Opinie o Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k. w Warszawa

Kancelaria Prawnicza świadczy obsługę prawną w szerokim zakresie oraz specjalizuje się także w

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k. w Warszawa

Jacek

Pan panfil coś Ala mafioso Ala burak straszy i nie pomaga ludziom którzy chcą się dogadać patologia z pgr

Jaka umowa obowiązuje w Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k. podczas okresu próbnego?

Zazwyczaj umowa próbna to umowa o pracę na okres 3 miesięcy. Wyjątek stanowi zlecenie, dotyczy głównie studentów.

Xg

Dostajesz umowę na 3 miesiące i odnawiasz ja bez konca...wiem,bo tu pracowalem. Obiecują Ci stale zmiany i podwyzki, nie daj się oszukac.

@Xg

Dziękujemy za zabranie głosu w dyskusji. Kwestia przedłużenia współpracy po okresie próbnym ustalana jest indywidualnie z każdym pracownikiem i zależna jest od jego wiedzy, kompetencji i doświadczenia. Kolejne umowy zawierane są zgodnie z obowiązującymi przepisami. Jeśli masz dodatkowe pytania bądź wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem hr@panfil.pl. Pozdrawiamy, Zespół HR Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

Znudzony

Myślałem , że w tej firmie potrzebują ludzi z wiedzą i praktyką w należnościach. Cały czas ogłoszenia , że szukają pracowników a tak naprawdę do dział HR chyba musi wykazać się jakimś poziomem przeprowadzonych rozmów. Zazwyczaj nie wypowiadam się o rozmowach kwalifikacyjnych ale ta na której byłem to dno, zero konkretów, pytania za przeproszeniem z D..y. Strata czasu umawiać się z nimi na rozmowy, ten czas można poświęcić dla rodziny lub w inny bardziej produktywny sposób

@Znudzony

Dziękujemy za opinię. Każdą opinię traktujemy jako bardzo cenną informację zwrotną. Będziemy wdzięczni za przesłanie szczegółowych informacji o tym, co wpłynęło na Pana negatywną opinie na adres hr@panfil.pl. Pozdrawiamy, Zespół HR Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

filemon

A może jednak nie spełniamy oczekiwań firmy i dlatego pracownicy od razu nie wiązali rozmowy z zatrudnieniem?

Znudzony
@filemon

Rozumie , że koniec roku i HR musi się wykazać, ale szacunek dla czasu innej osoby powinien być prawda?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. postępowania polubownego wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ExPracownik

Praca tutaj to żenada, żadnych podwyżek, żadnych premii A człowiek pracuje jak oszalały. (usunięte przez administratora) brud, niekompetentni koordynatorzy, ukrywanie przez firmę wszelkich negatywnych sytuacji. Wigilia w tej firmie to jedna wielka szopka,patrzą na Ciebie z wyższością, nie odpowiadają część A niby wszyscy kulturalni są.

Pracaapanfill

Nie polecam, marne wynagrodzenie i zasada niewolnik pracownikiem. Toaleta oraz kuchnia odliczana od czasu pracy. (wejście na kartę, toaleta poza biurem), pomimo tego 20 minutowa przerwa. Większość posiłków należy jeść przy biurku, czasami te 20 min, nie wystarczy nawet na toaletę w ciągu dnia i herbatę. W związku z czym niedogodziny powstałe z korzystania z toalety należy odrabiać. Nadgodziny zaś w magiczny sposób się zerują , nie jest się nawet informowanym.

Czesław
@Pracaapanfill

Jakiego stanowiska pracy dotyczy Twoja opinia? Ciekawi mnie to, gdyż zastanawia mnie, czy praca w Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy będzie dobrym miejscem pracy dla studentów, którzy studiują prawo? Kancelaria daje możliwości nabycia praktycznych umiejętności, które mogą przydać się w przyszłości? Proszę o odpowiedź.

X
@Czesław

Wszystkiego można nauczyć się na spokojnie w ciągu tygodnia. Praca tam to zupełna strata czasu, natomiast studenci są do granic możliwości wykorzystywani przez starych wyjadaczy.

Pracownik2
@Czesław

Na stanowisku prawnika. Czegoś się bez wątpienia nauczysz, głównie jak przetrwać w korpo-dzungli. Jednak nie jest to praca gdzie nauczysz się dużo merytorycznych kwestii. Dobra na 3 miesiące. Później uciekaj bo szkoda Twojego czasu.

@Pracaapanfill

Dziękujemy za Twoją opinię. Kwestia wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z każdym pracownikiem i zależna jest od posiadanych przez niego kompetencji, wiedzy i doświadczenia. Nadgodziny i czas pracy rejestrowane są i rozliczane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Jeśli masz dodatkowe pytania bądź wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem hr@panfil.pl. Pozdrawiamy, Zespół HR Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

ByłyPracuś
@Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

Od kompetencji? Wiedzy?? I doświadczenia? To chyba jakiś żart! Nic takiego nie ma ma miejsca. Po pracy przez kilka lat w jednym działów moje wynagrodzenie było niewiele wyższe od nowych pracowników. Po rozmowie z kierownikiem w sprawie podwyżki usłyszałam, że ani moja wiedza ani staż pracy nic nie pomogą i podwyżki nie otrzymam. Pozostało tylko odejść z tego chorego miejsca.

@ByłyPracuś

Dziękujemy za Twoją opinię. Będziemy wdzięczni za przesłanie dodatkowych informacji, które wpłynęły na taką ocenę na adres hr@panfil.pl. Pozdrawiamy, Zespół HR Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

ByłyPracownik
@ByłyPracuś

Dokładnie to samo usłyszałem w mojej sprawie. Podwyżki, którą mi obiecywano od miesięcy nie otrzymałem, bo "jednak trzeba było się bardziej wykazać" (mimo stawania niemal na rzęsach, aby wszystko było zrobione z należytą starannością). Tak więc mogłem w dalszym ciągu pracować za grosze (usunięte przez administratora) albo znaleźć coś innego. I nagle w nowym miejscu pracy zaczynasz rozumieć, że to nie z tobą było coś nie tak, że niskie zarobki to niewielki problem w panfil. O wiele gorsza była chora atmosfera,(usunięte przez administratora). Na pewno miejsce jest niezapomniane, ale niestety nie wiążą się z tym miłe wspomnienia. Radzę zastanowić się dwa razy zanim podejmie się pracę w tym miejscu

Barbi

Pracuja dla bankow. Za lekkie przeciagniecie karty od razu ponad 4 tys. dla Pana Mecenasa za upomnienie , sad nie w warszawie tylko na prowincji i z 700 zl szybko robi dla siebie i Banku ponad 60 tys.!!!!! Znacie ksiazke zbrodnia i Kara? To tu talke Same lichwiarstwo!!!!!!

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Toaleta odliczana od czasu pracy. Duzo balaganu i marne pieniadze. Najwyzsza kadra zarzadzajaca nie okazuje pracownikom zadnego szacunku. Ciesze sie ze juz mnie tam nie ma ????

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

Dziękujemy za komentarz. Kwestia wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z każdym pracownikiem i zależna jest od posiadanych przez niego kompetencji, wiedzy i doświadczenia. Czas pracy jest rejestrowany i rozliczany zgodnie z obowiązującymi przepisami. W pozostałych poruszonych kwestiach będziemy wdzięczni za przesłanie szczegółowych informacji na adres hr@panfil.pl. W tym momencie mamy zbyt mało danych, żeby odnieść się do tematu. Pozdrawiamy, Zespół HR Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

NAJgorszy pracodawca roku taki tytuł ta kancelaria powinna otrzymywać co roku. Ludzie zwłaszcza w egzekucji sa wyniosli zachowują sie jakby byli conajmniej na stanowisku dyrekcji moze tak odreagowują frustracje związana z duża ilością pracy a niska płaca bo to jedyne wytłumaczenie nie polecam ja bardzo żałuje Ze tam pracowałam zmarnowałam czas i nerwy

Ryszard

Piszesz o niskich płacach, jednak w wątku pojawiały się informacje, że kancelaria oferuje pakiet świadczeń dodatkowych. Mnie natomiast interesuje możliwość zdobycia wiedzy prawniczej oraz zagadnień związanych z prawem. Czy kancelaria daje takie możliwości pracownikom, którzy chcą się rozwijać?

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

Przykro nam, że masz taką negatywną opinię. W Kancelarii wynagrodzenia są ustalane indywidualnie i zależą są od posiadanych kompetencji, wiedzy i doświadczenia pracownika. Będziemy wdzięczni za przesłanie szczegółowych informacji o tym, co wpłynęło na Twoją opinię na adres hr@panfil.pl. Pozdrawiamy, Dział HR Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

@Ryszard

Panie Ryszardzie, w Kancelarii pracują doświadczeni specjaliści w obsłudze prawnej, pod okiem których można zdobyć bezcenną wiedzę i doświadczenie. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdzie Pan na naszej stronie https://www.panfil.pl/podstrona/oferty-pracy. Zachęcamy do aplikowania! Jeśli ma Pan dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu pod adresem hr@panfil.pl. Pozdrawiamy, Zespół HR Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

Ludzie nie marnujcie czasu w tej kancelarii na przeczekanie lepiej isc do pracy w biedronce tam dostaniecie nawet wieksza kasę. szkoda waszych nerwow koordynatorzy i menager maja zadarty nos sa po prostu straszni niejeden jeśli jeszcze nie był to bedzie posadzony o (usunięte przez administratora) Malo pomocni jedyna odp to nie mam czasu ..spiskowanie gadanie na siebie donoszenie to was tam czeka a i kto donosi zostaje koordynatorem jak was interesuje to jak zostac tam koordynatorem bo wiedza ich jest marna ...

Anonimka J

Zupełnie nie rozumiem czym kierowały się osoby wystawiające tak skrajnie negatywne opinie, bo chyba nie doświadczeniem pracy w tej firmie.(usunięte przez administratora) Czytniki kart - rzeczywiście są. Toaleta poza kancelarią - rzeczywiście jest. Ta kwestia nie jest akurat "widzimisię" Szefostwa, tylko Administracji budynku, więc pretensje kierowane są pod niewłaściwym adresem :) Pracowałam dobre kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona - atmosfera w całej kancelarii bardzo przyjazna. Oczywiście są, jak to w każdej firmie, zgrzyty i nieporozumienia ale to już kwestie niezgodności charakteru pomiędzy pojedynczymi osobami. Fakt, płace mogłyby by być większe, jednak kiedy pracownik się stara i nie spoczywa na laurach po próbnych 3 miesiącach to jest odpowiednio doceniony. To tyle z mojej strony:)

@Anonimka J

Dziękujemy, że podzieliłaś się swoją opinią na forum. Każda jest dla nas bardzo ważna. Cieszymy się, że pozytywnie postrzegasz naszą organizację. Pozdrawiamy, Dział HR Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

Ona

Jaką macie opinię o koordynatorach/szefach działów? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Lolek
@Ona

Raczej dobra, Musza być ogarnięci bo sa zdani sami na siebie i to oni trzymaja ta firme w kupie. Kazdy na jakies odchyły ale i plusy tez, nie jest sztywno

Praca
@Ona

Zależy z którego działu, niektórzy rzeczywiście maja ogromną wiedzę, ale niektórzy mam wrażenie, że są tam po to, aby tylko być, a napewno nie po to, aby pomagać, bo ani wiedzy nie posiadają ani chęci do pracy. Niejednokrotnie bywa, że zwykły pracownik posiada dużo większą wiedzę i doświadczenie niż Jego koordynator, no ale coz..

Ciekawy
@Praca

W którym dziale koordynatorzy nie grzeszą wiedzą?

paulelek
@Ciekawy

archiwum i administracja

@Ona

Dział Egzekucji/Operacyjny? Jakie opinię w tym zakresie?

@Kandydat

Jak wyżej, tez wysługują się swoimi pracownikami, maja braki w wiedzy merytorycznej , spychologia przede wzystskim a sukcesy dla siebie... sadowka to dopiero cyrk i dezorganizacja a nosy najwyzej zadarte

Student

O jakich brakach w wiedzy merytorycznej Pan/Pani mówi ? Aplikowałem do działu egzekucji?

@Ona

Dziękujemy za zabranie głosu w dyskusji. Każdą opinię traktujemy jako bardzo cenną informację zwrotną. Będziemy wdzięczni za przesłanie szczegółowych informacji o tym, co wpłynęło na Państwa negatywne opinie na adres hr@panfil.pl. Pozdrawiamy, Dział HR Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

Rozważam złożenie cv do egzekucji, czy podzieli się ktoś opinia na temat zespołu? Jak wygląda struktura wiekowa?

Fajny i pomocny zespół. Możesz dalej się uczyć i zwiększać doświadczenie.

Byłypracownik

Chyba HR nie ma co robić i pisze te pozytywne komentarze...

Realista

Nie polecam. Radzę poczekać i poszukać czegoś lepszego na rynku.

menadżer w tym dziale to porażka, jakiś znajomek "królika", 0 kompetencji i kultury

@Realista

Dziękujemy za opinię. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna, ta niestety jest zbyt ogólna, aby się do niej odnieść. Będziemy wdzięczni za przesłanie dodatkowych informacji, które wpłynęły na taką ocenę na adres hr@panfil.pl. Pozdrawiamy. Zespół HR Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

@były pracownik

Szanujemy Twój głos w dyskusji. Jesteśmy ciekawi z czego wynika ta opinia. Będziemy wdzięczni za przesłanie dodatkowych informacji na adres hr@panfil.pl. Pozdrawiamy, Zespół HR Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

Klimat w tej firmie to porażka. Mój "menadżer" miał wyraźny problem z elementarną kulturą osobistą i mimo zgłoszeń do działu HR, podnosił na nas głos i słownie poniżał...i to w kancelarii prawnej. Ilość pracy jak na dwa etaty, zarobki jak na pół etatu, nikt nic nie wie, duża rotacja, na podwyżki i premie nie ma co liczyć. Straciłam tylko czas i nerwy w tej firmie.

@były pracownik

Przykro nam, że masz taką negatywną opinię. W Kancelarii obowiązują procedury przyznawania podwyżek oraz premii, które zawierają szczegółowe wytyczne warunkujące ich uzyskanie. Wynagrodzenia natomiast, są ustalane indywidualnie i zależą są od posiadanych kompetencji, wiedzy i doświadczenia pracownika. Jeśli chciałabyś podzielić się szczegółowymi informacjami zapraszamy do kontaktu pod adresem hr@panfil.pl. Pozdrawiamy, Zespół HR Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

Dzwonią do mnie z kancelarii. Nie wiedziałem oddzwaniam. Proszę w celu weryfikacji podać PESEL. Podaje(już tego błędu nie zrobię) Tłumacze Pani, moja sprawe(nie ważne jaka) Że nie zapłacę,za dużo by opowiadać. ????A Pani Tu cytat"Skoro ktoś użył Pańskiego Peselu to musi to być osoba Panu bliska"Ja nie mam nawet matury a kur.... Takiej (usunięte przez administratora) ej odp. Bym nie urzyl. Kto nie zajazyl niech raz jeszcze przeczyta. Pozdrawiam kancelarie. 0ro profesjonalizmu, zrozumienia,0ro Ludzkiego podejścia.

Agata

Mimo wszystko namawiam Cię do tego, żebyś wypowiadając się na forum zachowywał całkowity spokój. Mam jednak nadzieję, że ostatecznie uda Ci się wyjaśnić zaistniałą sytuację. A powiedz - pierwszy raz korzystałeś z usług Kancelarii Prawniczej Maciej Panfil i Partnerzy? Pamiętaj, iż zawsze śmiało możesz dzielić się z nami swoimi uwagami.

Kancelaria Panfil

Szanowny Panie, każda opinia dotycząca współpracy z naszą Kancelarią jest dla nas niezwykle istotna. Z tego względu, w przypadku jakichkolwiek uwag i spostrzeżeń, zachęcamy do kontaktu drogą mailową na adres reklamacja@panfil.pl bądź poprzez naszą dedykowaną infolinię, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00 pod numerem +48 (22) 489 34 38. Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i wspólnie ustalimy satysfakcjonujące dla obu stron rozwiązania. Zespół Obsługi Reklamacji Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

KL

Dno i wodorosty

Kancelaria Panfil

Zgodnie z posiadaną wiedzą, nieakceptowane formy zachowań nie występują w naszej organizacji. Wszelkie uwagi ich dotyczące, kierować należy do działu Kadr i HR, dysponującego odpowiednimi narzędziami, aby badać, eliminować i zapobiegać tego rodzaju zjawiskom. Zespół HR Kancelaria Maciej Panfil i Partnerzy sp.k.

@Kancelaria Panfil

Tia :) "Szczerość w naszym klubie to norma."

Nie ten post

Panfil paszkwil

Zdecydowanie unikajcie tego miejsca. Nie polecam. Zarobki to jakiś żart i kpina! W XXI wieku, w stolicy zarabiać poniżej 2000zl netto na pełen etat. Życzę tej "firmie" żeby zbankrutowała, przestała istnieć. A właściciele żeby wtedy pracowali za 1500 na rękę. Będzie im wtedy do śmiechu?

Fcuk

Tragedia! Po rozmowie usłyszycie "szybko się decyduj, bo jest wiele chętnych na twoje miejsce". Oczywiście... Wiele roztoczy i innego syfu, który jest w tym prlowskim "biurze". Ludzie, żyjemy w XXI wieku, budynek niby "nowoczesny", a ta pseudo kancelaria jakby utkwiła w latach 60. Ubiegłego wieku. Zarobki? 1700 na cały etat. Tak, 1700!!!! Szczyt chamstwa! Tyle to niech płacą swojej rodzinie na wsi gdzie wynajem pokoju może kosztuje i 10 zł. Ale nie w stolicy!!! (usunięte przez administratora) Najlepiej podpisać umowę i iść na L4. Polecam. Oni robią ludzi w cztery litery to teraz proponuje żeby zrobić zbiorowa akcje z L4.(usunięte przez administratora)Wstyd, że takie coś istnieje.

@Fcuk

Widocznie z tego powodu, że pracownicy tej Kancelarii zarabiają jedynie 1.700 zł, działają w taki sposób, jak wobec mnie - patrz widoczne opisy poniżej, mój nick jako anymous i jako Katarzyna. Kiepskie wynagrodzenia za pracę = kiepscy pracownicy tej Kancelarii. A na lepszych pracowników wyraźnie ich nie stać. Bo żaden dobry pracownik i żadna dobra Kancelaria nie lekceważyłaby prawomocnego wyroku Sądu, tak, jak w moim przypadku.

@anonymous

Skąd ta frustracja ? Warunki pracy, wysokość wynagrodzenia oraz zakres obowiązków są określone na samym początku, więc podpisując umowę świadomie godziłeś/aś się pracować za daną stawkę i nikt Cię do tego nie zmuszał. Jako że pracowałem w Kancelarii i poznałem pracowników, mogę stwierdzić, że zdanie przytoczone w cudzysłowie może być jedynie twoją nadinterpretacją... ,, Okropny, sapiący waleń " ? Naprawdę? Myślę, że tym tylko potwierdziłeś/aś, na jakim niskim poziomie jest cały twój komentarz.

@Anonim

Frystracja? Nie. Oni naprawdę tak każdemu mówią na rozmowie. Że tyle chętnych i trzeba się szybko decydować. Żerują na osobach w potrzebie proponując takie a nie inne śmieszne zarobki. Typowa tania siła robocza. Dobra praca na dorobienie sobie dla studentów. Nikogo więcej. A skąd ludzie mają wiedzieć jak biuro wygląda w środku jak wszytko zamykane na karty? I jesteś ograniczony do jednego pokoiku podczas rozmowy? Co do pracowników. Typowe osoby przyjezdne. To wszystko wyjaśnia kto się godzi na takie warunki przy dłuższym zatrudnieniu. Żenada.

Jeśli masz ambicje, aby iść dalej i piąć się wyżej, to tylko gratulować, jednak poziom treści Twojego komentarza, ilość jadu i hejtu oraz personalne ataki nie wróżą Ci sukcesów w żadnej dziedzinie.

Uderz w stół
@anonymous

A nożyce się odezwą. Czyżby ktoś uderzył w czuły punkt zdesperowanych słoików?

K
@Uderz w stół

Proponuję, abyś opowiedział wszystkim zainteresowanym o swoich „szczególnych” osiągnięciach, za które miałbyś być szczególnie wynagrodzony. Może podzielimy się z innymi, skoro DE FACTO jesteśmy już tacy szczerzy ? :) przynajmniej pojawiłoby się trochę śmiechu po czytaniu tych nudnych wypocin...

Baska
@K

Chyba pisał to pracownik, który nigdy nigdzie indziej nie pracował skoro tam mu sie podoba naprawde praca i ludzie to tragedia nikomu nie polecam - były pracownik

Kamelajna Wenc
@anonymous

Witam serdecznie! Szczerze mówiąc może i nie powinnam się udzielać lecz biorąc pod uwagę kwestie zarobków i atmosferę choćby w kwestii warunków pracy jestem wręcz zniesmaczona w kierunku owej Kancelarii. Po przeczytaniu zaledwie pierwszych kilku opinii każda następna pogłębiała mnie tylko w przekonaniu iż strona internetowa i informacje zawarte w opisie są zwykłym bezczelnym kłamstwem, tzw " celowe wprowadzanie w błąd w celu osiągnięcia własnych korzyści majątkowych". Pracownika wykorzystam , petenta oszukam, a sam napełnie sobie kieszeń zielonymi - kolokwialnie ujmując . Podstawa wynagrodzenia w roku 2018 wynosi 1530 zł., zakładam iż tak poważna instytucja chce aby zespół pracowniczy był przede wszystkim odpowiednio przygotowany -szkolenia, kursy , podnoszenie kwalifikacji oraz umiejętności czyli jakoby wyjazdy co za tym idzie delegacje, zmotywowany do wykonania rzetelnie swoich obowiązków - tzw. premie motywacyjne, uznanie dla pracownika - premia uznaniowa, punktualność, brak dodatkowych dni wolnych nie zaplanowanych wcześniej - premia za obecność,pomijam już nawet kwestie szczególnych osiągnięć itp... Podsumowują, przy tym zarobku można by szczerze bez wahania powiedzieć iż podstawowa + ewentualnie premia dla tzw lizusów i donosicieli to wszystko na co stać Szanowne Szefostwo. Zespół pracowniczy wydaje się być oczywistym iż powinien być adekwatny do powagi samej nazwy Kancelaria Prawna", godny zaufania zarówno dla pracodawcy jak i petenta, a taki można mieć nie tylko dzięki kursom lub szkoleniom, lecz przede wszystkim dzięki zapienieniu pracownikom możliwości wzajemnego poznania się, "dopasowania ", możliwości nie tylko wspólnej pracy ale również i wspólnej zabawy, relaksu w chwili np. spotkań integracyjnych, a także odpowiednich i jasno postawionych głównych celów oraz zasad działalności gdzie jedynie dodatkiem , tzw wisienką na torcie będzie odpowiednie wynagrodzenie satysfakcjonujące pracowników dając możliwość przeżycia od wypłaty do wypłaty. Z opinii jasno wynika, że żaden z tych aspektów nie jest znany osobą zarządzającym ( właścicielom) - dowód . Nie udało znaleźć mi się opinii choćby dwóch długoletnich pracowników , pytanie czy jest w jakim dziale garstka osób które przepracowały choćby rok w tym miejscu. Jak można oferować pomoc, współpracę w tak ważnych kwestiach nie znając żadnych konkretnych metod na swoim stanowisku pracy gdyż jest się zaledwie po wstępnym instruktażu i zmiana pracownika zanim oswoi się z nowym miejscem i ludźmi współpracującymi. Dlatego ośmielę się zapytać Państwa - dla formalności- czy jest jakikolwiek sens fatygowania się aby polubownie porozumieć się w kwestii zadłużenia ( dodam iż dług przejęłam jakoby z racji wspólnoty majątkowej małżeńskiej) Tuż przed rozwodem mój były małżonek w ciągu jednej doby w zaprzyjaźnionej sobie ajencji udzielającej kredyty z różnych instytucji finansowych - zwłaszcza parabanki itp.-podpisał umowy kredytowe których oczywiście nie spłacał. Nie muszę chyba dodawać iż do 5 tys. zgoda współmałżonka nie była wymagana, parabanki - brak w tamtym czasie kontroli BIK, okropnie wysoki % oraz w skali 1-10 może jedynie 2- óch otrzymało odmowę a przy innych "kasa się kręciła", koleżanka na miejscu agenta finansowego = puszczenie kilku wniosków do różnych Banków jednocześnie przy dość dużym, jeszcze wtedy dochodzie i zero zobowiązań w innych instytucjach finansowych. Efekt końcowy każdy może sobie wyobrazić a ja niestety przy walce z jednym wierzycielem trafiłam aż do grona dłużników w rękach w/w Kancelarii. Boję się pomyśleć jaki los mnie czeka w takowej niefortunnej sytuacji jaką sprawił mi los, skoro mam wrażenie, że "Kancelaria Prawna" to tylko nazwa, z prawem sam zakres usług niezbyt dużo ma wspólnego . Pozdrawiam życząc wszystkim miłego dnia ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k.
1.6/5 Na podstawie 251 ocen.

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k.