Opinie o Vision Group w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Vision Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vision Group o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vision Group w Szczecin

jaro

uwaga moze nie byc wypłat w tym miesiacu nie pytajcie czemu!!!!

mizi

akcja anty vision group wrocław 25.06

marek

upadłosc vision group 25.06.2015 roku

MAREK60

Nie piszcie żle. Przecież pan Dyrektor robi wszystko aby jedni trafili do szpitala a drudzy na cmentarz. Chwała mu za to.

@MAREK60

Mam nadziej,że on sam wkrótce trafu do któregoś z wymienionych miejsc.Może przestanie zamieszczać te swoje bzdury na forum .

Brałeś udział w rekrutacji do Vision Group. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
boss

brac sie do porzadnej pracy i ciezkiej a nie lezec na obiekcie i sciemniac ze sie pracuje lenie

arek

wy debile ciecie róbcie nawet za 1 zł

ddd

Pracujcie sobie dalej kretyni bez umowy o pracę za 5 złotych lub mniej. Widocznie nie macie nic innego w życiu do roboty - zero zainteresowań i zapotrzebowania na czas wolny , urlop czy cokolwiek !!!

Olo

Przesadzasz człowieku zastanów się co piszesz a nie obrażasz ludzi

były kordynator

wroclaw jest pod niemiecka granica wiec ta mentalnosc tych niemalze niemców jest inna niz w całej polsce te profaszystowskie odpady tylko skarza i donasza do prokuratury

FF

Oszuści nie będą się bali nie wypłacić pieniędzy - zapewniam Cię Kolego !!! Kto uważa , że 4 złote za godzinę to jest "spoko" niech tu w ogóle nie pisze , bo to żenada.Minimalna stawka w Polsce - i tak za mała - to ponad 10 złotych do łapy !!!

Cypis

rozmawiałem dzis z kierownikiem to jakas bujda ze firma miała nam zabrac po 50 zł ludzie bzdury piszą

Jak tak jest to ja się pisze do pracy

Cypis

Na opiniach vision warszawa goscio pisze że ma 4łz ale ma legalnie tv i łóżko jak kasa zawsze do końca mies jak tak jest to firma jest spoko

Szczecinek

Pisac konkretne zeczy dla pracownika Co do policji to mają wazniejsze sprawy jak jakis robotson i jego pochodne to jakies małolaty poszczekają i tyle. Nas obchodzą opinie o firmie a tu nic czyli wychodzi ze firma jest ok

michaś
@Szczecinek

racja, pracowałem we dwójkę z kolegą bo trzeci się wykruszył i koledze zapłacili całość a mi zabrali przeszło 200 zł i wyszło mi, że za godzinę miałem 2,35 zł !! Jak sie dowiedziałem od byłej koordynatorki, że na milion procent kasy nie odzyskam to odpuściłem. Ta firma to ostatnie dno !!

bert
@michaś

moi drodzy nie zawracajcie sobie głowy tym! G..., złodzieje, w normalnym kraju by tego nie było. Umowa z firmą z Poznania jakaś firma -krzak prowadzona przez dziwnego obcokrajowca , nie sposób ustalić adresu ani danych a obiekt do pilnowania i faktyczny pracodawca w Szczecinie, to jak się spodziewać wypłaty no jak? w firmie w Szczecinie bardzo byli zdenerwowani jak im powiedziałam, że to przekręt, zdenerwowali się tym co myślą ludzie o nich. Wiadomo, że nie zapłacą..... Ja po 2 dniach roboty zarobiłam tylko ciuchy robocze, nawet nie było na nie karty obiegowej, kierownicy zmieniają się co miesiąc. W razie kontroli PIP powiedzą ,że oni są zleceniodawcą ale płacić ma krzak z Poznania więc są kryci a ten słup z obcym nazwiskiem w razie problemów ucieknie za granicę i kasy za waszą ochronę nigdy nie zobaczycie a zmarnujecie na to czas , nerwy itp., Ach to biuro jest na Sowińskiego naprzeciw Szkoły Gastronomicznej. Tego tylko brakuje, żeby z góry od was brali pieniądze!!!!Nigdy bym na to nie poszła gdyby umowa była z góry tzn. przed 1 dyżurem w szpitalu ale oni zawsze mówią, że przygotowują, muszą wysłać papiery do Poznania do "centrali" tylko ze nie ma centrali ani ich oddziału jest krzak... Acha ,nie zapłacili bo rzekomo powiedzieli, że klient -szpital jest niezadowolony i podstawili lipną umowę , że rezygnuję z wynagrodzenia. Chamy i oszuści!!!

1980

Wreszcie normny wpis bez debilizmu niejakiego r-na. Osobiscie myslę ze firma bała by się zabrac pieniądze tylu pracownikom jednoczesnie

Kuba

Oni to powinni zając się zabieraniem pieniędzy a nie jakims robsonem i inną chołotą piszącą takie pierdoły to jakies małolaty gowniarstwo i tyle Sprawa konkretna to to ze firma chce kase zabrac o ile to potwierdzone

Jack jack

"Grubo na mieście" - to już typowo mafijny tekst! Może policja powinna się tym zainteresować - a nie ściganiem leszczy pijących jedno piwo w parku ???? Takie jest polskie państwo !

były koordynator

apel do wszystkich obecnych pracowników vision jesli wam poobnizaja pensje poprostu róbcie sabotaz na obiektach ustalcie ze wszystkimi co pracuja na obiekcie i nie przychodzicie na obiekty do pracy i nie powiadamiac ich o tym niech im przypierdola kare i wyjebia z obiektów to wtedy po nich wejda uczciwsze firmy

Azja

Darek masz piątke o de mnie dobry wpis !!! Ludzie poczytajcie opinie o firmie vision warszawa zobaczycie kim i czym jest ten smiec robson KAPUSTA !!!

robson

dojade cie darek wierz mi zrobie wszystko zeby cie dorwac

bar
@robson

kiedy ta firma zapłaci za ochronę sądu w Bartoszycach-komornik od 2 lat ściga ją i nie ma z czego ściągnąć długu

bar
@robson

.........
@bar

Ty cały bar i maro zostaliście wywaleni za picie firma nic nikomu nie zalega tu nikt nie przedstawia się z imienia i nazwiska sami pijacy piszą anonimowo. Supr Firma. Nikt oprócz was nic nie chce chcecie do pracy wrócić to napiszcie prozbe i powinni was zatrudnić Nie pijta już chłopaki nie ma co cześć

Maro
@.........

Dziwne nadal pracuje skąd taka wiedzą kropkowany gościu

......
@Maro

No teraz to żeś wymyślił gdybyś pracował to nie kąsał byś ręki która cię karmi. To raz dwa jak przestaniesz pić to sobie przypomnisz że dostałeś kopa w d...e za wódę i te sprośne rzeczy co wyczyniałeś z tezetem

Radosław
@.........

Ciekawy wpis , że "firma"Vision Group ze Szczecina nie oszukała nikogo , tylko co najmniej kilkaset osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Vision Group - Szczecin

• Jak się pracuje w Vision Group?

Zobacz opinie na temat firmy Vision Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vision Group?

Vision Group