opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 170 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10081)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10081)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Inso

    08.11.2024 12:17

    Kandydat

    Wybiera się ktoś na storczyki w Lippstadt z autem i wolnym miejscem?
    ReviewUserIcon
    Inso

    16.11.2024 02:01

    Pracownik

    Tak, jak coś to możesz pisać na e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Inso

    16.11.2024 02:02

    Inne

    Przepraszam, [email protected] **
    ReviewUserIcon
    BKKK

    14.11.2024 18:22

    Kandydat

    Siemanko. Czy jest tu ktoś kto pracuje obecnie na produkcji alkoholi w Lossburg? Mam kilka pytań na priv
    ReviewUserIcon
    Kkuuyy

    15.11.2024 13:42

    Były pracownik

    Niestety nie. Byłem wtedy na mieszkaniu z dwoma pokojami. łazienka i kuchnia razem. Ogólnie wszystk w porządku i czysto.
    ReviewUserIcon
    BKKK

    15.11.2024 14:51

    Kandydat

    Ok dzięki wielkie za odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    11.08.2024 09:29

    Kandydat

    Witam jestem zainteresowany projektem w Mittenwalde, ktoś był a może jest - poproszę jakąś opinie.
    ReviewUserIcon
    tynek

    15.11.2024 12:41

    Kandydat

    warto w sensie że da się sporo zarobić? bo to najważniejsze
    ReviewUserIcon
    tynek

    15.11.2024 12:43

    Kandydat

    a to jak rozumiem jest jakiś opiekun na wyjeździe czy kto?
    ReviewUserIcon
    Nowa

    05.11.2024 15:48

    Kandydat

    Czy był ktoś może na storczykach? Będę wdzięczna za każdą opinię. Dziękuję
    ReviewUserIcon
    piłkarz

    12.11.2024 13:00

    Kandydat

    wiadomo, że nie aplikowałem na wszystkie po kolei, ale chyba wszystkie powinny być aktualne
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    15.11.2024 08:45

    Były pracownik

    praca lekka i przyjemna , pracowałam w laboratorium przy produkcji sadzonek (jest jeszcze pakowanie i produkcja odżywek do roślin). fajne zarobki i premie za dowożenie innych osób, polecam:)

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Js21

    09.11.2024 15:16

    Inne

    Umowę podpisuje się od razu na 9 lub 18 miesięcy? Czy jest np. na miesiąc i się przedłuża za każdym razem?
    ReviewUserIcon
    piłkarz

    12.11.2024 13:01

    Kandydat

    ktoś na podobne pytanie gdzieś niżej odpowiedział
    ReviewUserIcon
    hondzia

    04.11.2024 11:21

    Kandydat

    Wybiera się ktoś do Niemiec na pakowanie produktów suchych do miejscowości Wiefelstede? Termin 21.11.2024 ?
    ReviewUserIcon
    Praca

    08.11.2024 12:02

    Kandydat

    Może ktoś więcej napisać na temat tej pracy przede wszystkim na jakie wynagrodzenie można liczyć ?
    ReviewUserIcon
    hondzia

    08.11.2024 12:40

    Pracownik

    Nocna ????
    ReviewUserIcon
    Marcelina91

    07.11.2024 18:59

    Kandydat

    Hej, czy był lub jest ktoś na ofercie produkcji kasków koło Magdeburga? I mógłby się podzielić opinią
    ReviewUserIcon
    harvol

    06.11.2024 11:22

    Kandydat

    jak w ofercie jest napisane że po 18 msc jest możliwość przejścia bezpośrednio pod pracodawcę, to znaczy, że wyjazd co najmniej tyle trwa i nie ma szans na krócej wyjechać?
    ReviewUserIcon
    Mm

    07.11.2024 14:33

    Pracownik

    To znaczy że projekt trwa 18 miesięcy czyli możesz tyle przepracować nie dłużej później albo pod firmę albo zjeżdżasz i musisz mieć 3 miesiące przerwy ale to nie ogranicza Cię to że musisz przepracować te 18 miesięcy nie każda robota podpasuje :)
    ReviewUserIcon
    Jonasz

    07.11.2024 12:43

    Inne

    Pracuje/pracowal ktoś na produkcji kasków w Magdeburgu? Jak praca, mieszkanie i atmosfera?
    ReviewUserIcon
    Anionim

    04.11.2024 17:40

    Pracownik

    Siemka była by chętna jakąś duszyczka na wyjazd mam samochód najlepiej z małopolskiego. Już byłem z tej agencji także polecam . Jak coś to priv
    ReviewUserIcon
    Anonim

    05.11.2024 10:32

    Były pracownik

    Napisz na tego maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Anonim

    28.10.2024 14:16

    Były pracownik

    Siemka, Szukam kogoś kto był chętny pojechać na jakiś projekt z tej lub innej firmy, szukam kogoś ogarniętego, najlepiej w przedziale wiekowym od 18-25 lat, szukam ze względu iż wole nie mieszkać z jakimś randomem, sam mam 22 lata i już byłem 2 razy z tej agencji, mam prawko i własne auto , jak ktoś chętny pisać na tego maila, [email protected]
    ReviewUserIcon
    Anonim

    04.11.2024 15:25

    Pracownik

    Jak najbardziej, jeśli chodzi o samą agencje nie moge nic zarzucić
    ReviewUserIcon
    Praca

    04.11.2024 17:39

    Kandydat

    Na jakich projektach byłeś ?
    ReviewUserIcon
    Magazyn

    22.10.2024 17:25

    Kandydat

    Był ktoś na magazynie w miejscowości Wiefelstede na dziale Owoce i Warzywa ?
    ReviewUserIcon
    @Wiesława

    11.09.2024 12:12

    Pracownik

    Cześć czy pracował ktoś w Automotiw w Morsbach ? Jak wyglada praca , mieszkanie i jakie sa zarobki na miesiac juz po odliczeniu kosztow mieszkania ?
    ReviewUserIcon
    Praca

    04.10.2024 14:05

    Kandydat

    Jasne a możesz napisać gdzie pracowałeś albo nadal pracujesz ?
    ReviewUserIcon
    inez

    21.10.2024 10:01

    Były pracownik

    dzieki, chyba trzeba obejrzec dla przypomnienia
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów dla branży Automotive - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pomocnik produkcji - branża motoryzacyjna (k/m/pary/grupy)m- Praca za granicą

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Opole

    WalletIcon

    15.5 - 16.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Magda

    11.10.2024 22:19

    Były pracownik

    Ja byłam z chłopakiem dwa razy z tej agencji, wypłata zawsze na czas, zakwaterowanie naprawdę spoko, do pracy też nie mogę się przyczepić, moja opinia jest pozytywna
    ReviewUserIcon
    wojjjek

    16.10.2024 14:09

    Kandydat

    aha to fajnie wiedzieć, nawet nie wiedziałem że tak jest
    ReviewUserIcon
    inez

    21.10.2024 09:54

    Były pracownik

    przeciez normalnie byla opcja we dwojke mieszkac
    ReviewUserIcon
    Hhhhh

    27.09.2024 19:45

    Inne

    Powinni pisać że tylko mobilne a nie z dowozem cv wysłać i czekać tygodniami a niekiedy miesiąc lub 2 chdzi o storczyki a bez samochodu nie przyjmują tylko samochodem . Wprowadzanie w błąd.
    ReviewUserIcon
    Nowa

    21.10.2024 09:38

    Kandydat

    Też staram się tam dostać na projekt do storczykow
    ReviewUserIcon
    barto999

    03.10.2024 16:47

    Kandydat

    Hej. Był ktoś może na produkcji alkoholi w firmie uwe Müller? I może napisać swoją opinię na temat tej firmy.
    ReviewUserIcon
    wojjjek

    16.10.2024 14:08

    Kandydat

    brzmi jak coś co jestem w stanie ogarnąć :D
    ReviewUserIcon
    wojjjek

    16.10.2024 14:09

    Kandydat

    to do tego raczej długie wdrożenie nie jest potrzebne?
    ReviewUserIcon
    Rjur

    12.10.2024 03:12

    Inne

    Jeżeli o sama Agencję nie mam nic do niej dla mnie jest ok .Umowa dobrze jest napisana minus to mieszkania gdzie pakują dużo osób nawet 11 do budynku z jednia kuchnia i łazienka to jest w tym najgorsze . Praca jak praca trzeba się przyzwyczaić i nieraz odpuścić żeby to jakoś szło. Agencja wynajduje najtańsze lokale gdzie ludzie się meczaa i sądzę że to jest minus ze wcześniej się zwalniają. Jeżeli standar mieszkań byłby lepszy a nie ścisk każdy byłby zadowolony . Mam nadzieję że kiedyś to się zmieni bo oferty pracy mają fajne i dobrze opisane . Co bym nie powiedziała o innych agencjach. Na niektórych projektach nie ma koordynatorów na miejscu to też minus bo właśnie taki koordynator tobie pomoże jak nie dajesz sobie rady nap. Przeprowadzka . Pozdrawiam zespół mg solution
    ReviewUserIcon
    Praca

    13.10.2024 16:16

    Kandydat

    Na jakim projekcie pracowałeś ?
    ReviewUserIcon
    Siema

    15.09.2024 18:33

    Kandydat

    Ile zarobiliśćie na jakich kolwiek ofertach pracy na przeliczeniu na polskich pieniądzach przez cały miesiąc
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.10.2024 10:01

    Były pracownik

    Ja za 170 godzin dostałam 1500 euro czyli w przeliczeniu jakieś 6500 tys
    ReviewUserIcon
    ursus

    11.10.2024 14:05

    Kandydat

    według mnie to jest nawet lepsze rozwiązanie niż samo ubezpieczenie w niemczech
    ReviewUserIcon
    Chcę wiedzieć szczegóły

    27.09.2024 10:47

    Pracownik

    Witam aktualnie szukam faktycznych prawdziwych opinii na temat pracy przez tą agencje o uczciwość wypłacalność , godziny pracy czy są i praca po przyjeździe jest taka jak była mowa w ofercie. Jak wygląda z zakwaterowaniem pisało w ogłoszeniu że pary/grupy mieszkają osobno . Mieli na myśli chyba że w osobnych pokojach , nie w mieszkaniach?. Pytam bo w tych czasach uczciwość graniczy z cudem , już nie raz miało być kolorowo i niestety nie było po przyjeździe. Jak to wygląda dla par zakwaterowanie może ktoś polecić ofertę pracy w tej agencji gdzie jest super dla pary. Pozdrawiam. P. S słyszałam o ofercie na granicy Szwajcarii -czekoladki ....czekam na odp .
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.09.2024 06:18

    Pracownik

    Jedna para = jeden pokoj, przeciętnie mieszkanie ma 3 lub 4 takie pokoje.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.10.2024 09:52

    Były pracownik

    Zarobki słabe, ja za 170 godzin dostałam 1500 euro
    ReviewUserIcon
    ??

    07.10.2024 08:56

    Kandydat

    Czy za zakwaterowanie pobierana jest jakaś stała konkretna kwota?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.10.2024 09:50

    Były pracownik

    Zależy od oferty i tego jak chodzisz do pracy. Nam teoretycznie pobierali 250 euro ale jak chodzisz do pracy to pobiorą ci tylko 150euro. Tylko musisz chodzisz cały miesiąc, w dodatkowe dni i zostawać na nadogdzinach.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.10.2024 09:26

    Były pracownik

    Byłam na projekcie w magazynie Edeka, byłam w każdy dzień w pracy i robiłam nadgodziny. Miałam 170 godzin i dostałam 1500 euro, jak dla mnie nie opłaca się jechać za takie pieniądze do Niemiec. Koordynator na początku zapewnial że za tyle godzin będziemy mieć 1700 euro minimum. Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Nowa

    09.10.2024 09:45

    Kandydat

    Witam . Proszę o opinie na temat pracy w Hark w laboratorium storczyków. I opinie ba temat mieszkań. Dziękuję
    ReviewUserIcon
    Patryk

    08.10.2024 14:58

    Kandydat

    Szukam chętnych do wspólnego wyjazdu mam auto [email protected] lub numer 690-455-042
    ReviewUserIcon
    Dynio

    20.05.2024 17:36

    Pracownik

    Czemu jak bierzecie od Nas po 200 EUR za nocleg, to nie zorganizujecie tego w taki sposób, aby na 12 chłopa, przypadało więcej niż jedna kuchnia. Jak mamy sobie niby zorganizować jedzenie, jak wszyscy sie gniotą w jednym miejscu? No trochę to nie poważne, co??
    ReviewUserIcon
    Jacek

    23.05.2024 20:56

    Inne

    Znajomi jeżdżą z innych agencji i wszędzie to samo, coś się popsuło w agencjach i chyba koszta wynajmów przerastają agencje i teraz wszędzie upychają ludzi do jednego mieszkania jak mrówki. Nieludzkie warunki, chyba czasy jeżdżenia przez agencję się skończyły
    ReviewUserIcon
    Toni

    04.10.2024 16:33

    Kandydat

    Tak skończyły się 15 lat temu
    ReviewUserIcon
    niemcy

    29.09.2024 21:38

    Były pracownik

    Nie moge z tego ze usuwaja komentarze. Agencja jak agencja, kasa wyplacalna. Do roboty mielismy okolo 20 km w jedna strone, zadnych dodatków paliwowych nie ma. Zarobki 1500-1600 euro. Załóżmy ze 1550 euro to srednia, to wychodzi 6700 zł na ręke. Dla mnie wyjazd za granice za taka kase, to smiech na sali. Przerobilismy 3 miesiace i sie zwolnilismy. Praca moze dla ludzi z podlesia, gdzie nie ma pracy dla nikogo.
    ReviewUserIcon
    Praca

    30.09.2024 15:50

    Kandydat

    Aha no to rzeczywiście szału nie ma w takim razie można wgl przez jakaś agencje zarobić większe pieniądze wgl
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.09.2024 20:05

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ????

    27.09.2024 10:42

    Pracownik

    Jakiś namiar na tą pracę czekoladki podesłać link ktoś może.
    ReviewUserIcon
    tom

    30.09.2024 11:24

    Pracownik

    musisz dzwonić do agencji i pytać czy akurat rekrutują. robota jest w miejscowości Hohentengen am Hochrhein. dla turysty na wypasie =wodospady w Schaffhausen 30km, Zurich 35km. sztos bo jakbys chciał tu przyjechać sam, to jest nie do zapłacenia kasa, a tak to masz normalnie jak work&travel. zobaczysz i jeszcze kasa wpadnie. Najlepiej pytajcie w biurze o Patrycje, bo jest ogarnięta.

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branże: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Justyna

    16.09.2024 18:13

    Pracownik

    @Pracodawca najlepsza agencja z którą mogłam współpracować :)
    ReviewUserIcon
    Automotive

    27.09.2024 13:17

    Kandydat

    Teraz jakby człowiek się zatrudniał to jest pewność że trafi się na werk 2 ?
    ReviewUserIcon
    Yyyy

    27.09.2024 13:46

    Inne

    Nie ma żadnej pewności dostaniesz rozpiskę jak będziesz miał wyjeżdżał już po podpisaniu umowy
    ReviewUserIcon
    Czekotubka

    27.08.2024 15:28

    Pracownik

    Polecam czekolady na Wernigerode. Kawalerka i dwie zmiany. 9 km do pracy, super waunki.
    ReviewUserIcon
    Czekolada

    30.08.2024 13:42

    Kandydat

    Co się tam dokładnie robi na tym projekcie ?
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    27.09.2024 12:05

    Kandydat

    Witam mam pytanie odnośnie zakwaterowania kawalerka hmm rozumiem z jeśli para to mają swoją kawalerkę w domu czy w bloku jak to wygląda i koszty zakwaterowania. Ile wychodzi na rękę wypłata , i co trzeba wykonywać w tym zakładzie. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Damian

    25.09.2024 17:42

    Były pracownik

    Najlepsza agencja przez jaką byłem :)
    ReviewUserIcon
    Mika

    24.09.2024 12:32

    Kandydat

    Hej. Ktoś jest może na tej ofercie przedświątecznej na rybach ? Jakie warunki pracy ? Jak mieszkania ?
    ReviewUserIcon
    Em.

    17.09.2024 14:50

    Kandydat

    Ktoś był na projekcie w Wiefelstade? Może polecić lub nie?
    ReviewUserIcon
    Magazyn

    20.09.2024 00:42

    Kandydat

    Jak to wygląda jeśli chodzi o normy na tym magazynie ciężko jest je wyrobić ?
    ReviewUserIcon
    Magazyn

    22.09.2024 20:46

    Kandydat

    Na jakie wynagrodzenie można liczyć na tym projekcie ?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    17.09.2024 10:05

    Kandydat

    Hej. Chce jechać na projekt przedświąteczny do Magdeburga. Produkcja ryb. Ale nie mam auta. Jeśli jakas dziewczyna jest chętna na wyjazd, odezwij sie. Można razem pojechać zawsze raźniej:) [email protected] ;)
    ReviewUserIcon
    kodi

    19.09.2024 13:49

    Inne

    na fb widzialem chyba wlasnie to ogloszenie, tam cos o stawce pisali
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    22.09.2024 13:01

    Kandydat

    Ja właśnie bardzo chciałabym wyjechać na tą produkcję ryb ale nie mam auta. I nie wiem co robić.. chyba odpuszczę bo nikogo nie znajdę i tak z autem.. ale.tez słyszałam, że praca maprawde spoko i fajna jest na tej produkcji ryb.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    06.09.2024 13:33

    Kandydat

    Ktoś opowie coś o pracy w branży Automotive Morsbach?
    ReviewUserIcon
    Hhhh

    21.09.2024 08:57

    Inne

    Zależy gdzie odradzan werk 1 i wer 3
    ReviewUserIcon
    Monia

    20.09.2024 09:19

    Kandydat

    Hej:) Czy ktoś z was może ma auto i szuka towarzyszki do pracy na produkcje ryb ? Chciałabym wyjechać bardzo na ten projekt ale nie mam auta :( Jeśli coś to proszę pisać. [email protected] :) Jak coś jestem z kujawsko pomorskiego ale km to nie problem myślę:)
    ReviewUserIcon
    Kamil

    19.09.2024 22:52

    Pracownik

    Cześć jest jakaś chętne koleżanka na wyjazd do pracy do 26 lat . Mam samochód pracowałem już przez tą agencje polecam czekam na chętne osoby .
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    12.09.2024 16:20

    Pracownik

    Cześć, czy ktoś może się podzielić opinia na temat produkcji napojów alkoholowym w okolicach Stuttgart. Jak wygląda praca, mieszkania i zarobki.
    ReviewUserIcon
    Odp

    17.09.2024 10:14

    Były pracownik

    Banalna praca, zarobki mieliśmy jakoś 1400-1600 czasem nawet zdarzyło się więcej jak było więcej godzin. Mieszkania też fajna ogólnie nie miałbym się do czego doczepić
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    17.09.2024 17:53

    Pracownik

    @Odp A jak w kwestii nocek? Bo w ogłoszeniu pisze że 2 zmianówka A nocki są tylko dla doświadczonych osób? Czy po jakiś czasie też można zgłaszać się że chce się chodzić na nocki czy to nie możliwe?
    ReviewUserIcon
    Gwiazdeczka5666

    06.09.2024 13:31

    Kandydat

    Cześć Czy pracuje ktoś na produkcji słodyczy w Wernigerode? Można dobrze zarobić? Jak oceniacie warunki mieszkaniowe?
    ReviewUserIcon
    Intro

    17.09.2024 10:37

    Kandydat

    A jak nie mam porownania z innymi miejscami?
    ReviewUserIcon
    Intro

    17.09.2024 10:38

    Kandydat

    Pewnie i tak nie ma zadnej pewnosci co do tego jak praca faktycznie bedzie wygladac, nawet jak samemu wybiore to sie z tym licze
    ReviewUserIcon
    Marta&Tomasz

    12.09.2024 18:45

    Inne

    Wspolpracujem z firmą MG Solutions od 2020 roku, która wynajmuje od nas mieszkania dla swoich pracowników. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy - jest to relacja oparta na wzajemnym zaufaniu, bezproblemowa i przyjazna. Koordynator firmy cechuje się wysokim profesjonalizmem oraz ogromną pomocą we wszystkich sprawach, które są rozwiązywane błyskawicznie i bez trudności. Pracownicy firmy przyjeżdżający do nas to młode kulturalne osoby, z którymi nigdy nie mieliśmy żadnych problemów. Chcielibyśmy serdecznie podziękować całemu zespołowi MG Solutions za doskonałą współpracę i liczymy na dalsze , równie udane relacje w przyszłości.
    ReviewUserIcon
    Bez nazwy

    05.09.2024 11:30

    Kandydat

    Witam. Czy może ktoś podać opinie o pracy przy branży automotive w Morsbach?
    ReviewUserIcon
    vicky

    09.09.2024 23:31

    Były pracownik

    praca sama w sobie nie jest zła. Zależy na jakich ludzi się trafi. Polak polakowi krzywdę największą zrobi ;3 Możliwość nadgodzin co dwa tygodnie. Mieszkania w porządku. Kasa średnia ok 9 na rękę godzinowo.
    ReviewUserIcon
    Siema

    07.09.2024 16:37

    Kandydat

    Czy może powiedzieć ktoś o pracy na produkcji słodyczy i jak wypłaty i mieszkania
    ReviewUserIcon
    bueno

    09.09.2024 15:09

    Kandydat

    Podejrzewam, że warunki to wszędzie będą i tak dość podobne, przeszukaj sobie wpisy tutaj i coś na pewno się dowiesz

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.