Opinie o Vision Group w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Vision Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vision Group o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vision Group w Szczecin

Kacha Nowy wpis

Hej. ;) podobnie jak jedna osoba wcześniej też chciałam poznać zarobki dla Public Affairs Consultant’a. dodatkowo czy jest szansa na opis rozmowy rekrutacyjnej? Tak się składa, że spełniam te wymagania zawiązane z 2-letnm doświadczeniem w branży i zastanawiam się jakich pytań można byłoby się spodziewać

@rencista Nowy wpis

To znowu ja bo nie mogę jak platforma q+ traktuje ludzi starszych bo olewają problemy z językiem angielskim to powinno być w umowie że to jest tv dla ludzi młodych a programy dla których kupiłem ten dekoder są po angielsku nawet Love nature4k a viaplay to wszystkie języki oprócz polskiego i myślę że to umowę trzeba dokładnie sprawdzić i to robimy i tacy (usunięte przez administratora) niech mnie nie straszą że mi wyłącza to ich niby telewizję bo itak gra jak coś sprawdzamy no ale taka grupa jak vision i z takim czymś współpracuje!!!!!!!!!!!!!!

Rencista Nowy wpis

Chciałbym pochwalić vision platformę Q+ za ten weekend grało wszystko ok był nawet głos na viaplay I wszystkie mecze za taką platformę dziękuję aplikacje super icanal + premium gra ale widzę że zaczęliście coś robić jeszcze ten Pilot jak macie lepsze mogą być drogie to dajcie namiar vision platforma Q+jest lepiej może będzie jeszcze lepiej

Rencista Nowy wpis

Ja się chciałem zapytać kto pisze te reklamy o tv vision platforma Q+ najlepsza tv na świecie czy vision wie że te dekodery i piloty to stare jak świat pilotem trzeba celować jak z karabinu a klawiatura to jak wiertarka głośna filmy przerywają i wszystko jest do kitu. Jak można tak ludzi (usunięte przez administratora) 360e dałem (usunięte przez administratora)!!!!!!! Którzy się śmieją ze starego kaleki chciałem mieć więcej programów Polskich a mam prawie całą Europe i też kiepsko a jeszcze jest program z Belgii był umnie kolega i mówił że musi płacić za belgiska ligę 11e na miesiąc pytał się mnie czy może gdzieś z tym iść nie wiem co mam robić

Brałeś udział w rekrutacji do Vision Group. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Jestem tu z oferta pracy na stanowisko Public Affairs Consultant. Od miesiąca jest już dostępna i w sumie to myślałem, że będziecie coś pisać o tym stanowisku. tu zbyt wielu aktualnych informacji nie ma. Powie mi ktoś krótko jak się teraz zarabia? Chce wiedzieć czy dalej się interesować

Rencista

Nie wiem jak powiązana jest vision z platformą Q+ale to nie jest normalne co oni wyprawiają mam nadzieję że nie długo zrobią z tymi nieodpowiedzialnymi koleżkami porządek

Czy Vision Group ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tutaj pracują serwisanci czy jednak nie? tak patrzę na te ostatnia opinie od klienta i zastanawiam się, że jeśli nie proponuje się ogarnięcia zakupionego sprzętu, to nie ma komu go naprawiać? Jest tu w ogóle taka potrzeba czy to jednak tylko sprzedaż? ciężko było o ofertę z neta, więc tu pytam

Rencista

Mam dekoder z Vision platforma q + zapłaciłem 300e nie nadaje się do niczego a Pilot 19 wiek a oni się wykręcili od wszystkiego wzięli kasę i piszą że to nie ich sprawa jeszcze mnie straszą na moje prośby jeszcze mi robią problemy i jest coraz gorzej nie wiem co mam zrobić

Hej, czy badaliście może jeszcze jakoś szerzej te sugestie co do właścicielstwa w spółce? Po tej sugestii w zasadzie opinie całkiem przestały się pojawiać a potrzebuję być na bieżąco. Nie mam pojęcia tez czy można się przyjąć, bo żadnych ogłoszeń nie znalazłam.... działalność jest czynnie prowadzona?

Mike

Pracowałem w firmie Vision Group przez około 2 lata. Od stycznia 2020 przejęła nas inna firma ponieważ Vision Group przegrał przetarg z powodu niedopatrzenia sekretarki firmy . Walczymy z kolegami o zaległą wypłatę za miesiąc grudzień 2019. Jak do tej pory wszystko kończy się na obiecankach . Uruchomiliśmy już PIP i wkrótce powiadomimy prokuraturę , zobaczymy co nasze sądy potrafią zdziałać .

skz
@Mike

Zatrudniają na Agencję Pracy Tymczasowej która jest założona słupa. W ciągu roku zmiana APT 3 razy miała miejsce - umowa na usługi z pracownikiem jest zawarta na 1 godzinę pracy w miesiącu czyli stawka 14.70 brutto i od tej godziny są odprowadzane składki do ZUS czy do US, Występuje dużo sytuacji gdzie nie wypłacają wynagrodzeń np. gdy kończy się kontrakt na jakimś obiekcie to potrafią nie wypłacić pracownikom za ostatnie 2 miesiące pracy a następnie APT ulega likwidacji ( dużo takich przypadków jest) i w ten sposób nie ma powiązania finansowo- roszczeniowego z Vision Group i tak w ten sposób funkcjonują oszukując ludzi.

@Mike

Mój ojciec pracował dla nich do stycznia 2019. Wypłaty za ten miesiąc nie ma do dziś. Planujemy rozwiązać sprawę sądownie, łącznie mamy grupę 6 osób. Widzę, że wspomniał Pan o większej liczbie poszkodowanych - czy istnieje szansa żeby się skontaktować i złożyć pozew zbiorowo? Mój adres email:(usunięte przez administratora) Z góry bardzo dziękuję.

Poprawka styczeń 2020*

Jebadu
@Mike

Polecam sprawdzić po nr KRS kto jest właścicielem spółki a nawet Prezesem (lub raczej dziesiątek spółek w Polsce). Dostęp do danych z KRS jest za darmo -> https://ekrs(kropka)ms(kropka)gov(kropka)pl/ Trzeba tylko znać nr KRS, ale wójek google poda po wpisaniu nazwy firmy. A po wejściu w sprawozdanie firmy będziemy wiedzieli, że właścicielem jest inna firma, której to właścicielem jest jeszcze inna firma, której to właścicielem jest jeszcze inna firma i tak w kółko :) Nie oceniam, pozostawiam to innym....

Forum

Na tym forum tutaj jest mowa o firmie o tej samej nazwie, którą założyła szwajcarka graf? Czy chodzi o inną firmę?

Zuzanna

@szczecinek, poważne plany. Daj znać, czy uda Ci się je zrealizować! Czy ta rozprawa i tak dalej, o czym piszesz, dawno miała miejsce? Może w firmie aktualnie zaczęło się dziać już lepiej i wszystko zmierza ku lepszemu. Czy któryś z aktualnych pracowników Vision Group chciałby się wypowiedzieć na ten temat? Zachęcam!

Szczecinek
@Zuzanna

Sprawa w sądzę została wygrana my natomiast z kolegą po nowym roku chcemy złożyć wizytę z dobrą oferta kupna firmy

@Szczecinek

@Szczecinek, ciekawe, dziękuję za informację! Jeśli będziesz jeszcze zaglądał na forum to daj proszę później znać, jak się sprawy mają. Czy są na forum jacyś obecni pracownicy Vision Group ze Szczecina? Napiszcie, co sądzicie o firmie!

Szczecinek
@Zuzanna

Jeżeli chodzi o plany obecnie w firmie to na dzień dzisiejszy ta firma zostawia za sobą, źle opinie, znam kilka klientów którzy by mogli się wypowiedzieć na ich temat jak świadczą usługę na obiektach, wiesz jaki jest najbardziej problem tej firmy ze żądza ta firma osoby które nie mają pojęcia na temat prowadzenia działalności gospodarczej ochrony mienia, Drugi problem który jest w tej firmie i to bardzo ważny problem duże zaległości nie wypłacania swoim pracownika na czas wynagrodzenia i to jest bardzo duży problem. I trzeci to że ktoś bez żadnych kwalifikacji prowadzi dzialnosc ochrona osób i mienia ja naprawdę dziwię się że, jeszcze ministerstwo spraw wewnętrznych nie zajęło się aby cofnąć im koncesję ponieważ to co oni robią to jest wielki szok i niedosc że pozbył się Tomasza S. uważam również że ta firma przejdzie do historii ja znam tą firmę jak swój portfel. Ile ludzi jest robionych w balona ilu ludzi nie ma odprowadzanych składek ZUSowskich dużo obiecują a was czaruja dużo wiem i dużo widziałem w tej firmie które spędziłem 3 lata w niej i dobrze że odeszlem a byłem na stanowisku koordynatora oraz handlowca.

@Szczecinek

@Szczecinek, dziękuję, że znalazłeś te kilka chwil, aby opisać swoje spostrzeżenia na temat Vision Group na forum. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie! Jeśli chciałbyś jeszcze coś dodać - zachęcam. Czy są na forum także inne osoby pracujące w Vision Group? Jakie jest Wasze zdanie o pracy w tym miejscu?

Mala
@Zuzanna

Witam ja pracuję w firmie i ciągle zmieniają umowy jak i wypłatę płacą kiedy chcą a coś więcej ktoś wie nowego

chorąży
@Szczecinek

Cześć Justynko. Jak zdrówko.

EwiPoznan
@Mala

I tak dalej jest, nic się nie zmieniło. Pozdrawiam.

Magdalena
@Zuzanna

Firma również nie zapłaciła nam wszystkim za miesiac maj br. Juz poblokowali nasze nr.z nikim rozmawiać nie chca wcześniej nas zbywali więc również nie pozostaje nam nic innego jak poinformować pip media i wejsc na drogę sądową pozdrawiam i życzę odzyskania państwu swoich naleznosci

Nowa
@Zuzanna

Mi nie wypłacili za cały miesiąc nie polecam tej firmy

@Nowa

Widzę że to nie pierwsza taka opinia. I co zamierzasz z tym zrobić? Myślisz, że jednak wypłacą w końcu bez ciągania po sądach?

Majka

Podpowiedzcie jak aktualnie wygląda praca w firmie? Czy w ogóle warto aplikować?

Venta

VISION GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Największa firma (usunięte przez administratora) jaką widziałam telefon odbiera ukrainka i twierdzi że pomyłka lewe faktury lewe zamóinia sparwa do skarbowego się nadaje odradzam kupwać cokolwiek w tej firmie

Firma nie zapłaciła mi wypłaty za styczeń. Koronavirus szaleje a ja jestem pozbawiony pieniędzy na życie,ochronę zdrowia,zakup leków,jedzenia...

Duncan

Firma nie realizuje na czas zobowiązań wobec pracowników.Do dnia 05.03.2020 r nie wypłacono należności za m-c Styczeń 2020 r.Jakakolwiek interwencja w tej sprawie kończy się informacją że przelewy już "poszły".Wstyd że istnieją jeszcze tak nierzetelne i tak nie szanujące pracowników firmy.

skz

mpo
@skz

potwierdzam, jedno wielkie dziadostwo (usunięte przez administratora)

@mpo

@mpo Jesteś w stanie napisać nam coś więcej na temat warunków zatrudnienia w Vision Group? Byłaś, bądź jesteś pracownikiem tej firmy? Na forum jest mało informacji na temat pracy w tej firmie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

mpo
@Zuzanna

Wszystko jest tu opisane, za wyjatkiem że wyplaty czasami są wyplacane z opóźnieniem 1,5 do 2 miesięcy a poza tym to z tym zatrudnieniem na te umowy o dzielo i te stawki za 1 godzine od ktorej odprowadzane są skladki to prawda, w tym roku to już 3 agencja pracy tymczasowej nas zatrudnila ktoś tu już to opisał.

@skz

Może jakieś organa państwowe zainteresują się wreszcie tymi ludzmi z tej firmy. A może się już interesują tylko my o tym nie wiemy, oby tak bylo, bo to co wyprawiają to w cywilizowanym kraju w XXI wieku przechodzi ludzkie pojęcie.

Olgierd

Czy zdarzają się tu awanse?

Z nimi trzebaodrazu do państwowej inspekcji pracy to może coś z nimi zrobi och umowy sa zakazane bo od kiedy na dzieło pracujemy po 240 godzin etaty bezwzględnie

Zostaw merytoryczną opinię o Vision Group - Szczecin

• Jak się pracuje w Vision Group?

Zobacz opinie na temat firmy Vision Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vision Group?

Vision Group