Opinie o Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo żeliwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o. w Rzeszów

Masakra

Jeśli widzisz samochody które stoją pod bramą i szukają miejsca, jest wielce prawdopodobne że są to pracownicy CPP którzy mają w tym właśnie tygodniu drugą zmianę. Robię parę lat a wjazdu brak.Składalem papiery na wjazd a I tak nie dostalem.Dojezdzam kilkadziesiąt kilometrów,widocznie osoba z Rzeszowa może dostać wjazdowke.A ty sie martw człowieku..sa widocznie równi i rowniejsi

Czy często Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o. poszukuje kogoś na stanowisko Kontroler jakości? Ile osób tam pracuje?

Honorata
@Fiona

Od jakiego czasu są dwa? Ciekawa jestem perspektywy na rozwój. ogólnie to obydwa są ze sobą jakoś mocniej zintegrowane? Czy raczej nie? To praca na zmiany, prawda?

Olcia Nowy wpis

Hej. Widziałam, że potrzebny jest teraz młodszy metalurg. Jest to niestety opcja na pracę przy umie o zastępstwo i zastanawiam się czy jeśli mój chłopak by teraz na nią przyszedł to miałby szanse na późniejsza karierę w firmie. czy ktoś miał podobnie i się udało?

Helka Nowy wpis

Ile jest stawka brutto teraz na stanowiska produkcyjne ?

dgykkj Nowy wpis
@Helka

po nowym roku to chyba najnizsza albo max 200 wiecej pewnie

Podobne pytanie co poprzednik mam do ekspedycji, na niej jak się teraz zarabia? Właśnie ofertę wystawili dla młodszego pracownika od niej. Piszą także o ścisłej współpracy z produkcja właśnie. Jak oceniacie teraz relacje miedzy działami? Prócz kasy dobra atmosfera tez mnie interesuje

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o.?

Programista Java

Bardzo miła pani z HRu rzeczowo i profesjonalnie opowiadała o stanowisku i warunkach pracy. Feedback otrzymałam zgodnie z obietnicą, po tygodniu (właściwie po 8 dniach, ale taki drobny poślizg jest ok). Niestety zarówno podczas rozmowy, jak i przy feedbacku odniosłam wrażenie, że moje CV nie zostało dokładnie przeczytane - mimo widocznego braku doświadczenia w zawodzie (niewymaganego w ogłoszeniu), dopytywano o to podczas rozmowy i to właśnie jego brak był uzasadnieniem odmowy.

Brak pytań

Mówisz? A na którym stanowisku trzeba mieć największe żeby dać rade i wręcz przeciwnie z powodu adekwatnych stawek? Czy spec od BHP podłapie się może pod tę drugą grupę? pytam wprost bo mam doświadczenie i trzy dni na złożenie cv. czy ktoś ma faktyczne doświadczenie z pracy na tym stanowisku by moc się nim podzielić?

Karina

Na stronie pracuj.pl jest ogłoszenie na stanowisko młodszy laborant, jednak nie ma możliwości aplikowania. Czy jest to aktualne ogłoszenie?

@Karina

Jak to nie ma opcji na aplikowanie? Ja mam. Napisane jest, że rekrutacja jeszcze przez 2 tyg będzie trwać, a wiecie ile potem zajmuje cały ten proces? przed złożeniem cv fajnie byłoby móc poznać aktualne stawki. Znacie je? albo może chociaż widełki?

Fiona

Kontrola to dwa zespoły po kilkanaście osób.

Honorata

Masakra

Nasu

Ile wynosi wynagrodzenie np zaczyszczacza bądź formiera

Radziko
@Nasu

Około 4000 zależy od umiejętności aktualnie nie ma rekrutacji

Ponawiam pytanie

Czy nikt nie jest w stanie odpowiedzieć mi na pytanie czy praca na produkcji jest w akordzie czy płacone są dniówki? Jeśli dniówki to czy jest to najniższa krajowa czy może coś więcej? i czy jest to praca skomplikowana czy raczej każdy sobie poradzi.

Fiona
@Ponawiam pytanie

Praca na dniówki ale w większości skomplikowana.

@Fiona

Skomplikowana? Jak bardzo? Opowiesz w szczegółach o jej specyfice coś więcej? Jednak wychodzi na to, że nie każdy ogarnie? Jakieś konkretne predyspozycje są potrzebne?

Kamiś

Co myślicie o wydziale W50?

Fiooona
@Kamiś

Jest supeeeer.... :)

@Fiooona

A co konkretnie jest super? Rozwiniesz?

Fioona
@Barbara

Super atmosfera, prawie wszędzie klima, praca w w większości mało fizyczna, możliwość dorobienia w nadgodzinach płaconych 100% więcej niż normalne, można wyjść na przepustkę... itd Ale malkontent napisze: że zimno bo klima, na piecach gorąco mistrzowie to poganiacze, trzeba pracować w nadgodzinach a prsepustki trzeba odpracować.. itp

@Fioona

Wygląda nieźle, a dużo tych nadgodzin jest? Są dobrowolne czy jak trzeba zostać to trzeba i koniec?

Jozek
@Fioona

Każdy wie jakie są warunki było lepiej a teraz ciągle malo

Teresa
@Jozek

Ale czego mało, rozwiniesz? Chodzi o pracodawcę czy o pracowników? Daj znać, o czyim podejściu w ogóle mówisz i o co tak naprawdę chodzi.

@Jozek

A co to za przepustki tak właściwie? I co do warunków skoro je przytaczasz to jakie były kiedyś a jakie teraz skoro sugerujesz większe zmiany?

Fioona
@Ewa

Nadgodzin, dużo ale w wiekszości tj 70% dobrowolne.

@Fioona

Skoro tych nadgodzin jest tak dużo to przytoczysz ile średnio można na nich zarobić miesiącu? na te dobrowolne zawsze są miejsca czy czasami jak sporo osób się zbierze to trzeba rywalizować? obecnie to ile osób tutaj pracuje?

dziki
@Zuzanna

do 1 000 zł na miesiąc

@dziki

o dzięki. :) a uważacie to za adekwatne co do poświęconego czasu i samego nakładu pracy? nie widziałam jak ona w rzeczywistości przebiega to nie wiem. warto?

Dziki
@Zuzanna

Kazdy może to różnie oceniać. A faktem jest że za nadgodziny dostaje 2 razy tyle co za zwykłą pracę.

Witam. Jak wygląda praca na produkcji, czy praca jest na dniówki czy na akord bo nigdzie nie ma o tym wzmianki.

Czy pracodawca Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Mandarynka

Karkówka z bułką i ketchupem oraz możliwość zdjęcia

Lolo

Na świata był barszcz w proszku ..

@Lolo

Sorry ale takie wpisy są podłe - nazywając rzeczy po imieniu. Był barszczyk instant i krokieciki w pakietach dla każdego do tzw konsumpcji induwidualnej, bo byla i jest pandemia i nie da się zorganizować dużego spotkania jak co roku. Jaki cel ma ten komentarz? Ja jestem pracownikiem, jak wszędzie, nie wszystko jest super, ale bez przesady - takie wpisy są słabe i świadczą tylko o tym, że autor tylko chce firmie i zespołowi szkodzić pisząc takie bzdury.

Rozbawiony

Rozumiem ,że jesteś pracownikiem HR -u . LOL

pracownik tej żałosnej firmy

Motywacją dla pracowników było obcięcie 20 % etatu, wszystkim poza działom HR, księgowości oraz dyrektorom. Fałszywe mówienie pracownikom o solidarności. Tfu

@pracownik tej żałosnej firmy

Rozbawiony

Po 25 latach pracy można liczyć na 2 długopisy i cukierka :/

@pracownik tej żałosnej firmy

Czy dział HR mógłby zdementować lub potwierdzić tą informację , że działowi HR i księgowości nie zostały obcięte etaty w czasie "krysysu" tak jak pozostałym pracownikom?

HR CPP

@pracownik tej żałosnej firmy .Jak widać w odpowiedzi z lipca: Wszyscy pracownicy firmy na czele z dyrekcją i kierownictwem, pracowali w pomniejszonym wymiarze czasu pracy w minionym okresie. Zwiększone ilości godzin pojawiały się zgodnie z potrzebami lub zdarzeniami losowymi, działo się to analogicznie do pracy w godzinach nadliczbowych przy pełnym etacie.

Fiooona

Ja nie mam 3 zmian ale na 1 i 2 jest dyscyplina. I tak powinno być bo byście schodzili ze stanowisk nie o 14:50 a o 14:33. Tylko dziewczynom mógłby miszcz odpuścić.

Dziwne
@HR CPP

Z tego co potem się rozeszlo po zakładzie to produkcyjni nie mogli w piątki i mieli obcięte po kilka stów a "góra" miała piątki oferowane jako bodajże "dodatkowe" i z tych dodatkowych korzystali przez co wypłata nie była 80% tylko nadal 100%. Mysle, że każdy z pracowników chciał chodzić w piątek, by mieć normalną wypłatę, lecz nie było im to dane

@Dziwne

a w weekendy można chodzić?

Informator
@Dziwne

Z potwierdzonych informacji: 1. 100 % dla "góry" jest nadal niepotwierdzone i pozostaje w swarze plotek 2. 80 % wypłaty i wolne piątki dla pracowników produkcyjnych w większości było nierealizowane, ponieważ było tyle pracy że piątki musiały być pracujące, tym samym płatne, tym samym wypłata była większa niż 80 % 3. Żeby być obiektywnym trzeba też przyznać że nadgodziny dla pracowników produkcyjnych też jakieś się znalazły w tym czasie Każdy pracownik chciał wtedy mieć możliwość pracy w piątki, a czasem w nadgodzinach, tak właśnie jak ten "dół".

On,

Tak motywuje ale Kruczek kierownik,Madejow ????wszystkie nagrody dla nich,stawki mają takie jakie dnia się niektórym,kierownik Kruczek to ich szwagier

Zuzanna

No i pozostaje pytanie czy się z tym godzisz czy nie, bo ten uśmiech jakiś niejasny? Z drugiej strony chyba są istotniejsze sprawy w firmie niż wigilia pracownicza?

Demi

Jak to jest z parkingiem w cpp? Gdzie się znajduje? Czy bez problemu można wjechać?

Majster sztyk

Firmy nie polecam,jeden kołchoz,niskie zarobki,duże obciążenie pracy fizycznej,majster gonią do roboty,bo mają dodatkowa premie kwartalną,w lecie upał ponad 30 stopni Celsjusza,brak wody do picia,zrobili wodę do picia z sieci dla pracowników,która odkryli bakterie koli,w biurach mają kawiarki , lodówki,a pracownicy zero wszystkiego,masz tylko zasuwać jak niewolnik,źle podejście do pracownika przez przełożonych,nie polecam tej firmy ,bałagan totalny ,zero warunków pracy,

Zbychu
@Majster sztyk

Zgadzam się z tą opinią. Na wydziale brakuje wszystkiego, nawet wody, dla pracowników woda w szklanych butelkach, a dla biur woda w plastikach. Nawet mleko zostało zlikwidowane ponieważ "szkodzi zdrowiu", ale biura sobie dalej zamawiają. Wynagrodzenie marne, jeśli nie przepracowałeś roku to nie ma co liczyć na podwyżkę inflacyjną, nawet na minimum. Przy podpisywaniu umowy na stałe też nie ma co liczyć na podwyżkę. Jeśli się chce zarobić to jak niewolnik trzeba robić nadgodziny. Wszędzie oszczędności, jeszcze im się to czkawką odbije.

@Majster sztyk

To nie macie tam chociaż żadnego wiatraka na stanowiskach? O klimatyzacji to już nawet nie wspomnę...

CPP PL
@Olga

CPP Poland jest odlewnią precyzyjną, w której ponad 70% Pracowników pracuje w klimatyzowanych pomieszczeniach, Pracodawca wykracza poza spełnienie wymogów prawnych i dokłada wszelkich starań, aby wychodzić naprzeciw potrzebom Pracowników, zapewniając bezpieczne i komfortowe warunki pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną www.cpppoland.pl, gdzie opisana jest specyfika naszej działalności oraz załączone są zdjęcia przedstawiające różne obszary i stanowiska pracy.

dziki07
@Majster sztyk

Zarobki może powinny być wyższe, ale reszta to manipulacja albo kłamstwo. Lodówki są w biurach ale i też na stołówce dla wszystkich. "Majster bywasz na stołówce? Premie mają wszyscy kwartalne. Od szarego pracownika po kierownika. Jeżeli nie dostałeś to wg mistrza nie zasłużyłeś. :) Bakterii koli raczej nie było bo dystrybutory działają dalej, chyba woda w niektórych dystrybutorach nie spełniała wymogów . A upał? Jest. Ale akurat duża część CPP jest klimatyzowana na co niektórzy narzekają w chłodniejszych miesiącach bo jest im zimno. Ale wszystkim nie dogodzisz

Maniek
@CPP PL

Proponuję organizację programu "wakacje od CPP" w ramach którego chętni (niechętni do pracy w CPP) będą mogli spróbować pracy w Biedronce, Lidlu, na budowie, albo po sąsiedzku na Żeliwie.

Lidia
@dziki07

to mistrz w firmie decyduje o premii czy kierownik ?

xvxbn

Witam, Chciałem zapytać odnośnie pracy na stanowisku Młodszego laboranta. Czy ktoś może się podzielić opinią?

@xvxbn

A co konkretnie chcesz wiedzieć?

xvxbn
@Barbara

Jak wygląda praca? 3 zmiany i system 4 brygadowy czy pon-pt? Nowi pracownicy zaczynają od najniższej krajowej?

@xvxbn

Aktualnie prowadzimy rekrutację za stanowisko Młodszy Laborant. Nie oczekujemy dużego doświadczenia od kandydatów, aczkolwiek mile widziana jest umiejętność obsługi mikroskopu optycznego, a także znajomość technik badań składu chemicznego oraz wykształcenie kierunkowe. Praca polega na przygotowywaniu próbek, ich badaniu oraz raportowaniu wyników. Praca jest na dwie zmiany, natomiast stawka ustalana jest w zależności od doświadczenia i kompetencji kandydata zgodnie z aktualnymi widełkami wynagrodzeń.

kandydatka
@HR CPP

Dzień dobry, aplikując przez formularz pracodawcy na stanowisko młodszego laboranta, koniecznym było uzupełnienie rubryki odnośnie osoby polecającej. Chciałam zapytać czy aplikacje osób, które nie mają możliwości uzupełnienia tej rubryki, będą brane pod uwagę?

@kandydatka

Oczywiście że tak

@ja

A czy takie polecenie dużo daje czy to raczej tylko uzupełnienie całokształtu?

@HR CPP

Jeśli piszesz o wykształceniu kierunkowym to jakie masz na myśli? Pielęgniarstwo lub medycyna przejdą dalej? ;)

@HR CPP

Ile jest wolnych miejsc na to stanowisko?

ania
@HR CPP

Czy oferta pracy jest nadal aktualna??

Dariusz
@ania

Wysłałeś CV czy będziesz czekał na odpowiedź, która może nadejść za dzień, dwa lub piętnaście? :D

@ania

Tak, oferta jest nadal aktualna, zachęcamy do aplikacji.

Aro
@Dariusz

No chyba lepiej się dowiedzieć?

@HR CPP

A jakie są perspektywy awansu z tego młodszego laboranta? Dalej jest zwykły laborant a potem starszy?

Barbara

A po czym to ogólnie stwierdzasz? To dość poważne stwierdzenie.

Kandydat001

Dzień dobry, chciałem zapytać ile jest wakatów na stanowisko Młodszego Laboranta? Czy jest możliwość zatrudnienia bez doświadczenia?

@Kandydat001

Dzień dobry, na stanowisko Młodszego Laboranta aktualnie jest jeden wakat. Doświadczenie w pracy na tym stanowisku nie jest wymagane, aczkolwiek mile widziana jest umiejętność obsługi mikroskopu optycznego, a także znajomość technik badań składu chemicznego. Zachęcamy do aplikowania.

Kandydat001
@HR CPP

Dziękuję za odpowiedź. A do kiedy można aplikować?

Jutro

Młodszy specjalista ds. IT - czy ktoś może podzielić się informacjami co do szczegółów pracy i czy poleca?

Mirek, IT Manager
@Jutro

Szukamy kogoś bez lub z niewielkim doświadczeniem w IT, będącego na początku swojej drogi zawodowej, z pasją do szeroko rozumianej informatyki. Możesz jeszcze nie wiedzieć wszystkiego - ważne, abyś chciał(a) się uczyć, bo chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Liczymy na to, że wniesiesz do zespołu świeże spojrzenie i entuzjazm. Praca polega w ok. 50% na wsparciu użytkownika końcowego i obsłudze zgłoszeń, więc dobrze by było, abyś dogadywał(a) się dobrze nie tylko z komputerami, ale też z ludźmi :-) Z tematów na najbliższy czas: wymiana komputerów. Koledzy z centrali IT też dbają, abyśmy się nie nudzili, wiec nie będziesz narzekać na brak kontaktu z nowymi technologiami, zwłaszcza z obszaru bezpieczeństwa IT. Tak więc polecam jak najbardziej!

ed
@Mirek, IT Manager

Mam szanse? :)

@ed

A nie masz doświadczenia w tym? ;)

Fred

Kasa na start to 2900 brutto, rotacja pracowników masakra 4 przychodzi 6 odchodzi. Możliwość pracy w nadgodzinach jest płacą 100 za zostawanie lub przychodzenie na 12 godz. ale często jest to przymus bo jak nie przyjdziesz to po premi. Jeśli chodzi o coroczne podwyżki to równierz są 4-5% chyba że Pani dyrektor wymyśli inny plan. O tzw. cichych podwyżkach można zapomnieć chyba że ma się szwagra, wójka lub innego pociotka kierownika itd. Atmosfera ogólnie ok ale dozór bezpośredni okropnie zastraszony przez górę więc pod koniec miesiąca jest szał pał. Social może być ale owocowy dzień to porażka chyba że ktoś lubi rundap. Park maszynowy w większości to skansen a wymagania BHP wysokie więc to taka zabawa w kotka i myszkę. Pensja po ok 10 latach pracy 4 tyś.z hakiem brutto na produkcji i premia kwartalna 5% od stawki pod warunkiem że się zostaje na nadgodziny i się siedzi cicho własne zdanie trzeba zostawić w domu. Czasami pojawiają się programy z których podobno można uzyskać dodatkową kase ale zawsze wygrywają ci sami to chyba jest ustawione. Jeśli chodzi o integracje to są ok przynajmniej tam jest troche luzu. Jeśli mam polecić komuś prace w Cpp to nie wiem co kto lubi, żle nie ma ale do dobrego wiele brakuje. Myśle że to wina dozoru straszna klika tam panuje gdyby nimi raz na jakiś czas zamiksować może nie byli by tak pewni siebie i spokojni o swoje stołki. Mam nadzieje że coś się zmieni.

Zostaw merytoryczną opinię o Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 10 ocen.

Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o.