Opinie o Mondelez w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mondelez. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mondelez o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Polska

Dzień dobry, jak obecnie wygląda praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy? Warto aplikować? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Beata

Hej, chętnie kupię słodycze. Jeśli miał by ktoś możliwość to proszę odezwać się na meila beatainfo1989@gmail.com. Ja pracuję też w branży spożywczej to mogę w zamian też coś załatwić, kupić taniej. Pozdrawiam

Ona

Co słychać na stanowisku pH???

lipa
@Ona

Lipa i lipiej nie bedzie ???? liderzy co nie? Macie luxmed i multisport, czego chciec wiecej heh ludize sami sie tu godnosci pozbawili i trzymaja sie tej roboty jakby boga za nogi zlapali, a potem narzekaja miedzy soba jak im zle... ????‍♀️Duzo mozna napisac ale nawet nie chxe wspominac tego, najgorsze lata zycia zawodowego

Oh tak
@lipa

W zupełności popieram moje najgorsze lata pracy , nie polecam i ogólnie nie musisz nie apikuj nawet wszystko byle nie to .

Miki
@Ona

Na stanowisku SSR totalny luz. Wozimy się po marketach za fajną kasę i bawimy się w ankieterów. Zupełnie inaczej jest z robotą zwykłego PH, bierze mniejszą kasę i nagina po małych sklepach. Podział PH to totalna porażka, SSR nie potrafią sprzedawać, tylko lans i pozoracja super sprzedawcy.. Czas na zmiany...

Tama
@Miki

Nie zgodzę się z ta opinia. Nigdy nie odczułem by w mojej area SSR był traktowany lepiej niż SR w jakikolwiek sposób i miał więcej luzu. Co ciekawe SSR z mej area naginał tez po małych sklepach, często gorszych jeśli chodzi o kategorie i obroty i tez zaciskal zęby bo mu kierowniczka Grazyna ze sklepu co robi 3k obrotu kwartalnie krzyczy na sklepie, ze dwa displaye Hallsa extra strong to za dużo…Nawet jeśli awansujesz na SSR to dalej będziesz jeździć po tych samych małych sklepach, ale za większe kasę… Lans ? Nie rozśmieszaj mnie, czym sie lansować ma ?

Basta
@Miki

zgadza się

Johny Bravo

nie pracuje w tym zakładzie juz ponad poł roku ale jak tak czytam te opinie postanowiłem i ja się wypowiedzieć..Ten zakład to jedna wielka pomyłka - z opinii koleżanek i kolegów którzy do dzisiaj tam pracują wynika że jest coraz gorzej a na lepsze się nie zanosi...Bzdurne egzaminy nie wiadomo po co (chyba tylko żeby nie dać podwyżki) niepotrzebna papierologia jakieś analizy nie wiadomo po co itp bzdury...Pomimo że teraz dojężdzam nie żałuję bo w moim obecnym zakładzie mam przysłowiową ciszę i spokój stawkę mam praktycznie taką samą a atmosfera jest bez porównania takie przysłowiowe niebo i ziemia...Osobiście nie poleciłbym pracy w tym zakładzie...Ostatnio ktoś mówił że paczki świąteczne były i osoby zakładowe dostały poza paczką jakieś dodatkowe miśki czy lubisie a pośrednik nie dostał więc nasuwa się prosty wniosek że pracownicy Manpowera to gorszy sort a zakład sam pracuje na taką i podobne opinie jak na tym forum...pozdrawiam PS.Podobno dużo osób do zakładu w Sochocinie ma odejść takie bynajmniej pogłoski chodzą ciekawe co kierownictwo na to?

Przedstawiciel Handlowy

Siedli w teojke, dwoch kier jeden wyzej i z powaznymi minami przesluchanie, cos tam notuja, scenka, generalnie rekrutacja do pracy za tezy kawałki a sam proces jakby do NASA brali :) szkoda tylko ze jak sie okazalo zarzadzanie manadzerakie na poziomie lat 90-tych, obowiazkow tyle ze w życiu bym nie zdecydowala sie ponownie, noe polecam

Standardowe, a czemu szukasz pracy (nie wiem kurde, bo musze zarabiac?), A czemu w mondelez (no kurcze hmm bo daliscie ogloszenie?), Typowo durne pytania z internetu, o doswiadczenie, o to co by sie zrobilo w danej sytuacji, probuja cie w pole wywiezc i podejsc

Leszno
Mateusz

Pracowałem 17 miesięcy przez pośrednika na brygadzie A i było spoko to naprawdę była spokojna atmosfera.Mozna było pogadac z ludzmi i tak a potem przechodząc przez zakład i zmieniając obszar zaczęło się sypać..., Otóż wymyślanie (usunięte przez administratora) kaizenów + pisanie tagów które się wpisuje 1x na zmianę to głupota do potęgi n-tej jaka mogła się przytrafić :) Ogólnie chciałem zostać ale no cóż mieli totalnie wywalone na pracownika który nie starał się pisać tych tagów bo to nie było do szczęścia potrzebne tak myślałem. I na sam koniec niech ogarną lepsze kierownictwo bo z tym co mają daleko nie zajadą . Ogólnie nie polecam tego zakładu bo totalnie (usunięte przez administratora)chę może komuś paść. Jeden wielki (usunięte przez administratora) jakich mało. Jak kluczowy traktuje ludzi na węzle woła o pomstę do nieba. Niech przeprosi tych ludzi których wywalił na zbity pysk używając języka nienawiści. Kadry powinni reagować a nie stać cicho ... Ogólnie jeszcze raz nie polecam. Sami złożycie wypowiedzenie to mają w was wywalone mówiąc że nie ma przyjęć :D Totalnie jeden wielki (usunięte przez administratora) Może wróce tu jeszcze ale jak się zmieni kierownictwo. Pozdrawiam

Veronika
@Mateusz

Dzięń dobry, Chciałambym wiencej dowiedzieć o tej firmie, czy możesz do mnie odzwonić? +48 533 898 842

obiecaneczki cacaneczki

Im dluzej się pracuje tym bardziej na dekiel czlowiekowi siada :( gora nie widzisz ze ta praca wysysa z czlowieka co bajlepsze az nie zostanie nic... Mialam nadzieje na super prace jako ph a zostaje wrak czlowieka za 3000 na reke, pojdziesz na urlop to po nim pracy wldwa razy wiecej, pojdziesz na l4 na miesiac to mimo ze dowieziesz plan to i tak oremie obetna, a niby czemu... Masakra jakas... A ekspozycje? Porazka, ilosc przytlaczajaca a do tego wypelnij swoje obowiązki, ustalenia w sieci dopilnuj, bieżące rzeczy od przełożonego... Nie polecam

Kasa
@obiecaneczki cacaneczki

A i kasa najmniejsza o jakiej słyszałam , nawet sąsiednie zakłady , dają dużo więcej radzę się przyjrzeć temu , konkurencja nie śpi,

Kama

Dorota to miła sympatyczna cierpliwa pomocna i wyrozumiala osoba zawsze można na nią liczyć

Nie polecam pracy w Jarosławiu, szczególnie na Lini 2, na jednej zmianie pracuje wielka pani kluczowa Beatka i jej leniwe operatorki co tylko siedza w kawiarence, a człowiek meczy się przy tasmie bo trzy operatorki siedza przy jednym automacie, nie wiem, moze takie głupie są ze nie daja tam rady

Rozczarowana

Chociaż z zewnątrz firma i sam jej budynek wygląda bardzo ładnie, to w środku już niestety nie jest tak kolorowo, zarówno pod względem starych, podrapanych ścian tragicznie wyglądających, jak i polityki i organizacji. Podczas mojej kilkumiesięcznej przygody w tej firmie chyba nie było dnia, kiedy by nie brakowało ludzi i nie trzeba było pracować za dwóch, nikt oczywiście nie wie dlaczego ich brakuje, po prostu trzeba pracować ponad stan i o nic nie pytać. Firma jest tak prowadzona, że większość pracowników tam to ludzie niezdolni do tego typu pracy, robiący pod górkę innym (jak się z czasem okazywało, część z nich ma znajomości "u góry"). Pracownik jednej z liń Krzyś opuszcza nawet pracę kiedy chce, bo mu wolno, ktoś inny oczywiście pracuje resztę zmiany za siebie no i za niego... Nie dość, że tempo pracy jest często nieludzkie, nie da się do niego przyzwyczaić kobiecie mniej hardej, (spójrzcie tylko jak wygladaja te Panie, które stamtąd wychodzą, nie dość, że wycieńczone, to jeszcze z pręgami po przyłbicach, maskach, czepkach i dodatkowych obowiązkowych "kominiarkach"), to jeszcze pracownicy są mobbingowani za wszelkie dni wolne, które wywalczyli i każde sprzeciwienie w przypadku wpisania dodatkowych dni tygodnia (7 dni pod rząd to również nie problem). Dział jakości jest tak rozbudowany, że pracownik nie ma prawa do błędu, a jesli już mu się przytrafi... nie życzę... Prawda jest taka, że pracują tam ludzie, bo muszą. Ja na szczęście jestem już po okresie kiedy potrzebowałam pieniędzy i mogłam się stamtąd uwolnić. Podsumowując, jeśli nie musisz - nie aplikuj

OTPPM
@Rozczarowana

Dość trafna opinia. Pracują tu naprawdę różne "masy" ludzi z różnym podejściem do niej i innych współpracowników. Praca nie należy do przyjemnych czy łatwych, lekkich. Zwłaszcza na stracie Przez kilka lat pracy w tym "przybytku" często przychodzi do głowy pomysł migracji. Zjawisko kumoterstwa jest tu dość widoczne. Co wyżej wymienionej osoby k. to brak słów jak by go nie nazwać była by to obraza dla nich.

BR1L4

Istny cyrk na kółkach, krzyki ryki wypłata słaba wykorzystywanie pracownika na każdym kroku nie można nawet chwile odpocząć na przerwę tez ciężko wyjśc czy odpocząc na 10 min a RF czy tasma zawala coraz szybciej odradzam tej pracy szkooda czasu i nerwów były pracownik oddział w Jarosławiu.

Zainteresowana

Witam, zastanawiam się nad aplikowaniem do działu zakupów (strategicznych). Czy ktoś może podzielić się opinią?

nie fioletowy

Obiecanki cacanki a ph zasypywac robota po uszy, niech zasuwaja.... Ludzie tu albo sie orientuja i odchodza albo czekaja az im sie baterie wyczerpia bo boja sie zmienic robote a potem zostaje juz stagnacja :/ niestety firna ma sie za lidera ale nie wiem w czym, z pewnoscia nie w warunkach pracy, sluchaniu pracownikow czy wynagrodzeniach... Ludzie siedzacy w biurach nie znajac realiow bo nie maja wlasnych sklepow z czapki wyciagaja kolejne marne pomysly... Zadna ankieta ani prosby nic nie daly, mamy sie cieszyc tym co mamy i ze kasy ledwo starcza od pierwszego do pierwszego... Zreszts juz pomijajac kase to nawet za dwukrotnie takie wynagrodzenie chyba nikt by nie chcial zasuwac z potem na czole wiecznie w stresie i nerwach, pandemia czy nie - wszystko jest najważniejsze a oni nas pytaja czy czujemy troske jak nie potrafia odpuscic i zadbac by pracownik po prostu czul sie szczesliwy... Moze nowy Pan Prezes uderzy w koncu piescia w stol i nada wlasciwy kierunek managerom wszystkich szczeblow bo latwo jest wyznaczac obowiazki ale okazac empatie, zrozumienie by zobaczyc co jest tak naprawde realne - juz nie...

Joana

Sprostuje, że pisze o pracy w Jarosławiu. Nie wiem jak jest w innych zakładach.

Joana

Każdemu kto chce tam iść do pracy odradzam. Zero szacunku do pracownika, stare pracownice traktują cię bez szacunku, idziesz na przerwy w pierwszej kolejności gdy nie jesteś zmęczony a szlachta idzie sobie kiedy chce. Zapierdziel niesamowity, stawka godzinowa śmieszna. Darcie się tam do innych jest normą. (usunięte przez administratora)

Shrek

Witam czy ktoś wie gdzie się podział Pan Szacik???

Fiona
@Shrek

Szacik teraz blyszczy w Dijo

Halinka co kasuje posty
@Fiona

A Halina w Mondelez błyszczy!

Dorota
@Fiona

Podobno daja mu w Dijo gora pół roku i śmieją się źe juź powinien szukać sobie nowego wyzwania bo dla zarządu w tej firmie to norma.

Prawda...
@Halinka co kasuje posty

Prawdaż i tyle.

?
@Dorota

I jak Dorotka pol roku minęło a Jarek dalej pracuje i mało tego z coraz większą ekipa ludzi z bielan :-) tylko ciebie nie ma i nie będzie nigdzie indziej niż stare cadbury bo do niczego więcej cie twoja ambicja nie doprowadzi. Baw się dobrze kolejne lata w fabryce twoich marzeń:-)

czoko szoko

Pandemia, dbajcie o siebie, zdrowie najwazniejsze ale koniec koncow jeszcze wiecej pracy niz przed pandemia, lokalizacje stawiac, wiecznie w biegu a sprzedaz to "male piwo" w porownaniu do ilosci ekspozycji jakie trzeba robic na sztuke bo za tydzien czy dwa nim zacznie sie odsprzedawac to juz zmieniamy stojak na kolejny... Nie ma zadnej przyjemnosci z tej pracy... Wieczna jazda w hipokryzji, dbajcie ale zasuwajcie, tu ankietki pozaznaczaj byle dobrze, koloruj ale nie wyjedz za linie... Przyjemnosc z pracy juz calkiem uleciala..

Zołza12

Pozdrawiam fałszywe koleżanki linia 6 brygada A :)))

Koleżanka
@Zołza12

Trzeba uważać się się mówi i do kogo szczególnie na Wandę K..fałszywość nie zna granic

Czy w Mondelez jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ticjano Jarido

Rozumiem, że jest to nieświadomy żart. Oczywiście, iż nic takiego nie istnieje. Wszystko zamiatane jest pod dywan. Odezwij się to wylecisz.

Heh

Hm Mondelez jest tak samo jak Covid-wirus przeklęty i nie można się go pozbyć. Ten kto tam pracuje lub już nie Nigdy nie będzie już normalnym człowiekiem... Serdecznie współczuję.

MilyPan

Oczywiście ze nie, najlepiej się nie odzywać bo złe skończysz. Jedna zrobiła aferę to musiała odejść z pracy.. Kto chce pracować dziób na kłódkę i do roboty.

Antoni
@MilyPan

Naprawdę tak to wygląda w Mondelez? Odchodząc od tematu atmosfery, co możesz mi powiedzieć o poziomie wynagrodzenia w tej firmie? Czy można tu liczyć na jakieś dodatki i bonusy do pensji?

mixx

Pracował ktoś jako Operator maszyn,magazynier,operator wózka widłowego i może się podzielić opinią na temat firmy, pracy,zarobków i atmosfery.

Noname

Czy ktoś się może wypowiedzieć na temat oferty na vansellera? Jak to wygląda od środka? Oczywiście poza podstawowymi sprawami swojej działalności

Karabin
@Noname

Zauważyłem duża rotację; czesto pojawia się to samo ogłoszenie. Kilka lat temu totalnie zbłaźnili się dzwoniąc do mnie z zaproszeniem na rozmowę o 20 poprzedniego dnia...po pijaku. Prawdopodobnie są to już inni ludzie ale daje do myślenia na temat ich poziomu. Mówie o dziale vansellingu a to podobno całkiem inna działka niż przedstawiciele

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Polska

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondelez?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 1 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondelez?

Kandydaci do pracy w Mondelez napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondelez