniku powietrza(ciekawe w jaki sposób do takiego wniosku) i należy go wymienić.Młodego elektryka na swojej zmianie tak stłamsił, że ten nie oponował.Kierowca wiertni Marek(pozdrawiam) z Wierzchowic pojechał na poszukiwania do Wrocławia w celu zakupu.W międzyczasie następnej zmiany mechanik dokonał naprawy sprężarki.Zakup nowego czujnika był bezcelowy, z pewnością był to najdroższy czujnik termistorowy w historii MASSa - jesli doliczyć do jego ceny kilometry przejechane autem służbowym +godziny pracy kierowcy.Oczywiście kierownictwo wiertni nie dostrzegło takiego drobnego potknięca.Być może dlatego, że mechanik jest pośrednikiem w rozliczeniach paliwowych.

Niestłamszony Elektryk
@obserwator

Decyzje o zakupie i wymianie podjełem ja-nikt inny,była słuszna i uzasadniona a awaria która wydarzyła sie na II zmianie była awaria mechaniczną i nie miała nic wspólnego z czujnikiem.Wystarczyło aby pan wyszedł z budy a nie słuchac marszy na you tube i szukać Wrogów na naszej klasie,tam niestety nie ma schematów i dokumentacji.Prosze wiecej pisać o swoich pseudo sukcesach a nie obmawiac wszystkich i wszystko głupio komentowac!Żal mi pana.Wszystko i Wszyscy przytłaczali pana a teraz dziecinna Zemsta.Dziecinada.

@Niestłamszony Elektryk

Panie "Niestłamszony Elektryku" pisze pan, ze była to awaria mechaniczna ,to po coż był zakup nowego czujnika temperatury?Czym była uzasadniona cyt."słuszna decyzja"?Stary dobry czujnik pan pociął (dzisiaj myslę, że chodziło o zatarcie sladów również pana błędu) chociaż ja chciałem zostawic go w zapasie na wypadek rzeczywistej awarii.Reasumując wspólnie z mechanikiem wykazaliście się brakiem fachowej wiedzy- pan nie potrafił ocenić stanu czujnika a on nie umiał usunąć awarii mechanicznej BOGE.Przed laty obwiniał pan mechanika za ten błąd , teraz pan zmienił zdanie.Koniunkturalizm? Z pewnością. Ja słuchałem z internetu muzyki marszowej a pan jak sobie przypominam też często słuchał szarpi drutów i bzdur przeklinającej pana z jakiegos filmiku -, w którym także nie było schematów elektr. Niech pan napisze o swoich sukcesach podczas pracy w Anglii,(chełpił sie pan oszukiwaniem szefa )z której uciekał w popłochu niczym szczur .

Tom
@obserwator

To są dopiero jaja. Spalił szafy gen, na wiertni nic nie wniósł konstruktywnego, a krytykuje gości za czujnik sprężarki. Wynieś się w końcu z tego forum rydwan.

@Tom

Dobrze wiesz,ze szafę(nie szafy) spalił gławnyj eniergetik Makoszczak ( dostał mandat od inspektora OKręgowego Urzedu Górniczego) i jego kompani, którzy przyjechali na wiertnię. Piszesz te KŁAMSTWA z upodobaniem psychopaty. I nie podnoś mały człowieczku głosu na forum gdyż nie jest ono twoim prywatnym poletkiem.

Niestłamszony Elektryk
@Tom

Wniósł co nieco,a BUMBULATOR JEGO DZIECKO I OCZKO W GŁOWIE,a Apogeum Narcyzmu osiągnoł,Wszystkie szczyty Absurdu był i jest w tym Najleszy dostał dyplom 10.0.

Zgred

Macie pajace problem oj macie

obserwatr
@Niestłamszony Elektryk

Panie samochwale trzcianecki , przed chwilą spłaszczył się ostatni zwój w twojej mózgowinie.Dzięki bumbulatorowi.Cha, cha ...

imadełko
@obserwator

Wróbelek bąbelek bubelek? To nie gołota spec od butelek. Ten nic nie zepsuje gdy śpi i płyną powoli dni.

@imadełko

Budzi się tylko z ochotą gdy Sulimeczka do swojego nissana go wzywa. I tłuszcz mu wtedy piękniej faluje niż podczas normalnej roboty.

tirówka

Wg mapy na stronie Exalo siedziba w Krośnie - po powiększeniu - to pas zieleni na drodze krajowej 28. Mobilni z radarkiem pewnie!!!

Panowie myślę żeby zacząć pracę jako otworowy , co wy na to

logik
@Nowy

Myśl logicznie!!! min. 1800 zarobisz wszędzie!!!

@logik

Ale zdobędę doświadczenie,większość młodych traktuje exalo jak poprostu firmę która będzie można wpisać sobie w CV

Ferux
@Nowy

Jezeli myslisz o zdobyciu dosqiadczenia to jak najbardziej polecam isc do tej pracy. Zarobki jezeli to prawda 1800 to rzeczywisci tregedia bo 1500 zarablialem jako otworowy i ratownik w 1997roku. Jedno co jest dobre w nafcie czy jak tam wolicie exalo to ze jak pojedziesz na 2tyg do pracy to masz spanie i wyzywienie free czyli nie tracisz kasy a zdobyte doswiadczenie moze zaowocowac niezlymi zarobkami w tej samej branzy ale dla zagranicznego kontraktora. Mimo wszystkich negatywnych opini ja bym sie przyjal jako otworowy jakbym mial znowu 20 lat :) Pozdrawiam

logik
@Nowy

To tak jak młodzi robią studia gdzie nie trzeba się uczyć dla dyplomu. Papier do d... nie rysuje powierzchni, a doświadczenie w eks alo to rany szarpane w psycho i czasem ręka , czasem udo czy stopa, albo bęc i nie ma chłopa. chyba że tylko pod wyjazd na platformę...

burak czerwony
@Nowy

jedynie do CV, bo wstyd mówić o zarobkach.

prof. wiertacz
@logik

Młodzi robią studia dla dyplomu ,gdzie nie trzeba się uczyć tylko wystarczą opłaty i parę obecności, albo dzienne jak np. AGH - to fakt. Ale exalo to firma która pada na ryło, więc tu trzeba się spieszyć, bo i jałmużna za to jest. A doświadczenie gdzieś mus zdobyć.

Byly otworowy
@Nowy

Pracowalem jako otworowy przez dwa lata, tez skonczylem AGH, i tez mialem zamiar zdobyc doswiadczenie i uciekac dalej, i co sie od nich nauczylem? Ciagnac kliny zapinac klucz i patrzyc na sita. Pewnie wielu mi powie ze sie robota nie interesowalem,ale prawda jest taka ze kazdy ma Cie w dupi, gdyby nie to ze obserwujac i czytajac tp bym sie tylko orki nauczyl. Moze ja zle trafialem na ludzi. bylem na kilku urzadzeniach wiec ich troche poznalem,Pozytywnie moge oceic kilka osob z Pily i Krosna. Ale nie w tym rzecz. Jako byly otworowy moge powiedziec tylko tyle, jesli chesz traktowac exalo jako zdobycie doswiadczenia i myslisz ze oni Cie wszystkiego naucza to szkoda czasu. I zdrowia,do exalo polecam isc jesli znasz dobrze angielski i bez problemu sie komunikujesz w tym jezyku, masz jakas wiedze ale brak Ci obyca z wiertnia ale nie dluzej niz 2 miesiace i uciekac dalej.

w4
@Byly otworowy

miałem u was praktyki w lecie, oprócz tego w dwóch innych miejscach. Polecacie jakieś firmy do których się rekrutować? Teraz inżyniera zrobiłem, lubiłem płuczkowym pomagać, angielski b. dobry

zaza
@w4

inżynier kur*wa i nie zna innych kontraktorów? Człowieku z takim podejściem to Ty po za stół nie wyjdziesz

Sidetrack
@zaza

Nie robił bym sobie wielkich nadziei po incydentalnym zapoznaniu się z pracą na rigu w kraju. Na zagranicznych rigach to 1-szy etap to roustabout potem chief roustabout wbrew niektórym opiniom dosyć ważne stanowisko. Potem floor man, derrick hand itd. A te stanowiska są obstawiane przez tzw trzeci świat za psi pieniądz bo tak jest niestety taniej dla firmy. Powodzenia mimo wszystko nie nie ma się czego bać, no i na początku kariery zawodowej 5-6 mcy green helmet, jako świeży czlowiek. Bywaj

sprzedawca badziewia
@logik

Dokładnie. Mam w biedronce 2650 brutto na początek!!! Po roku podwyżka min. 200 zł.

Witam, Czy ktoś z tu obecnych orientuje się co do planowanych podwyżek w lutym. Słychać o nich ale oficjalnie cisza.

Arczi

Niby maja byc od 5 do 15 %

pip

Szanowni Państwo, w związku z bieżącym masowym napływem do Pracodawcy indywidualnych wniosków o zmianę poziomu wynagrodzenia - informujemy, że przeanalizowanie i rozpatrzenie wszystkich wniosków podwyżkowych zostało wstrzymane do czasu zakończenia z działającymi w Exalo Drilling organizacjami związkowymi rozmów na temat poziomów wynagrodzeń w poszczególnych grupach zawodowych. Rozpoczęcie rozmów w tym zakresie planowane jest na początek marca 2018 roku. O wynikach ustaleń Pracodawcy ze Stroną Związkową zostaną poinformowani wszyscy pracownicy w odrębnym komunikacie.

prezesunioplajty

Podwyżki podatku i składek ZUS, tym co pracują w terenie już były. za hotel i żarcie. to co jeszcze chcesz???

Pdr

Tak tylko pytam? Exalo ma ponoć braki personelu , a coś cicho o naborze. Może ma ktoś odpowiedź może być każda byle nie denna jak komenty co niektórych

Chętny do pracy

Czy nie ma szans na poprawę finansów? Brakuje fachowców więc firmy często zmuszone podnoszą wynagrodzenie! Jest szansa w Exalo Drilling ?

mechanikmotorniczy
@Chętny do pracy

Wymagania coraz większe. Uzgodnione zresztą ze związkami zawodzoncymi. A wynagrodzenie w olejowym basenie.

Byly
@Chętny do pracy

Niestety chyba nie ma szans na podwyżki. Exalo robi bokami. Patrząc z bok to ta firma wygląda jak rozrzucony schemat maszyny ( exploding view ), tyle coraz bardziej nie kompletny coraz wiecej brak w tych puzzlach spójnych elementów. I juz chyba tego nie da się poskładać do kupy

ciekawy
@Byly

To ile można zarobić jako fizol, a ile jako psychiczny tzn umysłowy?

NICK

[zrodlo: www.cire.pl] PGNiG kupiło urządzenie do głębokich wierceń 08.02 11:14 PGNiG kupiło urządzenie Bentec 2000 HP do głębokich wierceń. Mo ono pomóc spółce w zintensyfikowaniu poszukiwanie i wydobycia węglowodorów na Niżu Polskim i Podkarpaciu.

?!??
@NICK

Ale co to może oznaczać dla Exalo ?

@?!??

Pewnie PGNiG zaczyna tworzyć swój własny wydział wierceń

?!??!????
@obserwator

Konkurencja dla Exalo czy w miejsce Exalo?

@obserwator

przekazane do exalo bentec zostaje pgnig a zaloga exalowska

Indyk

Czy to prawda, że podczas akcji ratowników górniczych (np. dowiercanie) pracownikom należy się 50% premii? Jeśli tak, to w jakim dokladnie dokumencie jest to opisane?

aaa
@Indyk

Układ zbiorowy jeśli jest to tam

mieeeetek
@aaa

na pozór tylko dozór

Poseł na sejm

Gdzie nagrody przyznane z okazji dnia Górnika? Miesiąc po uroczystościach a tu nic,nie każdy ma możliwość być osobiście. Podejrzewam,że lądują w koszu na śmieci. Tu moje pytanie.Czy tak traktuje się pracowników? To bardzo dobrze pokazuje,stan firmy,no niestety.

"doceniony"
@Poseł na sejm

Dostałem medal w książeczce i przyszedł pocztą. ZMALTRETOWANA bo w zwykłej kopercie uszkodzona przez zapinkę zasłużonego.

Poseł na sejm
@"doceniony"

No to miałeś szczęście,znam takich co już kilka lat czekają. Pozdrawiam.

Józek P.
@Poseł na sejm

Daj sobie spokój z dziadami.

dredzgred
@Poseł na sejm

Jakby nie było to albo zwolnią albo sam się zwolnisz. Chyba, że do zasłużonej emerytury exalo przetrwa.

stary kontraktowiec

Witam, Kto jest szefem od kontraktów zagranicznych w Exalo, dlaczego nie można wyjechać na urządzenie za granicą np. na zastępstwo czy jako pracownik. Co jest do cholery, państwo w państwie, powinny być zmiany, aby wszyscy chętni mieli okazję pracować na kontrakcie. Ogłosić nabór dla chętnych.

obcy
@stary kontraktowiec

zgłoś chęć wyjazdu i czekaj cierpliwie aż się zwolni miejsce , przecież nie będą wyrzucać kogoś tylko dlatego że ty chcesz jechać

Marek Piaskowy
@stary kontraktowiec

Prosze zglosic sie bezposrednio do mnie (Marek Piaskowy) jesli czuje sie Pan na silach i ma odwagę...:)

bolek i lolek
@Marek Piaskowy

Pakistan? O piaskowym dziadku słyszałem. taka BAJKA była.

Były
@Marek Piaskowy

To aż tak ciężko?

Prosty Świ<de>r

Szalona ekspancja na Ukrainę idzie jak idzie. Poczytajcie: http://biznesalert.pl/ukraina-pgnig-gaz/ Świat jest wielki a Sprzedaż w firmie jest niesamowita. Bedzie Super - będą podwyżki. Ja w to wierzę a Wy co myślicie?

A co to Centrum Piła znikła z mapy Lokalizacji w Polsce na stronie Exalo z sześciu centrów zostało już tylko trzy kto jest "czarnym koniem" w tym wyścigu

dysklektyk
@anonymous

no cusz. prezes ZGura a zarzont Krakuf

@dysklektyk

Nic tak nie łączy jak wspólny wróg ;-)

bezrobotny

Kliknijcie na oferty pracy powyżej. teraz PRACA DLA OPIEKUNÓW OSÓB STARCZYCH - NIEMCY. To na szanownej stronie exalo oferta!!! Zarząd wyjechał do Niemiec?

ja kuc ja
@bezrobotny

na taczkach na sybir

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.