Opinie o Metal Team Sp. z o.o. sp.k. w Wanaty

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Metal Team Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Metal Team Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn obróbczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metal Team Sp. z o.o. sp.k. w Wanaty

Karol

Taki spokój na forum pracowniczym to dość nietypowe ale jeśli dobrze się pracuje to jak widać możliwe.

@Karol

W zasadzie napisałeś samą prawdę, ale dodam kilka słów. Do pracy w ogóle nie musimy przychodzić, ale jak już ktoś ma taką potrzebę to czeka na niego darmowy transport z pod domu. Podróż umilą Ci słodycze i alkohol w schowku. Jeśli zechcesz wejść na zakład możesz poprosić kolegów o wniesienie Cię na stołek. Jak już się wygodnie ułożysz możesz zamówić coś w darmowym bufecie, a gorąca kawa rozprowadzana jest siecią rurociągów z dystrybutorem co 5m. Po tak męczącym poranku możesz odpocząć w pokoju rozrywek, w którym czekają na Ciebie TV, PS4, kilka automatów i stół bilardowy, wnioskowaliśmy też o basen, ale nie było zgody ze względu na branżę (wiadomo METAL rdzewieje od wilgoci). Po kilku godzinach możesz iść już do domu, ale nie musisz bo za halą mamy darmowy elegancki hotelik z wygodnymi i cieplutkimi pokojami.

Handlowiec

Czy ktoś może powiedzieć coś o warunkach pracy dla handlowca. Jaka podstawa, warunki. Jakie wymagania. Jakie Auta firmowe mają ?

@Handlowiec

Warunki są ciężkie, wiem że to może być szokujące, ale na tym stanowisku trzeba sprzedawać. Podstawa to ładna twarz. Wymagania stawiasz sobie sam. Auta mają osobowe i ciężarowe w różnych kolorach.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Metal Team Sp. z o.o. sp.k.?

mix

Kiedyś nie było żadnych wyższych stanowisk, wszyscy pracowaliśmy na parterze. Teraz jednak mamy nowe piętrowe biuro, więc te stanowiska na piętrze są wyższe. Niestety trudno się tam dostać, najpierw trzeba pokonać schody.

Stel

Widzę że opinie są nie najgorsze a jak zarobki trochę się poprawiły bo chcę aplikować . Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Metal Team Sp. z o.o. sp.k. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Pracuje w firmie Metal team od kilku dobrych lat, ja osobiscie polecam prace. Prawda jest to co pisza poprzednicy zarobki na poczatek slabe, ale widze ze próbują z tym cos zrobic , na start chyba jest 2100 bez zupelnego doswiadczenia i mozliwosc wypracowania premi. Firma sie rozwija i sadze ze moze byc tylko lepiej, jezeli ktos ma łeb na karku, jest pracowity i cierpliwy to napewno sie tam nie zmarnuje

Hanna

W swojej wypowiedzi wspomniałeś, że istnieje możliwość wypracowania premii w Metal Team. Jakie warunki należy spełnić, aby kwalifikować się do jej otrzymania? Czy jej wysokość zależy od osiągniętych przez pracownika wyników, czy jest stała dla wszystkich? Wyjaśnij proszę obecnym na forum jak to wygląda, ponieważ pracujesz w firmie i będziesz mógł udzielić interesujących informacji o sytuacji jej pracowników.

@Hanna

Premia wyplacana jest za poprzedni miesiac,na obrobce seryjnej jest inna kwota a na obróbce narzedziowej inna. W skad premi wchodzi kilka czynnikow, miedzy innymi absencja pracownika, dbałość o czystość stanowiska pracy, no i oczywiscie w najwrzniejszej części...wyniki w pracy. Praca pracownika monitorowana jest przez system, wylicza on wyniki pracownika i na ich podstawie przedłożony wylicza premie.

Adrian

Od dłuższego czasu nie wypowiadacie się w wątku dotyczącym pracy w firmie Metal Team. Zastanawia mnie dlaczego? Wszedłem na oficjalną stronę pracodawcy i znalazłem informację o prowadzonym obecnie naborze na stanowisko pracownika magazynowego. Ktoś z Was może napisać, jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Hanna

@Dominik, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Metal Team. W swojej wypowiedzi wspomniałeś, iż, aby wyjść do toalety musisz być zastąpiony przez inną osobę na stanowisku pracy. Co w przypadku kiedy bierzesz wolny dzień od pracy? Jak wygląda kwestia udzielenia urlopu? Pracodawca bez problemu daje wolne dni od pracy? Napisz proszę jak to wygląda w praktyce.

@Hanna

Pracuje w tej firmie od wielu lat i nie dowierzam co czytam. 2000 netto na produkcji, widzę, że konkurencja próbuje ściągnąć sobie pracowników, bo już dawno nikt tak niskiej wypłaty nie widział. Ogólnie zarobki zależą od zaangażowania. Normy są wyliczone w taki sposób, że jak tylko ktoś nie przychodzi grać na komórce to może je wyrobić i wówczas dostaje premie. Jeżeli komuś nie zależy dostaje podstawę. A co do rozwoju zawodowego, jeżeli ktoś liczy, że po 3 miesiącach będzie technologiem to nie wie co mówi. 90% pracowników obecnie będących na stanowiskach awansowała ze stanowisk operator produkcji seryjnej. Prosiłbym również "Dominika" aby ujawnił si pod prawdziwym imieniem, bo żaden Dominik nie pracuje na produkcji i nie pracował. Praca na seryjnej rzeczywiście na 3 zmiany. Obecnie inwestują w automatyzaęcję, aby polepszyć warunki pracy. Atmosfera w pracy jest ok, wiadomo, że każda zmiana inna, ale kierownictwo stara się dopasować zmiany do pracowników, liczą się z opinią pracownika i zawsze starają się dopasować aby ludzie się dogadywali. Na przerwach czasami jest wesoło, osobiście w porównaniu do wcześniejszych prac jestem zadowolony. Zawsze się można dogadać nawet w sprawie jakiś jednorazowych odstępstw od reguły. Swoje zawsze trzeba zrobić, jak w każdej normalnej pracy. Co do dni wolnych, nie zdarzyło się dotychczas, aby ktoś kto potrzebuje urlopu nie otrzymał go. Oczywiście proszą, aby informować w miarę wcześniej, ale nie robią z tym nigdy problemów nawet jak przyjdzie z dnia na dzień coś wziąć. Może jeszcze o chodzeniu do toalety. Owszem, podmieniamy sobie sztuki przy pójściu do toalety, aby nie stresować się normą, kończymy wówczas normę przed czasem. A i pogadać chwilę wówczas można bez stresu. Są linie, gdzie pracujesz minutę i później 2 minuty czekasz na zakończenie obróbki przez maszynę. Jest też (obecnie automatyzowana) gdzie nie było czasu na odpoczynek, bo choć niewielkie detale to wymagają ciągłych podmian w maszynie.

Dominik

Powiem tak gdyby to co napisałem nie było prawdziwe to nikt by na to nie odpowiadał. Wypłaty są niskie a co o tym świadczy to to że ciągle pojawiają się oferty na stanowisko operator CNC. Ludzie przychodzą i odchodzą po kilku miesiącach. Co do premii to jakiś śmiech. Przez pierwsze 3 miesiące jej nie dostaniesz pomimo tego że wyrabiasz normy. A później dostają ją tylko zaufani pracownicy i Ci co kablują. Nadgodziny za sobotę są wypłacane z opóźnieniem. Jeśli chodzi o przerwy to nie wiadomo o czym rozmawiać żeby czegoś nie powiedzieć co twój "KOLEGA" który siedzi obok może przekazać dalej.

@Hanna

Jeśli ktoś nie przychodzi do pracy to zastępuje go inny operator. Wtedy pracują tylko te maszyny z których wyroby są najbardziej potrzebne. Co do urlopu to ja nigdy nie miałem z tym problemu. Ale były osoby które narzekały że go nie dostały albo dostały mniej dni niż potrzebowały.

Dominik

Proszę bardzo kolejna oferta pracy na operatora CNC. Skoro wprowadzacie automatyzację na maszynach to po co wam tyle pracowników. Kto nie wierzy niech podejmie pracę w tej firmie i po 3 miesiącach wyrazi swoją opinie. Jaka pensja została mu zaproponowana

Hanna

@Pracownik, dziękuję za Twoją wypowiedź. Myślę, że okaże się ona cenną wskazówką dla osób zastanawiających się nad pracą w Metal Team. Może napiszesz jeszcze, czy firma oferuje dodatkowe profity dla pracowników? W jakiej postaci? Czy zapewniony jest pakiet socjalny?

Dominik

Zarobki marne ok 2000 zł netto. Na każdej maszynie są normy ilościowe które trzeba dziennie wyrabiać. Jak idziesz do toalety to ktoś kto pracuje obok musi Ci zmieniać detale bo w inny sposób nie zrobisz norm. Brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju masz stać zmieniać detale i robić pomiary i tak przez 8 godzin. Praca na 3 zmiany ogólnie nie polecam

Hanna

@Operator, możesz przybliżyć w sposób bardziej szczegółowy swój wpis odnośnie wynagrodzenia za pracę w firmie Metal Team? Napisz swój komentarz w sposób bardziej szczegółowy, ponieważ na chwile obecną jest bardzo ogólny i mało mówi o poziomie wynagrodzeń za pracę w firmie Metal Team. Twój wpis będzie pomocny dla osób, które poszukują informacji na ten temat.

Marcel

Witam. Czy ma ktoś doświadczenia związane z firmą. Chodzi mi o pracę na stanowisku operatora? Jakie zarobki, jaka atmosfera?

Operator

Marnie płacą

Człowiek
@Operator

Marnie tzn.? Pracowałeś tam czy tylko słyszałeś o zarobkach? Pytam bo rozważam wysłać CV.

Hanna

Na początku miesiąca odbyła się 10 jubileuszowa edycja targów TOOLEX. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć firmy Metal Team, która zaprezentowała innowacyjny system paletowy REXIO - rozwiązanie dla automatyzacji produkcji. http://www.metalteam.pl/ Czy ktoś odwiedził stoisko firmy i widział system REXIO? Jeżeli chodzi o pracę to firma szuka Automatyka - Robotyka http://www.metalteam.pl/n86,Automatyk---Robotyk

Hanna

Na stronie internetowej Metal Team Sp. z o.o. Sp. K. możecie znaleźć aktualne oferty pracy firmy: http://www.metalteam.pl/news?cid=37 Macie już jakieś doświadczenia z którymś z tych stanowisk? Jak oceniacie pracodawcę?

axs

nie wiedzialem ze tutaj w firmie prowadza az taka duza rekrutacje mnie zaciekawila oferta na stanowisko lidera punktu kasowego w Opolu wymagaja m.in. ykształcenia średniego lub wyższego; preferowane ekonomiczne

telek

ogłoszenie nadal wisi ;) widocznie nie mogą znaleźć specjalisty lub proponują śmieszne pieniądze dla ów specjalisty ;) a na rynku nie ma ludzi za bardzo ;))))))

xyz

pozostaje pytanie jak klarują się pensje handlowców ;)

xyz

Czy może mi ktoś powiedzieć jak pracuje się w/w firmie ??? Na stanowiskach handlowych ? Jak wygląda podejście do pracownika , atmosfera ??? Wczoraj pisałem podobny post i widzę że dziś go już nie ma...

zaskoczony

Mają na stronie ogłoszenia o pracy dla handlowca i to od października czy maja tak duże wymagania czy takie słabe proponują warunki chętnie bym zaaplikował. Może nie ma chętnych? dziwne ??

Cvdr

Oni nie szukaja starych czy nowych , sprawdzonych , czy nie tylko po prostu ludzi z doswiadczeniem w tej branzy, lub do przyuczenia, jak wiekszosc normalnych firm

admin

Podoba Ci się praca w firmie Metal Team Sp. z o.o. Sp. K.? A może masz kilka zastrzeżeń? Napisz nam jakie są Twoje wrażenia!

Zostaw merytoryczną opinię o Metal Team Sp. z o.o. sp.k. - Wanaty

• Jak się pracuje w Metal Team Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Metal Team Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metal Team Sp. z o.o. sp.k.?

Metal Team Sp. z o.o. sp.k.
3.6/5 Na podstawie 36 ocen.

Metal Team Sp. z o.o. sp.k.