Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

Polka

Witam wszystkich serdecznie. czytając opinie cały czas zastanawiam się jak można po połączeniu kilku spółek w ,,exallo drilling,, już po kilku latach nadal DYSKRYMINOWAĆ pracowników i nie ujednolicić wynagrodzeń na danych stanowiskach pracy? Do czego to podobne żeby pracownik na danym stanowisku wykonujący ta samą pracę otrzymywał tak zróżnicowane wynagrodzenie? Jest bardzo niesprawiedliwe i dziwię się od czego są tzw. ,,związki zawodowe,, niby mające dbać o dobro pracowników ? Jeśli ma być tak , że zwiazki zawodowe muszą robić to co dyrekcja chce a nie pracownicy to jest jakiś absurd.

Gutek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaką macie atmosferę?

@Gutek

Zależy na jaką wiertnie trafisz ale na ogół atmosfera jest średnia

Ferux

Szanowni panstwo naczelny blazen tego forum Jurek aka Obserwator zaginal i sie nie odzywa na forum. Jezeli odtawil psychotropy to moze byc niebezpieczny. Osoby posiadajace informacje o miejscu przebywania Jureczka proszone sa o kontakt telefoniczny 112 lub 997. Z gory dziekujemy nieutulona w radosci rodzina. Ps mamy nadzieje ze juz sie nie znajdzie :)

Borek

Kurw... Takie (usunięte przez administratora) komentarze jak ta cała strona ! Do lekarza wszyscy i to już!

@Borek

Obserwatora Jurka trzeba wyslac do doktora i to dobrego bo ten ktory go leczy teraz to jakis szarlatan :)

!!!!!!!!!!!!!!!
@Borek

Jprd jakia gimbaza pracowała w Pile. Poziom wpisów -Szok!!!!!

@!!!!!!!!!!!!!!!

same lanie i nieroby w pile tylko Jurek elektryk z uprawnieniami do 12V ciagnal ten wozek. Jak go zwolnili przez wredziaka makoszczaka ktory to nie poznal sie na jego talencie to odrazu nafta pila sie rozj.......a XD

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
obserwator

Makoszczak jako detektyw. Przed transportem wiertni w miejsce nowego odwiertu energetyk Makoszczak czasem doglądał okiem *gospodarza* swój dobytek.Kręcił się po placu zmęczony, naburmuszony i bez entuzjazmu , po czym szedł do kancelarii knuć.Zmęczony *naradą* odjedża do domu.Lecz po kilkunastu minutach pojawia się z powrotem tym razem pełen wigoru.Zaczyna sprawdzać czy w rozdzielni zewnętrzne półzłącza elektryczne zostały zamknięte przed kurzem na czas transportu.Wzbudzał przy tym ogólną wesołość elektryków. Zamiast lepiej organizować pracę punkt ciężkości przenosił na trzeciorzędne sprawy.

@obserwator

Super opowiesc panie jureczku zloty. Stan psychiczny sie pogarsza widze :). Siedzi bidok na wygnaniu a serce dalej na placu staszica 9. Jakbys nie byl takim niedorozwojem to pewnie bys dalej symulowal prace w nafcie a tak tylko zal i placz.

@Ferux

Szanowny panie półgłówku , cieniutki adwokacino i ...czyścicielu rowów przełożonych.Jesteś 3 w 1.Einfach genial. 3 w 1.

@obserwator

Jurek ty sie nie denerwuj tylko wyskrob jeszcze jakas banalna opowiesc o makoszczaku moze dam ci lajka i bedziesz mial fajny dlugi weekend

@Ferux

Po pana aTomowych wpisach trudno zachować spokój.Śmiech mi na to nie pozwala.

@obserwator

Smiech szalenca graniczacy z pllaczem. Prosilem o jakas pikantna opowiesc o nieudolnym makoszczaku albo o tym jaks ty wspanialy jureczku. Za poprzednia odpowiedz lajka nie bedzie. Postaraj sie troche albo po prostu stul pysk

@Ferux

Panie,jesteś dla koniotoma tym co on pod brzuchem nosi?

Chyba Ty :)

były monsz
@obserwator

RACJONALIZATOR. Gdy makowiec makoszczenie itp. zastanawiał się nad rozwiązaniem jakiegoś zabezpieczenia elektryk powiedział: to jest proste jak d....cenie. To narysuj pan schemat - odrzekł. Gdy po 2 dniach schematu nie było elektryk w nagrodę dostał farbę i pędzel od szefa.

@były monsz

Makoszczak nie potrafił budować normalnych relacji międzyludzkich.Uwielbiał tanie schlebianie ,widział tylko to co chciał widzieć.

@obserwator

Ciebie chwalil ze niezle wchodzisz w du......pe

Jozio

Panowie litości zostawcie tego moszczeniaka w spokoju bądźcie wy mądrzejsi nic tylko moszczeniak to moszczeniak tamto widocznie was to rajcuje ogladnijcie jakiegoś dobrego pornola może wam przejdzie

@Jozio

Ależ to jest właśnie pornol dot. kierowniczych zachowań w Nafcie.

@Jozio

Tutaj tylko obserwator sie masturbuje piszac jakies farmazony. Podejrzewam ze byl molestowany w dziecinstwie i stad te wszystkie problemy. Trzeba dac sie chopakowi wygadac moze mu sie polepszy od tego

@Ferux

Jak jest się synem dziwki i alkoholika to pojęcie tolerancji jest obce.Odmienne poglądy taka osoba traktuje jak aberrację.Potrzebne jest łatanie luk w psychice schiza.

@obserwator

To bylo do przewidzenia ze pochodzisz z patologicznej rodziny ake sprobuj sie dogadac z rodzicami moze tata przestanie chlac a mama dawac ;)

@Ferux

Oryginalny to ty nie jesteś i nie będziesz .Własnej mysli nie potrafisz skonstruować.Może tom ci pomoże. Osiem klas razem to nie cztery.

@obserwator

Ty za to jestes orginalnyci niesamowity. U turka na szczescie nawet 8klas niepotrzebne takze pracuj i morda w kubel

obserwator

Makoszczak jako lingwista. Brak podstawowej znajomości jakiegokolwiek obcego języka(na kluczowym stanowisku). W ojczystym również nie tęgo dziamdziolił. PS.Do tomów, feruxów i innych .Plujce, plujcie na mnie.Właśnie lekarz przepisał mi jad wężów.

@obserwator

Zmien lekarza albo chociaz odstaw prochyktore ci przepisal a wszystko bedzie dobrze :)

@Ferux

Wielce szanowny towarzyszu gównojadzie.Rady, które dajesz innym zastosuj do SIEBIE.

@obserwator

sam jureczku mowisz ze ci lekarz jakis jad to ja ci zlotko dobrze radze zmien tego lekarza wez dobrego psychiatre i wszystko sie ulozy :)

@Ferux

Jak sądzisz jakiego lekarza potrzebuje (usunięte przez administratora) ? Lecz się wspólnie z tomem, kuracja grupowa bardziej skuteczna.

@obserwator

najpierw wererynarz zeby cie wykastrowal potem jaj ci testosteron spadnie to normalna kuracja dla niedorozwojow :)

@Ferux

Lepiej być sparaliżowanym od pasa w dół niż od pasa w wzyż , jak w twoim smutnym przypadku.

@obserwator

Smutynym przypadkiem jestes ty caly wrecz zalosny patrzac na twoje spuszczanie sie na forum. Powaznie jestes zalosny i te twoje zapatrzenie na lajki. Powiem ci czemu twoja wypowiedz tylko ta jedna ma jakies polubienia. Nie dlatego ze wnosi cos waznego czy pozytecznego do tego forum. Twoja wypowiedz to jest podpi.......e publiczne jednego mechanika ktory ma problem z alkoholem i do tego jest znana postacia w nafcie. Dlatego tylko sporo osob zainteresowalo sie tym postem i dalo polubienie. Reszta twoich wypocin nikogo tutaj nie interesuje a ty chorobliwie wymyslasz kolejne opowiesci z krypty. Nawet jak masz racje ze Tm to nieuk nie zna jezykow itd pomysl kogo to kur....a obchodzi. Zaden z twoich postow nie jest wartosciowy dla osoby ktora chcialaby sie czegos dowiedziec o firmie. Jedyne czego mozna sie domyslac po naszych postach to ze niezle zj...by musialy w nafcie pracowac.

obserwator

Cd. o Makoszczaku niebawem.Cierpliwości.

czekamy jureszku drogi

crew

Przeciętne wynagrodzenie brutto w marcu 2018 roku w przedsiębiorstwach zatrudniających co najmniej 10 osób wyniosło 4886,56 zł brutto - podał GUS. Dla porównania: w lutym było to 4559,72 zł przy wzroście o 6,9 proc. rok do roku, zaś w styczniu było to 4588,58 zł przy wzroście 7,3 proc. r/r.

bezrobotny rupiosz

Połączenie zakładów Jasło Kraków Krosno Piła Wołomin i Zielona Góra spowodowało zwolnienia grupowe i nienawiść między ludźmi. Chciałbym tam pracować żeby pojednać pracowników, bo zamiast się wspierać to jadą po sobie jak "pies po burej suce"! Mniej nienawiści do siebie a więcej wymagać od zarządu i trzęsących się ze strachu związkowców.

@bezrobotny rupiosz

Tych ludzi nie pojedna nikt jedyne co pozostało to zwolnić wszystkich obibokow a jest ich 90% przyjąć młodych zdrowych w pełni sił kto pozostał dziadki? którym się nie chce robić ,Stare obiboki które przespaly 20 lat pod agregatami lub W szatniach

niereformowalny
@5467

Ale z kierowników to zostało paru emerytów olewaczy i młodzi łatwo sterowalni

Pomocnik młody
@niereformowalny

I co niema na nich mocnych !! urządzenie w przestoju a pojechał ty na południe , północ 600 kilometrów wór i tulaj się po pociągach a tu nie załatwi taki sobie kierowcę w postaci jakiegoś pomocnika i jedzie niczym panisko niech zasmakuja tułaczki a co uprzywilejowani ?

robotny inaczej
@Pomocnik młody

od 2009/10 jeździłem z worem w bagażniku, bo co chwilę w nowym miejscu, aż pewnego roku tj. 2017 zwolnili :-) i mam spokój!

Fred
@bezrobotny rupiosz

Dołóż jeszcze kolego kierowników którym dzwignieto stawki do niebotycznych rozmiarów i siedzą cicho oraja ludźmi na montarzach za premię a szaraczki morda w kubeł I powie taki buc ,,trzeba było nie podpisywać ,, ,, ja ze swojej stawki jestem zadowolony ,, to są kierownicy ?

gęś pościgowa
@Fred

,,trzeba było nie podpisywać ,, ,, ja ze swojej stawki jestem zadowolony ,, pisz wprost , takimi tekstami tylko skibuś operuje

tumiwisizm
@gęś pościgowa

to skibuś olewus ma już 6 tych zeta?

dolowy
@tumiwisizm

tusz to najlepszejszy kierownik z glebokimi kieszeniami

Mlody
@bezrobotny rupiosz

Mniej nienawiści do siebie a więcej wymagać od zarządu i trzęsących się ze strachu związkowców. Tego powinnismy sie trzymac !!

Zg
@bezrobotny rupiosz

Kiedy rusza podboj Ukrainy?

ot forowy
@tumiwisizm

skibuś 6 czy 8 dyszek?

marek

Czy dostaliście PIT ?

@marek

Tak PITy przyszły w piątek na pocztę.Wczoraj o 23 wysłałem , 25 marca zwrot kasy. Tak bynajmniej obiecali.

@marek

A zwolnionym exalo płace wysyłacie? Kiedy?

wertyhjuhgf
@zwolniony

czy zwolniony czy pracujący - obowiązek jest ten sam - wysłąnie pit do końca lutego (co nie znaczy, że do końca lutego dostaniesz pit do domu)

@wertyhjuhgf

Exalo jak zwykle spóźnione. odstaje od przodujących firm. nawet ZUS ojcu przysł, córka dostała na początku lutego, a ja w marcu!!!

pot i ból ostatni

Exalo PiToli. To boli!

obserwator

Innym wiekopomnym pomysłem herosa elektrycznego Makoszczaka był montaż na MASSie urządzenia do eliminacji harmonicznych prądu sieci, szczególnie podczas wyciągania przewodu wiertniczego lub rur z otworu .Rezultat był odwrotny , ogromnie wzrastało zapotrzebowanie na energię bierną/ tanges fi szybował.Oczywiście rosły koszty.Decyzja wielkiego teozofa - WYŁĄCZYĆ!!! W końcu coś dotarło do Jego mózgowiny i zdemontowano nieszczęsny wynalazek.Po prostu- kilkuletni *eksperyment * nie udał się.

Tom
@obserwator

;) A ten jedzie dalej, caly czas slabo orientując się w tematach elektrycznych. Jurek moze dokoncz co bylo po demintazu filtra kolo Kościana i na jakie koszty Ty naraziles firme?

kol
@Tom

W tym temacie ma Amnezje,umie tylko ludzi szkalowac i siebie wybielac.Oby ktoś kiedys dobrał mu sie do D..y!

@Tom

Panie,proszę sobie kumpla we mnie nie szukać i nie tykać mnie.Nie przypominam sobie aby razem piliśmy brudzia.Proszę podnieść poziom dyskusji na chociaż nieco wyższy stopień w stosunku do pozostałych kundelków tj.feruxa, bumbulatora et consortes. Temat fajerwerku zorganizowanego przez Makoszczaka na wiertni Bonikowo był omawiany i wyjaśniany na forum dwa, może nawet trzy razy!Przypomnę tylko, że Gławnyj Energietyk zafundował sobie mandat karny u inspektora OUG.Cha, cha..... Potem jak rozjuszone murcielago szukał *winnych* i wymierzał *sprawiedliwość*. PS.post o Gołocie, w którym pan jest antybohaterem, co prawda tylko drugoplanowym osiągnął już 63 plusy! 3.55 to odpowiednia pora na sen lub pracę na nocnej zmianie.Po coż się pan tak męczy i trudzi?Nadmieniam, że korzystanie z internetu służbowego do celów prywatnych grozi sankcjami.Osoby na kierowniczych winny dawać sobą przykład etycznego postępowania.Chyba, że to są naftowe ELYYYYTY.

Tom
@obserwator

Haha no fakt nie piliśmy. Z byle kim nie pije. A faktycznie pisze w pracy, ale u mnie wszystko chodzi bez problemu więc mogę sobie na to pozwolić. Pozdrowienia z zagranicy - ja cały czas w zawodzie A Pan?(W zasadzie to pytanie retoryczne)

@Tom

Czy produkcja płotów i grilów idzie pełną parą?Nawet nocą?

@Tom

pan jurek w niemczech u turka zasuwa i cieszy bo go turek szanuje. Pewnie jurek jezyka nie zna i dlatego nie poznal sie na nim turek jaki to niedorozwoj :). W wolnych chwilach juras wlazi na forum i liczy polubienia swoich kretynskich postow i tak mu leci zycie w blogostanie.

@Ferux

Pochwal się panie tom ile tych płotów i grilów wyprodukowałeś?Tyle razy wszedłeś bez mydła do d...i, uważaj bo zaliżesz komuś odbyt.Cha, cha... Nie rozumiem dlaczego generalnie nie lubi pan Turków? W każdej nacji znajdujemy łotrów, włazidupów i ludzi porządnych.Pański pogląd ociera się o jakąś formę rasizmu.Popiera pan segregację rasową? Fuj , nie ładnie. Może skrybo , napisze pan ciekawy komentarz, który zyska więcej plusów niż 64 zamiast zazdrościć innym ciekawych wpisów .Rzeczywiście, reprezentuje pan wysoki poziom pyszałkowatego matolstwa.

*****

Jeśli firma wygania mnie na odsiadki to 1 do1, czy 1do 1,5? I jak są liczone godziny nadliczbowe wypracowane w dni świąteczne.? Proszę o info.

@*****

kolejny co nie rozroznia godzin nadpracowanych od nadliczbowych. twoje godziny nadpracowane stana sie nadliczbowymi dopiero po koncu okresu rozliczeniowego. wiec nadpracowane godziny mozesz zniwelowac siedzac w domu

@anonymous

A co z nadgodzinami wypracowanymi w niedzielę i święta ? Panie rozróżniający.

@anonymous

A godziny wypracowane w niedziele i święta wszyscy dostają dodatkowe pieniądze ;-)

@1234

Dodatkowe pieniądze są za pracę w dni świąteczne.Ja pytam o nadgodziny wypracowywane w dni świąteczne.Za trudne pytanie?

!!!!!!!!!!!!!!!
@*****

W równoważnym czasie pracy niedziele i święta są normalnymi dniami pracy. Podstawą do wszelkich rozważań jest Harmonogram czasu pracy, który pracownik powinien dostać 7 dni przed rozpoczęciem pracy. Wtedy dopiero można analizować różne sytuacje pracownika.

związannyj z PP i PiP
@*****

Gdy pracujesz zg. z harmonogramem (w soboty i niedziele i robocze) to w okresie rozliczeniowym masz do odsiadki. Gdybyś pracował 3 tydzień zamiast 2 to miałbyś nadliczbowe za które jeżeli zakład nie płaci, a ty dobrowolnie nie chcesz mieć wolnego za te dni to wtedy zakład przymusowo cię wysyła i musi dać 1,5 za 1

wiosenka
@związannyj z PP i PiP

Powiedz mi gdzie jest to zapisane . Bo na pewno nie w KP ani też w UZ

hmmm
@wiosenka

Ale Panowie bzdury piszecie!!. kolego 1234 czy inni średnio rozgarnięci weźcie do ręki Kodeks Pracy i poczytajce ze zrozumieniem. To nie jest trudne. Dowiedzcie się co to jest okres rozliczeniowy, równoważny czas pracy i nie zadawajcie głupich pytań. A jeśli czegoś nie zrozumiesz a chcesz być pewny zadzwoń do swojego koordynatora załóg wiertniczych.

@hmmm

Może wkleisz nam tu interesujące nas zagadnienia z KP lub UZ

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

obserwator

Remont urzadzeń elektrycznych wg kier. Makoszczaka. Pewnego razu podczas postoju MASSa sita płuczki pojechały do warsztatu pilskiego celem remontu.Wróciły po ok.2 tyg. w stanie opłakanym, gorszym niż przed wyjazdem.Lużne mocowanie silników i nie podłączone zasilanie do nich, końcówki ucięte!Nawet linki uziemiające zdemontowano!Wiadomo- miedż.Tylko zdecydowano się na zewnętrzne malowanie sit.Niech na wiertni oczy się cieszą!

błotniarka kanadyjska
@obserwator

nafta PIŁA, a exalo schodzi na dno!!!

@obserwator

Dlugo zes nad tym myslal glabie :)

bumbulator
@Ferux

Przy jego inteligencji 8 Lat,klepie co mu slina na jęzor przyniesie.zawsze Konfabulował!

@bumbulator

Bumbulator znaduje się we łbie czy w odbycie *Bumbulatora*?

błotniarka kanadyjska
@obserwator

Gdy już bulbula we łbie nadmiernie, to przenosi się niżej! ;-)

@Ferux

Mocne.Uważaj bo podczas obgryzania kości dostaniesz szczękościsku.

@błotniarka kanadyjska

Cha, cha ...Bumbulator powinien uważać na siłę odrzutu swoich wiatrów, możesz zrobić dziurę w suficie.

Propozycja zarządu jest tak dziadowska że nawet związki jej nie przyjęły.

Lh

Mam takie pytanko jaką kwote otrzymaliscie na konto na święta ???

otprawionnyj potin
@Lh

Na święta zwolnili i nic na konto oprócz odprawki. 6500

student

A jakbym dobrze pracował to zostane kierownikiem wiertni?

@student

tak. Otworowy 2 albo 3 lata, potem wieżowy, asystent 3 może 5 lat, zmianowy 10 lat i.... emerytura

Student
@zwolniony

To się nie dorobię w nafcie milionów

para noja jest gogogoła
@Student

2500 * 12 to 30 000. ALE... posiłki i hotel jak robisz i o ile robisz(?) to dodatkowo koło 12 000 to na PiT 42 000. Odlicz podatki zusy srusy i ... milion!!! HAHAHA

graczlotto
@Student

Większa szansa że trafisz 40 mln w euro poty niż milion w seksaloo

I left my own will

Witam i pozdrawiam Nafciarzy.Chciałem się dowiedzieć czy i jak funkcjonuje najwiekszy kierownik 150 kg z IQ

I left my own will
@I left my own will

Witam Wszystkich Nafciarzy.Coś mi ostatnio urwało.Chciałem uzyskac info czy i jak funkcjonuje najwiekszy 150 kg z najmniejszym IQ

Powrót Jedi

Czy pani, której nazwisko kilka dni temu pojawiło się w systemie komputerowym, to ta sama osoba, która kilka lat temu w atmosferze skandalu została zwolniona z firmy ? Jeśli tak, to należałoby zadać pytanie, czy osoba niezrównoważona emocjonalnie, która swoje cele osiąga za pomocą intryg i manipulacji, może mieć dostęp do ważnych zasobów komputerowych firmy ?

T A K to K O T K A :)

Puchacz przez R
@Piotr

bedzie pukanko znowu :)

aaaa
@Powrót Jedi

A co to za ciekawy skandal był bo w terenie nic nie słychać

miau miau
@Powrót Jedi

kici kici. ten miał i tamten miał. Ale kilku nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.