Opinie o OTIS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie OTIS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OTIS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTIS Sp. z o.o. w Warszawa

kasjan

pracuję tutaj już jakiś czas. różne opinie słyszałem, bardzo spolaryzowane, było trochę negatywnych, ale i sporo osób wypowiadało się pozytywnie, więc stwierdziłem, że poniosę to ryzyko i spróbuję się przekonać na własnej skórze. póki co nie żałuję, pracuje mi się całkiem nieźle. może i nie ma kokosów, ale atmosfera w firmie wydaje mi się być dość zdrowa, praca stabilna, warunki też w porządku. myślę, że nie ma się co sugerować zbytnio opiniami innych (tak, mojej również się to tyczy)), tylko najlepiej przekonać się samemu. moim zdaniem firma jest naprawdę okej i uczciwa wobec pracownika. przy czym nie odbierajcie tego tak, że uważam, że jest idealnie i że wystko mi się podoba, bo jakieś zastrzeżenia zawsze miewam. ale w ogólnym rozrachunku - nie narzekam. nie wiem czy ta opinia w ogóle komukolwiek pomoże, ale chciałem się podzielić, a wy już zróbcie z tem co chcecie.

Venom
@kasjan

To ja się dołaczę, bo byłem mile zaskoczony że firma pyta o zdanie pracowników. Wiem że na tej stronie wyewa się sam ferment we wszystkich firmach (ktoś pokaże chociaż jedną bez negów i bez wykupionego konta z moderacją? - nie, bo platforma żywi się hejtem nieudaczników), ale postanowiłem napisać kilka słów od siebie do tych co szukają tutaj wrażeń przed rozmową rekrutacyjną. Pracuję juz kilka miesięcy, od razu powiem nie jest różowo bo to nie jest łatwa branża, ale mam najlepszego szefa jak do tej pory, któryego szanuję za wiedzę i kulturę do pracowników- już samo to winduje te firmę u mnie wysoko. Druga zaleta to zespół - pracuje z fajną ekipą z którą zamiast k...ch... można fajnie pogadać o pracy i rzeczach po pracy- znowu rzadkość. Kolejna rzecz to nieco męcząca ilość ankiet, ale widać że dzięki temu firma wyciąga informacje by pracownikom było lepiej- duży plus, bo nigdy w takiej firmie nie pracowałem. Ankiety są anonimowe, można zostawić komentarz- dla mnie spoko wentyl gdybym chciał przekazać cos niewygodnego. Kasa moim zdaniem jest bardzo dobra, pewnie każdy chciałby zarabiać jak Obajtek ha ha ha no ale biorąc pod uwagę inne firmy to jest bardzo dobrze, choćby to że w poprzedniej firmie dopłacałem 80zł do Medicover a tutaj mam prywatną klinikę za darmo i to wszystkich specjalistów, niby nic, ale alergologa miałem za darmo od ręki, jakieś 80 zł + wizyta 150zł = 230 zł w suchym. W firmie nie słyszałem żeby ktoś narzekał, dużo ludzi pracuje powyżej 5 lat, więc jakoś nie sugerowałbym się negatywnymi opiniami.

milano
@Venom

a to bardzo często są faktycznie te ankiety? I jakie tematy tam są poruszane? W sensie jest jakoś sporo pytań czy masz po prostu wyrazić opinię

Venom
@milano

takie tam co gra, co nie gra, co się chce zmienić itp.

milano
@Venom

to dobrze, zwłaszcza jeżeli faktycznie biorą to pod rozwagę w następstwie. dzięki

@milano

Kiedy nie było podwyżek, a wynik ankiety poniżej 60, powołano kilka grup roboczych. Nie zgadnięcie, których nie powołano. W kwestii systemu płac i bodajże polityki zatrudnienia.

Wrocław
@Gdańsk

Fejk komentarz

Dżon

podzieli się ktoś opinią o tym jak sie realnie pracuje na stanowisku pomocnika konserwatora? czy warto? czy warunki są godne? jak z podejściem innych pracowników do nowozatrunionych?

@Dżon

Obczaj wcześniejsze komentarze

Dżon
@YOLO

aaa okej, to sorry, bo tak wszedłem i odrazu pytanie zadałem, a nie patrzyłem po komentarzach

sass

Praca na wsparciu sprzedaży jest stacjonarna, czy to mobilne stanowisko?

nick

Stacjonarna :)

@sass

jest gdzieś jeszcze takie ogłoszenie? Czy już wygasło? A może jest coś z podobnego tematu?

@padio

Wygląda na to, że wygasło

@padio

Ja je widziałem na pracuj.

@padio

A czy jest coś podobnego, to nie wiem, nie interesowałem się tematem, musisz sobie sam sprawdzić co ewentualnie by cię interesowało, bo tego już nie umiem powiedzieć

@sass

obczaj pracuj.pl albo pisz do pracownika na linkedin albo facebook, ja tak złapałem kontakt bezpośredni i za 2 dni miałem rozmowe z kierownikiem serwisu

@YOLO

O widzisz, nie próbowałem tak jeszcze, ale w sumie zawsze to jakiś sposób.

@YOLO

W sumie to mam jeszcze dwa pytania jeśli to nie problem. Na jakie stanowisko się przyjmowałeś? Od razu wtedy podrzucałeś swoje CV?

@padio

ja to na pomocnika ale kończyłem elektryka i miałem małe doświadczenie z dźwigami wcześniej więc jak wysłałem maila to pani zadzwoniła, nie wysyłałem cv tylko numer zostawiłem, dopiero po rozmowie telefonicznej wysłałem i potem od razu kierownik do mnie dzwonił, więc szybko bez jakichś tam procesów poszło

@YOLO

super informacja, dzięki za odzew. Skorzystam z twoich rad, może i mi się tak uda

@YOLO

Długo to trwało? Kwestia organizacyjna, chce zmienić pracę.

@Michał

w sumie od wysłania maila jakieś 4 dni do rozmowy, potem dostałem skierowanie na badania i umowa od pierwszego, wszystko się zamknęło w jakieś 2 tygodnie

@YOLO

O to bardzo dobrze by się złożyło, jeśli miałbym podobnie

@YOLO

I dzięki w ogóle za taki szybki odzew, nawet się nie spodziewałem.

Nicd
@sass

Zdalna sprzedaż to prowadzenie sklepu internetowego i raczej byłoby to w ogłoszeniu zaznaczone i to wcale nie małymi literami.. widziałeś to ogłoszenie w ogóle?

Nicd
@sass

Chociaż pytanie powinno brzmieć "czy widziałeś" tylko "czy przeczytałeś"

Terence

Firma godna polecenia. Warunki przejrzyste i uczciwe. Kasa niezgorsza (w moim odczuciu - ale to wiadomo, kwestia indywidualna). Ludzie też bardzo w porządku, z większością się bezproblemowo dogaduję, nie ma jakiejś niezdrowej atmosfery. Myślę, że jak ktoś się zastanawia nad aplikacją, to warto dać temu miejscu szansę. Wiadomo, że są też osoby niezadowolone, ale jest też sporo osób opowiadających się po tej stronie barykady, co ja. Najlepiej przyjść i ocenic samemu, nie sugerując się innymi głosami (wliczając w to mój oczywiście).

Rekrutacja dwuetapowa, najpierw rozmowa online, a następnie spotkanie w siedzibie firmy.

Głównie dotyczące CV, całkiem szczegółowe.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Ruski

Pieniądze jak dla konserwatorów naprawdę dobre chociaż żeby zarobić bez dodatków 6000 do ręki a nie brutto to to trzeba mieć spore doświadczenie być znanym na rynku i niestety zmienić firmę.

Oti
@Ruski

Wreszcie ktoś normalny się wypowiedział, nic dodać nic ująć.W tej branży na stanowisku konserwatora można śmiało podstawy zarobić 6000zł netto (do ręki!) miesięcznie. Plus dodatki i dyżury!A w Otisie jak się uzbiera 6k netto miesięcznie to musi być naprawdę dobry miesiąc.

@Oti

powiedz mi że nie jesteś pracownikiem Otis nie mówiąc mi o tym że nie jesteś pracownikiem Otis :) konkurencja ma słabych detektywów

oberyn

jakich kompetencji wymaga się od pomocnika konserwatora?

prac
@oberyn

A w ogłoszeniu nie było to wymienione? Na pewno jakieś doświadczenie i wykształcenie jest wymagane

@oberyn

na pewno mam SEP ale jest że wymagają wykształcenia średniego technicznego lub zawodowego ale jakiegoś konkretnego? no i przy doświadczeniu jest że mile widziane to chyba nie musi być jako tako tylko najlepiej żeby było bo się przyda co nie? chodzi mi o zdanie pracowników jak to w praktyce wychodzi czy przyjmą mnie jak nie mam tego doświadczenia ale raczej jestem chwytny no i ten SEP mam

@oberyn

a i ja wiem że mi nikt nie powie na sto procent czy się dostanę ale czy kojarzycie taką sytuację na przykład

@oberyn

Pomocnik Konserwatora Urządzeń Dźwigowych powinien mieć uprawnienia SEP ze względu na charakter pracy, ale pomagamy w ich zdobyciu przed zatrudnieniem. Jest to stanowisko do przyuczenia zawodu nastawione na naukę i praktyczne umiejętności z dużą ilością szkoleń z doświadczoną kadrą z ponad 30 letnim doświadczeniem zawodowym. Zapraszamy do aplikowania :)

@Ela Michalec

Dziękuję, będę czuł się pewniej na ew. rozmowie

@Ela Michalec

Mam jeszcze pytanie jeśli mogę. czyli wygląda to tak, że jak ktoś nie ma uprawnień ale zostanie przyjęty to zanim zacznie pracę to jeszcze jest wysyłany na szkolenie? Chodzi mi o to, że już ma jakby zapewnioną pracę wtedy ale pod warunkiem że skończy robić uprawnienia tak? Tak dopytuję bo pierwszy raz się spotykam z takim podejściem, zazwyczaj miałem tak że jak czegoś nie miałem a wymagali to po prostu się nie dostałem i tyle

SEP
@Pytaniie

Uprawnienia SEP to formalność, dopóki nie masz uprawnień UDT jesteś pomocnikiem konserwatora, zrobisz uprawnienia zostajesz konserwatorem

@SEP

Super dzięki wielkie, właśnie dokładnie o tą informację mi chodziło.

@SEP

I rozumiem, że te uprawnienia w między czasie

@Pytaniie

Dziękuję, że pytasz, chętnie wyjaśnię. Przed podpisaniem umowy kandydat jest weryfikowany pod kątem znajomości branży i podstawowych zagadnień elektrotechnicznych. Często osoby z praktyczną wiedzą i doświadczeniem w innych firmach nie posiadają uprawnień, ale mają podstawy do ich zdania. Ze swojej strony wspieramy w materiałach dydaktycznych, ponieważ posiadamy wewnętrzny Zespół Trenerów. Natomiast kandydat do pracy powinien uprawnienia SEP mieć przed przystapieniem do pracy, ponieważ tego wymagają przepisy. Trochę inaczej wygląda sytuacja z uprawnieniami UDT. W tym wypadku może wykonywać inne czynności "pomocnicze" z uprawnieniami SEP, a w międzyczasie przystapic do UDT, które nasza firma finansuje pracownikom. Jesli masz jakieś dodatkowe pytania, chętnie odpowiem i zapraszam do aplikowania: dzialpersonalny@otis.com

Bardzo dziękuję! Już wszystko jasne. Pozdrawiam

Kamil

Witam na jakie pieniądze można liczyć jako konserwator 1+H z kilkuletnim doświadczeniem w Warszawie. Obecnie mam (usunięte przez administratora)brutto podstawy. Czy o Otisie można liczyć na kwotę (usunięte przez administratora) brutto podstawy.

Nie

Nie

sz
@Kamil

Takich pieniędzy tu nie ma max to (usunięte przez administratora)brutto

Konserwatorek
@Kamil

Łał powiedz mi gdzie te (usunięte przez administratora)płacą? Może i ja tam pójdę!

@sz

A czy OTIS zatrudnia na podstawie kontraktu B2B? Bo w takim wypadku, wartość brutto powinna być wyższa. Ktoś wie?

Danuta

Hej @Oti, czyli uważasz, że podczas rozmowy rekrutacyjnej do OTIS nie warto negocjować warunków zatrudnienia? Może jednak ktoś z osób obecnych na forum próbował?

@Danuta

Tutaj się praktykuje umowę o pracę, zleceń tez nie ma raczej chyba że ktoś bardzo o to prosi

ala
@Kamil

Jeśli znasz się na windach szybkobieżnych takich od 6m/s powtarzam znasz i masz praktykę na nich to w korpo dostaniesz ok 8tys brutto ,może i więcej

kaps

aha ale po co ty to wszystko piszesz a raczej kopiujesz jak nikt o to nie pytał?

@Kamil

a Ty na samej podstawie pracujesz ? wątpię, pewnie premia od wielkiego dzwona albo sam tankujesz samochód albo to kontrakt, bo 10 koła to nigdzie nie płacą po co takie ściemy walisz ludziom, jeszcze kilka lat doświadczenia, żarty! w Otis masz spoko podstawę do tego masz premie za dyżury, za sprzedaże części, karty przedpłacone, pełen pakiet prywatnego leczenia dla całej rodziny, stomatologa, karte sportowa, angielski za free, dofinansowanie urlopu, sle spoko... patrz na podstawe ha ha ha jak pójdziesz zęba leczyć to tysiąc będziesz lżejszy, dzieciak zachoruje na nerki to będziesz czekał w kolejce rok na badania, a jak przyjdą święta to szef ci da breloczek ha ha widać ze nie pracujesz w serwisie

ciekawe rzeczy
@Janek

A stomatolog jest jakby w tym podstawowym pakiecie? Bo to różnie z tego co mi się wydaje jest w firmach i jestem ciekawy jak to tu wygląda. No i czy nauka angielskiego jest w ramach godzin pracy prowadzona?

Krzychu-Konserwator

ja wszystkich odsyłam do wujka Google który Wam powie średnie zarobki na danym stanowisku. Każdy chce kokosy zarabiać jak programista IT ale uczyć się to już niekoniecznie, a wysilać też nie bardzo, a starac ponad minimum wcale. Zanim zaczniecie sapać to ruszcie trochę czymś więcej niż palcem w bucie: https://windy24h.com.pl/2020/09/18/ile-zarabia-konserwator-urzadzen-dzwigowych-i-jak-wyglada-praca/ Pozdrawiam uczciwych konserwatorów!

@Krzychu-Konserwator

tutaj jest pełno uczciwych konserwatorów którzy robią swoje i są zadowoleni z tego co oferuje firma.. tylko nie każdemu chce się odzywać. pozdrawiam też

Konserwatorek
@Krzychu-Konserwator

Ja nikogo nie będę przekonywać ale zarobki (usunięte przez administratora) brutto to nawet nie jest śmieszne ! U nas w prywatnej firmie tą najniższą stawkę zarabia jedynie pomocnik z 6miesięcznym stażem bez uprawnień dokładnie (usunięte przez administratora)na rękę!Konserwatorzy zarabiają bliżej tej górnej granicy tylko netto;)Wszystko jest wypłacane na czas i na konto. Samochody lepsze bo wszyscy jeżdżą hybrydowymi toyotami. Cała otoczka jak luxmed, multisport prywatne użytkowanie samochodu również jest bez większych ograniczeń.

polish
@Konserwatorek

A tam dziwicie się jak zawsze by człowiek chciał więcej za najmniej roboty. Nie poradzisz Panie.

Ela
@Kamil

Panie Kamilu, nasza firma płaci odpowiednio do kompetencji, znajomości urządzeń i posiadanych uprawnień. Wynagrodzenie składa się z podstawy, premii oraz ewentualnych dodatków jak dyżury interwencyjne. Jeśli chce Pan wiedzieć jak wyglądają zarobki zapraszam do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Tutaj nie uzyska Pan wiarygodnych informacji. Pozdrawiam i zapraszam do OTIS.

kolo
@Janek

Ja się zgadzam, bo akurat jak coś się posypie nagle ze zdrowiem to nie trzeba się przejmować że nagle trzeba kombinować kase tylko idziesz i święto. Nie ma co, trzeba też oddać im że dobrze to pomyśleli.

ABCXY

Wziąłem udział w rekrutacji, ale najpierw czytałem tutaj komentarze. Wahałem się czy nie zrezygnować i nie odwołać spotkania, a teraz powiem tak TO NAJLPSZA FIRMA W JAKIEJ PRACOWAŁEM! I piszę to z pełną odpowiedzialnością po roku pracy! Rozmowa nie była łatwa, ale też nie była hiper stresującą, bo rekrutujący kierownik i pani z kadr uśmiechnięci, cierpliwi. To była nafajniejsza rozmowa jaką miałem, choć jak mówię pytania mnie zaskoczyły. Nie było "sprzedaj mi Pan długopis" ale na logikę i techniczne nawet od rekruterki (szacunek!). Dostałem po tygodniu telefon, że wybór kandydata się przedłuża i dostałem konkretną datę do kiedy dostanę odpowiedź. Miałem pracę więc nie robiło mi różnicy ale zaskoczyłem się, że się pofatygowali, że mogę jednak czekać itd. Jak dostałem ofertę to zostałem zapytany czy chce się jeszcze o coś dopytać więc zapytałem o komentarze na GoWork i tutaj kolejny szok, bo spodziewałem się najazdu na nie, ale pani powiedziała, że każdy ma prawo do własnej opinii ale firma robi ankiety anonimowe w których każdy pracownik może powiedzieć co mu nie pasuje, że są związki zawodowe i zasady etyczne więc zawsze można zgłosić się po pomoc. (szacunek!). Przepracowałem całą umowę i już jestem na kolejnej. Co mogę powiedzieć? 1. Mam "świętego" szefa! Nigdy na mnie nawet nie podniósł głosu, zawsze mogę liczyć na wsparcie, a bywało różnie. 2. Rzeczywiście są ankiety gdzie można ocenić pracę innych osób, przełożonych, procedury, atmosfere pracy, zostawić komentarz i bez obawy ze szef się dowie kto napisał. 3. Opieka medyczna jest full pakiet, więc nie tylko internista i okulista, ale akurat po covidzie musiałem odwiedzić kardiologa - za darmo w ciągu 2 tygodni!!! 4. Przejdźmy do kasy. Dostałem nieco więcej niż w poprzedniej firmie, ale wciąż rynkowe wynagrodzenie, natomiast premia naprawdę spoko, a teraz na święta dodatkowo karty z fajną sumką.(w poprzedniej dostaliśmy kubki i 200 zł) 5. Szkolenia miałem w sumie przez pierwsze 2 miesiące, ale dochodzą z obsługi bardzo fajne z firmą zewnętrzna i jest platforma e-learning na której jest chyba że 100 różnych w moim obszarze, a wszystkich chyba ponad tysiąc. Kończąc ten długi elaborate powiem, że niech każdy się sam przekona jaka jest prawda. Osobiście zastanawiam się kto pisze te komentarze bo poznałem w serwisie (usunięte przez administratora) kumpli którzy są zadowoleni z pracy, więc??? Pozdrawiam wszystkich i polecam firmę.

Który to szef??

@Andrzej

Nie chcę podawać tutaj nazwisk, ani działu bo chce zostać anonimowy tutaj, ale miałem styczność ze swoim kiero, z dyrektorem działu i prezesem- wszystcy odnosili się z szacunkiem i nie mam zastrzeżeń do warunków pracy. Było różnie bo czasami jest sporo pracy, jest dużo wiedzy do ogarnięcia i miałem już upomnienie, co nie zmienia faktu że były też pochwały i premie. Jeśli ktoś nie rozumie że to biznes a nie szkoła podstawowa do której trzeba chodzić to ma roszczeniowe podejście. Ja widzę naprawdę dużo plusów w tej firmie, a największy że nie mam psychola szefa który ciśnie nierealne plany - tutaj nie mogę nic takiego zarzucić dlatego zostałem. Każdy może szukać pracy gdzie mu dobrze, ale jeśli ktoś pracował w otisie i teraz bije pianę to jest takie powiedzenie "na złodzieju czapka gore" - chyba nie do końca byli fer skoro w wolnym czasie włażą żeby wylewać gorzkie żale. Mam kontakt z różnymi osobami w firmie, każdy czasem ponarzeka no bo tak, jest dużo roboty, ale każdy mówi że to spoko firma i bezpieczna. Jak ktoś chce pracować gdzie indziej - luz, tylko po co psuje sobie krew miesiące czy lata po rozwiązaniu umowy? Jakoś tego nie kupuję.

@Andrzej

Jeszcze tak od serca powiem, ze na poprzedniego szefa mógłbym dużo złego napisać: opóźnienia z wypłatą, plany nie do wyrobienia, z kultura osobisa też nie było po drodzę i nie jedną wiązankę słyszałem na siebie czy innych, a mimo wszystko nie kisne na niego bo dla mnie to przeszłość. Mam mega dobrą robotę, kasę na czas, premię za to co się napracuję, dobry kontakt z ludźmi- więc dlaczego mam żyć przeszłością? Dlatego jak ktoś tutaj wypisuje głupoty to moim zdaniem nigdy nie pracował w tej firmie.

ABCXY

Naszą firmę? To jak Ci źle to się zwolnij, co tu jeszcze robisz? Tak strasznie Cię dręczą premie czy nie kwalifikujesz się do nich leżąc na plecach? No dalej, napisać Ci wypowiedzenie? Żenujące są takie komentarze! Pracuje jako specjalista I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY mam szacunek szefa, prace która lubię, sprawny samochód, dobre pieniądze i bezpieczeństwo rodziny. Załóż sobie sklep monopolowy i do widzenia jak źle. Narzekasz i siedzisz? (usunięte przez administratora) we własne gniazdo to musisz mieć dużo honoru panie nikt.

Gamer

klasyka ktoś wyrazi pozytywną opinię to od razu trzeba oskarżać, że nasłany i nie wiadomo co, bo jak to w ogole możliwe, że ktoś ma inne zdanie niż ty???

Nie wierzę
@ABCXY

Związki zawodowe? To zapytaj się kolegów jak przewodniczący tego związku odnosił się do ludzi.Firma chce odwrøcić czasy gdzie robotnik był bardzo źle traktowany i bardzo dobrze ale smród pozostał.Lepiej zapytaj się jak zachowywali się ludzie którzy są na wysokich stanowiskach.Uległeś propagandzie albo jesteś kierownikiem co po wpisie bardziej pasuje.Będziesz tu pracował do końca życia bo i tak nigdzie Cię nie przyjmą.

Daga
@Nie wierzę

Mam zgoła inne doświadczenia. 10 lat w firmie i (usunięte przez administratora) zł na rękę dwa lata temu jako specjalista. Nowy dostał dwa razy tyle.

@Nie wierzę

Tak, bo nie ma zadowolonych pracowników. W każdj firmie w Polsce sa sami niezadowoleni, aż dziwne że jeszcze ktoś w tym kraju pracuje. Powiedz ile zasiłków bierzesz? Robic się nie chce to zakładaj swoją firmę i nagle okaże się jakim Januszem jestes i że płacisz pod stołem - pracowałem u takich. Nie, lepiej pomyje wywalać na dobrego pracodawcę i brać benefity. Wstydź się. Jestem rocznik 70' - takich jak ja sie nie zatrudnia, a otis mnie docenił, moja rodzina ma spokojny sen i ja jestem bezpieczny bo nawet mam prawo do zatrzymania pracy, a nie jak u prywaciarza klient i kasa ważniejsza od życia pracownika. Jeśli serio pracujesz w Otis to wstydź się takich komentarzy, brak ci szacunku do pracy i pokory.

@Daga

a jakie kursy kończyłes w międzyczasie? czego się nauczyłeś prócz tego co ci szef pod nos podstawił? ankielskiego chociaż się uczyłeś? mi brakuje niewiele do emerytury a angielski znam na C1 bo pracodawca darmowe lekcje daje, ale pewnie nawet tego ci się nie chciało? jak chcesz podwyżkę to napisz za co? za samo przyjscie do pracy? troche pokory

Łotis
@ABCXY

Chyba pracujemy w dwóch innych firmach a Twoje (usunięte przez administratora) jest przerażające zapomniałeś dopowiedzieć że ciągła kontrola i zarobki dużo słabsze niż w innych firmach.

@ABCXY

Dziękujemy za tak szczegółową informację zwrotną, bardzo się cieszymy z rozwoju naszych pracowników i staramy się aby mieli zapewnione warunki dostosowane do swoich oczekiwań. Rzeczywiście przykładamy dużo uwagi do wdrożenia nowego pracownika, aby miał jak najwyższy komfort. Pozdrawiam serdecznie :)

staż

Kojarzy ktoś czy w biurze organizowane są staże dla studentów/absolwentów?

@staż

I jeśli tak to czy tylko wakacyjne, czy śródroczne również?

Z góry dziękuję

Rabarbar
@staż

Są staże ale raczej w serwisie. Możesz zapytać. Dzwon na centralkę to Cię przełącza do HR

@Rabarbar

Okej, mnie raczej administracja interesuje, nie wiem czy na serwis bym się nadawał. Ale przedzwonię, dzięki

Rada
@staż

zawsze można zadzwonić i zapytać o jedno i drugie miejsce i jak to mniej więcej wygląda

Pitt
@Rada

Biorą po stażu na stałe potem? Czy odbębnione to dowidzenia?

Ules
@Pitt

jak się wykażesz, że zasługujesz na to, żeby pracować na stałe to czemu mieliby kogoś takiego tracić? pewnie, że biorą, ale nie byle kogo

@Ules

I potem umowa o pracę?

Ules
@staż

no tak, osoby zatrudnione tutaj dostają umowę o pracę

Typek
@staż

tak w zasadzie faktycznie głównie jest umowa o prace no i nie oszukujmy sie, że większości na tym zalezy, ale zdarza się też zlecenie jeśli jakaś młoda osoba woli albo ktoś jest tak na chwilę, wykonuje krótkie zlecenie i nara

noli
@Typek

A ile trwa staż? Ktoś by mi mógł powiedzieć?

Jak
@staż

z tego co sprawdzałem, na razie nie ma żadnych ofert stażu, ale może jeszcze sie pojawią

@Jak

Wiem, że nie ma. Pytam pod kątem tego, czy w ogóle są organizowane, nie w sensie, że teraz już.

ona
@staż

Byłam na stażu w Personalnym. Co prawda kilka lat temu, ale nie sądzę, żeby z tego całkowicie zrezygnowali. To tak w ramach wskazówki.

Ankaskakanka
@staż

staże nie, tylko praktyki i to mechanicy działserwisu i montażu,a potem jak skończysz szkołę to bez problemu masz w Otis robote, dlatego się wszyscy uczcniowie pchają do otisa, masz umowe o pracę na start od razu na rok albo półtora więc mega na początek, a jak zrobisz uprawnienia to z automatu podwyżka.

Bulwer
@Ankaskakanka

no ok wszystko fajnie, ale przecież liczba miejsc też jest ograniczona, nie? a jakby się zgłosiło za dużo uczniów to co? wybierają po rozmowie, po jakimś zadaniu czy jak?

Vizon
@Pitt

nie ma opcji żeby nie zostać, masz zaje wsparcie od doświadczonych konserwatorów i jak robisz uprawnienia to normalnie zostajesz na stałe, więc nie masz co się bać że cię zwolnią bo nowy szef wpada i robi czystki, to nie taka firma, ja juz stąd na pewno nie odejdę, a musisz byc totalnym betonem żeby nie nauczyc się w takich warunkach bo zawsze każdy ci odpowie na pytania, az mi wstyd bo czasem dzwoniłem o dziwnych porach a w słuchawce ze spoko i jaki masz problem wiec no mega atmosfera a i po godzinach spoko kumple, pierwszy raz w takiej firmie pracuje

@staż

Dzień dobry, nie prowadzimy staży na stanowiska biurowe, ale zdarzają się rekrutacje na stanowisko niższego szczebla na młodszego specjalistę, na którym wymagania są niższe. Większość pracowników niskiego szczebla pozostaje i rozpoczyna karierę w naszej firmie. Proszę obserwować nasz profil na pracuj.pl, pozdrawiam serdecznie :)

Szukam pracy pomorskie

Czytałem tutaj opinie bo widziałem ogłoszenie a już nie jeden facet mnie (usunięte przez administratora) No ale zadzwoniłem i powiem ze sympatyczna pani. Nie mam uprawnień ale pani cierpliwie wszystko wytłumaczyła, opowiedziała na wszystkie pytania, warunki i co mogę zrobić żeby dostać pracę. Jak mam być szczery to jeszcze nikt nie był dla mnie tak miły i cierpliwy. Nie wiem jak się pracuje w Otis ale jakos nie chce mi się wierzyć w te wszystkie opinie. Mam 47 lat i swoje się narobiłem w firmach. Zwykle to całe wyposażenie było na mojej głowie włącznie z narzędziami, od kilku lat tylko zlecenie albo na własnej firmie, nadgodziny nikt nie płacił ze o bhp nie wspomnę. Nie wiem jak dzisiaj młodym się w głowach przewraca ale ja to bym dziękował za taką pracę. Coraz trudniej o pracę żeby do emerytury dociągnąć bo każdy patrzy jak na dziadka a ja całe życie mechanik i silny dalej jestem. Jak głód zajrzy ludziom w oczy to docenia. Zdrowia życzę wszystkim.

Eh

z biura bo co? bo napisał że jego rozmowa tak przebiegła? a skąd Ty mozesz wiedzieć jak co się dzieje, skoro jedyne co widzisz to wszędzie ludzi z biura co nie omieszkasz wypominać ;>

No to uwierz
@Szukam pracy pomorskie

Opinie tu są prawdziwe bo mówią o tym co kto odczuwa pracując w tej firmie.Jedni mają lepiej drudzy gorzej.Są starsi konserwatorzy z uprawnieniami którzy nie mają za słodko.Ma 100 dźwigów robi swoją robotę i 4000 tys.brutto.Wyobraź sobie kolego jak tu jest że część pracowników którzy z tej firmy odeszli, wolało iść pracować za mniejsze pieniądze i mieć spokuj.Ci starsi są pomijani w podwyższkach dostaną 100 czy 200 zł bo pracodawca wykorzysuje to że taki się nie zwolni.Bardzo duża rotacja bo wielu psycha nie wytrzymuje.Niektórzy żeby wyjść na swoje to biorą po 2 i 3 dyżury bo na większe pieniądze nie ma co liczyć a jeść trzeba jak masz na utrzymaniu rodzinę.Niestety kończy się to źle często zawałem. To dotyczy osób które zasuwały po godzinach.Nie jednemu tu psycha siadła i to począwsz od osób na samej górze po konserwatora.Oczywišcie jak nie możesz nic lepszego znaleść to lepsze to niż nic.Nie daj się tylko wkrėcić w ten wyścig szczurów bo to jest korpo typowe 7-15 i do domu.Powodzenia.

Komandos
@No to uwierz

No powiem Ci, że się piwem oblałem jak przeczytałem twj koment. Ile ty chcesz podwyzki? co rok 500+ czy jeszcze za malo? swoja drogą podwyżka to nie jest cos co ci sie nalezy bo to nie budzetówka. Prowadzę firme budowlaną i jak takie teksty czytam to powiem jedno: zapraszam do urzędu zakładać swoja firme, jak ci przyjdzie placic zusy i haracze w postaci podatkow to nagle sie okaże że na najnizszej krajowej kazesz robic taka prawda! ja pracowalem dla duzych i malych firm, wiesz dlaczego z malych sie nie zwalniają? bo nie moge byc na kazdej budowie i trzymac za morde, jakbym miał kierowników którzy pilnują żeby nie bimbali to ode mnie tez by sie zwalniali, ale jestem sam plus asystentka i ksiegowa, reszta to pracownicy, którzy kradną materiały, przychodza pijani i psiocza ze malo zarabiaja. Ja nie mówie ze nie masz racji, nie wiem jak sie pracuje bo przeglądam oferty z ciekawosci, ale twoje argumenty za przeproszeniem sa na dole twoich plecow. I ten argument ze trzeba brac dyzury zeby wyjsc na swoje... no musze zapić bo na trzezwo nie wydole... chłopie: studiowalem 6 lat, zasowam po 14h dziennie włacznie z weekendami w których nadrabiam maile, dokumenty i nie widuje swoich dzieci (dobra zona to skarb), wiec jak slysze ze jakiemus ciapciakowi zle bo musi wziac dyzur na podreczniki dla dzieciaka to ja sie pytam moze ci pensje do domu przywiezc a ty se polez? na jakim swiecie zyjesz TOROCHE POKORY!!!

Danuta

Hej @Like a boss, bardzo trafna opinia. A powiedz mi kto w OTIS przeprowadza ocenę efektywności pracy zespołu i jak często? Dobrze, by było, gdyby szefostwo interesowało się takimi rzeczami.

Like a boss
@Danuta

Takie oceny nie sa przeprowadzane obecnie, za normalnych rzadow tak bylo i kazdy sobie pomagal, teraz niestety jest tylko szczucie jednego na drugiego i kazdy obawia sie nawet wypowiedziec swoje zdanie oficjalnie bo moze zostac za to zwolniony badz poproszony o odejscie. Efektywnosc nie ma tu znaczenia liczy sie tylko zebys byl potulnym barankiem bez opinii. Nawet tu nadeszly czasy PISu, niestety. Podejrzewam, ze jestes pracownikiem tej firmy i chcesz wyciagnac troche informacji na polecenie jakiegos cwaniaczka, prosze bardzo czysta prawda. Pozdro

@Szukam pracy pomorskie

Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z rekrutacji. Proszę pamiętać, że nasza kultura organizacyjna daje przestrzeń dla osób w każdym wieku i cenimy zarówno młodych pracowników, jak i tych z bogatą wiedzą i doświadczeniem. W przypadku działu montażu - może Pan uzyskać stanowisko bez uprawnień o ile czuje się Pan na siłach i otrzyma Pan orzeczenie lekarskie o zdolności do pracy wysiłkowej. W przypadku działu serwisu potrzebne będą uprawnienia SEP lub SEP i UDT. Zapraszamy do udziału w przyszłości :)

dz

Panowie z serwisu podobno mają nam wymieniać samochody na reno kangu 4 osobowe z kratą ciężarowe wersja długa kto to wymyślił i po co jak tym jeździć po mieście w centrum Gdańska albo Warszawy to jakiś żart chyba albo kolejna plotka może coś wiecie ?

Specjalista

Pisz wniosek to zrobią Ci kurs na ciężarowe. Nie wierzę w to co czytam : D

ha
@dz

żartem to jest chyba twój wpis. jak nie umiesz jeździć samochodem to nie jeździj lepiej.

Witold
@ha

To jak wygląda praca kierowcy w firmie OTIS? Piszecie tak mało szczegółowo, dlatego postanowiłem zapytać o tę kwestię bo z wielką chęcią chciałbym informację w tym zakresie ustalić. Mogę liczyć, że ktoś z Was po prostu dokładnie opisze obowiązki oraz to jak wygląda praca na tym stanowisku? Będzie mi bardzo miło móc to ustalić. Czekam na odpowiedź.

brat
@Witold

To w Otisie jest wgl stanowisko kierowcy??

abece
@brat

Nie ma. Witold zrobił słaby research.

ala
@dz

Tak to jest prawda dokery mają być wycofane zostaje kangoo ciężarowy z kratą 4 osobowy przedłużony niestety to prawda

xxx
@Specjalista

Tak słyszałem i Ja że mają być auta z kratką czteroosobowe więc zgłoś się po to prawko

konserwator
@Witold

każdy konserwator jest sobie kierowcą

abece
@konserwator

Ale stanowiska jako takiego nie ma. O to było pytanie.

Zetec
@abece

Witoldowi się chyba po prostu pomieszało wszystko w rozmowie i teraz się zawstydził i pewnie już nam nic nie powie

Kamil
@dz

Dacia dokker została wycofana z produkcji,więc będzie coś innego a w tej cenie co była dacia nie ma żadnego auta z tego segmentu. Renault Kangoo Maxi golas jest ze 20 tys droży od daci dokker stepway w najbogatszej wersji. Ford Citroen Peugeot itp.z tego segmentu to już inna liga więc mają problem.

Bury
@Kamil

Czyli powód jest, to nie tak, że to na złość, jak pewnie niektórzy myślą

Proton
@Kamil

Dokker wraca jako dwuosobowy Kangoo express...

sz
@Kamil

Nie wiem czy wiesz ale w grę wchodzą auta tylko od renaulta a dlaczego ? spytaj się dyrekcji ,konserwatorzy będą mieli 4 osobowe dostawczaki w wersji ciężarowej z kratką .Ciekawe jak zareagują

Gusto
@dz

powiedz mi że piszesz fejk komentarz nie mówiąc mi że to fejk komentarz... Każdy konserwator woli jeździć paką zamiast tico, kto z zawodu ten wie dlaczego, zmykaj dymy robić gdzie indziej

@dz

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu z działem zakupów lub bezpośrednio do mnie, a postaram się pomóc i odpowiedzieć na Pana pytania :) Proszę pamiętać, że ma Pan wsparcie w firmie i może Pan się zawsze zwrócić bezpośrednio do osób, które zajmują się danym projektem :) Pozdrawiam serdecznie

Niki

Cześć, chciałabym dopytać o ofertę projektanta nowych urządzeń. Widzę, że jest możliwość pracy hybrydowej, a jakie są godziny pracy? stałe czy bardziej elastyczne? A jak ktoś jest na tym stanowisku to może dać jakąś opinie jak się pracuje

kamasze
@Niki

Z tego co wiem to jak ja byłem to mogli zaczynać między 7 a 9 to na tyle jest elastyczne że nie musisz powiedzmy na tą 8 zawsze przychodzić, tylko jak ci wygodniej.

kamasze
@Niki

Ale nie wiem czy teraz dalej tak jest w sumie czy się nic nie pozmieniało

Dzień dobry, kojarzycie może czy w Otisie przyjmują absolwentów/uczniów na staże czy praktyki?

z tego co widzę to już jest wątek na ten temat, możesz sobie poczytać, chyba nawet na samej górze. ale nie wiem czy teraz są jakieś oferty, musisz szukać jak coś.

kubus

oferty na platformach pracowniczych przede wszystkim ale też na oficjalnej stronie znajdziesz coś

@pracownik

Faktycznie, ominąłem wzrokiem zupełnie. To przepraszam, nie zawracam już głowy.

praktykant

dobrze wspominam praktyki w otisie, dużo się nauczyłem

@praktykant

a na jakim dziale byłeś na tych praktykach? to było ze szkoły czy indywidualny pomysł? podpowiesz coś? z góry dzieki

@Tomek

U mnie praktyki ze szkoły w dziale serwisu, chętnie bym tam został w pracy, ale zdecydowałem się na inżynierkę dzienną, więc jak skończę to na pewno wyślę cv do otisa

@Tomek

I jak, będziesz się wybierał na praktyki? Załatwiałeś już coś? Robisz ze szkoły?

@Norbi

Tak dopytuje, bo sam myślę o tym aktualnie... W ogóle mam jeszcze takie pytanie przy okazji? Jest szansa na dostanie się później po praktykach na stałe? Pytam tak z praktycznego punktu, bo wiem że nic pewnego i tak dalej. Jak było pytanie to sory ale widziałem, że sporo osób pisało o praktykach ale nie o tym czy przyjmują później. chyba że czegoś nie zauważyłem Niby zawsze jakieś doświadczenie, nawet jakbym nie został, ale w miarę mi zależy akurat tutaj.

jest taka szansa.

@Norbi

wiesz, z reguły jednak firmy przyjmują na praktyki, w celu wyszkolenia sobie pracownika "pod siebie" w związku z czym, jeśli ktoś się dobrze spisał i pasuje do firmy, to nie widzę powodu, aby takiej osoby nie pozostawić na etacie.

@Norbi

Tak ze szkoły, rozmawiałem o tym z panią, która zajmuje się u nas praktykami i szkoła mi pomoże wszystko załatwić

@praktykant

No tak by było najlepiej, dzięki wielkie.

Jakie jest wynagrodzenie pomocnika , rozpoczynającego karierę w Warszawie ? Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia, może na coś liczyć ?

Vox
@Michał

No pomocnik to też stanowisko więc może liczyć na wszystkie dodatki płacowe i pozapłacowe ( no oczywiście jeśli pracuje jak nalezy)

konserwator
@Michał

z mojej obserwacji to możesz liczyć na siebie a tak poważnie to na premie 100zł i koniec

nie

z tego co wiem, kiedyś było taak, a ktoś mi tam mówił.. po co mówić o rzeczach na które nie ma się 100 % pewności. W taki sposób moi drodzy szerzy się dezinformacja

Konserwator

Ciekawe gdzie????

Janek

i pewnie nadal jako pomocnik pracuje ha ha ha a słyszałeś kiedyś że wiedza jest wartością? nigdzie nie nauczysz się tyle co w OTIS wiem bo robiłem w spółdzielni prawie 3 lata i nie umiałem NIC jak na siebie popatrzę w stecz a po roku w otisie zrobione egzaminy z palcem w (usunięte przez administratora) i jeszcze mi za nie zapłaciła firma potem podwyżka własna fura, ale jak ktos leci tylko na kase to przebiduje na inflacji w takim shindlerze kilka lat a potem bedzie sie odbijal od jednej do drugiej firmy az stuknie 40 i bedzie budgery robil w maku bo zadnej wiedzy porzadnej miec nie bedzie

Wujo
@Janek

Zależy kto ma jakie podejście ale z doświadczenia wiem, że lepiej patrzeć bardziej długoterminowo, bo inaczej można się bardzo zdziwić... Też uważam, że jeśli chodzi akurat o doświadczenie to mamy fachowców i dużo można się od nich dowiedzieć. Na to akurat narzekać nie można moim skromnym zdaniem.

Bissk
@Wujo

można można, trzeba tylko chcieć się dowiedzieć

@Wujo

rozumiem, że nie ma problemu z dopytaniem się w trakcie pracy, jakby ktoś się pogubił ale jestem ciekaw czy są jakieś specjalne kursy albo szkolenia w trakcie pracy, w sensie po dłuższym czasie?

Bissk
@Ukos

Są i całkiem o to akurat dbają. Co jak co ale jeśli chodzi o ogólnie rozwój zawodowy, że tak powiem, to dobre miejsce.

@Bissk

a co to są dokładnie za szkolenia? rozumiem, że są różne w zależności od stanowisk tak?

Tak.
@Ukos

A no różne, zależy jakie stanowisko cie interesuje i do czego się nadajesz

Sak
@Ukos

dziwne jakby byly identyczne, w zależności od tego co sie robi są potrzebne inne kompetencje jakieś umiejętności

@Tak.

widzialem ogłoszenie chyba dalej aktualne na konserwatora

...
@Ukos

i co w związku z tym? gratulujemy ci biegłości po internecie

@...

dzięki...

@konserwator

To nie jest stanowisko specjalisty tylko jak stażysta albo praktykant do przyuczenia to za co premia? jedyne to za postawę bo wszystkiego się uczysz. Masz umowe o pracę, wszystkie benefity, podstawę i się UCZYSZ zawodu! Jak szukasz roboty w któej na starcie będziesz mieć średnią krajową to idź na tira i zasuwaj 12h dziennie, myj się na stacjach i jedz za kółkiem, a wszystko za 4 na rękę a szybko Otis stanie się pączkiem w maśle

Praktykant

Ziomeczki chciałem powiedzieć że jestem po zaliczonych praktykach w OTIS i mam nadzieję że jak skończę to mnie przyjmą na stałe!!! Czułem się jak w domu, kazdy pomaga, każdy się pyta czy wszystko ok, dbanie o każdy szczegół o bezpieczeństwo, mega tematy do nauki, wszystko pokażą, przegadane. Ja słyszałem że będzie spoko ale nie spodziewałem się że tak fajnie to pujdzie. Chciałem tylko powiedzieć że POLECAM!!! Specjaliści są niesamowici!!!

Two
@Praktykant

aż tak kolorowo to chyba nie może być.. a coś konkretniej jak te praktyki wyglądają?

norbi
@Praktykant

Ile trwają tutaj te praktyki? Można np. na 3 miesiące się zapisać, czy nie bardzo?

@Praktykant

I jakie dają umowy podczas praktyk?

@norbi

Ta kwestia też mnie interesuje, więc podbijam

VHS
@umowa

Prowadzący wam nie mówił? Za moich czasów to raczej coś tam pomagali przy praktykach

@VHS

A jest taka możliwość, żeby ta umowa była od firmy normalnie?

hero
@umowa

a to są praktyki szkolne? o takie ci chodzi czy o jakie???

VHS
@umowa

Nie mam pojęcia, nie znam się na tym.

LP
@hero

zadzwoń tam to będziesz miał ludzi którzy się rozeznają w temacie tutaj z takimi pytaniami to trochę szukanie igły w stogu siana mam wrażenie.

hero
@LP

zawsze spróbowac można, dzięki

Praktykant
@hero

Yolo, praktyki szkolne z technikum. Są też osoby w Otis na pomocników ale to nie ja, jeszcze mam maturę do zrobienia, ale chce iść na zaoczne inżyniera robić a przy okazji robić karierę w firmie od konserwatora do kierownika serwisu. Jak kogoś interesuje atmosfera w pracy to ja powiem że nie spodziewałem się że będzie aż tak dobrze. Nasza szkoła współpracuje z Otis i słyszałem że można się dużo nauczyć ale mimo wszystko myślałam że to takie trochę naciągane i będę parzyć kawę, ale nie spoko atmosfera, mega cierpliwi szefowie, szkolenia ciekawe. Jak ktoś się wkręca w dźwigi to nie moze lepiej trafić! Pozdrawiam Pana Ryszarda!!! i dziękuję!!!

Witajcie, ja mam takie pytanie, na ogłoszeniu obok nazwy stanowiska jest (k/m). Wolę dopytać dla pewności, oznacza to "kobieta/mężczyzna"? Wydaje się logiczne no ale każda firma ma jakieś skróty. Jednak lepiej na rozmowie nie pytać o takie oczywistości a zderzyć się z jakimś dziwnym pytaniem też bym nie chciał.

Dzięki i błagam o normalne odpowiedzi.

Swen

a jaka jest nienormalna odpowiedź?? uwaga podaje CHYBA normalną

Swen

ja również załozyłem że to oznacza właśnie to co piszesz i nie wydaje mi się co miałoby innego ozaczać to raczej dość ogólny skrót

Dzięki
@Swen

Chodziło mi o to, żeby nikt się nie czepił trywialności pytania. Może ktoś jeszcze potwierdzi ale dzięki za dodatnie otuchy.

Odp

Tak, dokładnie o to chodzi. Pozdrawiam.

Havana
@Odp

Jesteś może Biznes Partner albo pokrewne? Bo miałbym parę pytań dotyczących, jeżeli miałbyś chwilę i byś zechciał rzecz jasna.

Odp
@Havana

Nie akurat, może ktoś inny coś ci powie na ten temat.

Cezar

Czy na stanowisko Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Serwisu trzeba mieć doświadczenie w sprzedaży, czy wystarczy smykałka i doświadczenie w kwestii obsługi klienta?

Pick
@Cezar

Powiem Ci tak, jak masz smykałkę, to myślę że do wsparcia sprzedaży możesz iść jak najbardziej. Zwłaszcza jak masz jakieś doświadczenie w pracy z klientem. Resztę dowiesz się jak się dostaniesz. A gdzie pracowałeś wcześniej? W jakiej branży? Może podobnej, zawsze to lepiej wygląda na papierze.

tis
@Cezar

a nie masz żadnego doświadczenia w pracy z klientem np??? bo to by na pewno już bardzo pomogło. to czy coś jest wymagane to jedno ale też zależy jaka będzie konkurencja na stanowisko

@tis

No mam, tak jak zresztą wyżej napisałem, zacytuję: "(...)smykałka i doświadczenie w kwestii obsługi klienta:

tis
@Cezar

no to jak wyźej ktoś napisał. jaka branża wcześniej?

@tis

Narzędziowa raczej, w sklepie. Myślicie że to będzie przeszkadzać?

pick
@Cezar

nie wydaje mi się. to zależy ile będzie zgłoszeń na stanowisko i co kto będzie sobą przedstawiał. ale ja to bym się nie zamartwial tak na zapal i nie zastanawial tylko wyslal cv

@pick

Super, już wiem więcej zawsze. Dzięki.

@pick

Jesteś z działu?

pick
@Cezar

Jednak mówię w oparciu o jakieś tam swoje doświadczenia i to co mniej więcej wiem, natomiast nie bierzcie mnie za wyrocznię w tym temacie

?

Można samemu zaprojektować jak mają wyglądać schody ruchome czy tylko można wybrać jeden modeli już istniejących. Czy jest gdzieś "przewodnik" co można innowacyjnego wprowadzić i na ile można sobie technicznie pozwolić

@?

polecam stronę na linkedIn, albo kontakt z działem handlowym, schody raczej pod klienta z komponentów

Żak
@?

Na stronie może będą takie informację, jak nie to dzwonić najlepiej

Beto
@Janek

przez linked in można się kontaktować z działem handlowym itp???? ciekawe. myslałem ze to bardziej po kątem rekrutacji czy coś

Jom

Witam, ile zajmuje przyuczenie z pomocnika na montera? takie ogłoszenie widziałem i nie do końca rozumiem, że w jednej ofercie są jakby dwa stanowiska?

ik
@Jom

Stanowisko to samo, tylko w zależności od doświadczenia i umiejętności dopisz o jaki level ci chodzi (chociaż pewnie sami z cefałki dadzą radę wywnioskować) czy składasz już na prosa z doświadczeniem, czy naturszczyka, który się będzie dopiero uczył.

ik
@Jom

Co do czasu, to gdzieś tu na forum był bardzo merytoryczny wątek na ten temat...nie znajdę teraz, ale jak masz chwilę czasu, to bym przejrzał na twoim miejscu

@ik

No właśnie nie jestem pewien bo na oba te stanowiska takie same wymagania chyba, już się pogubiłem więc pewnie zadzwonie tam po prostu wcześniej

@ik

Nie podziękowałem za chęci, oczywiście doceniam.

kms
@Jom

nie no kulturka pelna nie ma co. lepiej sie wez za to dzwonienie

Chyba nie
@Jom

Na pomocnika i montera te same wymagania? No wątpie bardzo.

Żak
@Chyba nie

Też mi się tak wydaję, lepiej sprawdź dobrze.

Klient

Jakie są mniej wiecej ceny windy domowej? orientacyjnie, jak długo zajmuje instalacja? może jakiś Pan zajmujący sie montażem móglby nakreślić jak wygląda sytuacja

S
@Klient

Jak duża? Udźwig 630"kg? 2przystanki?

@Klient

Niech Pan złoży zapytanie, bo tutaj na forum nikt nie odpowie, monter zajmuje się montażem a nie ofertą, trzeba sprawdzić szyb windy pod jaką windę jest, jaki udźwig, ile przystanków, jakie udogodnienia, termin, to nie jest chleb w piekarni. Zadzwoni Pan na centrale to przełączą do działu i przypiszą opiekuna klienta, przedstawi Pan potrzeby i dadzą ofertę bez problemu

Zostaw merytoryczną opinię o OTIS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w OTIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTIS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 11 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTIS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTIS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTIS Sp. z o.o.