Opinie o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. w Dębica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. w Dębica

taki tam

Co to za forum które usuwa prawdziwe wpisy zawierające dokładny opis zasad panujących na zakładzie . To po co to pisać jak prawda zostaje kasowana. PORAŻKA

funfel

Żyjecie tam w tej Dębicy? Produkujecie coś ?

@funfel

Żyjemy, produkujemy i mamy się się bardzo dobrze. Mam nadzieję, że w 100% zaspokoiłem Twoją ciekawość.

Jegomość

Coś nowego w CP?

@Jegomość

A, co masz chorobowe, że się pytasz?

karol

Ile daja na kierownicze stanowisko?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Dębica
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
xxx operator nl

Ostrzegamzainteresowanych pracą w zakładzie w Holandii, przy rekrutacji domagajcie się kwot netto, (dużo potrąceń o których nikt nie informuje, Polacy są traktowani jak tania sila robocza, stawki Holendrów na tych samych stanowiskach z tym samym doświadczeniem o 300 eu wyższe

Aaa
@xxx operator nl

Holendrzy z doświadczeniem z kuchni

ona

Wie ktoś może kiedy w końcu wypłacą premię???

Kiero
@ona

I co jeszcze? Cukierki ci nie wystarcza , w (usunięte przez administratora) sie przewraca.

@Kiero

Nie wiem kim jesteś,nie wiem do czego bijesz z tymi cukierkami,po prostu zadałam pytanie,ale że już znam odpowiedź na nie to@Kiro nie wysilaj się i nie pisz już nic na tym forum.

Kiero

Tak ,mozna podciagnac moja wypowiedz pod sarkazm, choc w moim zamysle miala to buc ironia czyli zawoalowana drwina,szyderstwo lub zlosliwosc ukryta pod pozorna aprobata.

Mnie po 10 latach zwolnili, bo kogos trzeba bylo.. co moge powiedziec o tej firmie,mistrzowie sa dobrzy tylko jak trzeba zostac albo przyjsc na wolnym, ogolnie tylko dwoch jest ludzkich, a o pozostalych dwoch to lepiej sie nie wypowiadac, bo same negatywy, same pociotki tam pracuja i oni maja dobrze, reszta traktowana jak tani sila robocza,w sekretariacie jest tworzony harem(na chcwile obecna podobno jest ich tam 4-5? smieszne), zreszta nic tam nie robia, a zeby cos zalatwic to szkoda gadac,zatrudnienie przez agencje pracy, wolny weekend raz na 4 miesiace..

Mulag

Witam Wszystkich Canpakowców. Tak jak wyżej jeden z przedmówców pisał, że pracuje 10 lat i myśli o odejściu, Ja akurat pracowałem kilka miechów ale mnie zwolnili bo redukcja była a kogoś trzeba było zwolnić . Uważam że jeśli chcą wykwalifikowanych pracowników to muszą dać szanse utrzymanie bo inaczej będą mieć tanią siłę roboczą niewykwalifikowaną która sama odejdzie lub oni sami ją zwolnią. Nie wspominam dobrze tego okresu a był to 2014 roczek wtedy, dali mnie do gościa co nie wiele chciał uczyć ale i ja będąc obiektywny miał problem z opanowaniem takiej maszyny, może jak by faktycznie zakład chciał mieć pracownika i dał czas na spokojną naukę mieli by później wykwalifikowanego pracownika który może potrzebuje więcej czasu ale jak się nauczy to z pewnością nie odejdzie jak już oponował po trudach taką maszyna, bo ja z pewnością by już chciał zostać . Teraz jest okres pracowników i rąk do pracy potrzeba, znalazłem po klika a dokładnie 5 miesiącach bez pracy , nową prace w której dostałem dużo czasu na naukę na maszynach , na początku jako pomocnik a później już sam robiłem. Jako pomocnik 3 miechy za stałym pracownikiem a później już sam. Dziś już sam na 4 maszynkach jadę z koksem. Nawet jak był okres zastoju pracowników nikt nie zwalniał i nie dawał bez płatnych urlopów a później znów ruszyło, to jest podejście utrzymanie pracownika. Życzę jak najlepiej pracującym tam pracownikom których znam, może góra niech zmieni podejście do pracowników.

Tojaduren

Ty ciągle nie rozumiesz sensu zdań.Stąd to twoje "ponoć". Napisałeś(aś :))) że ja "Tobie nie ma sensu niczego udowadniać. "Tacy ludzie jak Ty mierzą wszystkich swoją miarą." a nazywasz mnie prostacko głupcem bez podania powodu ?jesteś ignorantem :) Troszkę ci żal za co ?Tak się przejąłem że ... to jedynie wskazuje jaką Ty jesteś osobą :)A ludzie to zobaczą...

@Tojaduren

Nazwałem Cię "Durniem" i jak widzę Ci się to spodobało, bo dałeś sobie nawet taki nick. Happy New Year.

TojaDureń;]

po 1 My jako ludzie Wy jako pracownicy firmy po 2 Ja tylko wyraziłem subiektywną opinie i nikogo nie obraziłem-ty zrobiłeś/zrobiłaś to dwukrotnie .Nie miałem intencji cię rozgniewać ale jak widać coś poszło nie tak ;] po 3 "Cóż, alko ktoś się urodził inteligentny, albo nie" udowodnij że mówisz o sobie :) po 4 wiatrak może się spierniczyć po 5 Życzę wszystkim spokojnych i wesołych świąt :)

@TojaDureń;]

Po 1 Co Wy jako ludzie, którzy "ponoć" nie pracowali w CP macie do Nas jako pracowników? Po 2 Co to w ogóle miło być? To jest bezsensowny i nic niewnoszący wpis - zwykły spam! Co do intencji - czujesz się urażony? Cóż! Może i dobrze, bo to oznaka tego, że nie jesteś aż tak wielkim durniem jak myślałem, ale musisz jeszcze dużo tych książek przeczytać ;) Wiesz, troszkę mi Ciebie żal, więc przepraszam, że poczułeś się urażony. Po 3 Tobie nie ma sensu niczego udowadniać. Tacy ludzie jak Ty mierzą wszystkich swoją miarą. Po 4 Bardzo prostackie stwierdzenie, ale chociaż prawdopodobne- brawo! To pewnie z książki o Przygodach Don Kichota :) Po 5. Także życzę wszystkim obecnym i byłym pracownikom Can-Pack w Dębicy, Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

ALe mam z was beke

Przepraszam źle napisałem-oni myślą że jesteście durniami.Ebook z książkami ?czyli co Cp myśli że My nie potrafimy myślec?Przeczytałem więcej książek niż CP potrafiło by sobie to wyobrazić :)

Ja_co
@ALe mam z was beke

Gdyby tak było, to byś w cp nie pracował !

@ALe mam z was beke

Dureń to jest z Ciebie i to do potęgi n. !! Co ma piernik do wiatraka??? Przecież to jest po prostu zestaw książek, tylko w formie elektronicznej. Ma ktoś chęć to czyta, nie to nie czyta. Nic skomplikowanego i nad czym dumać nad czym tu myśleć. Chyba, że Ty masz z tym problem i zmusza Cię to do wielkiego wysiłku umysłowego. Cóż, alko ktoś się urodził inteligentny, albo nie. Ale mam z Ciebie bekę!

FranekBeczka
@Franek

Beka to jest tylko i wyłącznie z Ciebie skoro nie potrafisz zrozumieć sensu zdania :) A poza tym ja nie pracuję w tym chlewie :)

@FranekBeczka

Sam sobie teraz zaprzeczasz, pisząc w poprzednim poście "My". Dureń z Ciebie i tyle.

ALe mam z was beke

Robol przestań tak pisac bo mi smutno-jedna osoba na 10 lat dostaje ebooka -robią z was durni ,wole normalne książki czytac niż dostać pseudo tableta z paroma ksiązkami :d

robol

Ludzie jaka nagroda za ten rok taka praca w przyszlym roku

CzłowiekPogryzłPsa

Mam pytanie kiedy będa puszki z cukierkami ?, dzięki nim w tamtym roku udało mi się przetrwac wigilie i sylwestra.

Nie zarobicie wiecej bo dyrektor musi utrzymać z tej kasy 3 sekretarki u których i tak ciężko było coś załatwić i kilka lasek w magazynie do których codzinnie biegał. Czasem na 1 zmianie było na liniach mniej ludzi niż wszystkich innych co się kręcili dookoła niewiadomo po co.

zenek

A jeszcze niedawno zwalniał, straszył itd

Ignavia corpus hebetat, labor firmat
@zenek

Mogli dbać o pracowników, na ten moment wiem że 5 przeciągu pół roku zniknęło.5 na pewno którzy się starali. Wszystkim im życze szczęścia bo podjęli bardzo dobra decyzje!

ona
@Ignavia corpus hebetat, labor firmat

jakby kierownikowi Kamilowi zależało na ludziach to by dał im podwyżkę i nikt by nie odszedł,a że mu szkoda to jest jak jest,a wkrótce będzie jeszcze więcej takich co odejdą z Can-Packu...

starszy pracownik
@ona

jesli chodzi o zwolnienia to dopiero poczatek a znajac nasza dyrekcje to sie nie ogarna i ludziom nie dadza wiecej zarobic aby nie mysleli zeby isc gdzie indziej pracowac a wtedy moga miec lipe w lecie bo moze byc tak ze nie bedzie mial kto pracowac i tylko po dwie czy linie beda szly :) ja pracuje 10 lat i zarabiam 2000 tys ale mam juz na oku inna prace o podobnych zarobkach ale na 2 zmiany od pon do piatku takze nie bede sie nawet zastanawial.

swoj

dobra

Kiedyś gdy jeszcze pracowałem o Januszu bardzo negatywnie wypowiadała się góra. Chodziło o to, że jest pro-ludzki, a ludzi trzeba je...ć. Choć gość jest bardzo nerwowy, a poznałem go jeszcze za czasów FOMETu to uważam, że jest gość na poziomie. Resztę mogę określić jako: SZUJA, NIEUDACZNIK, PRZYDUPAS. Dziś sam, zarządzam ludźmi i wiem, że ta firma (czyt. mistrzowie, kierownik, itp) ma poważne braki w szkoleniach. Pracę trzeba wykonać w terminie, ale można zrobić to w taki sposób aby pracownik miał świadomość i chciał pracować, a nie czuł się osaczony.

Duch

Może w ramach podpowiedzi napiszesz jakie to szkolenia zrobiłeś, że stałeś się takim super zarządcą?

poltergeist
@Duch

przynajmniej nie wchodził pod biurko żeby awansować; ]

w Dębicy same rodzinne konfidenty wiem co mówię pracowałem tam w rodzinie siła do podpird..... innych żałosne to ale prawdziwe

ustawiacz

Witam wszystkich dziś po latach przepracowanych i przede wszystkim poza tym zakładem mogę napisać prawdę jak tam było. Pierwsze kroki stawiałem juz w firmie FOMET jako operator maszyn po paru latach zostałem ustawiaczem,ponieważ mój nauczyciel odszedł do innej lepszej pracy. Atmosfera..hm klimat dzis zaczne od ustawiaczy stara gwardia nienawidzi młodej która dla kilku złotychssprzedała swoją godność, mam tu na myśli donosicielstwo,obserwują cie kiedy popełniasz błąd by w odpowiednim momencie poinformować mistrzów. Ustawiacz z gumowania elementów wiaderka, ustawiacze z lini wiaderka mam na myśli klan,i pande jedna klicha konfidentow. Linia areozoli teraz główny człon cpgl tak mi się wydaję. Ale też ciekawe towarzystwo...Pamiętam wielka rewolucję kiedy przyjechali z Brzeska w duecie by reform owa nasz zakład pogrzebowy. ..wszyscy jak do apelu chodzili,bez wyjątków. I pana Zenka Pamiętam kiedy na dzień dobry nie odpowiadał. Pani Alicjo Pani Monika, Was moje Panie tez pamiętam i resztę Pan z biura kiedy pytalyscie co macie dziś robić. Jak zamiatalyscie, pracowały na prasach. Po moim odejściu wszystko się zmieniło miotelki biura nawiedzily. Naprawdę pamiętam wszystko dzień kiedy tam straciłem prace i byłem zły na osobę która to mi załatwiła ale dziś piszę Panie Mistrzu za to ze nie pracuje w CP mam dla Pana bardzo dobry alkohol pyszna 18 letnią whisky,gdyby nie pańska nie chęć do mnie i konfidencja kolegów koleżanek z pracy a przede wszystkim pan nigdy bym nie osiągnął tego co teraz własnej firmy dobrze prosperujacej, nie jedno osobowa działalność czy tynki szpachlowanie i inne wafle panie B. Zapraszam na whiskey a i Pan G. Tez może być ja opłacm wszystko łącznie z transportem. Tu podaje kontaktu Korneliusz2@onet.pl pozdrawiam

NIEUSTAWIACZ
@ustawiacz

Nie szalej tak z kasą, bo Ci na ZUS nie starczy..

Zostaw merytoryczną opinię o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. - Dębica

• Jak się pracuje w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 13 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.