Opinie o OTIS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie OTIS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OTIS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTIS Sp. z o.o. w Warszawa

Aplikant

Nie wiem jacy rekruterzy pracują w tej firmie ale mojemu raczej nie zależy na swojej pracy. Jeżeli takie ma być podejście do pracownika to może lepiej że się nie odezwali. Szukajcie dalej serwisantów.

@Aplikant

Hejka, odgrzebać CV czasem nie jest łatwo, nie zawsze można odp w ciągu 2-4 dni. Jeśli zależy Ci pilnie na robocie zawsze możesz zadzwonić na centralkę i Cię przełącza, no problem. Procesow jest dużo, a dziewczyny tylko 2 na całą Polskę. Zawsze są do dyspozycji i telefonicznie możesz dostać informacje, albo szybciej spotkać jeśli zależy Ci na czasie. Człowiek nie robot. Pozdrawiam

@Aplikant

no klasycznie zero konkretów, pozdrawiamy konkurencję, wara on naszych dziewczyn z HR!

Vizon
@Gusto

to ja nie wiem co Ty tam wysłałeś, na jaki adres, może w CV nie ma twojego numeru? weź zobacz czy mail przeszedł w ogule, ja tam dostałem info po tygodniu od wysłania, 2 tyg niestety musiałem czekac na rozmowe bo urlop mial kiero ale potem to od razu oferta badania i umowa wiec git

Lukas

Jakie samochody służbowe dostają pracownicy do dyspozycji?

@Lukas

UP i czy można go wykorzystywać do użytku prywatnego również?

S

Tak

Lukas

A pierwsza częśc pytania? Znasz odpowiedź?

Renault Megane

@A

W sumie to meganką jechać nigdy nie miałem okazji, ale patrząc po specyfkacji to chyba całkiem spoko

what

serio ma to dla ciebie aż takie znaczenie jakie auto dostaniesz jako służbowe? jak ci się marzy toyota w hybrydzie to idź do salonu i sobie kup

Lukas

No nie pogardziłbym, ale wezmę co dają

Konserwatorzy jeżdżą Dacią Duster, sprzedawcy Renault Megane

Siódmy syn
@A

Raczej dacia doker wchodzi w grę

@Lukas

Tak, najlepiej że służbowe są pakowne, nawet jakiś trip z rodziną ogarniesz.

@Lukas

mustang albo porsche, a co wolisz? ha ha ha

Krzy

Czy po zatrudnieniu można liczyć na opiekę w LuxMedzie? W mojej poprzedniej pracy była taka opcja i nie ukrywam, że bardzo mi na niej zależy.

Bastion

Tak.

@Bastion

Super, dzieki wielkie.

cezik
@Krzy

gdyby było w innej firmie to już by ci nie pasowało czy jak??

@cezik

Nie, po prostu z tego korzystałem w poprzedniej robocie i mam sprawdzonych lekarzy.

@Krzy

Hejka, masz full opiekę dla siebie, całej rodziny (w tym seniorów!) i możliwość dołączenia do pakietu stomatologicznego. Tak więc wypas!

@Krzy

ta bez problemu, wypełniasz wniosek na wszystkie benefity jakie chcesz, część za free, część za jakieś grosze że za fajki więcej zapłacisz w żabce

Antek

Pozdrawiamy konkurencję :) Odeszły czy zostali zwolnieni za nieprzestrzeganie przepisów bhp które w firmie są po to aby chronic zdrowie i życie pracownik? A no i policzmy też odejścia na emeryturę po 20 latach pracy w tej okropnej firmie, aż dziwne ze nie ucieki do tej fajnej konkurencji. Policzmy ile zostało zwolnionych z powodu (usunięte przez administratora) 0? No tak, tak, pozdrawiamy serdecznie.

...
@Antek

Co ty Antek opowiadasz za głupoty z tej firmie każdy kto coś więcej wie dał nogę i albo ma własną firmę albo siedzi u konkurencji za dużą większą kasę.Niestety pewnie ty siedzisz w tym kołchozie ze 20 lat jak nie lepiej a pojęcie masz tylko o Otisach i wiesz że tylko Otis bo tak to tylko do miotły.Prawda jest taka że wiele osób z tąd odeszło i ma nieporównywalnie większą kasę.Jak jesteś dobry w tym co robisz to uwierz żd można wyrwać niezłe pieniądze

Antek
@...

Cały czas piszesz o tych kokosach a tak się składa że mam kolegę w tej "fantastycznej" konkurencji i wiem że zarabiamy tyle samo, z tą różnicą że ja się rozwijam a on nie. Więc przestań mącić bo oboje wiemy jaka jest prawda.

Gusto

ile odeszło? kiedy? ha ha ha a ty wiesz o jakiej firmie piszesz w ogóle? ha ha ha

Rekrutacja dwuetapowa, najpierw rozmowa online, a następnie spotkanie w siedzibie firmy.

Głównie dotyczące CV, całkiem szczegółowe.

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Eo

Czy obowiązuje okres próbny? Ile trwa?

3 miesiące?

Monte
@Eo

czy to nie jest tak że w zasadzie w każdej firmie jest swego rodzaju jakiś tam okres próbny?

Monte
@Eo

chyba powinni pisać o tym w ogłoszeniu nie? albo na pewno powiedzą ci na rozmowie

Słuchaj, no nie wiem

@Monte

W różnych firmach różnie się spotykałem, więc nie chcę zakładać z góry

@Monte

W ogłoszeniu nigdy się nie spotkałem z taką informacją.

6 miesiecy

@A

łoo serio tak długo trwa okres próbny? wcześniej się nigdy nie spotkałem z takim okresem, ale no tutaj faktycznie jest to bardzo odpowiedzialna praca

@A

a powiesz mi czy od początku pomimo okresu próbnego ma się umowę o prace?

@A

sory jestem kandydatem jak coś tylko za pierwszym razem nie zaznaczyłem tego a pracownik się ustawia automatycznie

Elmo
@Remi

od początku jest umowa o prace. umów zlecen raczej nie ma chyba że to chwilowe jest albo ktoś po prostu tego chce

Bodzio
@Eo

Nie ma okresu próbnego, pierwsza umowa na od 6 miesięcy do roku - przeszkolenie to 2-3 miesiące, więc zależy od stanowiska ale tutaj masz od razu umowę o pracę i nie 3 ale minimum 6 miesięcy. Dodatkowo wszystkie benefity od razu I premie też, nie ze po okresie próbnym. Jak sprzedaż w pierwszym tygodniu nawet ucząc się jeszcze procedur to już masz do premii.

staż
@Bodzio

Najs, rzadko się spotykałem z tym, żeby od pierwszego dnia móc już korzystać z dodatków, z reguły wszystko po próbnym

@Bodzio

ej serio od razu na pół roku? zaje!!!! ale tak na każdym stanowisku? bo ja to na sprzedaż chce wysłać bo jakiś czas temu widziałem ogłoszenie, może jak nie teraz to za chwilę się coś pojawi jak to w sprzedaży. Z dłuższą umową to i kredyt łatwiej i w ogóle bo teraz to takie niepewne czasy, a zwolnili kogoś z powodu pandemii? bo u mnie to hurtowo wywalili prawie 150 osób meksyk i robie w pizzerii póki się nie zaczępie tylko że chce w dobrej firmie a nie tak że za rok znowu szukać

mylo

W benefitach w ogłoszeniu widzę info o tym, że dofinasowują kursy i szkolenia - wie ktoś jak to wygląda? Czy mogę sobie wybrać dowolny kurs i zaaplikować o jego dofinansowanie, czy musi być związany z charakterem wykonywanej pracy?

ona
@mylo

Wydaje mi się, że to będzie indywidualnie rozpatrywana kwestia.

ona
@mylo

Niemniej, najpierw się zatrudnij, zanim zaczniesz wypytywać, to nie tak, że na dzień dobry dostaniesz hajs na szkolenia, podczas gdy nie wiadomo jakim jesteś pracownikiem i czy warto w ciebie inwestować.

perch in canoe sauce

Tak już jest gdy masz w (usunięte przez administratora) GPS...Uważajcie na siebie. Pozdrawiam ludzi z branży. Szanujcie się bo karierowicze coraz bardziej mieszają ;)

LOL
@perch in canoe sauce

Beka, a Ty to nie chcesz mieć GPS w służbowym samochodzie bo Twój? Ha ha że też okropny szef chce w Twoim narzędziu pracy coś instalować, skandal. Przecież GPS używa się w służbowych samochodach od 20 lat, ale ty tam musisz mieć sporo na sumieniu nie?

Szyma
@perch in canoe sauce

A Ty to tak wiesz doskonale bo pracujesz i sam mieszasz czy jakoś nie chcesz odejść z pracy? Ha ha Każdy kto ma odrobiny oleju w głowie widzi ile fejki tutaj jest. Aplikowałem z konkurencji bardzo świadomie bo szwagier pracuje w OTIS. Mieszają to ci którzy mają ból krzyża że nie spełniali standardów w firmie i za kołnierz nie wylali a teraz wylewają swoje żale ze nie było jak za (usunięte przez administratora) czy się stoi czy się leży. Żenada panowie serio. Pokory brakuje.

Merytorycznie

Średnie zarobki pracownika otis z kilkunastoletnim stażem to 6000 brutto.To się dotyczy większości pracowników.U prywaciarzy to tyle się zarabia do ręki z umową o pracę na tyle na ile jesteś zatrudniony.A tutaj musisz mocno się napocić żeby tyle mieć ze zleceniami i to też jak się uda bo nie co miesiąc ale najgorsze jest że konserwatora zrbilii ciecia koczującego w maszynowni na klatce albo w samochodzie no bo inaczej przeglądu nie rozklepie.U prywaciarza zrobisz robotę jedziesz do domu a tu jeszcze musisz uważać na bhp czy dyrektora który niespodziewanie może Cię nawiedzić.

Tom
@Merytorycznie

Nie wiem skądasz te informacje, ale jak nie wiesz to nie wprowadzaj ludzi w błąd. Pensja jest uzależniona od kompetencji, więc jeśli ktoś nie pracował w dużej firmie, nie jest z branży, nie zarządzał rozproszonym zespołem, itd. to nie dostanie z górnej półki. Tutaj dostajesz kasę za to ile umiesz i jakie masz wyniki, to nie jest budżetówka "czy się stoi czy się leży". Ta praca dla ambitnych, bo jest dużo szkoleń i masz możliwość realnego rozwoju jeśli tylko chcesz. Wynagrodzenie podstawowe, premią, dofinansowanie studiów, szkolenia zewnętrzne najlepszych firm na rynku, j, angielski, platforma e-learningu, Full pakiet medyczny dla całej rodziny Ty dzieci, żona, rodzice, plus stomatolog Nowoczesne narzędzia do pracy, nowy samochód pakowny, wygodny do użytku prywatnego, nowy laptop, smartfon. Jasne... Możesz jeździć gruchotem z przebiegiem po 2 kumplach, możesz mieć laptopa sprzed 5 lat, możesz sam płacić za szkolenia żeby się rozwijać (no chyba że wszystko już wiesz - sarkazm), możesz płacić za poród żony, możesz dodatkowo płacić za wizytę rodziców u kardiologia, jak doczekasz się w kolejce... Kwestia perspektywy. Pozdrawiam

Miko
@Tom

właśnie o to chodzi, że żeby mieć trzeba sie też wykazać a nie tylko rączki wyciągać po pieniążki

@Miko

Brawo, jesteś milionowym internautą, który wygrał internety za spostrzegawczość, że w pracy trzeba pracować. Gratuluję.

Dafi

A Panu o wysoko postawionym nicku gratuluję za nieprawdopodobny zmysł detektywistyczny. Jakby już nie można było nic pozytywnego powiedzieć o firmie. Chyba zrobię na złość i powiem, że mi też się całkiem nieźle pracuję. I co mi Pan zrobi?

Miko
@Dafi

oj dziękuję dziękuję, aż mi sie łezka w oku zakręciła przez te slowa

@Miko

I widzicie jak się miło zrobiło? Miłego piątku wszystkim!

Cyber

W biurze wymagana jest znajomość języka angielskiego?

Like a boss
@Cyber

Tak wymagana, aczkolwiek malo kto w tej firmie faktycznie mowi po angielsku, wymaganie kompletie bez sensu

Pracujesz w biurze?

W jakim dziale?

@Like a boss

W jaki sposób w ogóle weryfikują to na rekrutacji?

@Like a boss

Jakiś test, rozmowa w danym języku?

@Cyber

Z góry dzięki za wskazówki

@Like a boss

Możesz powiedzieć ile się tu zarabia? Jakie są stawki w OTISie, są konkurencyjne? Jakie są wymagania wobec nowych pracowników, ciężko się dostać?

Like a boss
@Artur

Ile wynegocjujesz tyle dostaniesz, bardzo indywidalna sprawa, aczkolwiek ludzie, ktorzy tu pracowali po 30 lat, odchodzili z placzem jak im zus emeryture wyliczyl, i z usmiechem, ze w koncu sa wolni od tego, delikatnie mowiac, psychiatryka... Odpowiadajac na inne pytania, nowe urzadzenia, tzw Kier robot montazowych, nie daj sie zwiesc tej nazwie bo faktycznie robisz wszystko to co Project Manager. Nie polecam tej firmy osobom bez doswiadczenia i odpornosci na niebywale wielki stres, ktory jest spowodowany obecnie zarzadzajacymi ta firma. Jestes zwyklym popychadlem. CZy trudno sie dostac, Nie, patrzac po tych co przychodza to chyba nawet nic nie trzeba soba reprezentowac aby sie tu dostac. Klapki na oczy i robisz to co ciec od betonow wymyslil.(usunięte przez administratora)

@Artur

Zarobki są zależne od tego ile potrafisz i czy pracowałeś już w takiej firmie o podobnym profilu i zajmowałeś się tym czym tutaj miałbyś się zajmować. Wszystko jest tak naprawdę do dogadania się już na miejscu

@Artur

A opinii nie ma co słuchać/czytać. Najlepiej iść i się przekonać samemu, od tego jest poczatkowy okres pracy żeby pracodawca poznał ciebie i żebyś ty poznał pracodawce

@Artur

Nie dawaj się omamić ludziom którzy próbują na siłę wcisnąć ci swoje zdanie. powodzenia

@Big

Super, a jak oceniasz atmosferę w OTISIE? Bywa nerwowo czy jest raczej spokojnie cały czas? :) Czekam na Twoją odpowiedź!

@Artur

Ja czuję że jestem traktowany z szacunkiem ale taki sam szacunek daje od siebie. to zawsze działa w dwie strony a znajdzie się nie raz i nie dwa ktoś taki, kto myśli ze może wszystko a potem sie dziwi

Kazik
@Big

Słyszałem o takich co zrezygnowali. Brak wprowadzenia i wsparcia. To prawda?

SITO
@Kazik

@Kazik Brak wprowadzenia, wsparcia, współpraca między działami pozostawia wiele do życzenia Musisz stawać na rzęsach by doprosić się o odpowiedź na procesy/projekty, ktore chcesz doprowadzic do końca. Gdzie to powinno być standardem i wszystkim na tym zależeć. Managerowie i HR zamiatają wszystko pod dywan udając, że wszystko śmiga...Niestety jesteś skazany sam na siebie

Kubica
@SITO

Nie zgadzam się z Tobą. W każdej dużej firmie komunikacją nie jest tak sprawna jak w małych, bo jest spory podział obowiązków. Co nie znaczy, że nie można wypracować sobie współpracy. Od 2020 są standardy obsługi i sam odczuwam znaczne poprawy w dostarczeniu danych. Narzekać każdy potrafi, ciekawy jestem jak Ty się wywiązujesz że wszystkich obowiązków? Ja jestem zadowolony. Zawsze można być lepszym ale zaczyna się od siebie kolego.

Janek
@Like a boss

30 lat i z płaczem ze są wolni? A ktoś trzyma tutaj na siłę? Uwielbiam te z krzyża zdjęte historie. Jak ktoś jest tyle lat w 1 firmie to dlatego, że chce i to jest najlepszy dowód na to, że OTIS jest super pracodawcą, który nie wywala ludzi bo się kierownik zmienił. Są też tacy, którzy na emeryturze nadal chcą pracować. Są też tacy, którzy nie chcą się uczyć, udają że pracują i wiecznie narzekają zazdroszcząc innym kolegom z zespołu osiągnięć.. Odchodzą do konkurencji, jak kukułcze jajo i wylewają żółć w sieci. Wiesz.. Inni mają lepsze hobby :)

Eo

I po jakim czasie można się spodziewać odpowiedzi o wyniku rekruracji?

rekrutacji*

bolek11
@Eo

Ja startowałem na konserwatora i dali mi znać parę dni po rozmowie, także niedługo. Pewnie to też zależy na jakie stanowisko, może ktoś inny jeszcze się wypowie.

@bolek11

A to ja mam na myśli stanowisko administracyjne

@bolek11

Faktycznie nie uściśliłem, a to jednak istotne...

Łilu
@Eo

A wie ktoś może jak wygląda rekrutacja na konserwatora? Ile etapów i ogólnie czy mocno trzeba się przygotowywać do rozmowy.

Jaco
@bolek11

Ja startowałem kiedyś na stanowisko bardziej kierownicze i wtedy sie nieco dłużej czeka, bo nawet od 2 do 3 tygodni.

@Eo

To zależy od procesu i stanowiska. Czasem są też brane wewnętrzne aplikacje i z programu poleceń pracowniczych - te są rozpatrzone w pierwszej kolejności, więc możesz poczekać 2-3 tygodnie od złożenia CV, ale po rozmowie to już kilka dni dostaniesz info.

Millie

Cześć, czy do administracji wymagają znajomości języka angielskiego/innych j. obcych?

@Millie

I jeszcze poproszę o info w jakich godzinach praca ;)

Kitka
@Millie

Nie wiem jak to teraz przy przyjęciu z językami, musisz popatrzeć na ogłoszenia. Jeśli chodzi o godziny pracy to przychodzisz między 7 a 9 i pracujesz 8 godzin, więc jak ci wygodniej :)

@Kitka

super, że nie ma sztywnych godzin, zawsze można sobie bardziej rozłożyć dzień pod siebie

Bass
@Millie

na ogłoszeniu jest napisane, że dobrze umieć angielski przynajmniej komunikatywnie, więc raczej cudów wymagać nie będą

Kraska
@Bass

No pewnie tak, żeby w razie czego coś można było przeczytać czy powiedzieć. Teraz to w sumie wszędzie standard.

@Millie

Siema, do administracji zależy jakiej, ale fajnie jak znasz podstawy B1/B2 bo wtedy masz łatwiej, a szkolenia na e-learning też są w większości po angielsku albo niemiecku chyba jeszcze hiszpański i francuski w razie czego. Poza tym z angielskim masz większe szanse na rozwój, a zdolni mają duże szanse np. Na rozwój w sprzedaży, albo jako specjalista w centrali. Generalnie to próbuj!

Fox

Przyjmują obecnie, czy raczej cisza w temacie?

Blam
@Fox

oferty są, ale zalezy co cie interesuje, musisz sie trochę określić

może
@Fox

Jest oferta dla kontrolera jakości i pare innych, sprawdź na ich profilu na pracuj.pl tam wszystko jest.

Fox
@może

Ok, dzięki za odzew

Konstantynopolitańczyk
@Fox

Kojarzy ktoś może jaka jest atmosfera przy rekrutacji? Zauważyłem, że to bardzo różnie.

Mean
@Konstantynopolitańczyk

Jak ja byłem przyjmowany a juz tam nie jestem około pół roku to atmosfera była naprawde w porządku, pytania były na miejscu (w sensie żadne udziwnione), rekrutujący byli mili i nie było tez zbędnego przeciągania rozmowy jak to czasem bywa, a wiadomo, że kazdy sie troche denerwuje, więc wszystko fajnie

jazz

błyskotliwa obserwacja

jazz
@Konstantynopolitańczyk

zależy od rekrutera, co tu dużo więcej mówić. nie wywróżymy ci jak będziesz miał.

Rrr
@Mean

Zaproponowali kawę lub coś do picia?

os

To zapraszam cię do Warszawy, to zmienisz zdanie

Kone

To nieźle w kone dają za pomocnika i konserwatora tylko 2000 brutto ale muszą z nim przedłużyć umowę po okresie próbnym

Wielki elektronik

Co za mataczenie, jestem w 100% przekonany, że przed napisaniem tego wziąłeś tabletki babci na poprawę nastroju, żaden człowiek przy zdrowych zmysłach, który pracuje bądź pracował w tej firmie nie ma takiego zdania proponuje wizytę w PIS, oni mają podobną linie w mediach

Marmis

Chłopie ocknij się chyba że siedzisz w zarządzie to inna piłka , za kasę zrobisz wszystko

Muchomorek

czemu nie napiszesz, ze za samochod odciagja kase, za multisporty to samo, za prywatna opieke medyczna tez. To gdzie tui jest tak fajnie? okolo 1000 z pensji mniej za te dodatki rzekomo benefity. A na wigilli firmowej poczujesz sie jak kompletnie niepotrzebny natret, bo tak ludzie pokroju prezesa betonu i borterta cie traktuja o rybach nawet nie wspomne.

Nicky

w 2020 hurtowo za to "szli chorować" bo psychicznie nie dało się wytrzymać pomysłów prezesa od betonu. Otis jest na równi pochyłej, dopóki ilość kasy transferowanej do firmy matki będzie się zgadzać to jakoś będzie trwać....

Na jakim stanowisku jest tak dobrze jak opisujesz?

HolaHola

Jeszcze zlinczujcie chłopaka, chyba każdy ma prawo do swojej opinii nie? Pracowałem tu chwile i nie przypominam sobie, żeby było tak źle jak mówisz. Jak komuś się nie chce pracować i nie umie się dogadywac z ludzmi to potem wychodzą takie kwiatki. Pozdrawiam mimo wszystko.

Waldemar Cholerzyński

Witam, byłem dzisiaj w kinie w " Fabryce Norblina". Niesamowity projekt. Wielkie brawa dla Otis. Jestem pod wrażeniem.

@Waldemar Cholerzyński

Aż tak? Napiszesz coś o tym projekcie?

pytaneczko
@igor

Przepraszam za bezpośredniość, ale czy wpisanie frazy w Google aż tak cię przerasta?

@pytaneczko

Człowiek chce tylko z ludźmi pokonwersować, a tu już ktoś sie musi doczepić.

pytaneczko
@igor

Sorry. Skąd miałem wiedzieć, że twoją intencją jest tylko gadka szmatka.

@pytaneczko

nikt ci nie każe w niej uczestniczyć, więc nara

KRISS

Witam Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda praca na stanowisku kierownika serwisu.Zakres obowiązków, wady i zalety. Dziękuję za wszelką pomoc.

Pola

Chciałam się dowiedzieć jaki Otis ma stosunek do obcokrajowców jako kandydatów do pracy. Pytam bo znajomy obcokrajowiec, z uregulowanym pobytem w Polsce, z bardzo komunikatywnym polskim, z doświadczeniem w branży 17 letnim (samodzielnie montował windy w swoim kraju), z polskim SEP, prawo jazdy, nawet nie może się spodziewać z Otisu jednej głupiej odpowiedzi typu: dziekujemy ale nie jesteśmy zainteresowani. Wysyłał CV na oferte: pomocnik konserwatora urządzeń dżwigowych. Aha i może co jest istotne w Polsce pracuje w branży od ponad roku ale w jednej z mniejszych firm. Zależało mu na pracy w Otisie ze względu na lokalizację i perspektywy.

@Pola

i dlatego ty zdecydowałaś się pisać za niego na portalu na którym nikt pewnej odpowiedzi ci nie udzieli bo osoby zajmujace sie rekrutacja tutaj nie wchodza???

@Pola

takie rzeczy to chyba sam powinien załatwiać a nie przez kogoś jeszcze na anonimowym portalu.. no błagam

@Mon

Zastanawiam się w czym twoja odpowiedź jest pomocna? Piszesz po to aby zaistnieć?

@Pola

Pola, wybacz jeśli poczulaś się urażona, więc zacznijmy jeszcze raz. Należałoby najpierw określić okoliczności, czy było ogłoszenie? czy do niego zadzwonili i umówili się na spotkanie? na jakim etapie rekrutacja utknęła? czy wysłał randomowo CV i czekał na odpowiedź? i na jeszcze pare innych pytań dobrze byłoby odpowiedzieć zanim przejdziemy do zastanawiania się dlaczego się nie odezwali. Bez poznania okoliczności możemy równie dobrze szukać odpowiedzi w kryształowej kuli. Więc widzisz że moje pytanie nie było po złości. Na pewno brak odzewu nie miał związku z narodowością, to ci gwarantuje no chyba że wszystko według ciebie jest po złości

@Pola

Firma chętnie Zatrudni, nie ma żadnych przeciwwskazań do zatrudnienia obcokrajowców jeśli jest zgoda na pracę w Polsce

@Mon

Profil założony na pracuj.pl i z tego adresu została wysłana odpowiedź na ogłoszenie. Pomocnik konserwatora urządzeń dźwigowych lokalizacja Bielsko-Biała. W pracuj.pl jest możliwość obserwacji statusu i wynikało że nawet nie otwarto jego CV. Tak że...

Hola
@Pola

Jeśli ma taką wiedzę jak piszesz to niech sobie podaruje OTIS i to,że nikt się nie odezwał. Montował dźwigi a chce być w OTIS pomocnikiem konserwatora?! Niech szuka firmy, których jest masa i lepiej płacą i docenią osobę z doświadczeniem. Niech dziękuje Bogu,że nikt się nie odezwał!!

@Hola

Oczywiście, że już znalazł prace w innej firmie w branży bliżej miejsca zamieszkania. Wiesz tutaj każdy obcokrajowiec musi od czegoś zacząć. Co z tego że w swoim kraju ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży jak nie ma uprawnień UDT w PL?

Mundek
@Pola

z tym pracuj pl to ogólnie tak jest.. moja córka też ma taką sytuacje. wysyła cv (oczywiście w innej branży) i niektóre faktycznie nawet nie zostają otwarte. Najczęściej odzywają się ci z olx, nie wiem od czego to zależy, czy te aplikacje nie dochodzą, czy mają tam tego za dużo i ciężko im zrobić przesiew

@Mundek

Tylko że sytuacja wygglada tak że szukali kogos do tego konkretnego małego miasta 3 msc temu, mój znajomy wysłał CV które nawet nie otwarli, a teraz znowu Otis szumnie ogłasza sie że w tym samym mieście szuka konserwatora i pomocnika więc czegoś nie rozumiem.

Mundek
@Pola

no to ja nie wiem może trzeba bylo iść tam osobiście zostawić albo coś. ja tak robiłem jak się przyjmowałem

Kazik
@Mon

A są obcokrajowcy w Otis Polska? Nikogo nie znam.

Witam, znowu widzę ogłoszenie na Kiero obszaru serwisowego we Wroclawiu. Czy tak krótko się tam pracuje czy nie maja odpowiednich kandydatów? Jaki tam jest klimat w tym oddziale? Zastanawiam się czy zastartowac ze CV i czy sobie głowę zawracać.

A

Jak masz doświadczenie w branży tak jak nie masz nie dasz rady

@A

Może da, nie twoja w tym głowa, żeby to oecniać

oceniać*

bezsens
@Kick

prawdę napisał. Gdzie kierownik bez żadnej wiedzy

?
@bezsens

Skąd założenie, że wiedzy nie ma?

edo

Po ponad 2 godzinnym oczekiwaniu na konserwatora w Nowy Sączu wezwana została straż pożarna by wnieść do mieszkania na 6 piętrze chorą kobietę.Ponad dwie godziny czekano na konserwatora OTIS z powodu awarii windy i nie doczekano się !!!!!!!!!!!!!!!! 15.07.2021 Stefan

Sławek
@edo

a tak z ciekawości to kiedy zgłoszono awarię? Bo jak jest zatrzymanie windy awaryjnie to konserwator jest od razu w ciągu 20 min ale jak się zepsuje jedyna winda w budynku to może pretensje należy kierować do administracji budynku a nie konserwatora który ma cały rejon do napraw i kolejkę. w kazdym budynku są dzisiaj chorzy i starsi ludzie, a może konserwator naprawiał windę w szpitalu żeby móc przewozić pacjentów na łóżkach na sale operacyjne- krótkowzroczność przypadłość polskiego ludu

Kamil
@Sławek

Pytanie też jaka jest umowa na konserwację,najpierw się zapytaj w adm a nie od razu plujesz i oczerniasz firmę. Może np.jest czas reakcji 24h do stojącej windy.

serio

ale wyzywać nikogo nie musisz bo to nie twój interes.. żenujący poziom pokazujesz.

Serio? Kultura lvl master

Mikac

są służbowe auta dla konserwatorów?

Artur

A może skoro znasz OTIS od środka, to powiesz (tym razem już na poważnie) jakie są tu zarobki i czy firma zapewnia też jakieś benefity pozapłacowe?

@Mikac

niektórzy mają. jak nie masz to kupują ci kartę miejską na dojazdy

@Artur

a zabawne to wcale nie było . nie oczekuj poważnej odpowiedzi od kogoś kto nie rozumie tego słowa

odp

a przy Tobie to już tak że nawet szkoda sie wypowiadać na ten temat

poziom
@odp

Panowie to się cofnęli rozwojowo do przedszkola, jak mniemam?

nick

rozwin to bo nie kap

Ciekawski
@nick

Są naciski do noszenia "maseczek" chociaż nie mają do tego prawa

Artur

Abstrahując od sprawy maseczek, może powiesz mi jaka atmosfera panuje w OTIS? Czy pracownicy dobrze się ze sobą dogadują? I jakie jest podejście przełożonych do pracowników? Czekam na to co mi powiesz, daj znać koniecznie!

Ken
@Artur

Wiesz, zależy na kogo się trafi na naprawde

Wens
@Ken

jak się jest normalnym człowiekiem i sie chce z każdym dogadać to niezależnie jak się trafi to atmosfere sie dobrą otrzymuje. ile dajesz od siebie tyle dostajesz. prawda stara jak świat. ja od poczatku podszedłem do tego pozytywnie bo nikt nie chce miec słabej atmosfery w pracy i do tej pory jest dobrze między nami. wiadomo idealnie nigdy nie jest ale ogolnie jest ok

max
@Ciekawski

Jak w całym kraju, wielkie mi halo

Zostaw merytoryczną opinię o OTIS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w OTIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTIS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 11 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTIS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTIS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTIS Sp. z o.o.