Opinie o Dan-Poltherm w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dan-Poltherm. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dan-Poltherm na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dan-Poltherm w Warszawa

Czy Dan-Poltherm organizuje staże dla studentów?

Dan-Poltherm Nowy wpis

Tak. Kontakt poprzez office@dan-poltherm.pl

W Rusocin Dan-Poltherm prowadzi rekrutację na stanowisko Inżynier Sprzedaży. Jeśli brałeś udział w tym procesie, napisz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Może to być cenna informacja dla osób, które złożyły swoją aplikację do firmy.

Pracownik DP

Jacy wszyscy???? Odszedłeś z firmy to przynajmniej na nią nie pluj. Firma ma aktualnie rekordową ilość zleceń i zatrudniła wielu nowych pracowników. Ponad 90% załogi jest dalej ta sama w tym ludzie pracujący w tej firmie 20 lat i dłużej. Są tez osoby, które właśnie w tym roku wróciły po latach przerwy z powrotem do Dan-Poltherm. Nie ładnie tak kłamać i lepiej dobieraj odpowiednich słów bo może się okazać że nie jesteś całkowicie anonimowy.

Wieloletni były pracownik Nowy wpis
@Pracownik DP

No cóż miałoby to więcej sensu, gdybyście nie odpowiadali na opinię, którą sami kazaliście usunąć. Poza tym ostatnie zdanie można odebrać jak próbę zastraszenia a to już PR-owa porażka.

Czy pensja w Dan-Poltherm składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Elektryk, ich ogłoszenie jest 4 listopada na Pracuj.pl.

DP HR Nowy wpis

Oprócz podstawy dodatkowo wypłacane są nadgodziny (dla chętnych). Ze względu na aktualną ilość zleceń tych nadgodzin nie brakuje, a za pracę w weekend wypłacane są aktualnie dodatki w postaci premii (oprócz nadgodzin). W celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt pod numer podany w ogłoszeniu.

Joanna

Kochani, jak to działa? Na ich stronie są oferty pracy, gdzie w tytule jest jednocześnie: rekrutacja trwa do 31 lipca 2022, ale obok są kolorowe napisy "oferta aktualna". Mąż chce wysyłać na elektryka, ale nie wie, czy warto. Jakie w ogóle są zarobki?

Urszula

Z jakiego powodu? Może warto rozwinąc myśl? Z tego co tu czytam to jakieś problemy z nadgodzinami ludzie mieli. O to chodzi czy o coś innego?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dan-Poltherm na stanowisko TECHNIK CHŁODNICTWA? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Robert

Siema! Szukam nowej pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Czuję, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Warszawy. Proszę, napiszcie jak się Wam pracuje w firmie Dan-Poltherm? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? A może jest kantyna? Mieszkam samemu i nie ma mi kto zrobić kanapek. Robert

Matylda
@Robert

Czołem Robercie. Generalnie jest spoko ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Odpowiadając w temacie organizacji dofinansowanych posiłków pracowniczych to rekomenduję firmę Grafotronic z Warszawy. Pracownicy (wiem to od kuzyna, który jest tam zatrudniony) zamawiają codziennie posiłki przez apkę, a firma dopłaca im do każdego obiadu. To wygodne rozwiązanie, dzięki temu pracownicy nie tracą czasu na spacery do kantyny albo stanie w kolejce. Życzę powodzenia! Matylda.

@Matylda

Dzień dobry Pani Matyldo. Przyglądam się dyskusji i postanowiłem się dołączyć. Firma Grafotronic, której nazwę Pani wspomina współpracuje w obszarze organizacji posiłków z firmą SmartLunch. Wiem o tym bo sam odpowiadałem za wdrożenie. Dodam, że firma ta nie jest wyjątkiem. Pracownicy z reguły wolą pracować w firmach, w których otrzymują posiłki jako benefit pracowniczy. Pozdrawiam Robert

Iwona

Ktoś z was napisał że jest sporo wyjazdów :) Jestem ciekawa czy są w obrębie miasta, czy wysyłają pracowników po całej Polsce? Są tak samo płatne? No i jak z tymi nadgodzinami - sa wypłacane na bieżąco czy dopiero po 4 miesiącach? :D Wasze opinie sa rózne :)

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Dan-Poltherm?

syntax_error

7-15 lub 8-16. W weekendy firma nie pracuje. Częste wyjazdy. Czasem wyjazd w pon. i powrót w pt.

tomek

no ale chyba czasem tak się zdarza, ze nadgodziny są co jakiś czas wypłacane.

Marcello

Odnośnie nadgodzin. Tak gwoli ścisłości - nie po 4 miesiącach tylko po 2 miesiącach, za 3 miesiące, z czego trzeci miesiąc był na bieżąco. Kolejne przekłamanie frustrata.

Wypłacili nadgodziny... Po czterech miesiącach!!! Jednak warto tu pracowac

gosc

Z tego co wiem to firma jest w słabej kondycji. Nie płacą za nadgodziny. O premiach można zapomnieć. Prezes...szkoda gadać, jego przydupasy to smo, dno totalne. Jedyne co pozytywne to ludzie którzy tu pracuja.

Benek

Polecam firmę, mi się generalnie podoba - na tle innych z którymi się zetknąłem jest całkiem nieźle.

Znajomy2

Umowa o pracę. Nie ma żadnej pracy nocnej/nocnej zmiany - póki co przynajmniej nigdy nie było. Firma pracuje Pon-Piątek od 8.00 - 16.00. Mile widziane są nadgodziny (płatne dodatkowo) + od czasu do czasu praca w soboty w chwilach większego natężenia zleceń. Te informacje oczywiście tyczą się pracy na produkcji, trochę inaczej wygląda to na przykład w dziale handlowym. PS. Od czasu do czasu jako pomoc do serwisu, np. przy uruchomieniach zdarzają się delegacje. Pozdrawiam.

@ktoś
@Znajomy2

Gratuluję udacznikom z firmy, taka jednak uwaga, jako były pracownik powiem, że nie pracowałem mniej czy więcej niż inni, gorzej lub lepiej więc to chyba nie kwestia tego czy ktoś jest udacznikiem czy nie; P.S. w obecnej firmie co pracuję jest o niebo lepiej :)

Nieznajomy

Ok rozumiem Cię, ale jeżeli zostałbym zaproszony na rozmowę to chciałbym wiedzieć ile mogę zażądać na początku aby nie odstraszyć pracodawcy, więc wolę zapytać na forum. A czy ktoś napisze odnośnie obowiązków ?

Aktualny pracownik

To jest typowo polskie podejście. Parę osób wyleciało z firmy za delikatnie to ujmując nadużycia finansowe, inne wyleciały za zbyt słabe wyniki, no i teraz wylewają wiadro pomyj na firmę która ich tak mocno skrzywdziła. Tylko jak to jest, że większość osób pracuje tutaj od wielu lat i chciałoby się, żeby inne firmy mogły się pochwalić taką lojalnością i brakiem rotacji wśród pracowników. Nieudacznicy nigdzie nie zagrzeją miejsca!!! Pozdrawiam wszystkich byłych i niezadowolonych!

Nieznajomy

Więc na jakie zarobki można liczyć? Znalazłem ogłoszenie do was na stanowisko inżyniera serwisu. Jakie są obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku, nbo w ogłoszeniu to trochę słabo było napisane

Znajomy
@Nieznajomy

Zadzwoń, umów się na spotkanie i wszystkiego się dowiesz. Tak to się normalnie załatwia, a nie dowiaduje przez fora internetowe. Ja tak trafiłem do DP. Pozdrawiam.

Robert

no.. on cały czas mysli ze jest super kierowcą - rajdowcą

były

a ja polecam firmę - bo bo zawsze można liczyć na darmowe i obowiązkowe przejażdżki samochodowe z vice - na punkcie których ma ....

@ktoś

hyh co za pytanie ... lubię rude :D

ktoś

chętnie oddam 110% wartości mieszkania obcym ludziom z ulicy tj. bankow(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Dan-Poltherm - Warszawa

• Jak się pracuje w Dan-Poltherm?

Zobacz opinie na temat firmy Dan-Poltherm tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dan-Poltherm