Metal Team Sp. z o.o. sp.k.

3.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Metal Team Sp. z o.o. sp.k.

Administrator Nowy wpis

Metal Team Sp. z o.o. sp.k. poszukuje pracownika na stanowisko Magazynier. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Kandydat Nowy wpis
Kandydat

Witam, czy poszukujecie Państwo aktualnie operatora wózka widłowego ?. Posiadam udt mam 3 letnie doświadczenie jako operator wózka. Pozdrawiam

Nabuchodonozor Nowy wpis
@Kandydat

W tej firmie wózek to nagroda. Możesz czasami pojeździć w czasie wolnym od normalnej pracy manualnej.

Jak się pracuje z ludźmi z Metal Team Sp. z o.o. sp.k.?

Nikt

Krótko

Adrian
@Nikt

Taka duża rotacja jest?

Nikt Nowy wpis
@Adrian

Nie nie, ale życie szybciej ucieka.

Kandydat

2600 netto na produkcji na trzy zmiany.

Wyeksploatowany
@Kandydat

Całkiem dobra propozycja na start. Ja tam tyle zarabiam pracując od trzech lat. Przyszłość maluje się pięknym barwami : czarną i szarą :(

Prawnik
@Kandydat

2800 netto każdy nowy pracownik. Dotychczasowi pracownicy mogą pomażyć o takiej stawce. Brak możliwości awansu liczą się tylko znajomości. Bardzo dużo potrafią obiecać ale można pomażyć o realizacji obietnic. Jak zapytasz o podwyżkę to dostaniesz tylko podwyżkę obowiązków a podwyżkę zarobków możesz załatwić tylko wypowiedzeniem, jeżeli nie podpiszą go z uśmiechem na twarzy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Metal Team Sp. z o.o. sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Regionalny Inżynier Sprzedaży. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Metal Team Sp. z o.o. sp.k.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Łowca naganiaczy

Pani Pytanie to pracownik gowork - nie gadajcie z nią

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Metal Team Sp. z o.o. sp.k.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

ja
@Pytanie

Wigilia jest dniem wolnym od pracy ,a ponadto jest uroczysta wigilia dla wszystkich pracowników

@ja

No to znakomicie! To w takim razie na pewno macie tam fajną atmosferę między sobą. Ciekawi mnie jeszcze, czy macie w Metal Team organizowane jakieś inne spotkania, a może i też wyjazdy integracyjne? Jak to jest?

Nabuchodonozor
@ja

Bzdura, Wigilia jest normalnym dniem pracy, tyle że wszyscy biorą urlop. A uroczyste Wigilie były przed wdrożeniem religii covid, w 2020 nie było i już nigdy nie będzie, niczego nie będzie.

Wies
Kandydat

Najlepsza i tak jest magiczna skrzynia Pana Prezesa ????. Starszy Pan to też stara szkoła zatrudniania. Brakuje tylko kolokwium podsumowującego. Niestety firma stoi w miejscu odnosząc się do dzisiejszych czasów.

Karol

Taki spokój na forum pracowniczym to dość nietypowe ale jeśli dobrze się pracuje to jak widać możliwe.

@Karol

W zasadzie napisałeś samą prawdę, ale dodam kilka słów. Do pracy w ogóle nie musimy przychodzić, ale jak już ktoś ma taką potrzebę to czeka na niego darmowy transport z pod domu. Podróż umilą Ci słodycze i alkohol w schowku. Jeśli zechcesz wejść na zakład możesz poprosić kolegów o wniesienie Cię na stołek. Jak już się wygodnie ułożysz możesz zamówić coś w darmowym bufecie, a gorąca kawa rozprowadzana jest siecią rurociągów z dystrybutorem co 5m. Po tak męczącym poranku możesz odpocząć w pokoju rozrywek, w którym czekają na Ciebie TV, PS4, kilka automatów i stół bilardowy, wnioskowaliśmy też o basen, ale nie było zgody ze względu na branżę (wiadomo METAL rdzewieje od wilgoci). Po kilku godzinach możesz iść już do domu, ale nie musisz bo za halą mamy darmowy elegancki hotelik z wygodnymi i cieplutkimi pokojami.

Handlowiec
Kandydat

Czy ktoś może powiedzieć coś o warunkach pracy dla handlowca. Jaka podstawa, warunki. Jakie wymagania. Jakie Auta firmowe mają ?

@Handlowiec

Warunki są ciężkie, wiem że to może być szokujące, ale na tym stanowisku trzeba sprzedawać. Podstawa to ładna twarz. Wymagania stawiasz sobie sam. Auta mają osobowe i ciężarowe w różnych kolorach.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Metal Team Sp. z o.o. sp.k.?

@Pytanie

Kiedyś nie było żadnych wyższych stanowisk, wszyscy pracowaliśmy na parterze. Teraz jednak mamy nowe piętrowe biuro, więc te stanowiska na piętrze są wyższe. Niestety trudno się tam dostać, najpierw trzeba pokonać schody.

Stel

Widzę że opinie są nie najgorsze a jak zarobki trochę się poprawiły bo chcę aplikować . Pozdrawiam

Pracuje w firmie Metal team od kilku dobrych lat, ja osobiscie polecam prace. Prawda jest to co pisza poprzednicy zarobki na poczatek slabe, ale widze ze próbują z tym cos zrobic , na start chyba jest 2100 bez zupelnego doswiadczenia i mozliwosc wypracowania premi. Firma sie rozwija i sadze ze moze byc tylko lepiej, jezeli ktos ma łeb na karku, jest pracowity i cierpliwy to napewno sie tam nie zmarnuje

@Pracownik

W swojej wypowiedzi wspomniałeś, że istnieje możliwość wypracowania premii w Metal Team. Jakie warunki należy spełnić, aby kwalifikować się do jej otrzymania? Czy jej wysokość zależy od osiągniętych przez pracownika wyników, czy jest stała dla wszystkich? Wyjaśnij proszę obecnym na forum jak to wygląda, ponieważ pracujesz w firmie i będziesz mógł udzielić interesujących informacji o sytuacji jej pracowników.

@Hanna

Premia wyplacana jest za poprzedni miesiac,na obrobce seryjnej jest inna kwota a na obróbce narzedziowej inna. W skad premi wchodzi kilka czynnikow, miedzy innymi absencja pracownika, dbałość o czystość stanowiska pracy, no i oczywiscie w najwrzniejszej części...wyniki w pracy. Praca pracownika monitorowana jest przez system, wylicza on wyniki pracownika i na ich podstawie przedłożony wylicza premie.

Adrian
@Pracownik

Od dłuższego czasu nie wypowiadacie się w wątku dotyczącym pracy w firmie Metal Team. Zastanawia mnie dlaczego? Wszedłem na oficjalną stronę pracodawcy i znalazłem informację o prowadzonym obecnie naborze na stanowisko pracownika magazynowego. Ktoś z Was może napisać, jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Hanna

@Dominik, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Metal Team. W swojej wypowiedzi wspomniałeś, iż, aby wyjść do toalety musisz być zastąpiony przez inną osobę na stanowisku pracy. Co w przypadku kiedy bierzesz wolny dzień od pracy? Jak wygląda kwestia udzielenia urlopu? Pracodawca bez problemu daje wolne dni od pracy? Napisz proszę jak to wygląda w praktyce.

@Hanna

Pracuje w tej firmie od wielu lat i nie dowierzam co czytam. 2000 netto na produkcji, widzę, że konkurencja próbuje ściągnąć sobie pracowników, bo już dawno nikt tak niskiej wypłaty nie widział. Ogólnie zarobki zależą od zaangażowania. Normy są wyliczone w taki sposób, że jak tylko ktoś nie przychodzi grać na komórce to może je wyrobić i wówczas dostaje premie. Jeżeli komuś nie zależy dostaje podstawę. A co do rozwoju zawodowego, jeżeli ktoś liczy, że po 3 miesiącach będzie technologiem to nie wie co mówi. 90% pracowników obecnie będących na stanowiskach awansowała ze stanowisk operator produkcji seryjnej. Prosiłbym również "Dominika" aby ujawnił si pod prawdziwym imieniem, bo żaden Dominik nie pracuje na produkcji i nie pracował. Praca na seryjnej rzeczywiście na 3 zmiany. Obecnie inwestują w automatyzaęcję, aby polepszyć warunki pracy. Atmosfera w pracy jest ok, wiadomo, że każda zmiana inna, ale kierownictwo stara się dopasować zmiany do pracowników, liczą się z opinią pracownika i zawsze starają się dopasować aby ludzie się dogadywali. Na przerwach czasami jest wesoło, osobiście w porównaniu do wcześniejszych prac jestem zadowolony. Zawsze się można dogadać nawet w sprawie jakiś jednorazowych odstępstw od reguły. Swoje zawsze trzeba zrobić, jak w każdej normalnej pracy. Co do dni wolnych, nie zdarzyło się dotychczas, aby ktoś kto potrzebuje urlopu nie otrzymał go. Oczywiście proszą, aby informować w miarę wcześniej, ale nie robią z tym nigdy problemów nawet jak przyjdzie z dnia na dzień coś wziąć. Może jeszcze o chodzeniu do toalety. Owszem, podmieniamy sobie sztuki przy pójściu do toalety, aby nie stresować się normą, kończymy wówczas normę przed czasem. A i pogadać chwilę wówczas można bez stresu. Są linie, gdzie pracujesz minutę i później 2 minuty czekasz na zakończenie obróbki przez maszynę. Jest też (obecnie automatyzowana) gdzie nie było czasu na odpoczynek, bo choć niewielkie detale to wymagają ciągłych podmian w maszynie.

@Pracownik

Powiem tak gdyby to co napisałem nie było prawdziwe to nikt by na to nie odpowiadał. Wypłaty są niskie a co o tym świadczy to to że ciągle pojawiają się oferty na stanowisko operator CNC. Ludzie przychodzą i odchodzą po kilku miesiącach. Co do premii to jakiś śmiech. Przez pierwsze 3 miesiące jej nie dostaniesz pomimo tego że wyrabiasz normy. A później dostają ją tylko zaufani pracownicy i Ci co kablują. Nadgodziny za sobotę są wypłacane z opóźnieniem. Jeśli chodzi o przerwy to nie wiadomo o czym rozmawiać żeby czegoś nie powiedzieć co twój "KOLEGA" który siedzi obok może przekazać dalej.

@Hanna

Jeśli ktoś nie przychodzi do pracy to zastępuje go inny operator. Wtedy pracują tylko te maszyny z których wyroby są najbardziej potrzebne. Co do urlopu to ja nigdy nie miałem z tym problemu. Ale były osoby które narzekały że go nie dostały albo dostały mniej dni niż potrzebowały.

@Pracownik

Proszę bardzo kolejna oferta pracy na operatora CNC. Skoro wprowadzacie automatyzację na maszynach to po co wam tyle pracowników. Kto nie wierzy niech podejmie pracę w tej firmie i po 3 miesiącach wyrazi swoją opinie. Jaka pensja została mu zaproponowana

Hanna

@Pracownik, dziękuję za Twoją wypowiedź. Myślę, że okaże się ona cenną wskazówką dla osób zastanawiających się nad pracą w Metal Team. Może napiszesz jeszcze, czy firma oferuje dodatkowe profity dla pracowników? W jakiej postaci? Czy zapewniony jest pakiet socjalny?

Dominik

Zarobki marne ok 2000 zł netto. Na każdej maszynie są normy ilościowe które trzeba dziennie wyrabiać. Jak idziesz do toalety to ktoś kto pracuje obok musi Ci zmieniać detale bo w inny sposób nie zrobisz norm. Brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju masz stać zmieniać detale i robić pomiary i tak przez 8 godzin. Praca na 3 zmiany ogólnie nie polecam

Hanna

@Operator, możesz przybliżyć w sposób bardziej szczegółowy swój wpis odnośnie wynagrodzenia za pracę w firmie Metal Team? Napisz swój komentarz w sposób bardziej szczegółowy, ponieważ na chwile obecną jest bardzo ogólny i mało mówi o poziomie wynagrodzeń za pracę w firmie Metal Team. Twój wpis będzie pomocny dla osób, które poszukują informacji na ten temat.

Marcel

Witam. Czy ma ktoś doświadczenia związane z firmą. Chodzi mi o pracę na stanowisku operatora? Jakie zarobki, jaka atmosfera?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Metal Team Sp. z o.o. Sp. K.?

Operator

Marnie płacą

Człowiek
@Operator

Marnie tzn.? Pracowałeś tam czy tylko słyszałeś o zarobkach? Pytam bo rozważam wysłać CV.

Hanna

Na początku miesiąca odbyła się 10 jubileuszowa edycja targów TOOLEX. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć firmy Metal Team, która zaprezentowała innowacyjny system paletowy REXIO - rozwiązanie dla automatyzacji produkcji. http://www.metalteam.pl/ Czy ktoś odwiedził stoisko firmy i widział system REXIO? Jeżeli chodzi o pracę to firma szuka Automatyka - Robotyka http://www.metalteam.pl/n86,Automatyk---Robotyk

Zostaw merytoryczną opinię o Metal Team Sp. z o.o. sp.k. - Wanaty

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Metal Team Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Metal Team Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Metal Team Sp. z o.o. sp.k.