MediaExpert

Opinie o MediaExpert

PrzystrzygaczOwiec

a jak wygląda praca na dziale e-commerce na Zakładowej? Jaka atmosfera, zarobki, koordynatorzy?

ABX
@PrzystrzygaczOwiec

Nie polecam.(usunięte przez administratora) Ciągle rekrutują, bo ludzie nie chcą tam pracować.

Maciek Z Klanu

Jakie zarobki brutto ? Magazyn zakładowa

Kto pyta nie błądzi

Czy są zniżki pracownicze? A jak są to jaki %?

Adek
@Kto pyta nie błądzi

Można przyjąć, że takie 10% zniżki jest

Lucek

Hej czytam to forum i szukam prawdziwych opini osób funkcyjnych pracujących w ME. Czy możecie doradzić jaki zakres obowiązków vel zarobki. Czego można się spodziewać. Zgłosiłem się na rekrutacje kierownik sali. Odszedłem z innej firmy branży nie elektro nie chce wpaść w podobne (usunięte przez administratora)

Michal W.
@Lucek

O co sie dokladnie pytasz? Zarobki srednie, nadgodziny fajne. Najlepsza druga zmiana. Socjal slaby. Wazne zebys sie z liderem dogadal i tyle. Reszta ok. Ja tam mam duzo kolegow. Po pracy piwko i szachy. Po prostu sie kreci. Ech.

Magazynier

Rekruterka opowiedziała o zatrudnieniu, odbiegające od tego co w ogłoszeniu. Podstawa 4000 brutto, brak dojazdów. Informacja od osoby rekrutującej, że mężczyzn przyjmują od razu, kobiet nie - chyba że kierownik wyrazi zgodę, na konkretną panią. Ogólnie zmarnowany czas.

Brak pytań w kierunku kandydata

Dzisiaj na dziale reklamacji black friday hehe... A to nie koniec. (usunięte przez administratora) życzę powodzenia.

Uj

Ok

Tomb raider

Pracuję już kilka miesięcy. Wszystko zależy od sezonu. W grudniu mieliśmy dużo roboty, ale teraz to dobry czas na rozpoczęcie i wdrożenie się w normy. Nie jest tak źle

V.
@Tomb raider

Wszystko zalezy od działy, w którym się pracuje...

@Tomb raider

Zgadzam się z tym. Teraz jest fajnie. Nowy lider taki słodki.

@Michał W.

Jaki nowy?coś Ci się pomieszalo pajacyku..

Maras

Pracowałem i nie było za wesoło. Ostatnio ściągnął mnie kumpel z powrotem i o dziwo dużo się zmieniło...

@Maras

Co się zmieniło?

Jak pali to chyba coś innego bo lubi bajki opowiadać. I chyba mysli, ze to wszystko jeszcze idzie tylko dzięki niemu.. hehehe.

Pioter załadunki

Tofik, nie ważne kto wie kto nie wie kto to, ważne że on sam wie jak go nazywają smierdzacy leń z bmki lamusowej

Obcy

Dlaczego się nie podpiszesz imieniem i nazwiskiem ?RODO???

@Obcy

A Ty co z kgb jesteś?ten kto chce to wie...Obcy...to umie czy nazwisko?

Zakładowa

Na zakładowej nie ma teraz nadgodzin ani dodatkowych dni czyli sobót ...okres kiedy zaczyna się dużo pracy zaczyna się przed świętami lub komunią...

@Zakładowa

Okej. Dziękuję za informacje. Ktoś mi udzielił najwyraźniej błędnej informacji ;)

@B. M.

Czyli można w sumie zgłosić swoje CV? Skoro nie ma aż tylu nadgodzin ;) polecacie pracę tam?

@B. M.

Zależy kogo zapytasz....zdania są podzielone....dziewczyny nie mają tam źle....owszem trzeba się narobić...ale za leżenie nie płacą:)

sponsor
@Zakładowa

ja to nie płacą ? za leżenie dla dziewczyn ja mogę zapłacić :)

@sponsor

Ok w takim razie w kiblu o 15 jesteśmy umówieni:)

Co z tym?

Y

Czysto z ciekawości. Jest coś takiego jak wczasy pod grusza?

K
@Y

Niestety nie.

@Y

Ja jadem z liderem na Sulejów. Może się dołączysz?

zobaczymy
@K

"Czysto" to dopiero będzie jak się zacznie 4 kwartał a może nawet wcześniej.

@zobaczymy

Czysto jest na drugiej zmianie. Polecam. Relaksu jest dużo.

bambo

Ludzie panujcie nad słowami... nie podoba Wam się praca to zmieńcie na lepszą.! nikt nikogo nie zmusza, żeby tam pracować. Jeszcze raz panujcie nad wypowiedziami bo żal to czytać...

biovital

kiedy wezmą się w końcu za tego lessera, który zamiast na swoim dziale drepce wciąż na wydaniówkę pochwalić się jaki to on jest niby super

@biovital

Bronisz mu. Tez tak rób.

@Michał W.

mam swoją robotę a niech łeb też robi swoje a na spacerek i pogaduchy po pracy jak tkoś chce z nim pogadać...a tak w ogóle pisze o zakładowej a nie o tym kołchozie na niciarce.....

tfu

(usunięte przez administratora)to obibok i kabel.....

Gienek

Inteligentny wpis...pfff

tfu
@Gienek

co po nocy w pracy siedzisz i patrzysz, czy Ci nie smarują pupali za Twoje lenistwo???

popieram w 100%, człowiek bez charakteru

@tfu

widzę, że usunięto przeudonim sławomira od oczów jak motocykl....

Kobieta

Firma w ogóle nie pro rodzinna. Jestem kobietą i pracuję 3 dni przed wigilią w wigilię i dwa dni po ! Kiedy mam ją przygotować ! Mam zrezygnować z Świąt bo firma wymaga pełnej obsady. Szczytem wszystkiego jest otrzymanie grafiku 28 LISTOPADA !!!! Bo firma wysyła maile do kierownictwa że trzeba grafik zmienić bo ludzie mają mieś tyle i tyle wolnego w grudniu. KOSZMAR ! Pracuję w tej firmie prawie 5 lat i przelało mi się. Nie wyobrażam sobie następnych świąt z tą firmą. Na pewno nie za takie pieniądze. Bo TERG idzie w przeciwnym kierunku niż wszyscy w handlu , w tym okresie handlowcy zarabiają najmniej ! Bo premie są równe prawie zeru !

Swój
@Kobieta

Ani ładu ani składu w tym wpisie....dopiero po niby 5 latach doszlas do tego że firma jest taka a nie inna..

Sylwia
@Kobieta

Pracując w takiej branży i trybie należy liczyć się z tym, że praca odbywać się też będzie przed lub w trakcie ważnych Świąt, czy też innych okazji. Czy na przykład za te dni spędzone w czasie, o którym piszesz pracownikowi MediaExpert przysługuje jakieś extra dodatkowe wynagrodzenie?

Nie

@Kobieta

Kobieto odstaw te leki bo bredzisz...

Niciarka
@Zakładowa

Ty odstaw lepiej leki. Dla Ciebie liczy się tylko kasa i zysk, a nie rodzina i święta. Jak myślisz, że zabierzesz te pieniądze do Grobu to się grubo mylisz.

Dorota
@Sylwia

Nie ma nic ekstra. Stawka jest stała. Ale wolą jak pracownik wybiera dzień wolny. I najlepiej kiedy to oni chcą, a nie pracownik.

Przeciwny
@Sylwia

W jakiej branży? Co ty bredzisz, masz się za lekarza XD Jeśli masz takie aspiracje tolepiej się zwolnij bo tu za daleko nie zajedziesz. To nie służba zdrowia ani gastronomia że w święta mam być obecny bez gadania i za tą samą płacę!

Aśka to ty?

Dział It
@Kobieta

To i tak super ja dostałe ! grudnia także jeszcze nie masz najgorzej chociaz z resztą się zgadzam

Kuba
@Kobieta

(usunięte przez administratora)Wiadomo że praca w tergu jest dla ludzi którzy nie mają rodzin. Jeśli jest ci źle to zmień pracę a nie wylewasz swoje zale. (usunięte przez administratora)

kroll
@Swój

5 lat temu to była inna firma..

@kroll

Teraz tez jest. Popatrz z innej strony. Na pewno nie byłeś na drugiej zmianie u nas. Tam to się dzieje.

B. M.

Chciałam się dowiedzieć czy w lutym w tym magazynie też są ciągle nadgodziny, bo dużo sprzętu zjeżdża że sklepów i czy w sobotę też trzeba przyjść do pracy?

@B. M.

Nie praca spokojna. Zawsze jest czas na relaks ;)

@Michał W

Pytam się całkiem serio i myślałam że otrzymam rzetelną opinię :D

@B. M.

Tak jest spokojnie. Nie widzę różnicy teraz czy przed świętami. Najlepiej jest na drugiej zmianie.

@Michał W.

A pracujesz na Niciarce czy Zakładowej? Bo dostałam informacje ze w tym magazynie są ciągle nadgodziny i pracujące soboty...

@B. M.

Na zakładowej. Na Niciarnianej moczem śmierdzi w magazynie. Tutaj mam fajnego lidera. 100 PLN mi daje za soboty. Może się spotkamy ;)

@Michał W.

A jest jedna zmiana czy dwie? Jak to organizacyjnie wygląda? ;) No może się spotkamy.

@B. M.

Jak proponowali ci pracę to mówili na ile zmian będziesz pracować...to po co pytasz tutaj...jak jesteś laska to będziesz pracować od 13 do 23...i tyle w temacie

Ordo

Koordynatorzy/liderzy i liderka biegają za (usunięte przez administratora)jak tresowane pieski.Ciekawe ile trzeba kasy dostać żeby tak się zeszmacic?Dno jakich mało.

Ktoś z działu
@Ordo

(usunięte przez administratora)musi mieć ciche przyzwolenie od dyrektora na takie zachowania w stosunku do podwładnych. Myśli że z takim podejściem utrzyma załogę.,nie tędy droga p.kierowniku.Kiedys do pracy przychodziło się z ochotą a teraz..... Cóż czas na zmianę miejsca pracy.

@Ordo

Lider mi mówił że ma (usunięte przez administratora)brutto + nadgodziny. Dużo mało trudno powiedzieć. Ale jaka odpowiedzialność.

Michał W

Ja tam lubię tam pracować przypomina mi rodzinne miasto. Najbardziej na drugą zmianę. Ludzie mili, lider normalny. Pozdrowienia dla lidera to co przeżyłem za filarem to było trzęsiecie ziemi. Otworzyłeś mi trzecie oko. Czekam na więcej.

Figo

(usunięte przez administratora) to miernota i wszystko jasne:)

Tobi
@Figo

Dobrze ujęte:)trzymać się z daleka od niego i jego działu reklamacji.

Schizu
@Figo

Wszystko czego dotknie (usunięte przez administratora) Ale pociechą jest to ze nie ma chwilowo żura i nie ma kto donosić można spokojnie porozmawiać między sobą.

Dzwoneczek
@Figo

Pójdę o krok dalej i napiszę że cała(usunięte przez administratora) to miernota

LREKL

Reklamacje to dno jakich mało. Wszędzie podwyżki tylko nie tutaj, ciągła inwigilacja przez Siewego i tego co ma kota, poprzez konfitury z ochrony. Stalinizm pełną gębą, znajdź człowieka, a znajdzie się paragraf. Przez 30 minut przerwy trzeba się najeść i resztę czasu rozdysponować na korzystanie z toalety, aby czasem nie przekroczyć czasu bo dostanie się notkę!! Nie można z nikim porozmawiać chwili bo już patrzą, że się nic nie robi, a sami zamiast zająć się swóją pracą gadają przy wejściu godzinami, po czym robią sobie nic nie warte zebrania. Każde odejście od komputera jest traktowane jako przerwa w pracy. To co się tam dzieje jest chore!! Każdy dział posiada świetnie dobranych sprzedawczyków, ludzi bez pojęcia o pracy, którą muszą wykonać, bądź którą wykonują pracownicy. Aby dostać się na wyższe stanowisko trzeba dobrze umieć donosić na ludzi i się podlizywać kierownictwu. Nie jest ważne co się potrafi, jakie ma się zdolności tylko to czy się jest konfiturą i nie szanuje drugiej osoby. Ludzie, którzy pracują po kilka miesięcy dostają niebieskie kamizelki, a Ci którzy dobrze znają się na tym co robią tkwią w miejscu, bądź już nie pracują. W oczy się uśmiechają, a za plecami tylko myślą jak kogoś (usunięte przez administratora) Jednym słowem zero komeptyncji oraz kultury. Nie chce mi się wymieniać nazwisk, ale każdy wie o kogo tutaj chodzi. Pamiętajcie tylko, że w tej firmie nikt wiecznie pracować nie będzie i prędzej czy później się gdzieś spotkacie. Nawet reki nie próbujcie wyciągać bo wsadzona zostanie tam, gdzie zaglądaliście, aby dostać się na to stanowisko.

Wózkówy
@LREKL

Zrobić (usunięte przez administratora)zebranko i postawić ultimatum.Albo oni albo my.Postawić sprawę krótko bo tak dalej to nie da się pracować

LREKL
@Wózkówy

Co da zebranie jak odezwie się jedna osoba, a reszta będzie się tylko patrzyła. Potrafią tylko rozmawiać między sobą, a co do czego to majtki pełne. Na zebraniach odzywały się 2-3 osoby, a reszta tylko się głupio patrzyła. Prawda taka, że boją się stracić prace, w której mało płacą. W innych firmach takimi rzeczami jak zgłaszanie towarów na reklamacje zajmują się specjaliści a nie pracownicy magazynu. Tutaj ich to jeszcze boli, że ludzie siedzą przy biurkach, a powinni stać. Róbcie tak dalej, a przyjdą tu pracować ludzie tylko tacy, którzy nie potrafią myśleć i rozwiązywać problemow. Jak zostaniecie sami to zostanie wam tylko pisanie e-mail do siebie i zdziwieni wielce, że mało towarów wychodzi.

@LREKL

W sumie jak by nie patrzeć to jedyna konfiturą z ochrony to jest ten grubas co jeździ Honda i myśli że jest fajny i zabawny. Jak by nie patrzeć to on leci do (usunięte przez administratora)

Życliwy

Ten dział to ciągły i nieustający eksperyment. Ra ra radek to tępak i kombinator jakich mało, godzinami rozmawia na magazynie przez telefon- > aż dziwne że bilingów nie sprawdzają. Wyszło by pewnie z nich że na 40h pracy rzeczony pan przegada 30h nie tylko przez telefon. Gdzie te kamery ja się pytam. Koleś nie ogarnia swojej zmiany, ludzie co się znali na robocie poodchodzili z jego zmiany. Z koordynatorem ma niewiele wspólnego. To przeciwieństwo dobrego przewodnika. Motto jego zmiany to "róbta co chceta".

Szwagier
@Życliwy

Myślę że nie on jeden prowadzi nieustające konwersacje przez tel. A co do eksperymentu to raczej się nie udał. Pracować na tym dziale to jakby za karę.

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Łódź

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 14 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MediaExpert?

Kandydaci do pracy w MediaExpert napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MediaExpert