MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Nikaaa

Witam,czy był ktoś badz pracuje na produkcji ryb w Harsleben? Zastanawiamy się z mężem nad wyjazdem.Z góry dziękuję za informację.

Boss

Szukam opinii odnośnie pracy w pralni przemysłowej ( okolice Gau Weinheim)

Mordeczka

Opinia na temat pracy w Uwe Müller nie jest pozytywna. Firma ta wykazuje brak dbałości o pracowników i ich potrzeby. Warunki pracy są nieodpowiednie, a atmosfera w miejscu pracy jest toksyczna. Zarządzanie jest chaotyczne, a komunikacja z przełożonymi jest niewystarczająca. Dodatkowo, płace są niskie, a możliwości awansu i rozwoju zawodowego są ograniczone. Ogólnie rzecz biorąc, praca w Uwe Müller nie jest zalecana ze względu na niekorzystne warunki i niską jakość życia zawodowego.Jeżeli chodzi o pracę na napojach okolice sttugard to nie polecam w pracy robią same 60 wazeliniarze itp. Także pracy nie polecam unikajcie tej pracy i czytajcie komentarze czasem można się sugerować komentarzami

Onaion

Hejka, planujemy w połowie lub pod koniec października wyjechać do Niemiec.. polecacie ta agencje ? Jesteśmy parą i chcemy pracować i mieszkać razem ;) czy ta agencja to zapewnia ? I jak jest u nich z zarobkami ?

Aga
@Onaion

My z mężem również chcemy jechać i szukamy ofert. Z kimś zawsze raźniej, odezwij się moncio211@gmail.com

........
@Onaion

Pary zawsze pracuja na ta samą zmiane ja od siebie polecam agencje, wypalat zawsze na czas jezeli jest jakis problem to agencja stara sie go rozwiązać

Cześć
@Aga

Hej,a skad jesteście i jaka branża by was interesowała

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

Adrian001

Witam, czy zatrudniają na krótki okres czasu np. 2 miesiące?

Pomocny
@Adrian001

Projekty są różne ale normalnie możesz skończyć pracę kiedy Ci odpowiada, masz umowy przedłużane co miesiąc a pozatym jest okres wypowiedzenia siedmiodniowy (do 3 miesięcy pracy) później 14 dniowy.

To od drugiej strony jak to wygląda? mam na myśli okres wypowiedzenia, ile mniej więcej trwa? Jest to zależne od własnych ustaleń czy to zależy? Na jaki okres czasu masz gwarantowane zabezpieczenie (pod warunkiem ze wszystko ogarniasz tak jak trzeba)

Mat

Witam Chciałem zapytać o ofertę pracownik produkcji napojów okolice Stuttgartu. Jak wygląda tam praca i jakie sa warunki mieszkalne?

Hhhe
@Mat

A jest tam oferta

K.

Czy przez MG można wyjechać do pracy jeśli w ostatnim czasie pracowało się w Niemczech? Wiem, że przy zgłoszeniu się do nich pytają o to, czy w ostatnim miesiącu (albo trzech miesiącach?) osoba pracowała za granicą. Pracujemy obecnie przez inną agencję, ale chcielibyśmy niedługo zjechać do Polski i wyjechać z MG. Proszę o informację.

Kakao
@K.

Hej wszystko zależy od tego czy mieliście Polska umowę czy niemiecka

bremysz
@Kakao

można wybierać czy to z góry narzucone?

Hej, szukam osoby z którą mogłabym wyjechać do pracy. Nastawiona jestem na zarobienie pieniędzy, nie imprezowanie, spokój w cenie :) mam 29 lat, mieszkam w zachodniopomorskim, posiadam auto, w trakcie nauki języka niemieckiego (początki), bez nałogów. Jeśli podobnie jak ja chciałabyś wyjechać do pracy, a nie masz towarzystwa (zawsze raźniej) to napisz: praca.niemcyxyz@gmail.com

Alika
@Marta

Gdzie chcesz jechać? :)

Amelia
@Marta

a masz już jakąś prace ogarnietą?

Beatek

wiecie czy tutaj się zgłasza na dokładną ofertę czy sami cię jakoś przydzielają?

Beatek

Chodzi mi na przykład o to czy patrzą na umiejętności?

Kinga

Nie wyrażają zgody na trzytygodniowe urlopy! To jest kpina. Żeby móc pojechać na płatny urlop na 3 tygodnie do Polski musiałoby się pracować 7miesięcy bez zjazdu... Nienormalne. @Pracodaca dlaczego tak utrudniacie i zniechęcacie pracowników?!

@Kinga

To zależy od projektu i firmy niemieckiej. Przecież agencja nie robi Ci umyślnie na zlosc. Ja jestem na takim projekcie gdzie niemieckie szefostwo jest spoko i nie ma problemu z takim długim urlopem

F
@Kinga

Urlop bezpłatny mozesz wziac

krem
@F

ja myślałem że tam się jedzie robić że się narobić i zarobić a nie kurde po dwóch miechach 3 tygodnie wolnego brać XD

krem
@krem

ciekawostka, w zwykłej pracy też przed kilkoma miesiącami więcej tygidnia wiolnego nie weźmiesz

aht
@krem

tez myslalem ze nic mnie nie zaskoczy a jednak XD wymagac 3tyg ulropu po kilku miesiacach pracy? i to jeszcze na wyjezdzie za granice? dobre

aht
@aht

i pomyslec ze rok ma 12 miesiecy to chyba calkiem sporo tego urlopu by musial miec zeby tak sobie co chwila do pl zjezdzac

Nora

Na produkcję słodyczy w Wernigerode szukają teraz kogoś? Jest oferta i napis, że od maja/czerwca więc się zastanawiam czy chodzi o przyszły rok

Nora
@Nora

Może też po prostu nie zaktualizowali, nie wiem. Był tam ktoś i poleca?

fren
@Nora

brzmi jakby nie zaktualizowali po prostu :p

fren
@Nora

nie byłem, ale produkcja słodyczy brzmi słodko, też chciałem się tam wybrac

@Nora

Nie wiem jak z ta aktualnością, też mnie to ciekawi. A wiecie może czy sezonowość tez odgrywa w tamtym przypadku pewną rolę? Jest w jakimś okresie większa produkcja? Więcej kasy zrobisz? Jak wygląda sytuacja nadgodzin, są nieograniczone?

@fren

To jest ciezka robota. Nie placa Ci tam za jedzenie xD

Hej
@fren

Też mi brzmiało slodko, ale radzę poszukać czegokolwiek innego

Beata
@Nora

Tam jest już raczej pełnia sezonu bo idzie już dawno produkcja świąteczna,nie liczyłabym o tej porze na wiele

Nowa

@Pracodawca Czy agencja zapewnia też pracę dla osób bez samochodu?

Kaja
@Nowa

Nie, bo jak inaczej miałabyś dojeżdżać z kwatery do miejsca pracy?

mati1979
@Kaja

ja jezdze busem,a jak cieplo rowerem

Isiarz
@mati1979

Czyli nie trzeba mieć samochodu?

Isiarz
@mati1979

bo samochód to większa wygoda, wiadomo :/ ale nie wszyscy mają taką możliwość

Kaja
@Isiarz

Jak bedziesz chodzic piechota np 15 km albo jezdzic busem stojac na ciemnym przystanku o 22 to pewnie mozna. A tak serio to nawet sie nie wyglupiaj. Kwatery sa czesto na wsiach, 10-20 km od pracy i zazwyczaj za miastem. Brak auta to masakra.

Xxx

Witam,mam pytanko odnoście magazynu AUTOMOTIVE- SCHNELLECKE fajna stawka na start bo 14brutto ale jak faktycznie wygląda Polecacie czy Nie ???

Martynaa
@Xxx

Również dołączam się do pytania

@Xxx

Również dołączam się do pytania.

dawid

Witam wybiera się ktoś lub pracował w Meckenheim przy produkcji czesci dla branzy automotive? Ktoś może się wypowiedzieć? Planuje tam jechać w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam

Paula27

Hej, pisałam jakiś czas temu post, ze chciałabym wyjechać we wrześniu/październiku, ale sprawy mi się trochę skomplikowały i nie wypaliło.. Już wszystko mam dopięte na ostatni guzik, wiec byłabym zainteresowana wyjazdem końcem października/początkiem listopada. Szukam koleżanki z samochodem. Jestem z woj.opolskiego. Interesuje mnie praca na minimum rok. Zostawiam e-mail: paulinkyy_27@wp.pl

Nowa

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy na produkcji książek w Bad Hersfeld? Oraz jak wygląda zakwaterowanie na tym projekcie?

Xyz

Tam trzeba jezyk?

Dajki
@Nowa

Ogólnie to zakwaterowanie daje firma czy samemu się załatwia sobie?

kielron
@Xyz

jesteś praciwnikiem to chyba wiesz?xd

kielron
@kielron

te ogłoszenia o prace tutaj na goworku to działają? aktualne?

Paula_27

Paula_27
@Paula_27

Jeszcze zapomniałam dopisać.. kiedyś wspominałam, ze pracowałam w prani w Wolfsburgu. Napisałam do nich ostatnio czy byłaby możliwość wrócić do nich przez Polska agencje. Napisali, ze niestety nie współpracują już z polskimi agencjami, ale jeżeli byłabym chętna mogłabym przyjechać do nich bezpośrednio na niemiecki kontrakt. Trochę się tego obawiam, bo jednak jadąc przez firmę teoretycznie niczym się nie trzeba martwić, bo firma zapewnia zakwaterowanie, a jadąc tam bezpośrednio na umowę niemiecka musiałabym sama ogarnąć mieszkanie etc.. i tego się trochę boje. Może gdybym znalazła chętna koleżankę to byłby raźniej. W razie jakichkolwiek informacji zapraszam na ww email :)

Amelia
@Paula_27

hej a czy język niemiecki jest wymagany czy uda sie bez?

Paula27
@Amelia

Wymagany nie jest, aczkolwiek na niemiecki kontrakt na pewno będą naciskać, żeby się przyuczyć. Nie wiem kurczę czy wygodniej nie byłoby jechać gdzieś prze mg, mając już wszystko zapewnione.

Jestem chętny raczej do pracy jako pracownik produkcji, jeśli warto? Chętnie poznam opinie jak pracodawca traktuje pracowników i czy polecacie. W ofercie było napisane w ogóle że to robota w niskich temperaturach, jest dodatek za to coś w stylu szkodliwego? Chciałbym wiedzieć, jak to wygląda.

Bolek

Jak wygląda kwestia zakwaterowania, coś zapewniają czy we własnym zakresie? A jak zapewniają to jak to wygląda cenowo, ile potrącają miesięcznie?

Ok

Pracuje ktoś na produkcji czekolady w Wernigerode i może się wypowiedzieć jak wyglada praca i zakwaterowanie?

@Ok

Było pisane tu setki razy. Nie umiesz użyć wyszukiwarki?

Ok

I co wyjechałaś? Jeśli tak ,możesz się wypowiedzieć na temat pracy?

Ela

Witam, szukam osoby chętnej do pracy w magazynie z książkami posiadającej auto, która potrzebuje pary. Kontakt na ela1999koczera@interia.pl

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1934.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 515, z czego 267 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 213 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.