Opinie o Vision Group w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Vision Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vision Group o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vision Group w Szczecin

Szczecin

To zapraszam Karłowicza 15/6 ostatni raz do ciebie podbijam jak nie przyjedziesz to ja postaram się namierzyć ciebie Patryk Wojewoda jestem pytaj o Patyka

piotrek

poprostu zadzwon i to załatwimy bez nieuprzyjemnosci i stracgów na lachy na forum tylko zadzwon i nawet przyjedziemy do szczecina

piotrek

ale mówi ci czekam na twój telefon jak nie zadzwonisz to wiadomo kim jestes nie bede sie powtarzał jak cie strach obleciał to zadzwon po kumpli moze cie wespra czekam na tweoj telefon pamietaj co si pisze wszystko poza tym forum roztrzygniemy

piotrek

jak masz odwage ksywka szczecin przedzwon umówimy sie na jakas mała ustawke albo solówke bo widze ze az cie ponosi taki chardy jestes czekam na twój telefon mój numer znasz 785 881 116

@piotrek

W pędzel by było a ty wtedy na donosa ustawka solówka z czym i z kim z tobą bez jaj ale zadzwonimy to masz jak w banku i pogadamy Okoń chyba cię zna to się spykniemy

Brałeś udział w rekrutacji do Vision Group. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
krzychu

nie bójcie sie ludzie to sa tylko ostatnie podrygi tej sitwy juz niedlugo dobiora sie im do dupy a po wyborach na jesien jak PIS dojdzie do wladzy to takie kreatury ci wajcharze z vision przestana istniec i wpadna na conajmniej 10 pod cele ale nie do senatorium a do wiezien o zaostrzonym rygorze i tam beda kozaczyc jak panienki beda cienko piszczec

@krzychu

Ha Ha Ha dobry cieciu jesteś ubawiłeś mnie po pachy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szczecin

Gol Gol Gol Inter- Pol Kto z nami trzyma tego nikt nie wydyma !

medzik

trzeba bedzie zadzwonic do chlopaków z pogoni szczecin i zrobic nalot na ten burdel inter-pol

piotrek

dzwoncie wszyscy ktorzy zostali oszukani przez zlodziejska bandycka firme vision group podszywajaca sie pod innymi nazwami vera nexus itd tel (usunięte przez administratora) złozymy pozew zbiorowy

@piotrek

taki charakterny jesteś obsrańcu a tak to chcesz donosić miernoto a te cały miedzik żeby czasem to nie było odwrotnie. Jak nie wiesz z kim trzymamy to stul ryj !

Zdzich

SUPER FIRMA SUPER !!!! Pozdrawiam Pana Dyrektora Mietek i Reszta też Najlepszejsza firma we Polsce Super Super

piotrek

(usunięte przez administratora) niedlugo bedzie takimi tekstami bujaj sie frajerze witany pod celą w szczecinie gdzie go grypsujacy dojada za oszustwa liczne i trafi tam gdzie jego miejsce

@piotrek

Nie podszywaj się pod chłopaków ze Szczecina. My do firmy nic nie mamy !!!! K...ie

KG

Mnie PIP zbyła. Umowa cywilnoprawna nie leży w ich kompetencjach ponieważ nie jest umową o pracę. Na tym bazują oszuści.

bartek

Ruwniez na kase czekam za luty i jakos jej niema.

PUP

Mam pytanie czy ktoś z ludzi pokrzywdzonych korzystał z porady PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY jeżeli tak to proszę napisać.Pozdrawiam pracowników

MARIO
@PUP

PIP tu nie pomoże ,trzeba założyć sprawę cywilną

magda

Chcą nas przejąć w Bolesławcu woj.dolnośląskie

xxkl

Szanowny panie Sawicki jak pan może wystawiać firmę NIXSUS która jest pana spółką a tą spółką pan zażądza do przetargów w różnych firmach na terenie wojewuctwa wielkopolskiego która prowadzona jest przez panią KLAUDIĘ .Aponi prezes przez telefon obiecuje ludzią 950zł nitto w oczekiwaniu 30 dniowym zleceniu.Jeżeli przetarg COBORU gdziw pani KLAUDIA złożyła oferte przetargu wynisi 4zł16gr. to wynagrodzenie wynosi 700zł netto na 1 osobę a ma być ich 3.Przeliczając to na godzinę to wynosi 2zł90gr na godzinę.To my możemy deć panu Sawickiemu 5 zł na godzinę od ręki żeby pan przekazał pani prezes swoje 5zł od pracowników i żeby panu zrobiła loda.Jeśli pani upokaża ludzi to ludzie upokorząpanią.Jeżeli pana kolega Leferski mówi o panu że jest pon trepem ,oszołomem,idiotą i (usunięte przez administratora) ludzkich pieniędzy ,niech pan wie że to jest prawda o panu.nie wiadomo skad pan sie wziol. Linia życie jest krudka nie znasz dnia ani godziny.A my zjawimy się o swoje.

dawid

w Elblągu też powinni zebrać się pokrzywdzeni i wystosować pozew zbiorowy.

malara

pracowałem w vision group w czestochowie i nie zaplacili mi za prawie za 3 miesiace 2500zł praca po240 godzin w miesiacu banda zlodziei i oszustów nie odbieraja telefonów stosuja rózne uniki sztyczki zeby cie zwabic zmanipulowac ze sa poslizgi w wyplacie z tego o wiem to jest wicwj osób oszukanych w czestochowie jak cos to sie zglaszajcie do mnie zrobimy pozew zbiorowy(usunięte przez administratora)

marko

ZBK w Elblągu powinno się zainteresować komu powierzyło ochronę budynków. VISION GROUP zatrudnia nawet bezdomnych , (którzy tam piją) na kilka dni , a potem ich zwalnia .Nie ma tam żadnego nadzoru .

krzych57
@marko

W Warszawie podobna sytuacja była przy Falęckiej 9/11 przez luty,marzec i kwiecień 2015 roku.Pracowałem z bezdomnym,który mieszkał na obiekcie,po czym 7 kwietnia wyszedł i więcej się nie pojawił.zbierał różne śmieci,pił piwo i wódkę,gromadził wszelką przeterminowaną żywność(fetor nie do zniesienia).We wtorek 28 kwietnia zadzwonił do mnie-przypomniało się mu że zostawił zmiennika na 59 godzin pracy bez przerwy,ale nie chciałem z bydlakiem rozmawiać.Pani Mariola kierownik wiedziała o tym co się dzieje,ale tolerowała ten stan rzeczy.

M
@krzych57

To co miał pić cole jak jest szkodliwa wielkie mi Halo. Kto ci kazał siedzieć 59 godzin i co nie Spałeś sam spałeś i podobno to ty smieci zbierasz tak mówił ten twój niby bezdomny a po za tym nie pierdacz głupot dziadu borowy

Jarek
@M

Dokładnie Bardzo dobra firma Najlepsza !!!!!!! Ci co piszą te negatywy to za wóde dostali kopa w (usunięte przez administratora)

karol

vision group działa teraz w elblągu.Werbuje ludzi a umowy zawierane są z firmą vera sp. z o.o.Najlepsze jest to,że dają umowy z datą niezgodną z zatrudnieniem i wynagrodzeniem liczonym jakimś dziwnym wskażnikiem m-cznym i musisz się zgodzić , że nie będziesz dochodził żadnych od nich roszczeń.Jak cię zatrudnią to już się nie interesują co się dzieje na danym obiekcie i nie ma z nimi żadnego kontaktu.

Jola

Proszę nie wypisywać takich niecnych rzeczy o Panu Dyrektorze, bo mu nie staje jak czyta i pożytku z niego nie mam.

Pomoc
@Jola

Nie martw się ktoś ci zawsze z litośći i po pijaku do dzioba poda

Zostaw merytoryczną opinię o Vision Group - Szczecin

• Jak się pracuje w Vision Group?

Zobacz opinie na temat firmy Vision Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vision Group?

Vision Group