Opinie o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. w Dębica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. w Dębica

Pracowity

Panie Czesiu, Panie Przewodniczący przeczytałem odpowiedź od Prezesów... Jest OK. Nigdzie nie ma napisane że nie zgadzają się na postulaty ZZ S. Liczą się z Panem. Trzymam kciuki. Powodzenia w rozmowach

śmiały
@Pracowity

Podobno dyrektor w Dębicy już ogłasza pracownikom jakieś 13% średnio podwyżki. A pismo od Prezesów mówi że w lutym będzie związek rozmawiał o procentach. Czyżby te rozmowy to ośmieszanie związku w Dębicy.

@śmiały

Może dyrektor uprawia swoją politykę bo w Dębicy nie ma związku zawodowego.

wieloletni pracownik
@Pracowity

Czesławie zorganizuj obiecane Węgry, tą wycieczkę do Budapesztu na którą wszyscy pracownicy czekają. Masz zdolności organizacyjne i kontakty i na pewno zrobisz to rewelacyjnie jak zawsze i tak jak było we Lwowie, Wspaniale. Powodzenia.

śmieszny
@śmiały

Ze związku zawodowego był Witek i inni i nic się nie odzywali. Milczenie owiec. hehe . Reprezentują siebie !!

obserwator
@śmieszny

Reprezentują dyrektora i hr.

zadowolony
@wieloletni pracownik

Panie Czesiu super program wyjazdów do Budapesztu, hotel najwyższej klasy , dużo zwiedzania i świetne jedzenie, nic nie płacimy, dlatego dużo pracowników się zapisało, może te 400 miejsc być mało.

rozsądny pracownik

Cieszmy się że mamy takiego mądrego Prezesa Mariana, widząc co się dzieje w puszce napojowej gdzie pracownicy już nie chcą pracować. Porażka kierownictwa i HR.

Urszula

chcialam sie dopytac, czy rzeczywiscie dzieki wnioskom ZZ bylo w zeszlym roku na swieta 1000 zl ? czy w tym roku t tyle bedzie, moze wiecej?

Lidia

faktycznie niczego nie było? pytam, bo nikt nie pisał już o tym i się zastanawiam. a czy cokolwiek w związku z nowym rokiem tutaj wchodzi? jakieś zmiany?

@Urszula

Jakim ZZ wymień ich konkretnie. kto z kim i za ile ?

@ucho

Pisali wcześniej coś o jakimś strajku i właśnie ZZ. Ten temat został całkowicie już porzucony? I w tym pytaniu Twoim to o co chodziło, w sensie, że "kto za kim"?

myszka
@Lidia

Proszę się zająć szukaniem nowych pracowników droga Pani z HR, a nie wyciągać informacje od pracowników. Coś Wam to słabo idzie, bo wszędzie ludzi brakuje, a coraz więcej się zwalnia. A podobno tylu chętnych macie...

witek
@myszka

Zarobki gdy będą takie marne to pracownicy się będą zwalniać a ci co się zatrudnią to słabeusze.

Mario

Wiecie może sa jakieś przyjęcia na produkcjie?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Dębica
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Zadowolony

Wyjazd na wycieczkę do Budapesztu dla pracowników to bajka. Czytałem plakat i cały program , dużo zwiedzania , najwyższa półka Hotelu a dania i jedzenie wyśmienite. Czesław gratuluję takiej organizacji .

Do zadowolonego
@Zadowolony

Racja jest wysoki standard . Hotel Aquincum jest w samym centrum Budapesztu z basenami termalnymi i SPA. Popływamy sobie ?

Zatroskany

Co się dzieje z tym drugim związkiem? Kogo oni reprezentują??!! Czas na zmiany w tym Związku Zawodowym!

ucho

Słyszeliście że Prezes awansuje i od nas odchodzi. Zostaje głównym Prezesem Canpaku w świecie. Szkoda bo dobry jest człowiek.

Piotrek
@ucho

Teraz to już wszedłeś cały. Po sam nabiał.

Wito

Można się było takiej odpowiedź spodziewać. To teraz Panie Czesławie jest moment na przejście po wszystkich wydziałach i uzgodnienie co i jak w dalszej walce. Pracownicy wierzą, że Pan nie odpuści!

Wózkowy

W końcu konkretne działania Związku Zawodowego Solidarność! Przygotowanie plakatów, ulotek i rozklejenie ich na całym zakładzie i bardzo dobre postulaty płacowe! To mi się podoba, tak trzymać!! Tylko gdzie ten drugi związek zawodowy, co sie nazywa "80tka"?? Po co mu pracownicy płacą składki?? Ja sie wypisuje, bo wstyd!

@Wózkowy

No i jakie te postulaty zostały tam powywieszane? I pytanie czy to w ogóle da jakikolwiek efekt? Już kiedyś taką technikę wdrażali?

do Lidi
@Lidia

Czytaj żądania ZZ Solidarności. Efekt będzie jak zachęcisz pracowników do strajku. Do pracy Lidio wykaż się ?

zwykły pracownik
@Wózkowy

Obserwuje działania Pana Przewodniczącego Kwaśniaka są pozytywne dla pracowników. Na pewno widzi że jest coraz gorzej i mocno się angażuje tylko czy będzie miał poparcie wśród pracowników którzy boją się przełożonych.

Morton
@zwykły pracownik

Oczywiście, że ma poparcie wśród pracowników i jesteśmy gotowi na konkretniejsze działania. Kto się boi przełożonych, pracując za takie grosze? Są tu jeszcze tacy? W Lidlu, Biedronce itd. płacą lepiej niż tu, a nie trzeba robić w gorącu, hałasie, na nocki itd. Jest wiele możliwości, tylko trzeba się zorganizować i walczyć. W wielu firmach są duże podwyżki, wyrównania inflacyjne, zwiększone dodatki za pracę zmianową. A tu nic...

@Wózkowy

Ma się etat i zero pracy i tak kupiona całego gagatka.

do wózkowego
@Wózkowy

Jeżeli drugi związek ta cała osiemdziesiątka wycofał się z 20% podwyżek i nie ma wspólnego stanowiska związków zawodowych to prawnie pracodawca wprowadza rozwiązanie płacowe według swojego uznania bez porozumienia ze związkami zawodowymi.

@zwykły pracownik

Poparcie pracowników ma tylko co się dzieje z tym związkiem zawodowym z Dębicy nie widzę ich podpisów pod plakatem o podwyżkach czy czasem dla oka dużo krzyczą a mają układ z dyrekcją. Podejrzane ich działanie.

Konkretny
@Morton

Super tylko jakie te działania mają być aby były skuteczne. Podpowiedz Przewodniczącemu Czesławowi a on to zrobi bo ma jaja.

oburzony
@Wózkowy

Mowa o Gagatku który jest figurantem w związku łosiemdziesiąt i podpisuje kierownictwu wszystko , nawet sprzedał kolegów z narzędziowni których przeniesiono na produkcje i stracili tysiaka miesięcznie. Śmierdzący truteń.

związkowiec
@Wózkowy

Czesław szacun, kawał dobrej roboty robisz dla pracowników.

Niezależny

Czesławie ja ci tylko mogę podziękować za zaangażowanie związkowe i socjalne. Dużo zdrowia.

Wózkowy

Czesiu, jak mówią pracownicy,, w tamtym roku pisałeś o 1000 dolarów ale pomylono walutę i dostali po 1000 zł. Dopilnuj żeby teraz się nie pomylili z 500 $ na 500 zł. Powodzenia

Morton
@Wózkowy

Kasa na święta to jedno. Drugie i to najważniejsze, to podwyżki od stycznia i to minimum takie, jak inflacja + podwyżka w kwietniu. Rośnie minimalna od nowego roku i wielu będzie zarabiało 100-200 zł więcej(nie licząc skromnego dodatku, bo wszędzie dodatek jest dużo wyższy niż 600 zł). Pracując w gorącu, hałasie, zimnie, na zmiany, na nocach i czasem w święta. I to od stycznia będzie nie wiele więcej niż za najniższą krajową...

@Morton

Czesiek to znowu Ty?

rozsądny pracownik

Wszystko fajnie ale najważniejsze są podwyżki wynagrodzeń. Przewodniczący związku Czesiek napisał aby były one dwuetapowe od stycznia 2023r i na 10 maja. Popieram,ma racje , ludzie tak chcą.

Urszula

o co chodzi z tą integracją i wycieczkami ? piszecie o nich tak serio, bo nie wiem czy to żarty czy naprawde tak jest?

@Urszula

Na serio jest integracja i zabawa do białego rana bawią się wszyscy pracownicy. Rewelka.

Taka
@rozrywkowy

Nie zkasztanij się z tej radości z zabawowej fiesty do białego rana. Każdy normalny pracownik zmęczony wielogodzinną pracą o niczym innym nie marzy jak o odpoczynku w domowym zaciszu z dala od donosicieli z którymi się styka conajmniej 40 godzin tygodniowo.

@Taka

No to ja teraz zgłupiałam... Połowa się bawi a druga połowa odpoczywa czy jak? Generalnie widać, że częściowo to się raczej nie lubicie... :/

oburzony
@Taka

Zmęczony pracownik i jeszcze donosi a związek zawodowy Solidarność pisze o podwyżki do Prezesów , pytam się dla kogo , dla donosicieli !

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

do pytającego

Gdy rezygnują to coś nie tak a HR powinien ich zatrzymać.

Agnieszka

Hejo, jak tam warunki na produkcji? :) Stawka adekwatna do pracy? Ktos pisał, ze miały bys podwyzki przez inflację. Udało się? :D

@Agnieszka

Pismo związków zawodowych o podwyżkach wisi na wydziałach. Czytajcie, bo mają być podobno 20%.

fachowiec
@Marek

Prezes zarządzą firmę profesjonalnie i jak mówią na wydziałach są ogromnie zyski to na pewno podwyżki naszych pensji się też znacząco zwiększą. Dobra praca godna płaca.

Też fachowiec
@fachowiec

Ogromne zyski są narastające od dobrych ponad 10 lat. Z każdym rokiem coraz większe. To jest efekt tzw kuli śnieżnej. Im większa, rozpędzona śnieżna kula, tym mniej wysiłku trzeba włożyć, aby nadać dalszy jej pęd. Zadowolenie pracowników jest w ostatnich latach proporcjonalnie mniejsze do wypracowanych zysków. Jakość zarządzania firmą można sobie mierzyć zyskami, ale tylko i wyłącznie w połączeniu z zadowoleniem pracowników. Bez oddanych firmie pracowników, firma obrośnie w tłuszcz, złogi i nowotwory, które będą drenować ją od premii do premii.

Wiktoria
@Też fachowiec

Czyli sugerujesz, że idzie to w złą stronę? Czy może wypracują jednak zadowolenie pracowników na tyle, żeby dalej spokojnie się rozwijać?

Ziom

Czy są przyjęcia do pracy na produkcji w Canpack Dębica?

@Ziom

Ja na necie ofert coś nie widzę. Można ewentualnie pisać do nich bezpośrednio? No albo zanieść do siedziby firmy cv, może to będzie się lepiej prezentować jeśli przyjdzie się osobiście?

uśmiechnięta
@Ziom

Są przyjęcia tylko nie ma chętnych a to o czymś świadczy ?

@uśmiechnięta

Pewnie o pieniążki? Chociaż widziałam jakieś info o piśmie o podwyżkach, to coś da?

Dzisiaj słyszałem na produkcji, że Czesiek będzie przygotowywał wycieczkę dla wszystkich pracowników na Węgry, do Budapesztu. Hitem ma być podróż samolotem, a nie autokarem. Brawo!

rozsądny pracownik

Cześku gdy odejdziesz z naszego zakładu bo tak mówią pracownicy to kto będzie o nas walczył i kto nam zorganizuje imprezy i ZFŚS i pożyczki. Oby za ciebie kierował związkiem nowy Przewodniczący który ma wiedzę i nie boi się pracodawcy.

@rozsądny pracownik

Jest zabawa w Pieninach w maju i czerwcu i cały zakład fip się bawi.

@rozsądny pracownik

Integracja w Pieninach dla pracowników to impreza wypasiona i zabawa przy góralskiej kapeli do białego rana. Dzięki Czesiek.

Iza
@rozsądny pracownik

Może znajdzie się ktoś inny kto będzie walczył za was :D A to sugerujesz ze ten kierownik nie miał wiedzy i bał się pracodawcy?

Azi
@Iza

Kierownicy mają przeważnie zawsze większą wiedzę z zakresu obszaru działania niż dyrektorzy z zarządem włącznie. Problem w tym, że jest to chyba sztucznie inspirowany przez HR konflikt pracowników z przełożonymi. Na czyje zlecenie? Może ma to wyglądać na staffing?

nastawiacz
@rozsądny pracownik

Czesław zostanie z nami tak nam obiecał na wycieczce w Pieninach.

Bartosz
@rozrywkowy

Często macie takie imprezy? Bo można się nieźle zintegrować na takich wyjazdach, nie? Coś jeszcze dają z benefitów z socjala prócz imprez firmowych?

młodziak
@Bartosz

Nie za często, przydałby się częściej.

@młodziak

A to sami we własnym gronie już nie możecie częściej? Chyba, że firma wszystko funduje i dlatego tak? ;p

Leszek
@Azi

Gdyby nie rządził skutecznie obecny Prezes Słowak to konfliktów byłoby w piernik tak jak w FPN.

zintegrowani

Panie Czesławie dziękujemy, dziękujemy za organizację Wycieczki i załatwienie pogody. Dzisiaj już leje deszcz.

Cześć dajcie znać przez jaką Agencję Pracy zatrudniają pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. - Dębica

• Jak się pracuje w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 13 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.