Opinie o Metal Team Sp. z o.o. sp.k. w Wanaty

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Metal Team Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Metal Team Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn obróbczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metal Team Sp. z o.o. sp.k. w Wanaty

KoRnik

Praca jest spoko, ale nie ma opierdalania na serii. Zarobki na dziś marne jeśli ktoś dojeżdża powyżej 10 km. Atmosfera w pracy jest różna, ale w większej mierze bardzo ok(zależy od zmiany). Osobiście i subiektywnie polecam.

@KoRnik

Nie wiem czy z tą kadrą to było skierowane do mnie ale jeśli jest tak jak piszesz i pytasz o cel tej obserwacji to oni może robią jakieś podsumowanie tych wyników później czy coś? Nie możecie później liczyć na jakieś nagrody jeśli by się faktycznie jakoś zasłużyło?

Boguśka Nowy wpis

Co składa się na niezbędne narzędzia do pracy w ofercie dla Inżyniera Serwisu? Dodatkowo jakiego wynagrodzenia można się spodziewać? Również to nie zostało opisane w treści oferty na stronie a jeszcze niedawno ktoś próbował się odnieść do stawek

Nowyyy

Witam, jak atmosfera w firmie i zarobki na dzień dzisiejszy?

FOX Nowy wpis
@Nowyyy

Jak tu odpowiedzieć na tak nieprecyzyjne pytanie. 1. Atmosfera nie jest zła 2. Zarobki różne w zależności jakie stanowisko.

Zauważyłem te nowa opinie odnośnie warunków pracy. zastanawiam się jednak na ile może być ona aktualna jeśli jest wystawiana po latach. z roku na rok jak się warunki pracy u was zmieniają? Myślę o zatrudnieniu jako manager ds. eksportu. Dobrze widzę ze nie trzeba mieć doświadczenia by się dostać?

Karol Nowy wpis

Prawie 6 lat jako serwisant CNC. Jedna moich najlepszych prac w życiu a zarazem szkoła życia. Spędziłem tam 6 lat i było to najdłuższe zatrudnienie w mojej ponad 20letniej karierze zawodowej, co świadczy ze nie było źle. Szefostwo wyrozumiałem - za dużo nie pomoże ale absolutnie nie zaszkodzi. Plusy - nie najgorsze wynagrodzenie w stosunku do przepracowanych godzin, relatywna samodzielność, wyrozumiałość kierownictwa, burza mózgów - samodzielna szkoła życia technicznego. Minusy (u każdej konkurencji jest identycznie) - brak dużego wsparcia technicznego, często chaos, nadmierne delegacje, rzadko problemy techniczne ponad możliwości serwisu. Moja ocena jest jedną z nielicznych tu obiektywnych ocen po 5 latach od odejścia z firmy i po przepracowaniu kilku lat u konkurencji.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Metal Team Sp. z o.o. sp.k. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Leszno

Jak w Metal Team Sp. z o.o. sp.k. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Od grudnia widnieje tu oferta dla automatyka. Po komentarzach widzę, że w ubiegłym roku nikt już opinii nawet za sobą nie zostawił, dlaczego? proszę o określenie sytuacji zarobkowej, jakie wychodzą widełki płacowe? pisali o w miarę w porządku atmosferze co teraz na nią wpływa?

Sylwia

Trochę to poczytałam o warunkach na produkcji, a ja bym prosiła o info jak się sprawa ma w biurze. Dział eksportu konkretnie, bo szukają managera. Coś oprócz kawy / herbaty znalazłoby się jako benefit? Chodzi mi bardziej o praktyczne rzeczy typu opieka medyczna. Czytam też o prowizyjnym systemie wynagrodzeń, ok, ale jakaś podstawa jest na pewno. Ile wynosi?

Marks
@Sylwia

Sylwia, tam czekają właśnie na takie jak Ty! Dostaniesz wszystko za free. Zgłoś się do Pana Roberta i powiedz wprost czego oczekujesz, a Pan Robert się już tobą zajmie. Witamy na pokładze, cieplutki stołeczek już czeka na twoją dupeczkę. Aha, drzwi otwierają się na hasło (usunięte przez administratora)

Persona

Na okresie próbnym wszystko jest w porządku. "Schody" zaczynają się po tym okresie. Kierownictwo ma coraz większe oczekiwania i wymagania. Nie wszyscy traktowani są równo. Atmosfera średnia. Nigdy nie wiesz kto cię podkabluje i kiedy. Warto zatem milczeć albo warzyc słowa mówione publicznie.

Janusz
@Persona

Tak naprawdę, to słowa trzeba ważyć w każdej firmie, bo nigdy nie wiadomo na kogo się natrafi, oczywiście o ile mówimy o niej coś złego :D Jeśli te wymagania są większe po okresie próbnym, to czy idzie to w parze z wyższym wynagrodzeniem? Jakie te wymagania tak mniej więcej?

wedm

Jakimi elektrodrążarkami firma handluje? Jest ogłoszenie na Inżyniea Wsparcia Technicznego Sprzedaży Elektrodrążarek (EDM). Ale na stronie www ani słowa o elektrodrążarkach.

@wedm

No oczwyiście, że nie ma słowa na stronie, dlatego potrzeba iżyniera.

@KoRnik

Faktycznie słabo jak ktoś ma daleko do pracy. :/ A która zmiana generalnie według Ciebie jest lepsza?

Dawid
@KoRnik

To jakie teraz są tam zarobki , wiesz może

@Dawid

Jeśli napisał, że marne to można spodziewać się okolic najniższej?

@Olga

preferencje charakteru człowieka od wielu czynników zależy

@KoRnik

No niby tak, dlatego przydałaby się odpowiedź z uzasadnieniem. ;) A to spoko by było, żeby temat lekko przybliżyć

@Olga

tak jak mówię-zarobki spoko,ale dla lokalnych i 3ba coś kumać. atmosfera jest spoko dlatego narazie zostaję. polecam wyrwać się z motłocha typu TRW itd.

@Olga

już teraz zrobiło się toksycznie na każdej zmianie co mnie nie cieszy

@KoRnik

O, masz jakieś aktualne doniesienia? Bo dwa miesiące widzę bez odzewu minęły. Co się na tych zamianach konkretnie dzieje?

@Olga

Widzę, że kadra kierownicza też tutaj zagląda. Po pierwsze - nierówne traktowanie pracowników(w prawie polskim to (usunięte przez administratora)) po drugie - permanentna inwigilacja (to zniechęca do pracy, a nie mobilizuje). (usunięte przez administratora) Tacy ludzie dla mnie to śmieć do wyrzucenia. Skoro robię to co mam zrobić to po co szpieg mnie obserwuje?

Wiktoria
@KoRnik

Ale skoro pracujesz uczciwie to chyba "szpieg" nie ma nic do powiedzenia no nie? I to jest ta toksyczność czy jeszcze coś się dzieje?

Mezuzal

Coraz więcej osób odchodzi z pracy w MT. Mało przychodzi. Atmosfera nerwowa. Presja i coraz większe wymagania.

@Mezuzal

Ogólnie to co tam w środku się teraz dzieje? Bo widziałam ogłoszenie na dyrektora narzędziowni, to też jest aktualne?

Jak długo trwa proces awansu w Metal Team Sp. z o.o. sp.k.?

Awans to mit

Qwerty

Witam, czy firma ma dużo pracowników? Czy może kiedyś będzie transport pracowniczy z Myszkowa?

Zofia
@Qwerty

Podpinam się pod pytanie.. Zatrudniają nowe osoby z okolicy?

Witam, czy poszukujecie Państwo aktualnie operatora wózka widłowego ?. Posiadam udt mam 3 letnie doświadczenie jako operator wózka. Pozdrawiam

Nabuchodonozor
@Kandydat

W tej firmie wózek to nagroda. Możesz czasami pojeździć w czasie wolnym od normalnej pracy manualnej.

Jak się pracuje z ludźmi z Metal Team Sp. z o.o. sp.k.?

Nikt

Krótko

Adrian
@Nikt

Taka duża rotacja jest?

Nikt
@Adrian

Nie nie, ale życie szybciej ucieka.

2600 netto na produkcji na trzy zmiany.

Wyeksploatowany
@Kandydat

Całkiem dobra propozycja na start. Ja tam tyle zarabiam pracując od trzech lat. Przyszłość maluje się pięknym barwami : czarną i szarą :(

Prawnik
@Kandydat

2800 netto każdy nowy pracownik. Dotychczasowi pracownicy mogą pomażyć o takiej stawce. Brak możliwości awansu liczą się tylko znajomości. Bardzo dużo potrafią obiecać ale można pomażyć o realizacji obietnic. Jak zapytasz o podwyżkę to dostaniesz tylko podwyżkę obowiązków a podwyżkę zarobków możesz załatwić tylko wypowiedzeniem, jeżeli nie podpiszą go z uśmiechem na twarzy.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Metal Team Sp. z o.o. sp.k.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Łowca naganiaczy

Pani Pytanie to pracownik gowork - nie gadajcie z nią

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Metal Team Sp. z o.o. sp.k.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Wigilia jest dniem wolnym od pracy ,a ponadto jest uroczysta wigilia dla wszystkich pracowników

Hanna
@ja

No to znakomicie! To w takim razie na pewno macie tam fajną atmosferę między sobą. Ciekawi mnie jeszcze, czy macie w Metal Team organizowane jakieś inne spotkania, a może i też wyjazdy integracyjne? Jak to jest?

Nabuchodonozor
@ja

Bzdura, Wigilia jest normalnym dniem pracy, tyle że wszyscy biorą urlop. A uroczyste Wigilie były przed wdrożeniem religii covid, w 2020 nie było i już nigdy nie będzie, niczego nie będzie.

Wies

Najlepsza i tak jest magiczna skrzynia Pana Prezesa ????. Starszy Pan to też stara szkoła zatrudniania. Brakuje tylko kolokwium podsumowującego. Niestety firma stoi w miejscu odnosząc się do dzisiejszych czasów.

Zostaw merytoryczną opinię o Metal Team Sp. z o.o. sp.k. - Wanaty

• Jak się pracuje w Metal Team Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Metal Team Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metal Team Sp. z o.o. sp.k.?

Metal Team Sp. z o.o. sp.k.
3.6/5 Na podstawie 36 ocen.

Metal Team Sp. z o.o. sp.k.