CCP Poland

Opinie o CCP Poland

Sebastian

Widzę, że firma na chwilę obecną ma bardzo dużo ofert pracy, mnie zainteresowało stanowisko Telefoniczny Opiekun Klienta – branża bankowa Warszawa, oferują umowę o pracę i wiele szkoleń.

Od czerwca mam rozpocząć pracę w CCP... Może mi ktoś napisać czy warto tam iść?

byla_pracownica

nie radzę nikomu nawet iść tam na rozmowę, zaczynać jakiejkolwiek współpracy, zdecydowanie będzie to Wasza Strata Czasu ;] same kłamstwa i ściemnianie, mydlenie oczu..

nick

Witam. Nie wiem dlaczego znikaj

Dzasta

mam takie pytanie , wybieram sie do tej firmy na rozmowe w szczecinie, jak tam wyglada kwestia zarobkow ??? czy moze mi ktos cos na ten temat powiedziec , jak rowniez na temat warunkow pracy ??

zawiedziony

CCP Szczecin (usunięte przez moderatora).. brak profesjonalnego sprzetu słuchawki klejone tasmą klejącą... :/ trzeba wciskac kit i sciemniac ale zgodnie z prawem hahahah

NIE POLECAM!!!!!!!

Zostaw opinię o CCP Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CCP Poland