Opinie o Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k. w Warszawa

Kancelaria Prawnicza świadczy obsługę prawną w szerokim zakresie oraz specjalizuje się także w

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k. w Warszawa

Amanda

Strata czasu!

Prośba o kontakt
@Amanda

Droga Amando, przykro nam, że odniosłaś takie wrażenie. Chcielibyśmy bliżej poznać sytuację, która spowodowała wystawienie tak nieprzychylnej opinii. Jeżeli jest coś, co moglibyśmy w tej sprawie wyjaśnić, prosimy o kontakt pod adresem kancelaria@panfil.pl Z poważaniem, Obsługa Klienta Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób obszerny o firmie Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

konsument

JESTEŚCIE OSZUSTAMI

ola

a jakiesą zarobki w windykacji? jak wygląda tam praca?

Prośba o kontakt
@ola

Pani Olu, Zapraszamy do kontaktu pod adresem kariera@panfil.pl Chętnie udzielimy Pani wszelkich informacji dotyczących zarówno samego stanowiska, jak i kultury organizacyjnej w Kancelarii. Z poważaniem, Zespół HR Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

Iza

Zastanawiam się dlaczego są na forum tak skrajnie różne opinie? Może za dobrze działają i wiadomo w tej branży o "Życzliwych" nie trzeba zabiegać!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. postępowania polubownego wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
B

Najgorsze miejsce pracy, wredni ludzie i niekompetentna kadra kierownicza... żenada

Prośba o przybliżenie sytuacji
@B

Drogi/a B, przykro nam, że odniosłeś/aś takie wrażenie. Chcielibyśmy bliżej poznać sytuację, która spowodowała wystawienie tak nieprzychylnej opinii. Jeżeli jest coś, co moglibyśmy w tej sprawie wyjaśnić, prosimy o kontakt pod adresem kancelaria@panfil.pl Z poważaniem, Obsługa Klienta Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

Ogolnie na nie

Pracowałam 3 lata, atmosfera, lokalizacja i godziny pracy na plus, Zarobki i organizacja pracy na minus, Administracja to jeden wielki syf

ULCIA

ja nie jestem pracownikiem, a pozwanym , aczkolwiek za spadek po ojcu ( dług wobec banku) , czyli nie zawiniłem . Jednak kontakt z tą kancelarią jest żaden . Pisałem pisma , odpowiedź była taka ,że mam telefonować , ale telefonów nie odbierają . Chore zachowują się tak,jakby im w ogóle nie zależało ,żebym dług spłacił i sprawę zakończył. Zarozumiali i wredni

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp.
@ULCIA

Dzień dobry, dziękujemy za informację. Prosimy o kontakt na adres mailowy: kancelaria@panfil.pl. W wiadomości mailowej prosimy o zawarcie numeru sprawy oraz danych kontaktowych. Po otrzymaniu maila, niezwłocznie skierujemy sprawę do właściwego konsultanta, który skontaktuje się w celu wyjaśnienia sytuacji. Z poważaniem, obsługa klienta, Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

Nie polecam pracy w dziale windykacji, ciągły stres, wykorzystywanie pracowników, duża odpowiedzialność oraz ogrom pracy spadający na jednego pracownika. Pensje niskie, poziom premii żenujący i nieadekwatny do ilości wykonywanej pracy. O socjalu można zapomnieć, pracownika się nie docenia. Jeśli nie Ty to kotś przyjdzie na Twoje miejsce i dlatego rotacja jest tak duża. Odradzam, szkoda nerwów.

Mercelina
@były pracownik

W jakim sensie duża odpowiedzialnosc? Moge więcej informacji na ten temat? Zostałam zaproszona na rozmowe i mam mnóstwo obaw po tych opiniach.

Były (ale nie sfrustrowany) pracownik
@Mercelina

Nie przesadzałbym z tą odpowiedzialnością.... Pracy jest tyle co wszędzie, a jak ktoś się zaangażuje to są i premie, także opinie zależą raczej od indywidualnych predyspozycji i chęci do pracy. Praca jest ok, można się bardzo dużo nauczyć a atmosfera moim zdaniem jest raczej przyjazna niż toksyczna. Pewnie zależy kto czego oczekuje od pracy i jakie ma porównanie z innych firm. Jak ktoś nie oczekuje ciągłego "głaskania po główce" to się odnajdzie.

@Były (ale nie sfrustrowany) pracownik

Nikt po głowie mnie nie głaskał, byłam jednym z lepszych pracowników i nie zrezygnowalam po okresie próbnym mimo tego,że spychologia tam sięga zenitu. Fakt dużo się nauczylam, przyznaje. Oprócz tego lokalizacja firmy jest plusem.

Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami - praca na 2-3 lata maksimum ze względu na brak możliwości rozwoju i marne zarobki. Praca na akord, duża presja i toksyczna atmosfera pomiędzy pracownikami.

A były

Przemyslcie dwa razy zanim tam pojdziecie. Juz bardziej opłaca się iść do call center to samo będziecie robić a kasa lepsza :)

POKRZYWDZONY

Pracowałem w kancelarii trzy miesiące i po tym czasie nie zdecydowałem się przedłużyć umowy. Kierownik obiecuje podwyżkę po okresie próbnym ale jak przychodzi co do czego to nie ma nic do zaoferowania. Sama praca polega na wykorzystaniu człowieka do granic możliwości. NIE POLECAM.

Ele

Potwierdzam, pracowałam 3 lata, i jedynie tylko doświadczenie do CV przydało się. Praca dobra na jakiś czas, a w miedzy czasie szukasz innej lepszej roboty. Pensja niższa o ok 30 % niż u konkurencji na rynku.

ZeWsi

Na święta w tym roku nie dali ani 1 zł. Wcześniej dawali chociaż 200zł w formie bonów. To pracownik w biedronce ma lepszy social pracowniczy niż tu. Z resztą widać to, z roku na rok coraz więcej pracowników ucieka z tego syfu. Nawet pracownicy, którzy pracują kilka lat. Nic się nie zmienia na lepsze w tej kancelarii, no dobra wynagrodzenie zaczęli przelewać w terminie (wcześniej tak 2-4 dni po) Szukam innej pracy bo juz szkoda nerwów na pracę u Panila i Partnerów.

Artur

Miałem do czynienia z tą kancelarią, potwierdzam raczej nieprzychylne opinie. Zmieniłem kancelarię na MgLex http://www.mglex.pl/ i jestem zadowolony z tej decyzji.

abc

Wszyscy uciekają z tej kancelarii po kilku miesiącach pracy bo to najgorszy syf za śmieszne pieniadze, lepiej zarobisz w sklepie spożywczym niż tam, do tego chamstwo na każdym kroku... Szkoda czasu i nerwów...

as

Zatrudnia. Polecam popatrzeć na gumtree :)

Mam was w 4 literach

Pracowałem w tej firmie jakiś czas. Zdecydowanie odradzam. Daję maksymalnie 2-3 lata i znikają z rynku. P.S. Kto mądrzejszy ucieka z tej Kancelarii i radzi sobie świetnie poza. Pozdrawiam

kama

najlepiej wykasować kom i opinie to syf a nie firma

sheenaelle

Czy ktoś się orientuje, jakie stawki proponują aplikantom?

Była

Mam dokładnie to samo wrażenie nie wiem na którym ty piętrze byłeś ale u nas na dole to działy się straszne rzeczy

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k.
1.6/5 Na podstawie 251 ocen.

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k.