Opinie o Eko-Konsult Biuro Doradczo-Prawne Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Eko-Konsult Biuro Doradczo-Prawne Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eko-Konsult Biuro Doradczo-Prawne Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Konsult Biuro Doradczo-Prawne Sp. z o.o. w Białystok

Adela Nowy wpis

Ofertę na tego specjalistę ds. ochrony środowiska akurat już wcześniej przegapiłam ale widzę, że ktoś wspomniał o szukaniu pracowników na swoje miejsce. Czy to chodzi o tę całą możliwość rozwoju zawodowego z opisu i jakieś awanse? To na jakie jeszcze można przejść?

Nie orientujecie się przypadkiem z czego wynika ten brak opinii od czterech lat? Mam teraz przed sobą jedną z ofert na Modlińską dla specjalisty ds. ochrony środowiska. Posiadam już wstępne doświadczenie w tym zakresie, dlatego możecie najpierw opisać bieżący przebieg samej rozmowy rekrutacyjnej? Po jakim czasie mogę oczekiwać feedbacku i czy warto starać się o prace? nie mam pojęcia na ile poprzednie opinie są aktualne

M Nowy wpis

Byłam na rozmowie, nic konkretnego, panie w humorze specyficznym - nawet dowiedziałam się, że szukają pracownika na swoje miejsca. Żadnego feedbacku z rozmowy nie dostałam do tej pory, średnie podejście

Berry Nowy wpis

Jestem stosunkowo nowym pracownikiem w tej firmie - pracuje tu zaledwie pare miesięcy. Wstrzymywałam się z pisaniem opinii, ponieważ chciałam mieć szerszy obraz, jednak od pierwszego dnia jestem tak bardzo pozytywnie zaskoczona atmosferą i współpracą, ze musiałam to napisać! Uważam, że należy się tu więcej miłych słów. Nie mam dużego doświadczenia w tej branży, w paru tematach potrzebowałam wsparcia - wtedy każdy z pracowników wykazywał chęci pomocy i wprowadzania w tematy. Ludzie tutaj szanują się i dbają o siebie wzajemnie. Owszem są tez trudne dni, jak w każdej pracy. Trzeba się wtedy spiąć i wykonać co należy, a atmosfera rekompensuje wszystko! Muszę przyznać ze otrzymałam tu wiele wsparcia zarówno od innych pracowników jak i od zarządu, duzo się nauczyłam i szczerze polecam tę firmę. :)

Karin

Pracuje w tej firmie ponad rok. Atmosfera jest naprawdę przyjemna. Jest sympatycznie:) dużo imprez integracyjnych, wspólnych wyjść po pracy. Obsługujemy klientów z rożnych branż, w rożnych sytuacjach sobie pomagamy. Potwierdzam komentarz pozytywnie zaskoczonej. Negatywne komentarze nie są prawdziwe, według mnie zostały napisane złośliwie.

Kobieta
@Karin

Niestety Pozytywnie zaskoczona nie odpowiedziała na pytania. Może Ty odpowiesz? Możesz powiedzieć jak często są szkolenia? Ponadto jaki jest pakiet benefitów? W ogłoszeniu o pracę jest również samochód służbowy, więc jaka jest miesięczna paliwówka i czy można korzystać prywatnie z tego samochodu? Mam jeszcze pytania dodatkowe :) jak dużą jesteście firma? Jak wyglada sprawa z urlopami? Nadgodzinami? Pytam, bo zastanawiam się nad zmianą pracy, ale chciałabym zmienić na lepsze ;)

Karin
@Kobieta

Jeśli posiadasz doświadczenie w ochronie środowiska to wyślij swoje CV, zapraszamy na rozmowę, wszystkiego się dowiesz.

Rozmowę kwalifikacyjną w Eko-Konsult Biuro Doradczo-Prawne Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Praca w biurze dla byłego urzędnika?
logo firmy Serwisant rowerowy
pozytywnie zaskoczona

Czytając poprzednie komentarze byłam szczerze zaniepokojona sytuacją w tej firmie, ale stwierdziłam, że spróbuję. Atmosfera w pracy przyjazna, dużo imprez integracyjnych, szkoleń, każdy bardzo pomocny, więc nie wiem skąd tak dużo negtywnych komentarzy.

kobieta
@pozytywnie zaskoczona

Z Twojego komentarza wynika, że nadal tam pracujesz. Możesz powiedzieć jak często są szkolenia? Ponadto jaki jest pakiet benefitów? W ogłoszeniu o pracę jest również samochód służbowy, więc jaka jest miesięczna paliwówka i czy można korzystać prywatnie z tego samochodu?

Ola

@pozytywnie zaskoczona a jakie stanowisko zajmujesz? I czy opowiedziałabyś jak wyglądała rekrutacja ?

ZeroWaste

Siedziba w Białymstoku, biuro w Warszawie. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Konsult Biuro Doradczo-Prawne Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Eko-Konsult Biuro Doradczo-Prawne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Konsult Biuro Doradczo-Prawne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Konsult Biuro Doradczo-Prawne Sp. z o.o.?

Eko-Konsult Biuro Doradczo-Prawne Sp. z o.o.
  • Elewatorska 11 lok. 1
    15-620 Białystok

Eko-Konsult Biuro Doradczo-Prawne Sp. z o.o.