Opinie o Vision Group w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Vision Group. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vision Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vision Group w Gdańsk

Dominik Nowy wpis

Podpowiedzcie jak przedstawia się aktualna sytuacja z pracą w firmie , czy w ogóle są jakieś szanse?

skz Nowy wpis

Vision Group Sp. z o.o.- zatrudniają poprzez Agencję Pracy Tymczasowej ( w ten sposób unikają odpowiedzialności ) która jest założona na tzw. słupa. W ciągu roku zmiana APT 3 razy miała miejsce - umowa na usługi z pracownikiem jest zawarta na 1 godzinę pracy w miesiącu czyli stawka 14.70 brutto i od tej 1 -ej godziny czyli od stawki 14.70 są odprowadzane są składki do ZUS czy do US. Występuje dużo sytuacji gdzie nie wypłacają wynagrodzeń np. gdy kończy się kontrakt na jakimś obiekcie to potrafią nie wypłacić pracownikom za ostatnie 2 miesiące pracy a następnie APT ulega likwidacji ( dużo takich przypadków jest) i w ten sposób nie ma powiązania finansowo- roszczeniowego z Vision Group ( "szukaj wiatru w polu") i tak funkcjonują oszukując ludzi.

3errr Nowy wpis

no mi w sumie tez troche ciezko w to uwierzyc inaczej firma by przeciez nie istaniala tak mi sie wydaje..powiedzcie jak tutaj jest z atmisfera w pracy

WD Nowy wpis

Mola , tu chodzi o oszustów z branży ochroniarskiej , nie public relations.

Brałeś udział w rekrutacji do Vision Group. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Maro

Vision Group wygrało przetarg w Lublinie w GDDKiA poszkodowani mogą pisać skargi na e-mail lublin@gddkia.gov.pl może wezną skargi pod uwagę

arlaug@wp.pl

to sa oszusci nie wyplacili pieniedzy za wykonana prace a na pytanie kiedy beda odpoeiedz brzmi dzisiaj przelejemy i tak przez prawie rok

kobra

Firma do bani stawki niskie a na wyplaty to trzeba czekac jak na zbawienie w lodzi kierownicy oszukuja to sa kierownicy z posredniaka nie majacy pojecia o pracy w ochronie a mowie o P.A i J.P . Omijajcie te firme

Jacek B

Oszustwa i ciągłe zmiany adresów , siedzib , numerów kontaktowych , koordynatorów itp. Tak aby nie było wiadomo kogo potem ma komornik szukać. Sku...syństwo do wszelkich granic , bo zarobki zerowe - ale jeszcze na tym muszą zaoszczędzić. Jeszcze jedna wskazówka - jesli się dowiecie , że pseudofirma wygrywa przetarg w cenie 5 - 6 złotych za godzinę - to juz jest sygnał żeby tam nie pracować. No bo ile z tego trafi do Was tak aby oszust wydszedł na swoje ???

Major

Na słowo nic nie ma ! Trzeba dokładnie czytać ( i rozumieć ) co jest napisane w umowie. I nie podpisywać bzdur , których nie rozumiemy licząc na to , że oszust się wywiąże z płatności.Najgorsze , ze państwo polskie pozwala na taką bezkarność !!!

Major

Wyglada , pracy szukaj w większych firmach , ktore mają stałą siedzibe nie w firmach krzak. i w umowie ma być jasno określone ile zarabiasz i kiedy płacą. W umowie a nie na jakichś dziwnych aneksach , rachunkach itp. Jeśli coś Wam się nie podoba w umowach to już jest sygnał , że to ściema - zrozumcie to ludzie. Nie ma nic na słowo - a już na pewno nie w ochronie !

konik24

jest to firma oszukańcza oferuje bardzo niskie stawki na dodatek umowa jest jakaś fikcyjna za to praca 24na24 a wypłaty raczej ciężko się doczekać na dodatek jak chcesz się dowiedzieć o wynagrodzenie to nie możesz się z nikim skontaktować.Moim zdaniem to powinni się zająć tą firmą odpowiednie organy.Elbląg

Do wiadomości wszystkich potencjalnych pracowników: - szukajcie innej pracy - w Vision Group spotka was tylko szereg przykrości z tępawym dyrektorkiem (usunięte przez administratora)na czele - jeśli oczekujecie zapłaty za Waszą pracę - nie podejmujcie współpracy z Vision Group

Jan Kowalski

Kolego Waldku , szukaj pracy w firmie , która da Ci jedną umowę z jasno określonym na piśmie terminem wypłaty.W porządnych firmach dających umowę o pracę zawsze masz określone kiedy dostajesz wynagrodzenie i z reguły jest to 25 go bieżącego miesiąca lub co najwyżej 10 - go następnego miesiąca po miesiącu przepracowanym. Nie widzę powodu aby przy umowie cywilnoprawnej miało być inaczej , wszelkie próby odejścia od tego to po prostu szukanie możliwości kombinacji i oszustwa !

Waldek

Hej, a czy ktoś pracuje obecnie w Vision Group i jest w stanie polecić tutaj pracę? Bo jednak jak czytam te powyższe komentarze dotyczące braku wypłaty, czy innych problemów w tej dziedzinie, to sam nie wiem, czy nie lepiej zainteresować się inną firmą. Wiecie może na ile można tutaj liczyć, jeśli chodzi o pensje dla nowego?

mmmm

Dzien dobry. zostalem oszukany z wyplata, czt ktos w tej sphj tawie chce dalej cos robic? jak tam mozna

Nicko mc Nicko

Niestety felippe - nie masz racji. W Polsce jest coraz gorzej , jesteśmy już prawie na poziomie niewolnictwa. A spółki zmieniają nazwy aby nie było wiadomo kogo ścigać chcąc odzyskać swoje pieniądze ( grosze ).

FX 5

Tak Panie Kolego , Polecam Ci pracę w tej "firmie" jeśli chcesz dorabiać cwaniaków i złodziei samemu pracując charytatywnie ( czyli za darmo ! ).

FX 5

Złodziei trudno nazwać biznesmenami. No ale nie pierwszy to przypadek po 1989 r. Lewe fortuny wyrastały jak grzyby po deszczu. Żałosna jest niemoc państwa wobec takich procedur. A może to jest zamierzone ?

Zdecydowanie nie polecam pracy dla Vision Group. Zwróćcie przy tym uwagę, że umowa zlecenie zawierana nie jest z tą firmą, a z inną - obecnie to VG WORKERS, poprzednio GK Vision Group. Za pół roku znowu będzie nowa firma. Cel jest prosty - uniknąć spraw sądowych, wierzycieli, komorników, US, PIP itp. instytucji. Widzieliście komu Korczak sprzedał GK Vision Group?? Chińczykowi!! http://www.krs-online.com.pl/gk-vision-group-sp-z-o-o-krs-784704.html I kto teraz będzie odpowiadał za nadużycia wobec pracowników?? - NIKT. I taka jest idea tej grupy ludzi nazywających się biznesmenami.

Jaro 76

Nie słyszałem o dodatkach i w ogóle o innych prawach pracowniczych i profitach przy umowach cywilnoprawnych. Tylko głodowa stawka - i to jeszcze nie zawsze wypłacana.[usunięte przez moderatora] !!!

heh
@Jaro 76