Opinie o Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k. w Warszawa

Kancelaria Prawnicza świadczy obsługę prawną w szerokim zakresie oraz specjalizuje się także w

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k. w Warszawa

Natalia

Chcę podziękować Pani rekruterce oraz menedrzeru Panu Sławomiru za udział w procesie rekrutacyjnym, również za to, że nie oddzwonili ani z pozytywną odpowiedzią, ani z negatywną. Swiadzcy to o tym, jak traktujecie nie tylko odrzuconych kandydatów ale jak ogólnie traktujecie ludzi. Mimo tego wszystkiego co przeczytałam na danym forum o Waszej tak zwanej "kancelarii" zdecydowałam się wziąć udział w rekrutacji, chyba jestem za odważna)). Ludzie, którzy chcą tam pracować, zastanówcie się: czy KANCELARIA PRAWNICZA może otrzymywać na tyle złe opinie od swoich zeszłych pracowników? Coś jest tam nie halo... Kierowniki Kancelarii zastanówcie się: co Wy robicie nie tak, że ludzie piszą takie opinie. Wszystkiego dobrego!

Mieciu

Jest czego żałować, że się po rozmowie kwalifikacyjnej nie odzywają, jak twierdziła przedmówczyni? Jakie są powody, że przedstawiasz się, jako były pracownik i już dla nich nie robisz?

Pomocna121

Wzięłam udział w rekrutacji do tej kancelarii do działu administracja.Etaty rekrutacji chyba za długie po 3 rozmowach telefonicznych spotkanie i rozpoczęcie pracy. Po malutkim szkoleniu wdrażającym już koniec jakiej kolejek pomocy. Osoby z tego działu same kobiety dramat i tragedia to za mało powiedziane obgadywanie na każdym kroku jak coś zrobisz źle lub czegoś nie wiesz i pytasz. Dziewczyna która mnie szkoliłem miała na imię Iza szkolenie straszne okrojone żeby tylko jak najmniej czasu poświecić. Szefowa działu taka sama dramat. Jeszcze jednak z nim Klaudia bardzo wyniosła bezczelna obgaduje wszystkich i wszystko! Zero pomocy od nikogo bardzo nie miała atmosfera! Nie polecam!!!

Gośka
@Pomocna 121

A już na wstępnych etapach rekrutacji firma zdradziła oferowane stawki wynagrodzeń? Możesz podać jakieś konkrety związane z zatrudnieniem? Jaka umowa na początek?

Mam pytania odnośnie firmy. A konkretnie to ciekawa jestem stanowiska konsultant ds. odzyskiwania należności - praca zdalna. I sama rekrutacja tez ma być zdalna. Wiecie, ta rekrutacja to ile jest rozmów online? I potem praca zdalna to odbywa się na sprzęcie firmowym, czy trzeba mieć swój np. laptop. telefon itd.?

Krzysztof
@Kondzio

Jak przychodzisz do pracy to jest wyznaczona osoba która Cię szkoli, możesz śmiało zadawać pytania, wiadomo, że chcą cię nauczyć.

Praca zdalna jest na sprzęcie firmowym - bardzo słabej jakości jest ten sprzęt tak swoją drogą.

O, to słabo jak ten sprzet jest taki nie najnowszy. Ja tez chcę wysłać cv i dlatego dopytam, czy jak komuś nie odpowiada sprzęt od firmy, to na swoim lepszym prywatnym można pracować? Bo czasami tak jest, że firma dopuszcza do użytku prywatną elektronikę, no ale tu może być problem wrażliwych danych i dokumentów.

Krzysztof Nowy wpis

Nieprawda, że sprzęt nie jest najnowszy. Komputer na którym pracowałem był ok. Atmosfera też bardzo pozytywna, wyjścia integracyjne zespołowe jak i większe te 3x w roku. Pozytywne miejsce, dobra energia.

Kondzio Nowy wpis
@Krzysztof

Cieszą mnie te wyjaśnienia, bo zastanawiałem się na jakim sprzęcie przysłoby mi pracować, gdybym został młodszym specjalistą ds. wsparcia IT / HelpDesk, który to jest właśnie poszukiwany. Tam zresztą też atmosfera jest chwalona. Jesteś zatem przedstawić bliżej, jak wdrożenie jest zorganizowane? Czy jakbym chciał kogoś zapytać, poprosić o pomoc, to nie będzie niestosownych komentarzy?

Krzysztof Nowy wpis
@Kondzio

Julia

Jak oceniacie pracę w firmie ?Zastanawiam się nad rozpoczęciem współpracy i chciałabym poznać wasze opinie.

Danuta
@Julia

W każdej pracy są plusy i minusy. Atmosfera jest ok. Organizowane są imprezy okolicznościowe, integracyjne. Zawsze są jakieś konkursy podczas tych spotkań. Polecam!!!

@Danuta

No to super, że jakieś integracje są w firmie. A jak wygląda traktowanie i relacje z osobami bez doświadczenia? Bo szukali praktykanta i zastanawiam się, taki początkujący też jest zapraszany na te spotkania, czy jest traktowany jak inni etatowi pracownicy.

Klara

Oczywiście, każdy pracownik może, a nawet powinien wziąć udział w spotkaniach integracyjnych (szczególnie nowa osoba).

Byłam na niejednej rekrutacji w kancelarii ale z takim nieprofesjonalizmem ze strony pani (celowo z małej) z HR to się jeszcze nie spotkałam... pani z HR to chyba powinna zmienić branże.. Nie dziwię się skąd te poniższe negatywne opinie na temat firmy. Totalny brak szacunku dla osób poszukujących pracy.

Wojciech

Pracujesz w firmie i masz kontakt z działem HR? Powiem Ci szczerze, że z powyższego wpisu nic zupełnie nie wynika, bo nie nakreślono nawet sytuacji, na podstawie której nakreślono taką, a nie inną ocenę. Także jeśli tu robisz, to może z własnego obcowania i doświadczenia napiszesz, czy rekrutacja odbywa się w sympatycznej atmosferze, a pytania nie wnikają z czyjeś życie prywatne chociażby?

Nie polecam, jedno z najgorszych miejsc w jakich pracowałam, wyzysk, brak kultury osobistej po stronie przełożonych, słabe wynagrodzenie, słabe warunki w biurze. Ogólnie tragedia. Opinia dotyczy działu prawnego.

Piszesz, że słabe wynagrodzenie oraz słabe warunki w biurze. A ile wynosiło to wynagrodzenie? I jak wyglądały warunki w biurze? Zastanawiam się czy aplikować...

Md

Nie aplikuj! Proponują najniższą krajową, o podwyżkach praktycznie nie ma mowy. W biurze same plotkary, każdy patrzy na ciebie z góry i tylko obgaduje za plecami. Jeden wielki chaos! A rotacja pracowników bardzo duża... chyba to mówi samo za siebie.

A konkretniej o tym braku kultury? Jakieś przykłady albo co konkretnie składa się na ten brak? Bo może komuś to odpowiada. Chodzi o tym, że mówili sobie na Ty, albo nie wiem, że padały wulgaryzmy w pracy? Nieodpowiednie ubranie do takiej pracy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. postępowania polubownego wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Pani z HR to powinna w pierwszej kolejności pójść na Szkolenie Savoir-vivre.

Niezadowolona
@Kandydat

Pani P. dwukrotnie deklarowała, że zadzwoni na krótką rozmowę telefoniczną po czym nie zadzwoniła:) Niepoważne zachowanie :)

pani z HR nie dba o pozytywny wizerunek firmy natomiast kultura pracy w tej firmie jest poniżej zera. Szkoda czasu.

Natalia

Monika_98
@Natalia

Brałam udział w rekrutacji w tym roku. Dalej takie samo zachowanie . Brak szacunku do człowieka . Kancelaria przypomniała sobie o mnie po 2 miesiącach od rozmowy, a kontakt z ich strony miałbyć w przeciągu dwóch tygodni no ale chciala mnie zatrudnić, cieszę się że podziękowałam .

Barbara

Czemu miałaby żałować? Daj znać, co się dzieje, że tak mówisz, jeśli coś jest na rzeczy. Atmosfera w porządku czy jakieś zgrzyty?

Mieciu

Co wchodzi w socjal Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k.?

Ala

Pracowałam w zeszłym roku, jeszcze jako studentka w tzw. dziale sądowym: - komputery z zeszłego wieku, muliły się strasznie, głupie było że racowie/adwokaci (bo i tacy tam są) muszą pracować na takim sprzęcie; żeby dostać kompa na pracę zdalną to też ludzie potrafili czekać z 2 miesiące, - wynagrodzenie - słabe, w Kauflandzie oferują więcej na kasie. - tempo pracy - duże, jak za te pieniądze to nie warto. Zniechęcało również to, że dziewczyny z recepcji oglądały sobie jakieś bajki na telewizorze w recepcji (pensje pewnie miały podobne), podczas kiedy inne działy harowały . - były jakieś owoce środy czy wtorki, ale jak się nie miało układów z recepcją (czyli cię nie uprzedzały wcześniej) to mogło się liczyć tylko na jakieś najtańsze jabłka. Na jakiś czas można się zahaczyć, zdobyć doświadczenia - ale na dłużej nie polecam

Inez
@Ala

Aha a przez te 2 miesiące pracy zdalnej to co, na swoim trzeba pracować? I te prawne dokumenty różne na prywatnym sprzęcie trzymać? Dobrze rozumiem? I te laptopy jak się dostanie na HO to co, stare też, czy już nowsze z aktualnym systemem?

Ala
@Inez

Nie - tak długo jak nie dostaniesz laptopa od firmy, tak długo nie idziesz na zdalną. Czekasz na pracy stacjonarnej w tym czasie. A laptopy (przynajmniej jak ja jeszcze byłam) też są stare - pamiętam że nawet kierownicy mieli takie co to już brakowało niektórych kostek klawiatury. A przeglądarka która się odpala ok. 40 sekund , to też nie było nic nadzwyczajnego. Biorąc pod uwagę że to praca gdzie pracujesz na setkach dokumentów - istna tragedia. Jak to się mawiało w kancelarii : Kto pracował w Panfilu, ten w (usunięte przez administratora)się nie śmieje ;)

Romek

Z paru ostatnich wypowiedzi od pracujących tu osób, dowiedziałem się, że wg. nich, szkolenie dla świeżo przyjętej osoby jest mocno okrojone, natomiast po nim trudno doprosić się o jakąkolwiek pomoc i odpowiedzi na pytania, które nie skutkowałyby uszczypliwością. Tylko, czy faktycznie było coś na rzeczy lub jest do dziś? I jak reaguje się tu na asertywne wskazywanie, że powierzone zadanie nie leży w gestii obowiązków, które są wyszczególnione w umowie o pracę? Słowem, jaka jest relacja obowiązki - zarobek?

Klient

Odradzam. Obsługa bardzo niegrzeczna, wyniosła i pretensjonalna z syndromem boga. Obsługiwali zadłużenie, zawarli ugodę ustną i nie można się było doprosić pisemnej. Nie powiadomili nawet klienta, że nie obsługują już tego zadłużenia. Totalna porażka.

Pomocna121

@Pomocna121

Zastanawiam się czemu aż tyle etapów rekrutacji było. Co na nich sprawdzali i o co pytali? Długo trwał cały proces?

Weronika
@Pomocna121

Te malutkie szkolenie ile trwało dokładnie i co tam było omawiane, to były dni normalnie płatne, liczyły się do wynagrodzenia? Mam rozumieć, że atmosfera jest nie fajna, bo ktoś pyta o coś czego nie wie? Ta dziewczyna, o której piszesz, że prowadziła szkolenie to był pracownik z wewnątrz?

Pomocna 121
@Ewa

Wiesz co pytali o to dlaczego chce zmienić prace, czy planuje długo u nich pracować w sumie były takie standardowe pytania jak na rekrutacji. Nie zaskoczyli mnie niczym nowym. Tak długo około miesiąca

Dariusz
@Pomocna 121

Czy teraz, po czasie, inaczej już oceniasz koleżanki i przełożone? Zastanawia mnie też, ile wysiłku i czasu wymaga od nowego pracownika opanowanie wszystkich czynności, które trzeba tu wykonywać, jako że wspominałaś o okrojonym szkoleniu? No i jak to wszystko ma się do korzyści, do pensji chociażby?

Sylwia
@Pomocna 121

A tak konkretnie z ilu etapów się taka rekrutacja składa? Kandydat informowany jest na pierwszej rozmowie o stawkach wynagrodzenia, rodzaju umowy? Możesz zdradzić szczegóły?

Gośka
@Pomocna 121

Wydzwaniają do mnie z jakiś spamowych numerów i jeszcze nigdy tak opryskliwych pracowników ani nie widziałam ani nie słyszałam. Kobieta która ostatnio ze mną rozmawiała darła na mnie (usunięte przez administratora)cały czas wchodząc mi w słowa po tym jak nie chciałam podać swoich danych przez telefon. Nie polecam całkowicie

Ktoś aplikuje do firmy Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k. w mieście Gdańsk? Podzielicie się wrażeniami z rekrutacji?

Lichwiarz

Piszę jako petent,którego sprawa nie dotyczyła, ale próbowałem nawiązać kontakt. To jest jakaś tragedia # życzę Wam, abyście jak najszybciej zeszli ze sceny. Pozdrawiam

Gwiazdeczka

Odradzam każdemu na starcie! Wszyscy mili do czasu, dopóki nie przestaniesz wchodzić w tyłek. Zrzucanie wielu obowiązków na jednego pracownika, za psie pieniądze. Wyimaginowane oczekiwania wobec pracownika, a od siebie nic prócz ciągłych wytykań błędów. Owocowe wtorki, na pozór miła atmosfera (nie dajcie się zwieźć :) ) Jedyne co możecie wynieść z tej pracy, to nerwica i depresja. Amen

@Gwiazdeczka

A obowiązki tylko swoje masz czy jednak wykraczają poza Twoje stanowisko pracy?

Gwiazdeczka
@Ewa

Zdecydowanie wykraczają. W umowie konkretne obowiązki, a co innego niestety w rzeczywistości.

Marzena
@Gwiazdeczka

to w rzeczywistości jak to wygląda?

Zuzanna

A piszesz to jako ten klient? Możesz opisać o co dokładnie chodzi i w jaki sposób Ci pracownicy się przyczyniają do sytuacji o których piszesz?

Weronika
@Gwiazdeczka

Zapytam odnośnie umowy, na jaki czas dostaje się pierwszą umowę? Czy początkowo trzeba odbyć staż? Powiesz jakie konkretne obowiązki nie były przypisane do Twojego stanowiska? Co w przypadku gdybyś odmówiła ich wykonania? W kancelarii brakuje ludzi do pracy, stąd ten nawał obowiązków?

Studentka

Żart, a nie kancelaria. W procesie rekrutacyjnym wszystko ładnie i pięknie, rozpoczęcie od zaraz, a po rozmowie brak jakiegokolwiek kontaktu. Wydaje mi się, że jeśli kancelaria chce być uważana za poważną, jakikolwiek kontakt byłby wskazany. Może zdziwię tu rekrutujących, ale w innych kancelariach taki kontakt jest za porządku dziennym. Rekrutujący - zobaczcie w ogóle opinie na tym portalu, nie potrzeba wiele żeby odpowiedzieć kandydatom tak czy nie, no ale widocznie nigoko nie obchodzi wizerunek kancelarii.

@Studentka

Na jakie stanowisko aplikowałaś? A czy osoba rekrutująca zapewniała, że będzie feedback po rozmowie? I jak oceniasz sama rozmowę, była przeprowadzona profesjonalnie? Ktoś jeszcze w ostatnim czasie uczestniczył w rekrutacji u nie otrzymał informacji zwrotnej?

Pokrzywdzona

Stanowczo odradzam tę kancelarię, jest (usunięte przez administratora)i niesolidna. (usunięte przez administratora) a za co mają płacić, za olewanie. Nawet nie umieją czytać przepisów. (usunięte przez administratora) Ja akurat byłam ubezpieczona w Link 4, nikomu nie polecam tej firmy, zwłaszcza osobom starszym puszczą z torbami, a ta kancelaria niby współpracuje z nimi tworzy (usunięte przez administratora) nie umie wyliczyć odsetek, (usunięte przez administratora) Do tej pory nie dostałam rachunku z wykazem kosztów jakie zapłacił LInk 4 dla(usunięte przez administratora) Samochód wart 8000, a rysa 5600 zł. Biegły sądowy ocenił szkody na sumę 1700 zł, a gdzie się podziały 3300 zł. Wszystkie ich pozwy tej kancelarii zawierają słowa negatywne i zastraszające(usunięte przez administratora) Bardzo negatywną opinię mam o Was i przeklinam dzień, w którym zostałam klientem Link 4. Pośrednik ubezpieczający nawet nie zapoznał mnie z umową. W czasie trwania procesu nikt nie zjawił się od z tej kancelarii, a za co wzięli pieniądze. Stanowczo odradzam tą kancelarię(usunięte przez administratora)

Dłużnik.

Potwierdzam powyższe opinie o działaniu tej kancelarii. Tel po 1 sygnale się rozłącza a oni pewnie mają zaliczone połączenie do klienta . Pani sekretarka która dzwoni uważa się za mega wszystkowiedzącą i nie dającą dojść do głosu dla człowieka po drugiej stronie słuchawki. Zero empati dla człowieka. Działanie jak zbieracz haraczu beż wytłumaczenia co jak i dlaczego... brak umiejętności kontaktu z klientem.

Aneta
@Dłużnik.

Zwracałeś tej pani z recepcji uwagę, żeby dała Ci dojść do głosu? To tylko ona tak robi czy inni pracownicy tam robiący Twoim zdaniem podobnie się zachowują?

Zen
@Dłużnik.

Nie do klienta tylko do dłużnika. Jeśli masz dług to jesteś dłużnikiem a nie klientam

P

Pracowałam w dziale administracji i odradzam każdemu na starcie. Od samego początku szkolenie jest przeprowadzane szybko i niedokładnie. Po względnym wytłumaczeniu, osoby pracujące na tym samym stanowisku, oczekują od ciebie, że będziesz w stanie zapamiętać ten ogrom wiedzy i bezbłędnie wykonywać czynności, z którymi pierwszy raz masz do czynienia. Jeśli popełnisz błąd, bądź nie będziesz rozumiał o co chodzi, poczujesz pretensje i gniew osoby szkolącej cię. Bardzo szybko ogrom pracy nawarstwia się, sprawiając, że trzeba uwijać się w niesamowitym tempie, jeśli chce się skończyć pracę o normalnej godzinie. Jest dużo fałszywych osób, wdrażających cię w tą pracę, które swoje frustracje rozładowują na nowym, zagubionym, pracowniku. Jedna osoba pracy ma jak za trzech, a to wszystko za najniższą krajową. Finalnie praca tu okazała się jedną wielką stratą czasu.

Honorata
@P

no to ja chyba teraz nie łapię... Bo skoro warunki tutaj miałyby być tak złe jak je opisujesz to po co te osoby tutaj siedzą? robienie za trzech dla najniższej? oni mają coś jeszcze zagwarantowanego o czym nie wspomniałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k.
1.6/5 Na podstawie 251 ocen.

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp.k.