Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Fabryka Ciastek w Płońsku

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Fabryka Ciastek w Płońsku

Leon Nowy wpis

Każdy wie że trzeba pracować,no ale tak jaki jest (usunięte przez administratora) na 5 to nie wie większość a przełożeni tylko drą mordy i poganiają co to jest zbierać i inne takie ,Ludzie mdleją ale to nie jest ważne produkcja musi iść czasem nawet jest zakaz wchodzenia na przerwę jak jest mało osób i nie można zdążyć zebrać,Nie chcą tu ludze już przychodzić i pracować.

Pracownik Nowy wpis
@Leon

Na pewno bo jakoś widzę, że na stołach to nawet na 5 przerw chodzą , i nie spotkałam się aby ktoś do toalet zabronił a palarnia też non stop pełna

Lilka Nowy wpis

A to nie można tak od razu z tym pójść do przełożonego i on dalej poleci z takim tematem gdzieś wyżej? Nie mam pojęcia co się dzieje konkretnie z tymi butami, ale czy rozmiarówka jest dobrze dobrana? Co jaki czas wam je wymieniają?

Pracuś Nowy wpis

A która brygada ?

Jakie są mocne strony pracodawcy Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Fabryka Ciastek w Płońsku?

Wscibska

Stała praca jeżeli siedzisz spokojnie na (usunięte przez administratora) wypłaty na czas i ....to chyba tyle. Śruby dokręcają, ale jak ktoś zauważył póki się gwint nie zerwie, a potem legnie w gruzach konstrukcja . Pozdrawiam

D
@Wscibska

Teraz tylko nie wiem jak rozumieć to spokojne siedzenie? Do jakiegoś konkretnego działu / stanowiska to odnosisz? Gdzie praca może zdawać się najprostsza i gdzie osoby bez doświadczenia śmiało mogą się zgłaszać?

Kierownik działu

Brak informacji zwrotnej, ale ogłoszenie wisi od 7 miesięcy

Proces sukcesji z obecnego stanowiska

Uważajcie na (usunięte przez administratora) , wielki (usunięte przez administratora) udaje wielkiego patriotę a jest zwykłą (usunięte przez administratora) . Pod(usunięte przez administratora)cz . Nie jedna osoba już się na nim przejechała

Ksenia

Witam, z jakich przyczyn nie są podane chociażby widełki w bieżących ogłoszeniach? Chce poznać te dla lidera ds. nowych uruchomień w dziale logistyki. do Płońska jest teraz wystawiona taka oferta, interesuje mnie zatrudnienie. Czy brał już może ktoś udział w procesie rekrutacyjnym? W jaki sposób jest on prowadzony na stanowiska liderskie?

BB

Jak teraz wygląda sytuacja na BHP? Mam na myśli pracę ale tez to co się dzieje w zakładzie. Ze dwa dni temu została wrzucona oferta na dla specjalisty, także w zakresie ochrony środowiska. Kompletnie nie widzę stawek, wiec to pierwsza sprawa, jak się zarabia? Omówicie tez atmosferę? również jest dla mnie dość istotna. Na dziale ludzie rotują?

PL
@BB

Rotacja w dziale BHP jest duża. Zmiany na przestrzeni ostatnich 2-3 lat były tam ciągle, miało być budowanie zespołu, a wychodzi to średnio. Aktualnie zespołem kieruje bardzo doświadczony człowiek, zna się na rzeczy, potrafi dobrze zarządzać zespołem. Niemniej jednak jest to korpo, ciężko się tam utrzymać na stanowisku jak spełniasz pewnych standardów. Trzeba być silnym i potrafić walczyć o swoje. Atmosfera w samym dziale jest w porządku, głównie dzięki Kierownikowi, który tonuje emocje. Wszystko jednak zależy od ludzi i nawet przy silnej osobowości kierującego zespołem mogą zdarzyć się niesnaski, trzeba jednak umieć podchodzić do pewnych sytuacji z dystansem. Generalnie polecam pracę w tym miejscu i dziale, bardzo rozwojowa, fajne projekty, możliwość odwiedzenia innych krajów. Jednakże jeśli zależy Ci na stałym zatrudnieniu to musisz być ostrożny, tak jak napisałem jest to korporacja, a to niestety rządzi się swoimi prawami, przez co trzeba spełniać wiele wymogów. Życzę powodzenia, ponieważ rekrutacja widzę jest wciąż otwarta.

@Betii

Witam czy przyjmując się przez Agencję pracy jest możliwość później przejść na umowę przez Mondeleza

@@Betii

Tak można dostać umowę przez zakład ale trzeba wykazać się własną inicjatywą tzn być sumiennym dobrze wykonywać swoje obowiązki oraz nie bać się nowych wyzwań np szkoleń na nowe stanowiska.

KH

A to firma takie szkolenia organizuje? Fajnie. Ja się akurat szkoleń nie boje i lubię zdobywać wiedzę. Czy przejście szkolenia wpływa w jakiś sposób na wysokość wynagrodzenia? Można po nich liczyć na podwyżki?

Siemka wie ktoś ile można dostać na początek.jako operator z doświadczeniem produkcyjnym ??

Dzień dobry chciał bym złozyć skargę batonika 3 bit ponieważ został znaleziony włos w batonie to jest karygodne posiadam zdiecia batonika z włosem.

Fred
@Andrzej

Rozumiem wzburzenie i w pełni popieram chęć złożenia reklamacji. Z tym, że 3bit nie jest robiony w fabryce w Płońsku. Najlepiej było by złożyć skargę droga oficjalną, zwłaszcza, jeśli są dowody, tzn. zdjęcia, dowód zakupu itp. Tu na GoWork nikt nie weźmie tego na poważnie, niestety.

Pracownik Manpower

Czy osoby pracujące przez agencję pracy Manpower w firmie Mondelez muszą być tak bezczelnie (usunięte przez administratora) na wynagrodzeniu? Pracuje od czerwca w Mondelezie przez agencję i po raz czwarty "popełniono pomyłkę" podczas naliczania mojej wypłaty. Rozumiem, że można się pomylić raz albo dwa razy, ale dokonać tej sztuki aż 4 razy w ciągu 6 miesięcy ciężko uznać za przypadek. To ciągłe domaganie się o wypłacenie mi pieniędzy, które zarobiłem zrobiło się frustrujące. Miejcie więcej szacunku dla ludzi, którzy na Was pracują.

Ira
@Pracownik Manpower

To tutaj częsta praktyka. Ostatnio pobierają opłatę za transport gdzie w ogłoszeniu miał być za darmo.

Lidzia

to z czego wynikają te rozbieżności w opiniach? A może być tak ze od lokalizacji to tez zależy? jakie najdalsze trasy teraz tu obsługujecie? stale powiększają liczbę miejscowości?

@Lidzia

Lokalizacja nie ma znaczenia , transport jest darmowy dla każdej lokalizacji.

To jesteś wybranicem chyba.Dużo wypłat nie zgadza się w tym miesiącu,moja też .

Witam Czy pracownicy byli by chętni spotkać się z przewodniczącymi ZZ i porozmawiać na temat podwyżek na rok 20024? Jeśli tak to proszę o zorganizowanie spotkania jest na to czas i każdy miał prawo wyrazić swoje zdanie ,oczywiście bez osób reprezentujących stronę pracodawcy ????

MD
@Nowy

Piszesz to jako ktoś nowy, to brałeś już udział w takim spotkaniu czy to w ogóle byłoby jakieś pierwsze w tym roku? zastanawiam się na ile byłoby to w sumie skuteczne. I te podwyżki to celujesz w ogólne inflacyjne czy również te zależne od stażu pracy?

@MD

No właśnie z tego co wiem to nikt takich spotkań nie robi chyba że się mylę?a myślę że nowi pracownicy , nowi członkowie ZZ też by chcieli wypowiedzieć co myślą ten temat oraz zasad ich przyznawania . To są podwyżki inflacyjne i od stażu pracy?

Stary pracownik
@Nowy

Widać że jesteś młodym świeżym pracownikiem i nie znasz realiów tego zakładu. Tak się składa, że co roku Związki Zawodowe prowadzą negocjacje płacowe z Dyrekcją zakładu. Widełki płacowe też są przypisywane do stażu i zajmowanego stanowiska. Więc takie spotykanie się ze Związkami i pitu pitu nic nie da. Owszem możesz próbować iść i pogadać . Powodzenia

@Stary pracownik

To po co te negocjacje skoro pracownicy i członkowie ZZ nie mogą wyrazić swojej opinii i podzielić się swoimi odczuciami na temat podwyżek, przecież to większość pracowników powinna decydować na jakim poziomie powinny być negocjacje ? ?czyli na jakiej podstawie Zz decydują czy negocjować czy nie skoro nie rozmawiają z pracwynikami?czy to znaczy że jak dłużej pracuje to dostanę więcej za tą samą pracę?

Ggg
@Nowy

Każdy będący w naszym zakładzie ZZ ma swojego przedstawiciela , wybranego w demokratycznych wyborach . Więc to przedstawiciele związków są zobowiązani do rozmów z pracodawcą .

Xxcc

(usunięte przez administratora) lubię sex z kolegą od 20 do 40 lat

BH

Zastanawiam się czy dość istotną część tej wypowiedzi ucięło? Nie łapię kontekstu czy to dlatego, że jeszcze u was nie pracuję? Jeśli już o wieku była mowa to jaki macie średni obecnie? jest to może zróżnicowane ze względu na działy?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Fabryka Ciastek w Płońsku?

Wiesio

Zalezy od tego jakie piastujesz stanowisko Team Lider Starszy Operator Operator Pakowacz itd

Ulka
@Wiesio

Dałoby radę żeby ktoś napisał coś więcej o pracy samego lidera? Po pierwsze jak rozmowa wygląda na takie stanowisko, ile proces rekrutacyjny trwa i czy trudno jest się dostać? i jak zarobki wyglądają?

Wiesio
@Ulka

Taki lider ma nad sobą całą brygadę ludzi na linii Sporo ma na glowie ale i nie małe pieniądze zarabia. Czy trudno się dostać? Zależy od Ciebie samej jak przyswajasz wiedze itd

VU
@Wiesio

Zależy jak się przyswaja wiedzę? Czyli masz przy tym na myśli jakiś okres próbny? Ile może trwać i na jakiej jest umowie? Ciekawi mnie sam zakres szkoleń. Czy dla wszystkich osób są jeszcze jakieś uniwersalne? Rzecz jasna prócz BHP?

Alvin

Mógłby ktoś opisać, jak wygląda program emerytalny, który firma oferuje w ogłoszeniu o pracy dla przedstawicieli handlowych? I przy okazji, jak to jest z użytkowaniem służbowego auta do celów prywatnych? Są jakieś ograniczenia (km, zużycie paliwa)?

Pan (usunięte przez administratora) O. Tylko kobiety mówię będzie masz umowę że Mondeleź to nie prawda Pan (usunięte przez administratora) chodzi tylko o (usunięte przez administratora)

Marcinek

Ile zarabia tam mechanik ? Mam znajomego który chwali się zarobkami po 5-6 tysięcy złotych bez nadgodzin

Borys Becker
@Marcinek

10 tys na miesiąc

Doda Elektroda

Witam jak tam nastroje po pikniku zakładowym?ile będzie rozwodów a ile nowych związków? Szkoda że nie było pani byłej przewodniczącej związków bo pikniki bez niej to nie pikniki....i nie to samo

Niee ciekawy

Nie wiem czy jest się z czego śmiać !!! Do czego to dochodzi ,aby ludzi po twarzy bić !!!

Szukam pracy
@Doda Elektroda

Witam czy polecacie prace jako operator maszyn ? Jaka panuje atmosfera w pracy ? Czy jest możliwość rozwoju ?czy przełożeni wspierają operatora ? Czy raczej typowa korpo liczą się tylko wyniki ?

Czy zdarzają się nadgodziny w Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Fabryka Ciastek w Płońsku?

Sierżant Dudek

Odp na twoje pytanie. kiedyś były, ale zostały zniesione przez nadgorliwych ludzi z bryg C przez których nikt nie może sobie dorobić. Teraz nadgodziny to sporadyczna sprawa. Jak widać być pazernym się nie opłaca

On
@Sierżant Dudek

Czy jest jakaś premia albo deputat?

Nowy pracownik

Witam niedawno zatrudniłem się w firmie i chciałbym zasięgnąć opinii do jakich związków zawodowych mam się zapisać? Gdy czytam wypowiedzi czacha dymi i kołomyjki w głowie jest związek S80 który ma różne opinie jest związek jakiejś pani (chyba odeszła już) co talony rozdają i pościel czy bieliznę ale to nie o to chodzi proszę o informację gdzie mogę liczyć na załatwienie sprawy czy rozwiązanie problemu - który związek się najbardziej przyłoży do tego Pracujecie tutaj długo to powinniście wiedzieć. Z góry dzięki za sugestie. Pozdro

Po

Bo jeśli się jest jest w związkach można wybrać innego przewodniczacego . Jeśli ludzie przejrzą na oczy a jeśli nie to super posadka do emerytury i można pracować nawet dluzej

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Fabryka Ciastek w Płońsku - Płońsk

• Jak się pracuje w Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Fabryka Ciastek w Płońsku?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Fabryka Ciastek w Płońsku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 172.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Fabryka Ciastek w Płońsku?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 145, z czego 35 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Fabryka Ciastek w Płońsku?

Kandydaci do pracy w Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Fabryka Ciastek w Płońsku napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Fabryka Ciastek w Płońsku