Opinie o Exalo Drilling S.A. w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Exalo Drilling S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Exalo Drilling S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exalo Drilling S.A. w Piła

Podobno Joanna od alkomatów już nie pracuje?To kto teraz w to wszystko dmucha:)

@5555

Radca prawny z Zielonej Góry

@6666

NIE TYLKO RADCA PRAWNY :-)

wschodzące słońce

Witam , i znowu leje i leje a u WAS jaka pogoda? - księgowo i operacyjnie

Xyz

Panowie, to prawda, że przyjmują za ok. 2500zł na stół ? I czy robota jest 12/12 (dni) ?

specsłuzba
@Xyz

A widziałeś gdzieś oferty pracy EXALO? Spece od ekonomii, systemów idiotycznych SAP komputerowych oraz serwisy - wiedza specjalistyczna np. po tech. naftowym i AGH itp. itd.

służby
@specsłuzba

miło czasem się pośmiać podczas rozmowy telefonicznej - trzeci głos po co podsłuchujecie moje rozmowy?

Ynabejop
@Xyz

Prawda i nawet awansujesz nie na stół tylko pomocnik otworowy a to już jest COŚ

lokata na inne życie
@Xyz

razu pewnego mój Bank, koleżanka żony, stan środków - załapałam...... to z chytrości ? NIE nie podzieliłam się............pozdrawiam TYCH co brali i biorą i się dzielą :)

Sims

Młodzi uciekajcie, nie będzie podwyżek, za 3 lata znowu zwolnienia, gdy pogorszy się koniunktura.

Mlody inzynier
@Sims

Uciekajcie mlodzi to moze mnie zgredzika nie zwolnia :)

były mąż
@Sims

Ludzie podobno sami odchodzą bo bez premii i tylko goła pensyjka niewiele wyższa od najniższej krajowej i to na stanowiskach odpowiedzialnych! Słyszałem, że się jakiś serwis zwolnił w zielonej

ZWOLNIŁEM SIĘ z serwisu
@były mąż

Nie podobno a naprawdę!!!

króliczek inaczej
@ZWOLNIŁEM SIĘ z serwisu

E...... coś się wydarzyło, handel ludźmi , chodzi o to aby gonić króliczka , masz to za (usunięte przez administratora) itp

Dzień dobry
@króliczek inaczej

" masz to za (usunięte przez administratora) teksty z pogranicza molestowania seksualnego. a chodziło o stowarzyszenie................ to Wojtuś - pozdrawiam Co Oni tam mają , że wyrywali mi dokumenty z ręki ............. że nie mogłam rozmawiać z Krakowem, Ja nawet nie wiem o co im chodziło - kwestie finansowe to bardzo drażliwy temat. Musiałam się wypisać - szkoda byli tam też fajni ludzie administrator - to tylko d...z kropeczkami :)

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Iwona

Przeglądając ostatnie Wasze wpisy zamieszczone na tym forum, zauważyłam, że Waszym zdaniem powodem zwolnień w Exalo Drilling są wynagrodzenia. Jak w tym momencie wygląda system premiowy? Wypowiecie się dokładnie na ten temat? Jakie pozytywne strony tego pracodawcy moglibyście wymienić, które mogłyby przemawiać za zatrudnieniem u niego?

Pamiętliwy
@Iwona

Trollu Adriana .... "prawdziwa" Iwona była przez serwis oznaczona jako przedstawiciel tegoż serwisu

oddźwierny
@Iwona

jaki system premiowy?! Od kolegów z texalo wiem, że premii brak. Dodatek za delegacje tzw. terenowy pożerany przez podatki i ZUSy za hotele i wyżywienie. TAM już nawet SPRZĄTACZKA nie chce pracować!!!

zbych
@Iwona

Jakie pozytywy. Nie ma już żadnych, dla niektórych zostało już tylko zasiedzenie. Nie licząc kierowników oczywiście. Zabierali od początku: barbórka ( 1/12 pensji co miesiąc plus 1 dodatkowa pensja przed świetami) premia z zysku (extra pensja w styczniu) potem zabrali bony na święta (po 1 tys zł na Wielkanoc i wigilie) następnie wzięli się za system premiowy (na początku na ręke miało się ok 105 110% tego co stawka brutto) a na sam koniec (usunięte przez administratora) nawet system pracy 14/14 dni. Nawet jakość odzieży roboczej i butów spadła na pysk. Za to lista obowiązków i wymagań nieustannie rośnie

@Iwona

Nie wynagrodzenia a hu... atmosfera

wiertarka udarowa
@zbych

W-wa i krak dorwały się do władzy i "wielkie pany" ale niedbałe o nic wszelkie śmiecie (tu pracowników) mają za nic!

zza drzwi
@oddźwierny

uporczywe nękanie

Iwona

@wiertarka udarowa, jeśli pracujesz w Exalo Drilling to proszę Cię, abyś rozwinął swoją wypowiedź. Czy potwierdzasz opinie pozostałych użytkowników? Jak oceniasz warunki zatrudnienia w tej firmie? Powiedzcie czy w Exalo Drilling można liczyć na benefity pozapłacowe? Informacje, które zamieszczacie będą pomocne dla osób, które planują aplikować do tej firmy.

Ferson
@Iwona

Pomimo wielu krytycznych opini o Exalo Drilling ja jednak zachęcam do aplikowania do firmy. Jeśli chodzi o pracę "w terenie" - praca 12/12 po 12 (6 nocek 6 dniowek wszystko po 12 h) a potem wielką szychta w domu trwająca 12 dni - wielka zaleta. Firma zapewnia hotel i wyżywienie - zależy gdzie trafisz ale warunki socjalne raczej dobre. Jak jesteś ambitny to awansujesz a co za tym idzie dostaniesz więcej kasy. Zarobki na starcie pomocnik otworowy 2650 + 3% za każdy dzień w pracy jak urządzenie pracuje + dni świąteczne ( około 150) + jakieś 100 za pracę w nocy. Generalnie ile masz podstawy brutto tyle netto na wypłatę. Jak się starasz i chcesz to możesz awansować na pomocnika wiezowego później na dolowego aż będziesz wiertaczem. Jak Jeszce znasz język w stopniu komunikatywnym masz szansę na wyjazd na kontrakt.

Nosref
@Ferson

Dość optymistycznie ujęte. A prawda jest zgoła inna. Wielka szychta w domu 12 dni, ale przy takim naporze roboty będzie zdarzać się, że zadzwoni ktoś z HR i nieuprzejmie wymusi pozostanie w pracy na tydzień dłużej. Hotel i wyżywienie - tutaj po najmniejszej ilości oporu, bowiem hotele często są obskurne, najtańsze, a wyżywienie pozostaje wiele do życzenia. Hotelowi właściciele zazwyczaj część sumy przeznaczonej na wyżywienie pracownika biorą dla siebie, a za grosze kupują minimum żarcia najgorszej jakości, co nie pokrywa nawet zapotrzebowania kalorycznego pracownika. Firma to ma w (usunięte przez administratora) nikt tego nie weryfikuje. Ambicje i awans - o to trudno, zwłaszcza, że nie masz przypisanego dla siebie urządzenia i ciągle rzucają z wiertni na wiertnię, kierownicy się zmieniają, każdy ma cię gdzieś, nikt się nie zainteresuje. Wyjazdy na kontrakt tylko dla elektryków, mechaników i wiertaczy, ew dołowych, bo reszta pracowników jest brana z tubylców. Poza tym, na kontrakty jeździ już tylko stara gwardia i (usunięte przez administratora) nikt nie da sobie odebrać takiej możliwości zarobkowania. Uciekajcie z tej firmy, bo szkoda życia i czasu, to jest przechowalnia.

japier
@Ferson

Takiej propagandy to od czasów hitlerowskich nie było

Benefit

Słabe

dobre czy złe
@Iwona

@Iwona księgowa czy kadrowa, a może KTOŚ gdy zapukasz do moich drzwi - otworze gdy ukłonisz się, dasz laurkę i powiesz wierszyk - dam dyszkę gdy mówisz do mnie i trzęsie Ci się głos - ja też się boję. nie buduj scenariuszy ze mną, bo zanim "to" zrobisz ja już WIEM gdy wylewasz na mnie swoją całą złość (gdzieś) - też to widz już mnie nie będzie i zawsze z Wami będę niech prowadzą WAS - DOBRE ANIOŁY

Iwona wyp...

Iwona

@apud, wpisy pozostawione na tym forum powinny być pozbawione agresji i słów obraźliwych i niecenzuralnych. Muszą przestrzegać regulaminu. Zachęcam Cię do zapoznania się z jego treścią https://www.gowork.pl/regulamin Z tego również miejsca, proszę Cię o przedstawienie własnej merytorycznej opinii o Exalo Drilling S.A. jako pracodawcy.

wiert rupiosz
@Iwona

A czy wiersz opowiadający o dziejach nafty i exalo z humorem można zamieścić?

pytom
@wiert rupiosz

MOŻNA?

Wciąż nieprzekonany

I jakimś trafem 24 czerwca w niedzielne popołudnie moderatorzy gowork siedzą nagle w pracy, podczas gdy na przestrzeni lat trwania tego wątku posty łamiące regulamin przez weekend tradycyjnie , z powodu weekendowej nieobecności moderatorów posty wisiały..... Dlaczego też nagle gowork postanowił nie umieszczać koło nickname moderatora graficznego oznaczenia potwierdzającego jego pracę dla tegoż serwisu? Chociażby po to aby nie można było snuć domysłów o podszywaniu się...

obserwator

Ferux czyli czpo.Andrzejka. Łatanie luk w psychice schiza. Godz.14.43.tęskonota za moimi postami. Godz.14.44 totalna i ordynarna negacja postów.

Chcesz lajka baranie ?

N/n
@Ferux

Nie baranie tylko "wełniana istoto"

Iwona

@Ferux @Tom, to forum służy do swobodnego zamieszczania opinii na temat Exalo Drilling jako pracodawcy. Każdy ma prawo na nim wyrazić swoje zdanie. Wasze wpisy w żaden sposób nie są merytorycznym źródłem informacji o tym pracodawcy dla innych użytkowników. W związku z tym proszę Was o przedstawienie Waszych uwag i spostrzeżeń wynikających z zatrudnienia w tym miejscu.

@Iwona

Nasze wpisy sa odpowiedziami na wpisy specjalisty od polzlaczy Jurka obserwatora ale masz racje Iwonka konczymy juz te zabawe bo Jurek byl jest i bedzie kretynem i to sie nuz nie zmieni.

Chetny
@Ferux

Amen

DeepDriller

Cześć ile można dostać na umowie jako specjalista serwisu lub operator w ZG? Ludzie się stamtąd zwalniają czy takie zapotrzebowanie jest, że szukają?

qwerty
@DeepDriller

jako operator dostałem propozycję przeprowadzki do zielonej gory, praca poniedzialek - piatek i jak trzeba to wyjazdy. Pensja 2500 brutto! nic tylko brac... wiec nie dziw sie ze sie zwalniaja

Chetny
@qwerty

To ilu jest chętnych na 1 miejsce? Chyba nie będę próbował podejscia.

Jean

Znam prywatnie Prezesa Stasia N.- super gość. Wielu wyciągnął z życiowego bagna dając im pracę ale szkoda że nie potrafią tego docenić. Dyziu to do Ciebie.

Rodak

Srata tata!

Dyziu

Nie przeginaj.

nie warszawiak a... k...k
@Jean

Dokładnie pamiętam. Zwolnił gościa motorowego i ten po 2 latach tułaczki wygrał w totka (6 z 49 w dużego lotka). Wypchnął go Stasiu z bagna!!!

apud
@Jean

gadasz tak bo siedzisz w d...e u prezesa, tylko ci buty wystają

@Jean

A ja znałem wielu z tych 1000 osób które zwolnił.Teraz wiem czemu preferował zezowate, nie trudno takim spojrzeć prosto w oczy:)

heheh

Opinia o zakładzie 2tys na réke praca po całej pl.mechanik elektryk buda nieroby, stołowi (usunięte przez administratora) z dołowym.Kier. ma wszystko daleko, serwisy robota po 3 dni, preferowani z zg bo z daleka sie nie opłaca ludziom jezdzić, na bazie z zg udawanie roboty, brak nowych czéści w biurze sami specjalisci jeden najważniejszy pozdr, zero pojecia godziny tylko liczy I morde drze bo mu sié zdaje ze tata załatwił to wielki szpec w teren nie jezdzi bo grozi to katastrofą.

były

Pan s.n prezes sam zarabia po 40 tys.zł I super gość reszta (usunięte przez administratora) za 2 tyś. Powinno to upaŝć wreŝcie zwolnić kier specjalistów ŝmiesznych z zg. Tylko prywatyzacja bo to ruina nie zakład.

Iwona

Proszę Was o to, abyście pamiętali o tym, że to forum służy wyłącznie merytorycznej dyskusji o Exalo Drilling jako pracodawcy. Posty dotyczące osób zatrudnionych w tej firmie nie są przedmiotem tego wątku. Ważne, aby forum na którym jesteście aktywni było rzetelnym źródłem informacji o tym pracodawcy dla osób, które planują rozpoczęcie współpracy z nim.

złomiarz bez wózka
@Iwona

Zwalniają się pracownicy i zakład zwalnia, więc kto tu chce pracować!Nie ma praktycznie ofert pracy! Księgowy kadrowy czy analityk... i tyle

obserwator

Moi bracia prostaczkowie tj.Tom i Ferux nareszcie chyba zrozumieli swoją mizerię intelektualną.Pisali tylko po to aby mnie stłamsić, zmiażdżyć za pomocą inwektyw.Prawda kłuje.Oni w miejscu pracy odnoszą się podobnie ,pogardliwie wyszczekując polecenia do innych pracowników.Na Massie rządzi(ła( sitwa. PS.Co to jest półzłącze elektryczne?Zapytajcie początkującego elektryka lub Makoszczaka.Cha , cha....

Krk
@obserwator

Tom napisał kiedyś, że na studiach się nie uczył o połzłączach. Na jakich studiach spytam? Kierunek, lata?

@Krk

Tom jest nafciarzem i być może nie spotkał się z tym pojęciem , stąd jego niewiedza.Lecz stroi się w piórka eksperta zamiast przed wyrażeniem opinii na forum zasięgnąć rady |chociaż| elektryka\ żółtodzioba.Jaki kierunek studiów ukończył ?, nie wiem.Może kierunek płotowo_ grilowy?

obserwator

Makoszczak jako zaopatrzeniowiec/pechowiec. Na MASSA dotarły półzłącza 63A w ilości kilku sztuk.Po pewnym czasie została wymieniona jedna sztuka w rozdzielni.Lecz długo nie funkcjonowała, dosłownie zespawała się z wtyczką.Ponowna i następna wymiana dawały podobny skutek , gniazdo i wtyczka po okresie kilkutygodniowym spajały się w łuku elektrycznym.Nie można odłączyć kabla zasilającego od tablicy rozdzielni.Echo dotarło w końcu do Makoszczaka. Poirytowany dzwoni i półintelygentnie pyta o przyczynę CO WY TAM ROBICIE Z TYMI PÓŁZŁĄCZAMI? Kolega elektryk cierpliwie tłumaczy,że partia nowych półzłączy 63A jest wadliwa i stąd następuje spajanie.W końcu nie wytrzymuje kierowniczej tępoty na argumenty i odpala ZUPĘ GOTUJEMY CODZIENNIE na tym kablu.

@obserwator

Jest jurek ogorek wciaz zywy i wspanialy a juz myslalem ze cie ch....j trafil imbecylu :)

Tom
@obserwator

Jurek, weź no mi wytłumacz co to jest półzłącze, bo mnie na studiach nie uczyli o tym. Czy to coś dla ćwierć inteligentów? @ Ferrux - chyba trza już rydwanowi dac spokój, wątki mu się kończą. Jak nie będzie miał oponentów to moze w końcu sie zamknie. Pozdr

@Tom

Masz racje Tom powoli zabawa na forum z tym paranoikiem stala sie nudna. Musze tylko sie nastawic ze tu wiecej nie wchodze bo jak widzialem wpisy jurka to nie moglem sie powstrzymac od odpowiedzi.

Czy ktoś z tu obecnych orientuje się może co do podwyżek

Wielki słownik ortograficzny

podwyżka 1. «podniesienie wysokości pensji; też: suma, o jaką została podniesiona pensja» 2. «podniesienie ceny lub kosztu czegoś»

Równe traktowanie w wynagradzaniu stanowi jedną z podstawowych zasad prawa pracy – przypomina Agnieszka Fedor, adwokat, partner, Wierciński, Kwieciński, Baehr sp.k. – Kodeks pracy mówi wprost, że pracownicy mają prawo do jednakowego wynagrodzenia za jednakową pracę lub za pracę o jednakowej wartości (art. 18(3c) § 1 KP). Praca jednakowa to praca na tym samym stanowisku, z takim samym zakresem obowiązków, natomiast prace o jednakowej wartości to prace, których wykonywanie wymaga od pracowników porównywalnych kwalifikacji zawodowych oraz porównywalnej odpowiedzialności i wysiłku Równe traktowanie w wynagradzaniu stanowi jedną z podstawowych zasad prawa pracy – przypomina Agnieszka Fedor, adwokat, partner, Wierciński, Kwieciński, Baehr sp.k. – Kodeks pracy mówi wprost, że pracownicy mają prawo do jednakowego wynagrodzenia za jednakową pracę lub za pracę o jednakowej wartości (art. 18(3c) § 1 KP). Praca jednakowa to praca na tym samym stanowisku, z takim samym zakresem obowiązków, natomiast prace o jednakowej wartości to prace, których wykonywanie wymaga od pracowników porównywalnych kwalifikacji zawodowych oraz porównywalnej odpowiedzialności i wysiłku

Zostaw merytoryczną opinię o Exalo Drilling S.A. - Piła

• Jak się pracuje w Exalo Drilling S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exalo Drilling S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exalo Drilling S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exalo Drilling S.A.?

Kandydaci do pracy w Exalo Drilling S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exalo Drilling S.A.