opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 168 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10089)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10089)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 71
    • 72
    • 73
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Yyyyyy

    30.01.2019 16:52

    Inne

    Witam był ktoś na wafelkach obok Magdeburga jak tak praca wygląda, mieszkania i jaka miejscowość ktoś coś
    ReviewUserIcon
    Badacz

    28.01.2019 13:56

    Inne

    Witam może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy w Kolonii, kosmetyki bio?
    ReviewUserIcon
    Pina1996

    10.01.2019 11:41

    Inne

    Witam czy ktoś ma termin na 4lutego do Magdeburga na produkcję wafelkow?
    ReviewUserIcon
    Kasiex

    25.01.2019 12:53

    Inne

    Ja także z mężem
    ReviewUserIcon
    Keisha

    27.01.2019 13:10

    Inne

    Tak życzę powodzenia w pracy jak i na warunkach mieszkaniowych...
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    25.01.2019 19:31

    Inne

    Hej, Chciałbym zapytać o ofertę: PRACOWNIK FIZYCZNY (MAGAZYN LOGISTYCZNY), płacą od 1100 do 1400 euro. Chodzi mi głównie o to, jakie macie wrażenia z tej konkretnej pracy? I przede wszystkim, jak wygląda dojazd do pracy? Nie mam samochodu ani prawka w tym momencie, chciałbym jechać sam. Organizowane są jakieś transporty dla pracowników, czy trzeba samemu kombinować, jak dotrzeć? z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Andrzej z Pcimia

    30.08.2018 14:43

    Inne

    Pracowałem z dziewczyną w wielu agencjach i tak naprawdę w każdej robią piękne wały na ludziach. Lipne obcięcia, kaucje bezzwrotne i kary albo lewe potrącenia. Tutaj przynajmniej wszystko sie zgadza od początku a na uszczelkach można na reke wyjsc bez problemu 1400EUR. Polecam
    ReviewUserIcon
    Domi

    19.01.2019 18:16

    Inne

    Mowisz o pracy w Bockenem ?
    ReviewUserIcon
    GG100

    17.01.2019 21:49

    Inne

    Ktoś może napisać coś o pracy na magazynie w edece w magdeburgu?
    ReviewUserIcon
    poiljk

    18.01.2019 22:25

    Inne

    Przeczytaj na dole pod moim zapytaniem, wygląda OK, ale dostałem info że jednak jest ok :-)
    ReviewUserIcon
    Tibi

    17.01.2019 23:03

    Inne

    Witam mam pytanie do osob kture pracowały i pracują tam nadal . Ile mniej wiecej jest km od Pracy do miejsca kwatery /domek zamieszkania przez firme. I czy od 5-10 km jest rower środek transportu do pracy I z pracy czy tylko wyłącznie własne auto? Pytam bo w2017-2018 pracujac na terenie Nl do pracy I z pracy srodek transportu by rower do 12km łacznie dziennie robilismy po ok 20 km w dwie strony do pracy i z pracy ROWERAMI FIRMOWYMI ???? oczywiscie dla kondycji I zdrowia ok. Holandia słynie z tego rodzaju srodka transportu na łykiendy w ładna pogode super sprawa na spulne wycieczki I spedzanie czasu???? .Ale jak sie trafiło na pogode zmiena to ne jest tak kolorowo. Prosze o jakies informacje jak wyglada w tej firmie Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    PracownikRoku

    16.01.2019 11:01

    Inne

    Proszę napisać co jeżeli ktoś chciałby wyjechać zabierając ze sobą psa ? Jest taka możliwość?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    09.01.2019 10:52

    Inne

    O co chodzi z tym ubezpieczeniem, że trzeba mieć w Polsce? Może ktoś mi to wyjaśnić?
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    11.01.2019 15:15

    Pracodawca

    Witamy, jest to wymóg formalny, określony przepisami unijnymi dot. transgranicznego delegowaniu personelu na terenie UE. Osoba wyjeżdżająca do pracy na terenie innego kraju członkowskiego przez polskiego Pracodawcę, musi udokumentować, iż ma ciągłość w ubezpieczeniu zdrowotnym na ternie Polski (min. 30 dni przed). MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. ul. Myślenicka 133, 30-698 Kraków, POLAND
    ReviewUserIcon
    Bolo

    16.01.2019 10:50

    Inne

    (usunięte przez administratora) prawda w holandia nie trzeba
    ReviewUserIcon
    Domi

    16.01.2019 03:02

    Inne

    Witam myślę o wyjeździe do pracy na magazyn edeki Magdeburg czy mógłby odezwać sie do mnie ktoś kto tam pracuje badz pracowal ? Pozdrawiam [email protected]
    ReviewUserIcon
    Robol

    15.01.2019 17:03

    Inne

    Pracownik fizyczny ( magazyn logistyczny) wie ktos moze cos na temat tej oferty? Jest aktualna ale nie podali miejscowosci? Jak z praca ciezko jest ? Ile godzin sie pracuje ? Jak wyglada atmosfera, zakwaterowanie i odleglosc od pracy pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Benio

    14.01.2019 10:11

    Inne

    POLECAM!!!!!!!!!!!!! Jetem teraz juz 3 raz z nimi i CHYBA najwazniejsze jest to ze maja normalne mieszkania i pokoje i nigdy nie ma problemu ze jedziesz do Niemiec a nie ma godzin i pracy i sie siedzi jak ciołek i traci czas a nie zarabia. to najwiekszy plus, ze wysyłają do dużych firm niemieckich i zawsze gwarantuja prace na pelen etat. Oprocz tego kasa jest tez ok i zawsze na czas.
    ReviewUserIcon
    tymczasowy

    10.01.2019 11:47

    Inne

    ubezpiecznie jest potrzebne do ZUSU bo ta praca jesdt na Umowę o Pracę i musisz być ubezpieczony jak jesteśzatrudniony w Niemczech. jeżeli masz ciągłość ubezpieczenia 30 dni to otrzymujesz EKUZ i możesz korzystać z opieki lekarskiej
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji - PRACA W NIEMCZECH

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji naczep - monter

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Karlsdorf-Neuthard

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    08.01.2019 16:38

    Inne

    Witam :) jedzie ktoś do pracy pod koniec stycznia? ( myślę nad Automotive, magazyn z kosmetykami i asortymentem suchym, albo pomocnik magazynowy). Mam 21 lat, jestem z Głogowa (dolnośląskie), jestem bezproblemowa, pozytywna i lubię porządek :P a może już ktoś z was jest i mógłby napisać co i jak? Byłam już rok za granicą, ale ze znajomymi i miałam wszystko załatwione także luzik. Teraz jadę sama, tzn szukam czegoś dopiero i trochę się obawiam. Wiem, ze ile ludzi tyle opinii. Jakby ktoś był zainteresowany pojechaniem ze mną byłoby super! tak jak mówię, najlepiej jakoś za 2-3 tyg pojechać myślę... zostawiam maila, piszcie śmiało i mam nadzieję że ktoś się zgłosi :) [email protected]
    ReviewUserIcon
    Mateoo

    08.01.2019 12:44

    Inne

    Dobry kontakt z koordynatorami w Polsce jak i za granicą, wypłaty na czas, dobrze wspominam współpracę.
    ReviewUserIcon
    Polecamblondyna

    05.01.2019 22:56

    Inne

    Polecam w 100%. Firma bardzo prfesjonalna . Pracowałam jaskis czas, atmosfera i podejście do człowieka najlepsza jaka miałam dotychczas . Niestety sprawy prywatne wystąpiły i musiałam wracać. Ale każdemu kto się wybiera przez ta agencje do pracy może być pewny ze dobrze trafi. Wiadomo trzeba pracować i się starać aby się tam utrzymać. Ale coś za coś. Na prawdę polecam !
    ReviewUserIcon
    Monika

    14.12.2018 23:00

    Inne

    Praca przy pakowaniu napoji alkoholowych w Stuttgarcie . Ktoś coś jakies informacje ?
    ReviewUserIcon
    Lucke

    29.12.2018 15:52

    Inne

    Dołączam się do zapytania
    ReviewUserIcon
    Szym@€

    05.01.2019 22:06

    Inne

    Stoisz i pakujesz buteleczki do pudełka po 25 sztuk czasem więcej,lub też przy maszynie zbiera się butelki jest dobrze
    ReviewUserIcon
    GreenMemory

    04.01.2019 14:36

    Inne

    Witam, jedzie ktos z podkarpacia do magazynu jako komisjoner do Bremen od 14 stycznia? Jak cos to mamy 2 wolne miejsca w aucie. Jct pisac
    ReviewUserIcon
    tina

    03.01.2019 21:44

    Inne

    Witam interesuje mnie opinia o stanowisku Pomocnik magazynowy (BIO, kosmetyki) jakie warunki pracy ,atmosfera z góry dziękuje
    ReviewUserIcon
    Meryyy

    02.01.2019 12:07

    Inne

    Witam, czy pracuje ktos badz pracowal jako komisjoner artykulow suchych w Bremen? Chodzi mi najbardziej o oponie kobiet. Jesli ktos cos wie to prosze o odp.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Mila

    10.12.2018 15:34

    Inne

    2 styczniu wybieram się z nimi o raz drugi na inwentaryzacje do Darmstad kto się też wybiera na zlecenie? wyjazd 6 stycznia
    ReviewUserIcon
    Jaro

    21.12.2018 19:14

    Inne

    Hej,też jadę do Darmstad,ale od 6 stycznia już do pracy mam iść,na inwentaryzacij jeszcze nie byłem,nawet nieźle płacą za liczenie i mieszkanie gratis,to warto skorzystać
    ReviewUserIcon
    Aro1

    22.12.2018 15:23

    Inne

    A te buty z twardym noskiem są potrzebne?jadę pierwszy raz na inwentaryzacje,pani Sara mówiła żeby wziac,ale może nie trzeba jak to jest liczenie;)
    ReviewUserIcon
    Wladca Mordoru

    22.12.2018 13:58

    Inne

    Czesc.Kolega pracuje na komisjonowaniu kolo Magdeburga i bardzo sobie chwali ta prace.Warto sie wybrac
    ReviewUserIcon
    Jaro

    21.12.2018 19:38

    Inne

    Czy na inwentaryzacje trzeba mieć te buty z utwardzonym nosem?
    ReviewUserIcon
    Karolina

    14.12.2018 19:02

    Inne

    Jest może jakaś dziewczyna chętna na wspólny wyjazd z Podkarpacia (okolice Rzeszowa najlepiej) od stycznia. Nie chcialabym jechać sama .
    ReviewUserIcon
    P.

    18.12.2018 07:57

    Inne

    A dokąd wyjeżdżasz? Co prawda nie jestem z Twoich okolic ale też planuje wyjazd od stycznia i również sama :)
    ReviewUserIcon
    Karolina

    18.12.2018 16:11

    Inne

    Napisz email spiszemy się i coś wspólnie ogarniemy ????
    ReviewUserIcon
    foralivee

    17.12.2018 12:51

    Inne

    Witam, bardzo proszę o kontakt na e-mail kogoś kto pracuje/pracował w Niemczech z tej agencji. Mój e-mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Nina

    17.12.2018 08:37

    Inne

    Współpraca przebiegła bez zarzutu. Szczerze polecam.

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Kapsek

    14.12.2018 17:54

    Inne

    +wypłacalność +małe wymagania +szybkość nawiązywania współpracy +organizacja mieszkania -odległość mieszkań od pracy, w pobliżu pracy- w naszym przypadku znaczyło prawie 50km w jedną stronę -kontakt, do chwili zatrudnienia super, potem coraz to większy problem -brak możliwości gromadzenia urlopów, tzn każde wypracowane 2 dni były wypłacane -nie tak jasne warunki wypłacania premii -zaniechania w kadrach, bywało tak że ludzie mieli potrącenia na paskach, a fizycznie ktoś zapomniał tego zrobić. Pracownicy to wasz fundament.
    ReviewUserIcon
    Paula600

    16.12.2018 19:10

    Inne

    Piszesz o automotive? Czy wszyscy pracownicy mieli taką dużą odległość do pracy? A jak ze zjazdem do Pl na święta itp? Odezwij się prosze do mnie na email. Dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Monia13

    18.11.2018 08:52

    Inne

    Poszukuję chętniej kobiety najlepiej z podkarpacia, która chciałaby wyjechać do pracy automotive Hannover .
    ReviewUserIcon
    aga

    11.12.2018 21:53

    Inne

    Napisz na email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Paula600

    14.12.2018 18:32

    Inne

    Hej. Możesz odezwać się do mnie na email ? [email protected] Dziękuję :)
    ReviewUserIcon
    Paula600

    11.12.2018 22:27

    Inne

    Witam, Czy Ktoś z obecnych tutaj na forum bądź Ktoś z Waszych znajomych pracował już z tą agencją i mógłby napisać mi opinię na jej temat? Oraz czy Ktoś z Was wybiera się ,pracuje,lub pracował na stanowisku produkcyjnym automotive w Hannover? Albo na produkcji napojów w Stuttgart? i mógłby napisać mi jak tam jest? Jakie są warunki pracy,płacy i mieszkaniowe? Proszę tylko o w 100% PEWNE informacje. Z góry dziękuję. Proszę o kontakt na email : [email protected]
    ReviewUserIcon
    Izaaaaaaa

    13.12.2018 12:19

    Inne

    Paula a wybierasz sie na napoje bylam tam jest ok tylko wiadomo jak to na produkcji trzeba pracowac szybko atmosfera w pracy bardzo fajna
    ReviewUserIcon
    Paula600

    14.12.2018 18:31

    Inne

    Byłaś na napojach czy automotive ? Odezwij się proszę na email [email protected] Dziękuję :)
    ReviewUserIcon
    Paula600

    11.12.2018 22:57

    Inne

    PROSZĘ o NIE USUWANIE MOJEGO WPISU BEZPODSTAWNIE..! Witam, Czy Ktoś z obecnych tutaj na forum bądź ktoś z Waszych znajomych pracował już z ta agencją i mógłby napisać mi swoją opinię na jej temat? Oraz czy Ktoś z Was wybiera się ,pracuje,lub pracował na stanowisku produkcyjnym automotive w Hannover? Albo na produkcji napojów w Stuttgart? i mógłby napisać mi jak tam jest?Jakie są warunki pracy,płacy mieszkaniowe? Proszę tylko o w 100% pewne informacje. Z góry dziękuję. Proszę o kontakt na email : [email protected]
    ReviewUserIcon
    Paula600

    11.12.2018 22:50

    Inne

    Witam, Czy Ktoś z obecnych tutaj na forum bądź ktoś z Waszych znajomych pracował już z ta agencją i mógłby napisać mi swoją opinię na jej temat? Oraz czy Ktoś z Was wybiera się ,pracuje,lub pracował na stanowisku produkcyjnym automotive w Hannover? Albo na produkcji napojów w Stuttgart? i mógłby napisać mi jak tam jest?Jakie są warunki pracy,płacy mieszkaniowe? Proszę tylko o w 100% pewne informacje. Z góry dziękuję. Proszę o kontakt na email : [email protected]
    ReviewUserIcon
    betti

    03.12.2018 13:20

    Inne

    Chciałabym z mężem wyjechać do Niemiec z tą firmą ale mamy po 48 lat,czy mamy szansę na pracę?
    ReviewUserIcon
    Izaaaaaaa

    04.12.2018 22:39

    Inne

    betti a dlaczego by nie wiek nie ma tu nic do znaczenia tylko chęć do pracy zadzwoń do agencji i zapytaj
    ReviewUserIcon
    Bez nicka

    09.12.2018 19:59

    Inne

    Betti ja mam wiecej i pracuje wiec smialo,nie ma sie co ogladac na innych.
    ReviewUserIcon
    Mery

    02.12.2018 14:06

    Inne

    bardzo polecam to biuro, wrocilam z projekty przy sadzonkach storczyków, to ile ta agencja ma cierpliwości to szok :D Polacy za granica potrafią dać popalić, zachowuja sie jak dzieci, na szczęście nie wszyscy . Pozdrowienia dla Pana Piotra z zbiura!!! Lubię atmosferę w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. za: :)
    ReviewUserIcon
    Justyna

    09.12.2018 13:55

    Inne

    bardzo polecam ta agencję są super i Pan Piotr ma naprawę anielska cierpliwość do ludzi pozdrawiam serdecznie J.
    ReviewUserIcon
    Pol

    05.12.2018 22:14

    Inne

    Witam, pracował/pracuje ktoś na ocynkowni? Jak wygląda praca, mieszkanie? Czy rzeczywiście trzeba mieć w tym doświadczenie?
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    03.12.2018 11:02

    Inne

    Chciałabym z moim mężem wyjechać do pracy w Niemczech z MGsolutions,mamy po 48 lat,czy mamy jakieś szanse?
    ReviewUserIcon
    Edsreka

    03.12.2018 01:40

    Inne

    Ja ze swojej strony napisze cos o koordynatorze i nawiąże do złych słów w kierunku jego osoby, opisze to pytaniem. Czy któreś z Was pracując na jego miejscu, pracowałoby inaczej niż on? Ja napewno robiłbym tak samo. Co do pracy na magazynie edeki to nie polecam. Żałuje ze zwolniłem się z poprzedniej pracy żeby tutaj przyjechać.
    ReviewUserIcon
    ciekawa1314

    21.11.2018 17:10

    Inne

    Witam. Był ktoś na inwentaryzacji i moze cos powiedziec na temat pracy i warunków?
    ReviewUserIcon
    Kazka

    25.11.2018 17:19

    Inne

    jade i tez nie bylam ciekawa jestem
    ReviewUserIcon
    Kasia

    02.12.2018 20:10

    Inne

    jedziecie 3 stycznia?moj mejl [email protected]
    ReviewUserIcon
    Employer

    17.07.2018 22:42

    Inne

    ja pracuje juz od 3 lat z nimi a teraz przechodzą na niemiecki kontrakt z toyotą, nie mam się do czego przyczepić, ale praca jak każda plusy i minusy
    ReviewUserIcon
    jato nie ja

    25.11.2018 06:55

    Inne

    Zatem skąd w Państwa ogłoszeniach "zachęta", że po 9-ciu miesiącach można podpisać umowę z Pracodawcą bezpośrednio? Czy cos mnie ominęło ??
    ReviewUserIcon
    STACH

    02.12.2018 12:56

    Inne

    Logika nie boli - skoro podpisujesz umowę bezpośrednio z Pracodawcą to wygasa Ci konrakt tymczasowy z Agencją.
    ReviewUserIcon
    Mała mała

    28.11.2018 14:27

    Inne

    Polecam
    ReviewUserIcon
    Poziomeczka

    27.11.2018 21:30

    Inne

    Witam Za nie długo wyjeżdżam przez tą agencję i chcialabym się zapytać jak mniej wiecej wychodzi zarobkami ile na miesiąc??? Pozdrawiam

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.