Opinie o Creuzet w Rzeszów Innowacyjna 1

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Creuzet. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Creuzet na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Creuzet w Rzeszów Innowacyjna 1

cinek

Nie warto aplikować na jakiekolwiek stanowisko do tej pseudo firmy! Wykańczają ludzi psychicznie i traktują jak ścierwa. A dwóch kolesi zwących siebie kierownikami powinno się leczyć na głowę! ! Już dawno powinni ich wywalić na zbity pysk i zatrudnić kogoś N O R M A L N E G O !

On

Dziewczyno, na początku będzie fajnie i miło, a potem jak u każdego. Porażka - firma.

Co powiecie o stażu/ praktyce w bhp? Warto aplikować?

gOŚĆ

lisi aerospace to Creuzet mieli się przenieś do Rzeszowa. Najgorsza rekrutacja w jakiej brałam udział. Strata czasu, nieuprzejme zachowanie ze strony firmy. Nie szanują, że człowiek musiał wziąć urlop i pojechać do tego Sędziszowa (wtedy jeszcze) po to, żeby dowiedzieć się, że się nie nadaję na to stanowisko! PORAŻKA! PANIE REKRUTUJĄCE JAK Z ZAWODÓWKI, TRAGEDIA.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Creuzet? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
RR

CREUZET POLSKA - firma ewenement na skalę światową. Chyba bardziej patologicznej firmy nie ma... Pełna absurdów. Firma, w której dział personalny musi prosić kandydatów do pracy aby przyszli na rozmowę kwalifikacyjną :) Ludzie przychodzą do pracy dosłownie z łapanki, zresztą powyższe komentarze o tym świadczą. A najbardziej żenującymi osobami jest kierownictwo, które udaje wielkich katolików- plackiem leżą przed ołtarzem z rękami w górze, a na co dzień ludzi traktują gorzej jak szmaty. Zatrudnili sobie sługusów, a sami siedzą i pierdząc w stołki oglądają filmy na youtub'ie i mają się za wielkich kierowników... ŻENADA!! Na hali smród, bród i ubóstwo, wszystko zaniedbane do granic możliwości, ale z takim podejściem do tematu na cóż można liczyć. Przenoszą się do Rzeszowa nie ze względu na "dynamiczny rozwój" tylko dlatego że są wrzodem na tyłku SAFRAN'u ;) Kolejnym absurdem jest szkolenie stanowiskowe, którego w rzeczywistości nie ma, bo nikt nie ma czasu żeby cokolwiek kogoś nauczyć, a po 3 dniach od rozpoczęcia pracy przychodzi wielki kierownik i pyta kiedy będzie norma... bez komentarza... Firma w której chaos jest większy niż przy narodzinach wszechświata ;)tutaj nikt nic nie wie, wszystkiego brakuje, nawet nie wiedzą jak produkować zgodne łopatki. Ale ta firma istnieje jeszcze tylko dlatego, że klienci nie wiedzą jakie buble kupują.. Zarobki na śmiesznie niskim poziomie jak na branżę lotniczą, o socjalne trzeba prosić składając podanie, a rotacja jest taka że głowa boli, ciągle ktoś się zwalnia, no ale z takim traktowaniem ludzi to nie dziwne. Następnym absurdem są wazeliniarze, którzy liżą tyłek kierownictwu podpierdzielając innych, a między ludźmi klną i narzekają na tą firmę jak im źle i niedobrze - takich donosicieli nie brakuje. Atmosfera w firmie jest fatalna, jak to już ktoś napisał choroby psychicznej można się nabawić, a mobbing jest na porządku dziennym. Ale mimo to serdecznie polecam tą firmę- jeśli chcesz się poczuć jak tania siła robocza, pracować za śmieszne pieniądze w okropnej atmosferze i w totalnym chaosie to masz niepowtarzalną szansę na pracę w DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ ORGANIZACJI!! :) Pozdrowienia dla wszystkich, którzy z przyczyn losowych MUSZĄ tam pracować ;)

MAREK

Wymagania sa nie wielkie wystarczy dwie rece i dwie nogi nawet z nie pelnym podstawowym biora, wiem bo tutaj pracuje a jestem tylko po 5 klasach szkoly podstawowej.

greg

hehe faktycznie desperatów nie brakuje bo tylko takich creuzet teraz przyjmuje. wystarczy popatrzyc po ostatnich przyjęciach chyba łapanke na plantach zrobili hehe

Joe

Pracuję w tej firmie i wcale nie narzekam a desperatów do okoła pełno, jak widac tu wyżej zresztą hehehe

Yello

To co wyżej to albo próba sztucznego podciągnięcia oceny firmy albo ktoś chory psychicznie... "dali ile chciałem "... Okropnie słabe poczucie własnej wartości. szacun!

soyoh

A ja złożyłem tu cv, przyjęli mnie, dali tyle ile chciałem i jest OK. Jestem na TAK!!!!

gruszka

Jak tu ma byc dobrze jak wszyscy zarabiaja najniższa krajowa lub nie wiele wiecej. To jest skandal zeby.po kilku latach pracy zarabiac 100 zl netto więcej od swiezaka

Gal Anonim

Donosicieli nie brakuje w dodatku pewnemu panu brzydko pachnie z ust. Kasa dramat najnizsza krajowa. Ostatnio zaczeli oszczędzac na srajtasmie bo nie bylo czym tylka podetrzec na nocnej zmianie.

Ola

chłopie tam jeszcze nikt nic nie zaprogramował. ustawic cokolwiek na półfabrykacie co tam jest graniczy z cudem, zycze powodzenia.

desperat

kurde wysłałem ofertę na programistę technologa ale po tych opiniach waham się, czy wogóle odbierać telefon od rekrutera. Wie ktoś w czym tam programują i na ilu isiowych maszynach?

kruzet-sruzet

To co wyżej Obiektywny napisał to święta prawda. Nie dajcie się w ch...a zrobić.!! To nienormalna firma!!!

Obiektywny

FIRMA Creuzet Polska=LISI AEROSPACE jednym słowem PORAŻKA atmosfera fatalna gorzej niż źle, jeśli ktoś jest zdesperowany i nie ma pracy - NIE POLECAM nawet Takim osobom, dział biurowy ma się za nie wiadomo co Dyrekcja tragiczna, wszystkie opinie przedmówców są realne, kołchoz, rotacja pracownicza ciągłe zatrudniają ludzi z " ulicy" bez doświadczenia a wymagają od nich przynajmniej takiej wiedzy i doświadczenia jakby 10 lat pracowali. Na rozmowie będą pięknie się uśmiechać i obiecywać gruszki na wierzbie a po kilku dniach pracy wszystko się zmienia o 180*. Jeśli szukasz spokojnej pracy z dobrą atmosferą nawet tam nie składaj CV bo szybko się rozczarujesz w skali 1/10 daje: -5. Przenoszą się do Rzeszowa nie dajcie nabić się w butelkę takimi obietnicami bo do tego czasu nikt tam normalny nie wytrzyma!!!

Nicko

Szukają niewolników, bo inaczej tego nie da się nazwać..

Opel

Znowu szukaja kogos do szlifowania i na piaskowanie. Ktore to juz ogłoszenie z kolei???

Nicko

Ciężko?? toż to kołchoz.. normy systematycznie idą w góre- wprost przeciwnie do zarobków. każdy kto mądrzejszy (usunięte przez administratora) z tego (usunięte przez administratora) jedna wielka porażka. atmosfera okropna - choroby psychicznej można sie nabawić. NIE POLECAM!!!!

Antek

A ciężko jest w pracy? W sensie jakie sa normy? Slyszalem ze maja sie przenosic do Rzeszowa. Kto im tam za minimalna będzie robil? Chyba zule spod biedronki...

Zostaw merytoryczną opinię o Creuzet - Rzeszów

• Jak się pracuje w Creuzet?

Zobacz opinie na temat firmy Creuzet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Creuzet