Metal Team Sp. z o.o. Sp. K.

Wanaty

Opinie o Metal Team Sp. z o.o. Sp. K.

Hanna

Na początku miesiąca odbyła się 10 jubileuszowa edycja targów TOOLEX. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć firmy Metal Team, która zaprezentowała innowacyjny system paletowy REXIO - rozwiązanie dla automatyzacji produkcji. http://www.metalteam.pl/ Czy ktoś odwiedził stoisko firmy i widział system REXIO? Jeżeli chodzi o pracę to firma szuka Automatyka - Robotyka http://www.metalteam.pl/n86,Automatyk---Robotyk

Hanna

Na stronie internetowej Metal Team Sp. z o.o. Sp. K. możecie znaleźć aktualne oferty pracy firmy: http://www.metalteam.pl/news?cid=37 Macie już jakieś doświadczenia z którymś z tych stanowisk? Jak oceniacie pracodawcę?

axs

nie wiedzialem ze tutaj w firmie prowadza az taka duza rekrutacje mnie zaciekawila oferta na stanowisko lidera punktu kasowego w Opolu wymagaja m.in. ykształcenia średniego lub wyższego; preferowane ekonomiczne

telek

ogłoszenie nadal wisi ;) widocznie nie mogą znaleźć specjalisty lub proponują śmieszne pieniądze dla ów specjalisty ;) a na rynku nie ma ludzi za bardzo ;))))))

xyz

pozostaje pytanie jak klarują się pensje handlowców ;)

xyz

Czy może mi ktoś powiedzieć jak pracuje się w/w firmie ??? Na stanowiskach handlowych ? Jak wygląda podejście do pracownika , atmosfera ??? Wczoraj pisałem podobny post i widzę że dziś go już nie ma...

zaskoczony

Mają na stronie ogłoszenia o pracy dla handlowca i to od października czy maja tak duże wymagania czy takie słabe proponują warunki chętnie bym zaaplikował. Może nie ma chętnych? dziwne ??

Cvdr

Oni nie szukaja starych czy nowych , sprawdzonych , czy nie tylko po prostu ludzi z doswiadczeniem w tej branzy, lub do przyuczenia, jak wiekszosc normalnych firm

Podoba Ci się praca w firmie Metal Team Sp. z o.o. Sp. K.? A może masz kilka zastrzeżeń? Napisz nam jakie są Twoje wrażenia!

Zostaw opinię o Metal Team Sp. z o.o. Sp. K. - Wanaty

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metal Team Sp. z o.o. Sp. K.