META-ZEL Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o META-ZEL Sp. z o.o.

przymrozek

Duża rotacja pracowników,brak możliwości rozwoju, Panuje duży nepotyzm i na stanowiska są zatrudniani członkowie rodzin osób postawionych wysoko zwykli ludzie są zatrudniani na najgorsze funkcje i skazani na stagnacje.Najlepiej zarabiają osoby które się podlizują lup donoszą na innych pracowników. Jeśli chodzi o dodatki to jest kombinatorstwo,np dostawanie pieniedzy za wczasy po wczasach,brak płacenia za postojwe...

leszczu123

Pracuje w MetaZel już kilka lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Pewna praca, fajni ludzie, dobra atmosfera.

damian

Są prodeucentem odlewów z aluminium i cynku ofrują również specjalistyczną obróbkę CNC.

ich
@damian 27.04.2016 09:49

ALI EXPRESS

Feebel

Jak prezesi i wlasciciele tych firm nie zauważą, ze to dzieki prownikom maja zysk, to pójdą z torbami.

nie znany

Ta firma zeszła na psy brak pracy wolne cały czas płaca mała i jeszcze mobing w pracy pracownik tam się nie liczy tylko robota nie ważne co robisz i za ile na twoje miejsce jest tysiące jak oni mówią a nikt nie przychodzi a jak przyjdzie to tylko na parę dni

tomik234

[usunięte przez moderatora], chcą aby robic duzo ponad ustalone normy,premie tyko dla swoich- jedni cacani a inni osrani. Atmoswera nie do życia, przełożeni szkoda gadać, tutaj nie liczy się czlowiek tylko wykonany plan, omijacie te firmę zdaleka!!

Zostaw opinię o META-ZEL Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie META-ZEL Sp. z o.o.