Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa

Opinie o Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

patrząc z lotu ptaka

Jeżeli chcesz wpaść na chwilę to miejsce dla Ciebie. Jeżeli szukasz pracy na dłużej to nie w tej Kancelarii.

pytanie

Mam pytanie -jaka jest forma zatrudnienia w kancelarii?

@pytanie 26.03.2018 15:17

Szanowna Pani/ Szanowny Panie, Zapraszamy do kontaktu pod adresem kariera@panfil.pl Chętnie udzielimy Pani/Panu wszelkich informacji dotyczących warunków zatrudnienia oraz odpowiemy na wszelkie pozostałe pytania. Z poważaniem, Zespół HR Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

Amanda

Strata czasu!

@Amanda 28.02.2018 16:48

Droga Amando, przykro nam, że odniosłaś takie wrażenie. Chcielibyśmy bliżej poznać sytuację, która spowodowała wystawienie tak nieprzychylnej opinii. Jeżeli jest coś, co moglibyśmy w tej sprawie wyjaśnić, prosimy o kontakt pod adresem kancelaria@panfil.pl Z poważaniem, Obsługa Klienta Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób obszerny o firmie Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

konsument
@Administrator 05.02.2018 08:47

JESTEŚCIE OSZUSTAMI

ola

a jakiesą zarobki w windykacji? jak wygląda tam praca?

@ola 15.12.2017 11:47

Pani Olu, Zapraszamy do kontaktu pod adresem kariera@panfil.pl Chętnie udzielimy Pani wszelkich informacji dotyczących zarówno samego stanowiska, jak i kultury organizacyjnej w Kancelarii. Z poważaniem, Zespół HR Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

Iza

Zastanawiam się dlaczego są na forum tak skrajnie różne opinie? Może za dobrze działają i wiadomo w tej branży o "Życzliwych" nie trzeba zabiegać!!

B

Najgorsze miejsce pracy, wredni ludzie i niekompetentna kadra kierownicza... żenada

Prośba o przybliżenie sytuacji
@B 09.10.2017 23:03

Drogi/a B, przykro nam, że odniosłeś/aś takie wrażenie. Chcielibyśmy bliżej poznać sytuację, która spowodowała wystawienie tak nieprzychylnej opinii. Jeżeli jest coś, co moglibyśmy w tej sprawie wyjaśnić, prosimy o kontakt pod adresem kancelaria@panfil.pl Z poważaniem, Obsługa Klienta Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

Ogolnie na nie

Pracowałam 3 lata, atmosfera, lokalizacja i godziny pracy na plus, Zarobki i organizacja pracy na minus, Administracja to jeden wielki syf

ULCIA

ja nie jestem pracownikiem, a pozwanym , aczkolwiek za spadek po ojcu ( dług wobec banku) , czyli nie zawiniłem . Jednak kontakt z tą kancelarią jest żaden . Pisałem pisma , odpowiedź była taka ,że mam telefonować , ale telefonów nie odbierają . Chore zachowują się tak,jakby im w ogóle nie zależało ,żebym dług spłacił i sprawę zakończył. Zarozumiali i wredni

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp.
@ULCIA 05.08.2017 11:03

Dzień dobry, dziękujemy za informację. Prosimy o kontakt na adres mailowy: kancelaria@panfil.pl. W wiadomości mailowej prosimy o zawarcie numeru sprawy oraz danych kontaktowych. Po otrzymaniu maila, niezwłocznie skierujemy sprawę do właściwego konsultanta, który skontaktuje się w celu wyjaśnienia sytuacji. Z poważaniem, Obsługa Klienta, Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

były pracownik

Nie polecam pracy w dziale windykacji, ciągły stres, wykorzystywanie pracowników, duża odpowiedzialność oraz ogrom pracy spadający na jednego pracownika. Pensje niskie, poziom premii żenujący i nieadekwatny do ilości wykonywanej pracy. O socjalu można zapomnieć, pracownika się nie docenia. Jeśli nie Ty to kotś przyjdzie na Twoje miejsce i dlatego rotacja jest tak duża. Odradzam, szkoda nerwów.

były pracownik
@Były (ale nie sfrustrowany) pracownik 09.03.2017 20:50

Nikt po głowie mnie nie głaskał, byłam jednym z lepszych pracowników i nie zrezygnowalam po okresie próbnym mimo tego,że spychologia tam sięga zenitu. Fakt dużo się nauczylam, przyznaje. Oprócz tego lokalizacja firmy jest plusem.

Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami - praca na 2-3 lata maksimum ze względu na brak możliwości rozwoju i marne zarobki. Praca na akord, duża presja i toksyczna atmosfera pomiędzy pracownikami.

A były

Przemyslcie dwa razy zanim tam pojdziecie. Juz bardziej opłaca się iść do call center to samo będziecie robić a kasa lepsza :)

POKRZYWDZONY

Pracowałem w kancelarii trzy miesiące i po tym czasie nie zdecydowałem się przedłużyć umowy. Kierownik obiecuje podwyżkę po okresie próbnym ale jak przychodzi co do czego to nie ma nic do zaoferowania. Sama praca polega na wykorzystaniu człowieka do granic możliwości. NIE POLECAM.

Ele

Potwierdzam, pracowałam 3 lata, i jedynie tylko doświadczenie do CV przydało się. Praca dobra na jakiś czas, a w miedzy czasie szukasz innej lepszej roboty. Pensja niższa o ok 30 % niż u konkurencji na rynku.

ZeWsi

Na święta w tym roku nie dali ani 1 zł. Wcześniej dawali chociaż 200zł w formie bonów. To pracownik w biedronce ma lepszy social pracowniczy niż tu. Z resztą widać to, z roku na rok coraz więcej pracowników ucieka z tego syfu. Nawet pracownicy, którzy pracują kilka lat. Nic się nie zmienia na lepsze w tej kancelarii, no dobra wynagrodzenie zaczęli przelewać w terminie (wcześniej tak 2-4 dni po) Szukam innej pracy bo juz szkoda nerwów na pracę u Panila i Partnerów.

Artur

Miałem do czynienia z tą kancelarią, potwierdzam raczej nieprzychylne opinie. Zmieniłem kancelarię na MgLex http://www.mglex.pl/ i jestem zadowolony z tej decyzji.

abc

Wszyscy uciekają z tej kancelarii po kilku miesiącach pracy bo to najgorszy syf za śmieszne pieniadze, lepiej zarobisz w sklepie spożywczym niż tam, do tego chamstwo na każdym kroku... Szkoda czasu i nerwów...

as

Zatrudnia. Polecam popatrzeć na gumtree :)

Mam was w 4 literach

Pracowałem w tej firmie jakiś czas. Zdecydowanie odradzam. Daję maksymalnie 2-3 lata i znikają z rynku. P.S. Kto mądrzejszy ucieka z tej Kancelarii i radzi sobie świetnie poza. Pozdrawiam

kama

najlepiej wykasować kom i opinie to syf a nie firma

sheenaelle

Czy ktoś się orientuje, jakie stawki proponują aplikantom?

Była

Mam dokładnie to samo wrażenie nie wiem na którym ty piętrze byłeś ale u nas na dole to działy się straszne rzeczy

byłypracownik

100%racja!

LLINECZKA

Od 6 lat mam probltm z ta kancelaria nie moge w najprostrzej sprawie sie dogadac bank Citi pobiera mi nie slusznie odsetki karne nbyla sprawa i sad ustalil ze bank mogl mnie ograbiac ale ja powinnam sama sie dogadac z ta firma prawnicza atam totalny ;;beton;; nikt nie jest tym zainteresowany zaznaczam ez obsluga jest fatalna

ciekawa

Witam, zastanawiam się czy przesłac tu moje cv, ktos napisze kilka słów o tym jak się pracuje w tej kancelarii?

Zostaw opinię o Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa